آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

راه اندازی پرواز کشور ها توسط هواپیمایی امارات


راه اندازی پرواز کشور ها توسط هواپیمایی امارات

راه اندازی پرواز کشور ها توسط هواپیمایی امارات

راه اندازی پرواز کشور ها توسط هواپیمایی امارات  ،هواپیمایی امارات موافقت مقامات امارات را برای حمل مسافر در تعداد محدودی از مسیرها را دریافت کرده است.از امروز پروازها از دبی به لندن هیترو، فرانکفورت، پاریس، بروکسل و زوریخ آغاز می شود.

این شرکت هواپیمایی که ماه گذشته اکثر تورهای دبی و فعالیتهای خود را به حالت تعلیق درآورده بود،هفته ای چهار پرواز به لندن هیترو و سه پرواز در هفته به شهرهای دیگر را ارائه می دهد. شرکت هواپیمایی امارات که قبلاً پشتوانه مالی دولت دبی را نیز دریافت کرده بود بار تجاری را نیز در هر دو جهت حمل و نقل می کند و از تجارت و جوامع با حمل کالاهای اساسی پشتیبانی می کند.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، مدیر اجرایی گروه امارات گفت: این خدمات پروازهای هواپیمایی امارات محدود به مسافرانی است که مجوز ورود را از کشورهای مقصد دریافت می کنند. وی افزود: “امیدواریم عملیات اجرایی کامل را در اسرع وقت از سر بگیریم، اما ما با چالش های بسیاری از شهرها در مواجهه با شیوع Covid-19 روبرو هستیم.

هواپیمای شرکت هواپیمایی امارات

راه اندازی پرواز کشور ها توسط هواپیمایی امارات ، شیخ احمد بن سعید آل مکتوم همچنین افزود: “گروه شرکت هواپیمایی امارات فقط با کاهش محدودیت های سفر قابل احیا است
و ما برای آخرین به روزرسانی ها با همه مقامات ارتباط نزدیک برقرار می کنیم.

وی گفت: “ما با مسئولان همکاری می کنیم تا خدمات خود را از سر بگیریم و در هر مرحله از سفر، امنیت و رفاه خدمه و مسافران خود را محیا می کنیم و همچنین به طور مداوم وضعیت را بررسی کرده و هرگونه خدمات اضافی را در صورت دسترسی به آنها اعلام خواهیم کرد.”

امارات یک هواپیمای بوئینگ 777-300ER را برای این مسیرها در نظر گرفته است و صندلی هایی را در کلاس تجاری و اکونومی ارائه می دهد.به دلایل رعایت بهداشتی و ایمنی، این شرکت هواپیمایی در پروازهای مشخص شده یک برنامه سرویس متغیر پرواز را اجرا می کند.

مواد غذایی و نوشیدنی ها همچنان عرضه می شوند و بسته بندی های آن ها به منظور کاهش تماس در حین ارائه وعده های غذایی اصلاح می شوند.تمامی هواپیماهای امارات پس از هر سفر، مراحل پیشرفته نظافت و ضد عفونی در دبی را طی می کنند.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مریم خندق آبادی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=109164

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته