نویسنده: مارال عابدی

زمان مطالعه: 3 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=111584

اشتراک این مطلب:

10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن

10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن

10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن

اگر در فکر بازدید از منطقه شینگن هستید در این مطلب به شما کشورهایی را معرفی میکنیم که درصورت درخواست ویزا به آن ها احتمال ریجکت یا رد شدن ویزای شما کمتر است و دارای شرایط بهتری برای اخذ ویزا شینگن می باشد. این ساختار به شما کمک میکند تا راحت تر بتوانید کشورهای درخواست گیرنده ویزا را برای ارسال درخواست خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا 10 کشور آسان برای دریافت ویزای شنگن را بشناسیم.

لیتوانی

لیتوانی کشوری نسبتاً آسان برای دریافت ویزا است که در سال 2018 تنها 1.3% از درخواستهای کوتاه مدت وارد شده برای ویزای این کشور رد شده اند.و در کل 98.7% متقاضیان ویزای این کشور پاسخ مثبت درمورد درخواست ویزایشان دریافت کرده اند.همچنین لیتوانی در مورد تعداد درخواست ویزاهای کوتاه مدت در بخش های میانی جدول قرار دارد. برخلاف کشورهای دیگر نظیر آلمان و فرانسه که متقاضی درخواست ویزا از چند ماه قبل از سفر باید برای دریافت ویزا اقدام کرده و برنامه ریزی کند مدت زمان کوتاه تری برای دریافت ویزا وجود دارد.

لیتوانی کشوری نسبتاً آسان برای دریافت ویزا است

استونی

با توجه به ارزیابی سال 2018 یکی دیگر از کشورهای آسان برای دریافت ویزا استونی است . در این ارزیابی مشخص شد که 1.6% از درخواست های سفارتخانه استونی رد شده و 98.5% درخواست های وارد شده به سفارتخانه اعطا گردیده است.همچنین این کشور ششمین کشور شینگن است که دارای درخواست های حداقلی است و سفارتخانه های آن تقریبا خلوت است.

در این ارزیابی مشخص شد که 1.6% از درخواست های سفارتخانه استونی رد شده

فنلاند

کشور فنلاند در شمال قسمت اروپا با وجود درخواست سالانه زیاد روادید در ارزیابی سال 2018 فقط 1.7% از متقاضیان را ریجکت کرده است و شما شانس زیادی برای دریافت ویزای این کشور دارید.

ایسلند راهی ساده برای دریافت ویزا در منطقه شنگن است

ایسلند

ایسلند راهی ساده برای دریافت ویزا در منطقه شنگن است که 1.7% از درخواست های روادید آن در ارزیابی سال 2018 رد شده اند. اما به شما توصیه میکنیم ابتدا مکان مورد نظر خود را برای ارسال درخواست این کشور انتخاب کنید. زیرا ایسلند بیشتر توسط کشورهای دیگر نمایندگی شده است و این بدان معناست که اگر کنسولگری آن شلوغ باشد باید کمی بیشتر برای مصاحبه وقت بگذارید.

ایسلند

لتونی

لتونی پنجمین کشور شینگن است که گرفتن ویزا از آن از شنگن راحت تر است. با 97.9٪ از درخواست های دریافت شده ، و تنها 2.1٪ رد شده ، شما فرصتی کاملا استثنایی برای دریافت ویزا از این کشور دارید.

لتونی

لهستان

جمهوری لهستان یک کشور آسان تر برای گرفتن ویزا است. علی رغم اختلاف 0.9 با لتونی ، افرادی که متقاضی ویزای شینگن به لهستان هستند 97٪ شانس دریافت پاسخ مثبت دارند. نرخ رد ویزا در این کشور اروپای مرکزی تنها 3٪ بود.

لهستان

لوکزامبورگ

کشور کوچک محصور در خشکی لوکزامبورگ ممکن است راه شما به شینگن باشد ، به ویژه اگر می خواهید از کشورهای همسایه آن ، فرانسه ، آلمان و بلژیک دیدن کنید. با نرخ رد فقط 3.7٪ لوکزامبورگ ، که دومین کشور با کمترین درخواست دریافتی را نیز دارد ، برای متقاضیان ویزای شینگن معامله خوبی به نظر می رسد.

لوکزامبورگ

اسلواکی

همه کسانی که درخواست ویزای شینگن را در کنسولگری اسلواکی ثبت می کنند 95.8٪ احتمال تأیید دارند. در سال 2018 ، سفارتخانه های اسلواکی در خارج از کشور 4.2٪ از 26،797 درخواست دریافت شده را رد کردند ، همین امر این کشور را به پنجمین کشور شنگن تبدیل می کند که کمترین درخواست را دارد.

اسلواکی

جمهوری چک

کسانی که متقاضی ویزای کوتاه مدت به جمهوری چک هستند ، بیشتر رد می شوند ، در مقایسه با آنچه قبلا چکسلواکی بود (بله ، ما در مورد اسلواکی صحبت می کنیم). با این حال ، با نرخ تأیید 95.3٪ ، شما همچنان شانس زیادی دارید که در مورد برنامه خود پاسخ مثبت بگیرید.

جمهوری چک

یونان

در حالی که در سال 2014 میزان رد شدن یونان تنها 2٪ بود ، اما اوضاع کمی تغییر کرده است. حال اگر برای ویزای شینگن آلمان اقدام کنید ، احتمال رد شدن 4.9٪ دارید. سال گذشته ، سفارتخانه های یونان در خارج از کشور 95.1٪ از درخواست های دریافت شده را تأیید کردند. یونان با 855،285 درخواست در سال گذشته ، پنجمین کشور مورد علاقه برای کسانی است که قصد دارند برای اقامت کوتاه مدت به منطقه شینگن سفر کنند.

یونان

منبع


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *