آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

سفرهای پساکرونا


سفرهای پساکرونا

آژانسهای مسافرتی به فکر تهیه تورهای ویژه و سفرهای پساکرونا باشند

? رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: از الان آژانس های مسافرتی باید به فکر تهیه بسته های خلاق در زمینه جذب مسافر و سفرهای پساکرونا باشند وگرنه شکست خواهند خورد.

? حرمت الله رفیعی رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ایران درباره سفرهای پساکرونا گفت: مردم زیادی به واسطه شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند وقتی همه صنوف لطمه می‌بینند اولویت اول مردم خوراک و معیشت و تحصیل و غیره هست. اما به واسطه گرفتاری که در مدت قرنطینه داشته‌اند نیاز به تغییر دارند و تمایل پیدا خواهند کرد که به سفر بروند. اگر دولت بتواند در این زمینه کمک کند و نشاط اجتماعی را به دنبال داشته باشد. اگر نشاط در جامعه ایجاد شود، مردم به صنوف دیگر نیز مشغول خواهند شد و اقدامات جدیدی در زندگی خود خواهند داشت. منتها همه اینها منوط به کمک دولت است

تبلیغ و اجرای تور مسافرتی در زمان کرونا تخلف است

? معاون گردشگری تاکید کرد: تبلیغ و اجرای هر نوع تور مسافرتی در وضیعتی که ویروس کرونا هنوز شیوع دارد، تخلف محرز است

? حرمت الله رفیعی رئیس انجمن صنفی دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران که معتقد است آژانس ها در خوشبینانه ترین حالت از خردادماه کار خود را شروع خواهند کرد،  درباره تبلیغ تور با پایان تعطیلات نوروز و به مناسبت تعطیلی آخر هفته گفت: با توجه به وضع موجود، همچنان تاکید بر این است که از ایجاد هر گونه تعهد جدید به مسافران خودداری شود.

?او درباره تبلیغاتی که برخی از دفاتر خدمات مسافرتی در زمان فعلی کرونا به راه انداخته اند نیز اظهار کرد: این ها تبلیغات دروغین است، همه ما می دانیم الان گردشگر وجود ندارد، این تبلیغات را هم یک عده «آژانس نما» انجام می دهند که دنبال کسب درآمد از شرایط موجود هستند، وگرنه دفاتر خدمات مسافرتی که همچنان با کنسلی تورها، پروازها، قطارها و استرداد کامل وجوه به مسافر، دست به گریبان اند، وضعیت مشخصی دارند.

?رفیعی با یادآوری این که صنعت گردشگری بیشترین لطمه را از ویروس کرونا خورده است، افزود: زندگی و معیشت مردم تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته و پیش بینی می شود تا پاک شدن جامعه و ریشه کن شدن این ویروس، سفر به آخرین گزینه برای مردم تبدیل شود و فعلا کسی رغبت نکند با تور سفر برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=108398

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته