راهنمای سفر به تفلیس

راهنمای سفر به تفلیس

راهنمای سفر به تفلیس

اگر می خواهید سفری تاریخی و هیجان انگیز داشته باشید یکی از انتخاب های شما می تواند کشوری با طبیعت بکر و زیبا وبا تمدنی  کهن و غداهای لذیذ و زبان باستانی به نام گرجستان باشد.

این کشور دارای شهرهایی با جاذبه های  زیبا و متنوع گردشگری می باشد. تفلیس شهری زیبا و کهن با جاذبه های فراوان که به عنوان پایتخت کشور گرجستان شناخته می شود.

تفلیس عروس این کشور و شهرهای آسیای میانه است. در این شهر پارک های بسیار زیبایی وجود دارد و قرار گیری رودخانه متکواری که از وسط شهر می گذرد، آب و هوایی فوق العاده و چشم انداز زیبایی را می سازد.

تفلیس قدیمی هنوز هم در اینجا زنده است. این شهر قدیمی در باریک ترین قسمت دره و در تقاطع اروپا و آسیای باستانی قرار گرفته است و راه های پیچ در پیچ، خانه های حیاط دار، کلیساهای زیبا که همگی تحت تسلط قلعه ناریکالا قرار گرفته اند، منطقه ای جذاب برای گردشگری را ایجاد کرده اند.

تفلیس قدیمی و مدرن، قلب تپنده قفقاز جنوبی است که هیچ گردشگری نباید دیدن از آن را از دست بدهد. با مردم خونگرمی که در تفلیس زندگی می کنند، می توانید در شهری که مملو از مهربانی است قدم زنید و از گردشگری در تفلیس لذت ببرید.


برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.