آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جاذبه های گردشگری سوییس


جاذبه های گردشگری سوییس

جاذبه های گردشگری سوییس

آشنایی با کشور سوییس

سوییس یا سویتزرلند نام کشوری است که در مرکز رشته کوه آلپ قرار دارد. از هر زاویه این کشور کوچک شما می توانید یک منظره ژورنالی را مشاهده کنید. در این مناظر شما می توانید ترکیبی از سرسبزی، کوه، دریاچه، چشمه و آبشارهای متعدد را ببینید.

سوییس از برندهای ساعت، بانک، روستاهای زیبا در کوه های آلپ و آرامش روانی و اقتصادی همه را با هم دارد.

آشنایی با شهر لوزان سوییس

لوزان چهارمین شهر پرجمعیت سوییس و دومین شهر بزرگ در دریاچه ژنو است. لوزان بالای سه تپه، با تاکستان های سرسبز و دریاچه ی درخشان ژنو که در پایین آن جریان دارد، جذاب ترین مقصد در همه سوییس است. لوزان شهری است که وقتی به زیبایی و آرامش آن خیره می شوید، خود را گم می کنید.

لوزان شهری است که اهمیت زیادی به ورزش می دهد. از سال 1914، لوزان پایگاه کمیته المپیک بین المللی است. ورزش و فعالیت های زیادی در طول سال در این شهر برنامه ریزی می شود که شامل دوچرخه سواری، دو و میدانی، هاکی روی یخ و فوتبال است. جدای از آن، در این شهر که منطقه فرانسوی زبان سوییس واقع شده است برای هر عاشق فرهنگ و هنری چندین موزه و بنای تاریخی دیگر وجود دارد که موزه المپیک و موزه الیزه از جمله آن ها می باشد.

آشنایی با شهر ژنو سوییس

ژنو شهری دارای تاثیر سلطنتی بین المللی است. این شهر میزبان صلیب سرخ و اتحادیه اروپا و بیست سازمان بین المللی دیگر است. گردشگران محیط زیست از سبز بودن ژنو لذت خواهند برد؛ چرا که این شهر با اختصاص دادن بیست درصد از زمین به پارک ها به نام شهر پارک ها نیز خوانده می شود.

ژنو همچنین شهر خوبی برای دوچرخه سواری و یا استراحت دادن به پاهای خسته از طریق قایق سواری بر روی دریاچه ژنو است. از مهم ترین جاذبه های گردشگری ژنو می توان به کلیسای جامع سنت پیر اشاره کرد که جان کالوین خطبه مشهورش را در آن جا ارائه کرد.

آشنایی با شهر ژنو سوییس

آشنایی با شهر زوریخ

بزرگترین شهر این کشور که آن را با داشتن بیش از 50 موزه و بالای 100 گالری هنری به عنوان جاذبه فرهنگی سوییس می شناسند. گردشگران بعد از خسته شدن از خرید برندهای معروف سوییسی می توانند به قایق سواری بر روی دریاچه زوریخ و یا کوه پیمایی بپردازند.

زوریخ رستوران های زیادی برای مسافران دارد. موزه ملی سوییس در کاخ افسانه ای را نباید از دست داد که به تاریخ فرهنگی سوییس اختصاص دارد.

آشنایی با شهر لوگانو

لوگانو به خاطر تعدد جمعیت مشاهیر آن ملقب به مونت کارلو سوییس است. شهر بر روی دریاچه لوگانو در بخش ایتالیایی زبان سرزمین آلپ بنا شده است؛ لوگانویی که از تابستان های گرم از زمان قرن نهم برخوردار اس؛ میزبان چندین موسسه مالی بزرگ و همچنین برگزار کننده جشنواره موسیقی لوگانو در تابستان می باشد. این شهر دارای میراث باستانی زیادی از جمله سه کلیسای جامع و چندین موزه است.

آشنایی با شهر برن

برن یک شهر قرون وسطایی است که تاریخچه اش به قرن دوازدهم بر می گردد؛ هر چند که این شهر تا قرن شانزدهم متعلق به سوییس به شمار نمی آمد. مشهورترین جاذبه گردشگری برن یک برج ساعت باستانی با عروسک های متحرک است که زمانی دروازه غربی شهر بود.

از دیگر دیدنی های محبوب برن مونستر یک کلیسای گوتیک است که میدان قدیمی تا شهرداری کشیده شده است. نماد شهر برن خرس است که در جای جای فضاها نگه داری می شود. میدان قدیمی شهر دارای یک بازار چهار مایلی است که یکی از بزرگ ترین بازارهای مسقف اروپا می باشد. قطعا گردشگران از خرید در این بازار خشنود خواهند بود.

آشنایی با شهر برن

آشنایی با شهر زرمات

زرمات شهر کوچکی است که برای اسکی و کوه نوردی مشهور است. به خاطر مجاورت با ماترهورن یکی از بلندترین رشته کوه سوییس، در زمستان ماشین های کابلی اسکی بازها را به دامنه کوه ها می برند و در تابستان کوه نوردها را.

زرمات شهر مناسبی برای پیاده روی در مکان های متنوع است. از آن جا که استفاده از اتومبیل های بنزینی ممنوع می باشد تنها ماشین های برقی مجاز هستند. خوشبختانه برای گردشگران راه رفتن بین مکان ها نیم ساعت و یا کمتر طول می کشد.

زرمات از طریق ایستگاه های خوش منظره قطار در دسترس است که آن را به جهان بیرون مرتبط می کند.

آشنایی با شهر اینترلاکن

این شهر کوچک که اکنون جزو شهرهای توریستی سوییس می باشد در گذشته بیشتر به عنوان محلی برای ساعت سازی شناخته می شد. مورد توجه قرار گرفتن این شهر زمانی شروع شد که برخی از گردشگران جهت بهره مندی از هوای کوهستانی اینترلاکن و همچنین آب درمانی به این مکان آمدند؛ چرا که شما در این از دیدن کوه های مونک، ایگر و یونگفراو سوییس بهره مند خواهید بود. از آن زمان نام اینترلاکن بر سر زبان ها افتاد و به عنوان یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری سوییس شناخته شد.

آشنایی با شهر لوسرن

لوسرن واقع در بخش آلمانی زبان سوییس شهری است که همه چیز تمام است؛ زندگی شهری، یک دریاچه و کوهستان. لوسرن منتسب به یکی از زیباترین شهرهای جهان بیشتر به خاطر پل قرن چهاردهمی چپل مشهور است، و برج آب که گفته می شود رکورد بیشترین عکاسی را در سوییس داشته است.

بنای مشهور دیگر مجسمه شیر در حال مرگ می باشد که برای یادبود سربازان سوییسی کشته شده در فرانسه در 1792 از سنگ ساخته شده است.

منطقه یونگفراو سوییس

منطقه یونگفراو یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری سوییس هم در تابستان و هم در زمستان است. به مدت یک قرن این منطقه ی آلپ تنها به ماجراجویان حرفه ای برای اسکی یا بالا رفتن اختصاص داشت. امروزه به کمک خطوط ریلی و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه این منطقه برای انواع گردشگران قابل دسترس شده است.

منطقه یونگفراو شامل چهار شهر دیدنی است: گریندروالد، مورن، لاتربرونن و ونگن؛ و همین طور سه کوه با ابهت مونک، ایگر و یونگفراو.

دریاچه ژنو سوییس

یکی از بزرگ ترین دریاچه های اروپا؛ دریاچه ژنو در مسیر رودخانه رون در مرز فرانسه و سوییس قرار دارد. دریاچه ژنو با داشتن کوه های جورا (ژورا) در شمال و دشت پر تپه در مرکز و آلپ در جنوب دارای اقلیم متنوعی است. جاذبه اصلی این جا شهرهای مجلل و شهرک های اطراف دریاچه است، با قابلیت اسکی و راهپیمایی در کوه ها یا در مسیر دریاچه.

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا برگزار کننده انواع تورهای نوروزی 99 آماده است تا از طریق تورهای ترکیبی اروپا در بهار 99 شما را در بازدید از جاذبه های گردشگری سوییس همراهی کند. شما می توانید جهت اطلاع از جزییات تورهای به مقصد سوییس با شماره 02122887100 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108234

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته