راهنمای سفر به گرجستان

راهنمای سفر به گرجستان

راهنمای سفر به گرجستان

اگر دوست دارید به کشوری سفر کنید که هم در قاره آسیا قرار دارد و هم بخشی از آن در اروپا باشد، می بایست به گرجستان سفر کنید. با خرید تور گرجستان شما می توانید به یکی از بهترین مقاصد گردشگری این کشور، یعنی همان تفلیس بروید. لازم به ذکر است که در گرجستان قوانین اتحادیه اروپا جاریست چرا که اکنون این کشور عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتوست.

گرجی ها به زبان رسمی کشورشان یعنی به زبان گرجی صحبت می کنند، اما نگران نباشید، با خرید تور تفلیس یک تور لیدر فارسی زبان شما را همراهی می کند تا حین سفر با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

تفلیس عروس این کشور و شهرهای آسیای میانه است. در این شهر پارک های بسیار زیبایی وجود دارد و قرار گیری رودخانه متکواری که از وسط شهر می گذرد، آب و هوایی فوق العاده و چشم انداز زیبایی را می سازد.

خوشبختانه سبک زندگی گرجستان، یک بعد کاملا جدید از قرن بیست و یکم را به مسافران نشان می دهد و از آن ها برای رفتن به کافه ها و رستوران ها برای صرف غذاهای محلی، اقامت در هتل های 5 ستاره لوکس و راحت، کافه ها و باشگاه های هیجان انگیز، بازدید از موزه ها، گالری ها، پارک ها، میدان ها و خیابان های جذاب، حمل و نقل و معماری مدرن دعوت می کند. همه این ها شهر را برای سفر و زندگی در آن بسیار ساده تر و سرگرم کننده تر از آنچه که دهه ها قبل بوده، کرده است.

اما تفلیس قدیمی هنوز هم در اینجا زنده است. این شهر قدیمی در باریک ترین قسمت دره و در تقاطع اروپا و آسیای باستانی قرار گرفته است و راه های پیچ در پیچ، خانه های حیاط دار، کلیساهای زیبا که همگی تحت تسلط قلعه ناریکالا قرار گرفته اند، منطقه ای جذاب برای گردشگری را ایجاد کرده اند.

تفلیس قدیمی و مدرن، قلب تپنده قفقاز جنوبی است که هیچ گردشگری نباید دیدن از آن را از دست بدهد. با مردم خونگرمی که در تفلیس زندگی می کنند، می توانید در شهری که مملو از مهربانی است قدم زنید و از گردشگری در تفلیس لذت ببرید.

در ادامه مطلب راهنمای سفر به گرجستان به شما کمک می کند تا پیش از سفر به هر یک از این شهر ها اطلاعات کلی از تور گرجستان داشته باشید تا به راحتی و با دانش کافی بتوانید کل دیدنی های مقصدتان را بگردید.


برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.