راهنمای سفر به ترکیه

تور استانبول 8 روزه 98

راهنمای سفر به ترکیه

کشور ترکیه در همسایگی ایران یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری برای ایرانی هاست. تاریخ ترکیه به زمان های بسیار دور باز می ­گردد. به طوری که 13 مکان تاریخی در ترکیه وجود دارد که در یونسکو ثبت تاریخی شده است. از ارتفاعات و کوه های ترکیه تا سواحل شنی آن می ­توانید از مناظر فوق العاده زیبا و چشم­ نواز این کشور شگفتی آور لذت ببرید.

از دیرباز کشور ترکیه برای ما ایرانی ها حکم عمو خوانده را داشته که این تا قدری به خاطر آداب و رسوم مشترک بین ما و مردم ترکیه است. مشابهت های فرهنگی با ترکیه سبب شده مسافران ایرانی در شهرهای ترکیه بدون احساس غربت و حتی بدون نیاز به تور لیدر و راهنما از شهر بازدید کنند. همه جا نقشه‌های کوچک و بزرگ شهر در دسترس است. نقشه تمام شهر، امکاناتش، جاذبه‌هایش و وسایل دسترسی‌. مردم این کشور از نظر آداب و رسوم بسیار به ما ایرانی ها نزدیک هستند و دلیل تمایل ایرانی ها برای سفر به این کشور و حتی اقامت در آن هم همین است.

مهم ترین و پرجمعیت ترین شهرهای ترکیه عبارتند از استانبول، آنکارا، آنتالیا و ازمیر که پایتخت های فرهنگی و سیاسی این کشور هم محسوب می شوند.   در ادامه مطلب راهنمای سفر به ترکیه به شما کمک می کند تا پیش از سفر به هر یک از این شهر ها اطلاعات کلی از تور ترکیه داشته باشید تا به راحتی و با دانش کافی بتوانید کل دیدنی های مقصدتان را بگردید

 


برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.