آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن


10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن

10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن

اگر در فکر بازدید از منطقه شینگن فکر کرده اید – تنها نیستید. برنامه های کاربردی در سراسر جهان روزانه بر فراز سفارتخانه های کشورهای شینگن پرواز می کنند و این امر به تجزیه و تحلیل دقیق اسناد و اهداف سفر نیاز دارد. با فرض اینکه شما قبلاً با انواع ویزای شینگن و اسناد مورد نیاز برای آن موضوع آشنا شده اید ، بخشی از تقسیم بندی که ممکن است برای شما باقی بماند می تواند گیج کننده بودن آمار نرخ صادر کننده باشد. احتمالاً گیج شده با این ایده که کجا درخواست دهید و اخطار رد دریافت نکنید!

در اینجا ، همانطور که برای شما واضح و روشن است – جایی است که ما با آن روبرو می شویم – در لیست نرخ ها با بالاترین درصد شروع می شود. این آمار باید به شما در تقویت افق دید و تصور تصمیمات دقیق تر در هنگام آماده شدن کمک کند. با شروع از کشور پیشرو ، به طور جداگانه معرفی می شوید و به تدریج به آخرین 10 کشور برتر منطقه شینگن با بالاترین نرخ ویزای شینگن صادر شده در سال 2018 معرفی می شوید.

آسانترین کشورهای شینگن برای درخواست ویزای شینگن از طریق زیر است: لیتوانی لیتوانی آسانترین کشور برای دریافت ویزای شینگن است ، تنها 1.3٪ از درخواست های کوتاه مدت در سال 2018 رد شده است. در کل ، 98.7٪ از متقاضیان ویزای شینگن به لیتوانی پاسخ مثبت در مورد درخواست خود دریافت کردند. علاوه بر این ، لیتوانی در مورد تعداد کل درخواست های ویزای کوتاه مدت دریافت شده در جایی از وسط جدول قرار گرفته است.

این همچنین به این معنی است که برای تعیین وقت مجبور هستید کمتر صبر کنید. برخلاف کشورهایی مانند آلمان و فرانسه ، که در بسیاری از کشورها متقاضیان باید چند ماه قبل از سفر برنامه ریزی شده خود به شینگن وقت بگیرند.

لیتوانی

لیتوانی آسانترین کشور برای دریافت ویزای شینگن است ، تنها 1.3٪ از درخواست های کوتاه مدت در سال 2018 رد شده است. در کل ، 98.7٪ از متقاضیان ویزای شینگن به لیتوانی پاسخ مثبت در مورد درخواست خود دریافت کردند. علاوه بر این ، لیتوانی در مورد تعداد کل درخواست های ویزای کوتاه مدت دریافت شده در جایی از وسط جدول قرار گرفته است. این همچنین به این معنی است که برای تعیین وقت مجبور هستید کمتر صبر کنید. برخلاف کشورهایی مانند آلمان و فرانسه ، که در بسیاری از کشورها متقاضیان باید چند ماه قبل از سفر برنامه ریزی شده خود به شینگن وقت بگیرند.

لیتوانی کشوری نسبتاً آسان برای دریافت ویزا است

استونی

با توجه به نرخ رد سال 2018 ، یکی دیگر از کشورهای بالتیک در میان آسان ترین ویزا ها ذکر شده است. تنها 1.6٪ از پرونده های ارائه شده در سفارتخانه های استونی در خارج از کشور رد شد ، در حالی که بقیه 98.4٪ با ویزای کوتاه مدت به منطقه شینگن اعطا شد. علاوه بر این ، استونی ششمین کشور شینگن است که حداقل درخواست ویزا دریافت کرده است ، به این معنی که سفارتخانه های آن شلوغ نیستند.

در این ارزیابی مشخص شد که 1.6% از درخواست های سفارتخانه استونی رد شده

فنلاند

کشور فنلاند در شمال اروپا ، با وجود تعداد زیادی درخواست ویزا که سالانه دریافت می کند ، برای گرفتن ویزا همچنان یک کشور شنگن است. با رد تنها 1.7٪ از برنامه های كنسولگری های آن در خارج از كشور ، شما شانس زیادی برای دریافت ویزای شینگن به فنلاند دارید.

ایسلند راهی ساده برای دریافت ویزا در منطقه شنگن است

ایسلند

با کمترین درخواست ویزای شینگن در سال 2018 ، و تنها 1.7٪ از درخواست ها رد شده ، ایسلند یک روش عالی برای گرفتن ویزا به منطقه شینگن است. با این حال ، به شما توصیه می شود که ابتدا مکان مورد نظر خود را بررسی کنید ، زیرا ایسلند بیشتر توسط کشورهای دیگر نمایندگی می شود و تعداد کنسولگری های خود را ندارد. این بدان معناست که اگر کنسولگری نماینده ایسلند شلوغ باشد ، باید کمی بیشتر برای قرار ملاقات صبر کنید.

ایسلند

لتونی

لتونی پنجمین کشور شینگن است که گرفتن ویزا از آن از شنگن راحت تر است. این امر هر سه کشور بالتیک را برای درخواست ویزای شینگن ایده آل می کند. با 97.9٪ از درخواست های دریافت شده ، و تنها 2.1٪ رد شده ، شما کاملاً فرصتی برای دریافت ویزا از این کشور دارید.

لتونی

لهستان

جمهوری لهستان همچنین یک کشور آسان تر برای گرفتن ویزا است. علی رغم اختلاف 0.9 با لتونی ، کسانی که متقاضی ویزای شینگن به لهستان هستند 97٪ شانس دریافت پاسخ مثبت دارند. نرخ رد ویزا در کشور اروپای مرکزی تنها 3٪ بود.

لهستان

لوکزامبورگ

کشور کوچک محصور در خشکی لوکزامبورگ ممکن است راه شما به شینگن باشد ، به ویژه اگر می خواهید از کشورهای همسایه آن ، فرانسه ، آلمان و بلژیک دیدن کنید. با نرخ رد فقط 3.7٪ لوکزامبورگ ، که دومین کشور با کمترین درخواست دریافتی را نیز دارد ، برای متقاضیان ویزای شینگن معامله خوبی به نظر می رسد.

لوکزامبورگ

اسلواکی

همه کسانی که درخواست ویزای شینگن را در کنسولگری اسلواکی ثبت می کنند 95.8٪ احتمال تأیید دارند. در سال 2018 ، سفارتخانه های اسلواکی در خارج از کشور 4.2٪ از 26،797 درخواست دریافت شده را رد کردند ، همین امر این کشور را به پنجمین کشور شنگن تبدیل می کند که کمترین درخواست را دارد.

اسلواکی

جمهوری چک

کسانی که متقاضی ویزای کوتاه مدت به جمهوری چک هستند ، بیشتر رد می شوند ، در مقایسه با آنچه قبلا چکسلواکی بود (بله ، ما در مورد اسلواکی صحبت می کنیم). با این حال ، با نرخ تأیید 95.3٪ ، شما همچنان شانس زیادی دارید که در مورد برنامه خود پاسخ مثبت بگیرید.

جمهوری چک

یونان

در حالی که در سال 2014 میزان رد شدن یونان تنها 2٪ بود ، اما اوضاع کمی تغییر کرده است. حال اگر برای ویزای شینگن آلمان اقدام کنید ، احتمال رد شدن 4.9٪ دارید. سال گذشته ، سفارتخانه های یونان در خارج از کشور 95.1٪ از درخواست های دریافت شده را تأیید کردند. یونان با 855،285 درخواست در سال گذشته ، پنجمین کشور مورد علاقه برای کسانی است که قصد دارند برای اقامت کوتاه مدت به منطقه شینگن سفر کنند.

یونان

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ,
  • نویسنده: مارال عابدی
  • زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111584

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته