آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

مالزی


مالزی

مالزی

امروز آسمان پر ستاره پرشیا برآن شده است تا یکی دیگر از کشورهای توریست پذیر و از مقاصد برتر جهانی صنعت گردشگری را که در ناحیه جنوب شرق آسیا واقع شده است به شما معرفی نماید. مالزی که پله های ترقی را یکی پس از دیگری به سمت آینده ای پر از موفقت طی می نماید با به کار گیری جاذبه ها و منابع خود سالانه پذیرای شماری زیادی گردشگر ازسراسر کشورهای جهان می باشد. این کشور زیبا با جاذبه های فرآوان، برای تمامی مقاصد گردشگری، محلی ایده آل به حساب می آید. طبیعت بکر و چشم اندازهای بی نظیر از جنگل های انبوه گرمسیری و استوایی گرفته تا دریا و کوه و سواحل طلایی، فرهنگ متفاوت و جذاب که تجارب بی نظیری را از زندگی دیگرمردمان به رخ می کشد (بازدید از برج های بلند و سر به فلک کشیده تا دیدار از قبایل محلی)، لذت میل کردن غذاهای محلی مالزی و موارد بسیار دیگری که در این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت، ازجمله تجارب و لحظات به یاد ماندنی هستند که در تورهای مالزی میتوان از آن ها بهره مند شد.

اگر در کنار دست خود نقشه جغرافیایی کره زمین را داشته باشید و بر روی آن محل مالزی را در منطقه جنوب شرق آسیا مشخص نمایید، در می یابید که این منطقه در نزدیکی خط استوا قرار گرفته است. نزدیکی به خط استوا سبب میشود که مالزی از آب و هوایی استوایی برخوردار باشد. در چنین منطقه ای و چنین وضعیت جوی، رطوبت بالا و گرمای زیاد نیز مردمان این کشور و مسافران را در فصول مختلف همراهی می نمایند. میانگین دمای هوا در این نقطه از کره زمین در حدود بیست و هفت درجه سانتی گراد است. در بسیاری از روز های سال نیز در زمان عصر شاهد بارش باران خواهید بود، این موضوع سبب شده است تا میانگین بارش سالانه نیز در حدود دویست و پنجاه سانتی متر برآورد گردد.

توصیه آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا برای لنتخاب اوقات مناسب جهت سفر به مالزی در زمان هایی می باشد که رطوبت بالا و گرمای شدید هوا کمی کاهش پیدا کرده است و از شدت بارندگی ها نیز کاسته شده است. زمان تقریبی برای این پدیده بین ماه مارس و ماه اکتبر تخمین زده شده است.

رزرواسیون بلیط 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

  • انتشار در: ۱ تیر ۱۳۹۵ ,
  • نویسنده: فربد اکوان
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=975

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته