آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

کدام کشور برای اقامت اروپا بهتر است؟


کدام کشور برای اقامت اروپا بهتر است؟

کدام کشور برای اقامت اروپا بهتر است؟

کدام کشور برای اقامت اروپا بهتر است؟ این روزها اقامت اروپا طرفداران زیادی پیدا کرده است. گذشته از آرام و بی دغدغه بودن و شرایط مطلوب زندگی در قاره اروپا، شاید یکی از دلایل سفر به اروپا اخذ ویزای شینگن باشد که اقامت در اروپا را راحت‌تر از قبل کرده است. با دریافت این ویزا می‌توانید در هر یک از کشورهای عضو حوزه شینگن به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی داشته باشید و به این ترتیب از هر کدام از کشورهای عضو شینگن که خواستید دیدن کنید.

اما بسیاری از افراد هم، به قصد اقامت دائم اروپا و مهاجرت به اروپا سفر می‌کنند. به طور کلی اقامت اروپا از طریق اخذ یکی از ویزاهای زیر قابل دسترس خواهد بود:

اخذ ویزای توریستی اروپا، اخذ ویزای تحصیلی اروپا، اخذ ویزای کار اروپا، اقامت اروپا از طریق تمکن مالی، اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت، اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری، اقامت اروپا از طریق ازدواج، اقامت اروپا از طریق خرید ملک و اقامت اروپا از طریق تولد.

اما قبل از هر چیز باید هدف خود را از سفر به اروپا مشخص کنید تا به این نتیجه برسید که کدام کشور برای اقامت اروپا مناسب‌تر است.

۱. آلمان

وجود شغل مناسب و درآمد کافی، محیط زیست پاک، درصد پایین جرم وجنایت، سرگرمی و تفریحات بسیار، جاذبه‌های فرهنگی و سیستم حمل و نقل عمومی کارآمد، آلمان را به کشوری جذاب برای سفر و اقامت تبدیل کرده است.

افراد به دلایل مختلفی آلمان را برای اقامت اروپا انتخاب می‌کنند، اما شاید مهم‌ترین دلیل آن‌ها اقتصاد پویا و سیستم رفاهی این کشور باشد. از طرف دیگر بسیاری از دانشگاه‌های با کیفیت و قدیمی این کشور امکان تحصیل رایگان در آلمان و یا اخذ اقامت تحصیلی ارزان را برای افراد خارجی فراهم می‌کنند.

آلمان یکی از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن آلمان می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی آلمان را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت آلمان را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

آلمان

روش‌های اقامت در آلمان

اقامت آلمان از طریق تحصیل
اقامت آلمان از طریق اخذ ویزای کاری آلمان
اقامت آلمان از طریق ازدواج
اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

۲. سوئد

سوئد یکی از مرفه‌ترین، تمیزترین و گران‌ترین کشورها برای زندگی است. استانداردهای زندگی در سوئد در سطح بسیار بالایی است به همین دلیل این کشور بهترین امکانات را برای زندگی ساکنین خود فراهم می‌کند.

درآمد سالانه و امنیت شغلی در کشور سوئد بسیار بالاست و به همین دلیل کسانی که از طریق اقامت کاری سوئد به این کشور مهاجرت کرده‌اند بسیار از شرایط کاری خود راضی هستند. اگر تحمل سرمای سوئد را داشته باشید، بدون شک سوئد با شرایط عالی زندگی و طبیعت بسیار زیبایی که دارد، یکی از بهترین کشورها برای اقامت اروپا است.

سوئد یکی از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن سوئد می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی سوئد را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت سوئد را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

سوئد

روش‌های اقامت در سوئد

اقامت سوئد از طریق ازدواج
اقامت سوئد از طریق اخذ ویزای کاری سوئد
اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری
اقامت سوئد از طریق تحصیل

۳. نروژ

نروژ کشوری کوهستانی در شمال اروپا است. درصد جرم و جنایت در نروژ بسیار پایین است و یکی از امن‌ترین کشورها برای زندگی محسوب می‌شود. صنعت کشاورزی در این کشور بسیار رونق دارد، به همین دلیل نروژ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می‌رود.

تحصیل در کشور نروژ رایگان و از سطح بالایی برخوردار است. این کشور از لحاظ رفاه اجتماعی و سلامت و بهداشت نیز از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشد، اما به همان اندازه هزینه‌های زندگی در نروژ بسیار بالا است.

نروژ طبیعت بسیار زیبایی دارد، اما برای اقامت در نروژ باید به این نکته توجه کنید که این کشور آب و هوای بسیار سردی دارد، به طوریکه هوای نروژ در مناطق شمالی آن قطبی است. صرفنظر از آب و هوای بسیار سرد این کشور، نروژ یکی از بهترین کشورها برای اقامت اروپا محسوب می شود.

نروژ یکی از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن نروژ می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی نروژ را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت نروژ را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

نروژ

روش‌های اقامت در نروژ

اقامت نروژ از طریق تحصیل
اقامت نروژ از طریق سرمایه گذاری
اقامت نروژ از طریق ازدواج
اقامت نروژ از طریق اخذ ویزای کار نروژ

۴. هلند

هلند کشوری بسیار زیبا واقع در شمال غربی اروپا است. زندگی در هلند به عنوان دروازه‌ای رو به اروپا شناخته می‌شود. هلند یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و افراد زیادی از سراسر دنیا به این کشور سفر می‌کنند.

شرایط و هزینه‌های زندگی در هلند معقول است و امکانات بالایی را برای شهروندان خود فراهم می‌کند. مردم هلند بسیار مهمان‌نواز هستند و در سفر به این کشور احساس غربت نخواهید کرد.

به همین دلیل بسیاری از افراد، این کشور را برای اقامت اروپا انتخاب می‌کنند. زبان رسمی مردم هلند، هنلدی است اما در این کشور به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی نیز صحبت می‌شود.

هلند نیز یکی دیگر از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن هلند می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی هلند را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت هلند را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

هلند

روش‌های اقامت در هلند

اخذ ویزا تحصیلی هلند
اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری
اقامت هلند از طریق دریافت ویزای کار هلند
اقامت هلند از طریق ویزای تحصیلی هلند
اقامت هلند از طریق ازدواج

۵. انگلستان

انگلستان بزرگترین و پیشرفته‌ترین کشور بریتانیا است. پایتخت انگلیس شهر لندن است و با کشورهای ولز و اسکاتلند همسایه می باشد. انگلستان بزرگترین شهر قاره اروپا است و از اطراف با دریا احاطه شده.

انگلستان با حفظ بافت تاریخی خود ترکیبی از معماری کهن و مدرن را به وجود آورده است. انگلستان با سیستم آموزشی برتر خود یکی از بهترین کشورها برای تحصیل محسوب می‌شود تا جایی که تحصیل در دانشگاه‌هایی مانند آکسفورد و کمبریج آرزوی بسیاری از جوانان است.

شرایط زندگی و کاری لندن نیز از سطح بالایی برخوردار می‌باشد اما به همان میزان انگلیس شهر گرانی برای زندگی محسوب می‌شود.انگلیس یکی از بهترین کشورها برای اقامت اروپا است. اگر قصد سفر تفریحی به انگلیس را دارید می‌توانید برای دریافت ویزای توریستی انگلیس اقدام کنید در غیر این صورت برای اقامت در انگلیس می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

انگلستان

روش‌های اقامت در انگلیس

اقامت انگلیس از طریق ویزای کار انگلیس
اقامت انگلیس از طریق اخذ ویزای تحصیلی انگلیس
اقامت انگلیس از طریق ازدواج
اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری

۶. اتریش

اتریش کشوری بسیار زیبا با فرهنگی بسیار غنی است. مردم اتریش بسیار اجتماعی هستند و اگر شما نیز ظاهری آراسته داشته باشید و منظم باشید دوستان خوبی در این کشور پیدا خواهید کرد.

پایتخت اتریش شهر وین است و از اطراف با کشورهای اسلواکی، مجارستان، جمهوری چک، آلمان، لیختنشتاین، سوئیس، ایتالیا و اسلوونی احاطه شده. اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود و از سطح زندگی بالایی برخوردار می‌باشد،

به همین دلیل یکی از بهترین کشورها برای اقامت اروپا به شمار می رود. شرایط کاری اتریش در سطح بسیار مطلوبی است به طوری که نرخ پایین بیکاری در برخی شهرهای آن بسیاری از کارفرمایان را با مشکل مواجه کرده است.

اتریش نیز یکی دیگر از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن اتریش می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی اتریش را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت اتریش را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

اتریش

روش‌های اقامت در اتریش

اقامت اتریش از طریق تابعیت دوگانه
اقامت اتریش از طریق ازدواج
اقامت اتریش از طریق کار
اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

۷. سوئیس

سوئیس کشوری زیبا واقع در اروپای غربی است. پایتخت کشور سوئیس برن است و با کشورهای اتریش، لیختن اشتاین، فرانسه، آلمان و ایتالیا هم مرز می‌باشد. سوئیس در میان کشورهای بسیار ثروتمند با استانداردهای بسیار بالای زندگی جای دارد. اقتصاد قوی و قوانین بانکی مناسب سوئیس نیز دلیل بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود، به همین دلیل بسیاری از افراد سوئیس را برای اقامت اروپا انتخاب می‌کنند. سوئیس از جمله گران‌ترین شهرهای دنیا می باشد و معمولا هزینه مسکن در این کشور بالا است.

سوئیس نیز یکی دیگر از کشورهای عضو شینگن است. بنابراین با دریافت ویزای شینگن سوئیس می‌توانید به مدت ۹۰ روز اقامت توریستی سوئیس را دریافت کنید. اما برای اینکه مدت زمان بیشتری اقامت سوئیس را داشته باشید، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید.

سوئیس

روش‌های اقامت در سوئیس

اقامت سوئیس از طریق ویزای کار سوئیس
اقامت سوئیس از طریق اخذ ویزای تحصیلی سوئیس
اقامت سوئیس از طریق سرمایه گذاری
اقامت سوئیس از طریق ازدواج

خرید ارزان‌ترین بلیط آنلاین هواپیما آلمان -سوئد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 6 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=110220

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته