آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بازگشایی دیدنی های ایتالیا


بازگشایی دیدنی های ایتالیا

بازگشایی دیدنی های ایتالیا

بازگشایی دیدنی های ایتالیا برج کج پیزا، تماشاخانه کولوسئوم، موزه های واتیکان،گالری هنری فلورنیس اوفیتزی و کلیسای جامع شهر میلان از جمله مکان های فرهنگی و گردشگری شاخصی هستند که پس از چند ماه تعطیلی به سبب اعمال تدابیر قرنطینه ای در کشور ایتالیا، بازگشایی و بار دیگر میزبان گردشگران شدند.

همچنین نمایشگاه بزرگی که به مناسبت پانصدمین سال درگذشت رافائل، نقاش بزرگ دوره رنسانس ترتیب داده شده، بازگشایی دیدنی های ایتالیا همه محوطه ها و موزه های ایتالیا با رعایت سختگیرانه قوانین مراقبتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مجوز فعالیت مجدد را دریافت کرده اند.

بازگشایی دیدنی های ایتالیا

برج کج پیزا که سالانه پذیرای پنج میلیون گردشگر است تنها اجازه ورود همزمان 15 بازدیدکننده را می دهد و همه بازدیدکنندگان ملزم به استفاده از ماسک و یک قطعه الکترونیکی هشدار دهنده در صورت کم شدن فاصله اجتماعی کمتر از یک متر هستند.

بازگشایی دیدنی های ایتالیا -پیر فرانچسکو پاچینی، رئیس هیات مدیره برج پیزا و محوطه آن می گوید: بودجه ما به دلیل تدابیر اتخاذشده جدید زیان بزرگی خواهد دید، اما باید به بازدیدکنندگان نشانه ای از اعتماد و امید تزریق می کردیم.

بازگشایی دیدنی های ایتالیا پس از 3 ماه ، همچنین بازدیدکنندگان از آمفی تئاتر کلوسئوم باید بلیت خود را به صورت آنلاین خریداری کنندو ضمن استفاده از ماسک،پیش از ورود مورد تب سنجی قرار بگیرند. سقف بازدید گروهی از کولوسئوم 14 نفر است.

بازگشایی دیدنی های ایتالیا

پارک باستان شناسی پمپئی ایتالیا نیز هفته گذشته با تدابیر مشابهی بازگشایی شد و 104 نفری که در روز اول از آن دیدن کردند،اغلب از ساکنان محلی بود.رئیس این پارک باستان شناسی ابراز امیدواری کرد امسال 105 میلیون نفر از این جاذبه دیدن کنند که 2.5 میلیون نفر کمتر از سال گذشته است.

در حالیکه ایتالیا به تدریج در حال بازگشایی دیدنی های ایتالیا به روی گردشگران کشورهای عضور اتحادیه اروپاست و از سوم ژوئن گردشگران بریتانیایی نیز می توانند به این کشور سفر کنند اما، گردشگران ایتالیایی بدلیل شدن شیوع کرونا هنوز مجوز سفر به برخی کشورهای اروپایی را دریافت نکرده اند.

رزروبلیط ارزان ایتالیا  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109311

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته