آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ADARAN CLUB RANNALHI | هتل آداران کلاب ران نالهی

ADARAN CLUB RANNALHI

راهنمای هتل

ADARAN CLUB RANNALHI

ADARAN CLUB RANNALHI  از بهترین هتل های مالدیو است و منحصراً در انتهای جزیره مرجن جنوبی واقع در مجموعه عجیب جزایر معروف به مالدیو واقع شده است. موقعیت منحصر به فرد آن دسترسی به سواحل بکر ، موقعیت های عالی غواصی و یک محیط آرام با دسترسی آسان به پایتخت ماله را فراهم می کند. در حالی که مهمان نوازی مالدیوی دوستانه ای دارید و در طول اقامت خود در هتل دعوت کننده مالدیو ، در میهمانان دوستانه مالدیو به سر می برید ، در آفتاب طلایی غرق در ماسه های نرم شوید.

ADARAN CLUB RANNALHI

با آمیخته شدن و نفس کشیدن چشمگیر از مناظر ساحلی ، اتاق ها و خانه های ییلاقی آب تفریحی مناسب را برای شما فراهم می کنند. شاید برای گذراندن روزهای تنبل در سواحل ماسه ای نرم و یا غواصی در آبهای آبی فیروزه ای اقیانوس هند باشد.

ADARAN CLUB RANNALHI

96 اتاق استاندارد ، اقامتگاه های زیبا و مالدیو را در ADARAN CLUB RANNALHI ارائه می دهند و از تمام راحتی های مدرن خودنمایی می کنند در حالی که محیط طبیعی را به فضای اتاق اضافه می کنند. ملک ما که در میان هتل های لوکس مالدیو وجود دارد به شما امکان می دهد مسافران از طریق تراس یا بالکن یکی از دو منظره بدون مانع از سقوط اقیانوس در سواحل طلایی یا باغ های سرسبز را انتخاب کنند. 

ADARAN CLUB RANNALHI

از پناهگاه ADARAN CLUB RANNALHI  به ماسه نرم بروید و از نوشیدنی ها یا یک شام اختصاصی در اتاق تحت عنوان آسمان های آبی روشن لذت ببرید. هنگامی که می خواهید تعطیلات خود را در جزایر جزایر مالدیو بگذرانید ، محل اقامت عامل مهمی در ایجاد روحیه برای شما خواهد بود. 

ADARAN CLUB RANNALHI

استراحت در جزیره عجیب و غریب شما. 34 خانه ییلاقی بزرگ و خلوت در ADARAN CLUB RANNALHI دارای مناظر پانوراما از اقیانوس هستند که به مناظر متغیر هنگامی که روز به شب تبدیل می شود دسترسی دارند. تکه بهشت ​​خود را تصور کنید که فقط چند فوت با موج های زلال و شفاف دریا فاصله دارد. 

ADARAN CLUB RANNALHI

در صورت احساس نیاز به غوطه وری یا غوطه وری در زیر تابش اشعه های خورشیدی بر روی عرشه اختصاصی آفتاب منحصر به فرد در Adaaran Club Rannalhi Water Bungalows ، همه خانه های ییلاقی دسترسی مستقیم به آبهای زلال اقیانوس را دارند.

ADARAN CLUB RANNALHI

ADARAN CLUB RANNALHI یک استراحتگاه تفریحی ساحلی لوکس مالدیو است که در ماسه های بکر این بهشت ​​موضعی واقع شده است. این مجمع الجزایر دلربا در سالهای اخیر به عنوان یک جاذبه گردشگری گرمسیری شناخته شده بدست آمده است ، اما وسعت گسترده ای از شن و ماسه به این معنی است که هنوز هم می توانید یک عقب نشینی ایده آل را در این کشور جزیره ای جذاب اقیانوس هند پیدا کنید. 

ADARAN CLUB RANNALHI

ADARAN CLUB RANNALHI تنها 34 کیلومتری فرودگاه بین الملل ماله  واقع شده است ، باشگاه آداران رنالی با یک قایق تند و سریع 45 دقیقه ای بیش از آبهای فیروزه ای مسحورکننده قابل دسترسی است. هنگام اقامت در کنار ما ، بازدیدکنندگان به راحتی دسترسی به بناهای تاریخی مهم مالدیو از جمله موزه ملی ، مسجد جامع بزرگ ، مرکز اسلامی ، کاخ ریاست جمهوری و مولی آجی ، یک خانه تاریخی فراهم می کنند.

ADARAN CLUB RANNALHI

ADARAN CLUB RANNALHI داشتن اتاق هایی با طراحی زیبا و مبله مسافر مدرن در این محیط آرام بهشت ​​مهمان نوازی پیدا می کند. دنیایی از آفتاب گرمسیری ، آبهای یاقوت کبود و ماسه های نرم و پودر را تصور کنید. این محل اقامت در محیط سرسبز و به ظاهر دست نخورده از جزیره مرجانی زیبا در Male Male واقع شده است و در 5 هکتار از فضای سبز بی عیب و نقص واقع در حاشیه ساحل بی عیب قرار گرفته است و این هتل را در میان بهترین هتل های جزیره مالدیو برجسته می کند. 

ADARAN CLUB RANNALHI

در حاشیه ساحل مسحورکننده ، با داشتن آبهای جذاب آبی ، مکانی ایده آل برای شنا و غواصی در آب است. این تالاب توسط یک صخره مرجانی دوست داشتنی ساخته شده است که در آن ماهی های رنگارنگ و موجودات دریایی جذاب زندگی می کنند. همانطور که انتظار می رود ، انواع ورزش های هیجان انگیز آبی در Club Rannalhi موجود است.

LUXURY STANDARD ROOMS

اتاقهای استاندارد ما با طراحی مدرن و دارای استوایی گرمسیری ، از دو منظره تراس و بالکن برخوردارند و در سراسر پهنه جزیره واقع شده اند. اتاقهای استاندارد ADARAN CLUB RANNALHI که در سراسر دهنه مرجانی واقع شده اند ، مناظر بدون مانع از باغهای سرسبز یا اقیانوس آرام را ارائه می دهند.

ADARAN CLUB RANNALHI

ADARAN CLUB RANNALHI به عنوان یک تفریحگاه جزیره لوکس مالدیو ، به شما امکان می دهیم از تراس های وسیع یا تکرارهای بالکن که به شما اجازه می دهند زیبایی و شکوه محیط اطراف خود را از اتاق خود بگیرید ، انتخاب کنید. درهای پاسیو را باز کنید و نسیم دریا را بگیرید.

STD 4 Copy Copy

برای کمک به شما در خلق و خوی تعطیلات گرمسیری خود. در باغ های پر جنب و جوش گشت بزنید یا برای تفریح ​​در آفتاب قدم به ماسه نرم ساحل بگذارید. در حالی که از بالا به آسمان صاف شب خیره می شوید ، از نوشیدنی در تراس شخصی خود لذت ببرید.

ADARAN CLUB RANNALHI

در داخل خانه محیطی با ظرافت ساده همراه با وسایل و ملافه با مضمون گرمسیری پیدا می شود. تمام اتاق های استاندارد هتل ADARAN CLUB RANNALHI تفریحی مالدیو با امکانات مدرن مجهز هستند و مهمانان به راحتی ارائه می شوند دسترسی به منطقه اصلی هتل و امکانات. نمایش های مورد علاقه خود را در صفحه های تخت داخل اتاق خود خنک کرده و بر روی تخت های دونفره راحت خود تنبل کنید. (سبک دوبلکس ، 4 اتاق با هم / 2 اتاق در طبقه همکف و 2 اتاق در طبقه بالا).

ADARAN CLUB RANNALHI

امکانات و امکانات رفاهی ADARAN CLUB RANNALHI  : مینی بار (با پرداخت هزینه اضافی) تلفن با امکان IDD (با هزینه اضافی اعمال می شود) تاسیسات تهیه چای / قهوه تلویزیون ماهواره ای (CRT) گاوصندوق داخل اتاق

WATER BUNGALOWS

ADARAN CLUB RANNALHI پذیرایی از مسافرانی که بیش از یک خانه ییلاقی آبی که مالدیو ارائه می دهد ، است. مجهز به جدیدترین امکانات مدرن ، هر فضایی ایجاد شده است تا اقامت شما در کشور زیبای ما را به تجربه ای خارق العاده تبدیل کند.آرام باشید و اجازه دهید سوفل ملایم امواج پاشیده شما را روی ملافه های دستمال نقاشی شده با خواب دوست داشته باشد.

ADARAN CLUB RANNALHI

با صدای مهیج جزر و مد صبح از خواب بیدار شوید و در حالی که با یک تزئین زیبا از کرم و پاستیل همراه با مبلمان چوبی ظریف همراه با احساس گرمسیری معاصر احاطه شده اید ، نسیم تند نفس بکشید.کلوپ آاداران رانالالی ، خانه های ییلاقی مخصوص آب مالدیو را ارائه می دهد که اجازه دسترسی بی بند و بار به آبهای اقیانوس با عرشه های خورشید خصوصی. به یک کت و شلوار دنج بپردازید و هنگامی که با اشتیاق به وسعت اقیانوس خیره می شوید با دیگری قابل توجه خود را بچرخانید و زمان تماشا را تماشا کنید.

ADARAN CLUB RANNALHI

امکانات و امکانات باشگاه آدانارن Rannalhi: Sun DeckMini Bar (با پرداخت هزینه اضافی) تلفن با امکانات IDD (هزینه های اضافی اعمال می شود) Wi-Fi تسهیلات قهوه / قهوه تلویزیون ماهواره ای (LCD) اتاق نردبان SafeWeden از عرشه خورشید برای دسترسی خصوصی 24 ساعته به اقیانوس اطراف

ADARAN CLUB RANNALHI

DINING AT ADARAAN CLUB RANNALHI MALDIVES

استادان پخت در ADARAN CLUB RANNALHI با تنظیم استانداردهای جدید برای ناهار خوری مالدیو ، امیدوارند که شما را به یک سفر غذایی برای برانگیختن حواس ببرند. از تازه ترین انتخاب اقیانوس گرفته تا کوکتل های گرمسیری رنگارنگ ، به شما اجازه می دهیم به عنوان یک تجربه واقعاً راضی کننده ، از صرف غذا لذت ببرید.

با داشتن یک بوفه متنوع با غذاهای سراسر جهان همراه با غذاهای کاریزماتیک مالدیو ، بارها و رستوران های ما مشرف به پر آب و تاب اقیانوس هستند فضای آنها با بوی دریای شکننده است. رستوران اصلی ما هر روز از صبحانه تا شام یک منوی متنوع دارد که شامل غذاهای قاره ای و غذاهای منحصر به فرد مالدیو است.

ناهار خوری هتل در ADARAN CLUB RANNALHI به دلیل شبهای موضوعی شاد و جذاب ما ویژه تر است ، و ارائه انواع کرایه های بین المللی از آسیا تا ایتالیایی. غذاهای تازه غذاهای دریایی یکی از جنبه های اصلی رستوران ما است ، آشپزهای پیشکسوت ما غذاهای متنوع از غذاهای محلی و محلی با استفاده از خرچنگ های شاد ، به اندازه مشت شما به غذاهای ماهی گوشتی میگو می پردازند.

برای آن لحظات صمیمی در زیر آسمان خیره کننده شب ، غذای اتاق نیز در صورت درخواست ارائه می شود یک شام اختصاصی با شمع در ساحل نیز بنا به درخواست در دسترس است. پس از یک روز طولانی گشت و گذار در مالدیو یا شرکت در گشت و گذار در هتل ها ، در نوار Nika Lounge Bar ما با یک کوکتل خنک در میان مناظر پانوراما از دریای بی پایان به آرامش برسید. 

SILVER ALL INCLUSIVE PLAN 

هنگامی که Adaaran Club Rannalhi New Silver All Inclusive Plan را انتخاب می کنید چیزی کمتر از بهترین پیشنهاد را نداشته باشید. همه وعده های غذایی شامل در رستوران اصلی بوفه صبحانه 07:30 – 09:30 HRS ناهار بوفه 12:30 – 14:30 HRS بوفه شام ​​19:30 – 21:30 HRS 

علاوه بر این ، در ساعات بعدی میان وعده ها به صورت بوفه در Cocktail Bar سرو می شوند چای ، قهوه ، چای یخی ، لوازم جانبی ، آب 09:30 – 00.00 HRS میان وعده 10:30 – 11:30 HRS چای و کیک 16:30 – 18:00 HRS Midnight Snack 23:00 – 00:00 HRSALL OUTLETS INCLUSIVE و نوشیدنی های معروف همه نوشیدنی های شامل فقط در فروشگاه های زیر ارائه می شوند ، Nika Bar – 10:00 – 00:00 ساعت کوکتل بار – 09:00 – 00:00 ساعت   رستوران اصلی – (فقط در هنگام ناهار و شام) شامل همه نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی

خدمات غیر فعال کننده عصرانه چای ، قهوه موجود در اتاق WiFi رایگان در اتاق ها و مکان های عمومی برنامه های تفریحی ، فوتبال ساحلی و بال والی 

MAIN RESTAURANT

رستوران اصلی ADARAN CLUB RANNALHI یک انتخاب محبوب در میان رستوران های هتل مالدیو است که دارای چیدمان فضای باز با دکوراسیون معاصر و سقف کاهگلی مالدیو است. این امکان را برای چشم اندازهای عالی از چشم انداز اطراف و اقیانوس فراهم می کند در حالی که اجازه می دهد نسیم خنک دریا از داخل آن جریان داشته باشد.

ADARAN CLUB RANNALHI

غذاهای دریایی خارق العاده ، تازه از قایق های ماهیگیری محلی تضمین می کنند بهترین غذاهای محلی غنی شده با طعم های مختلف آب دهان مالدیو بوفه های ما گستردگی مجلل و متنوعی از غذاها را ارائه می دهند. شب های اصلی رستوران های اصلی ، غذاهای سراسر جهان را از کرایه های آسیایی تا غربی برجسته می کنند. منوی متنوع کرایه چرخشی در رستوران اصلی در ADARAN CLUB RANNALHI مطمئناً مطابق با کام همه است.

MALDIVES COCKTAIL BAR

بعد از یک روز سرگرم کننده شنا در دریا یا گشت و گذار در جزایر مرجانی نزدیک مالدیو ، مکان ایده آل برای استراحت و آرامش در یکی از بارهای مالدیو است. بار کوکتل معروف در ADARAN CLUB RANNALHI یکی از چنین گزینه هایی است که باید در مالدیو مورد توجه قرار گیرد.با توجه به محیط مدرن با موسیقی پس زمینه نرم برای بیرون آمدن یک فضای خنک ، بار کوکتل در مقابل ساحل غربی واقع شده است و منظره های پانورامای هیجان انگیز اقیانوس را ارائه می دهد هنگام غروب آفتاب.

ADARAN CLUB RANNALHI

خیلی آرام بنشینید و از یک نوشیدنی خنک لذت ببرید و ساعاتی دور از خانه در کنار صدای موج های مهیب ، محیط اطراف را تحسین کنید. از میان انواع نوشیدنی های پیشنهادی کوکتل های گرمسیری دلپذیر ، آبجو سرد تا شراب خوب. اجازه دهید متقاضیان باتجربه ما یک نوشیدنی بخورند تا روحیه شما را جور کند.

MALDIVES ALL INCLUSIVE PLANS

تمام وعده های غذایی شامل در رستوران اصلی ADARAN CLUB RANNALHI  صبحانه – 07:30 – 09:30 ساعت ناهار – 12:30 – 14:30 ساعت شام – 19:30 – 21:30 ساعت علاوه بر این ، در ساعات بعدی میان وعده ها به صورت بوفه در نوار کوکتل سرو می شوند ، 09:30 – 00.00 ساعت – چای ، قهوه ، چای یخی ، وسایل بی سیم ، آب 10: 30 – 11:30 ساعت – میان وعده 16: 30 – 18:00 ساعت – چای و کیک 23: 00 – 00:00 ساعت – میان وعده نیمه شب همه لوازم جانبی شامل نوشیدنی های اضافه شده همه نوشیدنی های شامل فقط در مراکز فروش زیر سرو می شوند

بار کوکتل – 09:00 – 00:00 ساعت نیکا بار – 10:00 – 00:00 ساعت رستوران اصلی – (فقط در هنگام ناهار و شام) بسته نوشیدنی همه جانبه ویسکی ، برندی ، جین ، Vodka، Rum، Draft Beer (که توسط لیوان ارائه می شود) شراب خانگی قرمز / سفید (فقط در هنگام ناهار و شام توسط لیوان ارائه می شود) نوشیدنی های غیر الکلی ، کک ، کک رژیمی ، Fanta ، Sprite ، لیمو تلخ ، آب سودا و آب تونیک (که توسط لیوان) چای و قهوه آب معدنی (با لیوان سرو می شود) وسایل کمدی (با لیوان) کوکتل های انتخابی

ADARAN CLUB RANNALHI

لطفاً به این موارد توجه داشته باشید : بسته هایی که شامل هزینه می شود (با هزینه اضافی قابل استفاده است):  *نوشیدنی هایی که بعد از نیمه شب مصرف می شوند. امکاناتی که در این متن گنجانده نشده است. نوشیدنی هایی که در هنگام گشت و گذار مصرف می شود. آب میوه های تازه اقلام کوچک بار مارک های برتر شراب های بطری هیچ کس دیگر از آلچول به افراد زیر 18 سال ارائه نمی شود. در تاریخ چک کردن ساعت 12.00 ظهر

 SILVER ALL INCLUSIVE PLAN

هنگام انتخاب ADARAN CLUB RANNALHI New Silver All Inclusive چیزی کمتر از بهترین پیشنهاد را نداشته باشید. همه وعده های غذایی شامل در رستوران اصلی بوفه صبحانه 07:30 – 09:30 HRS ناهار بوفه 12:30 – 14:30 HRS بوفه شام ​​19:30 – 21:30 HRS علاوه بر این ، در ساعات بعدی میان وعده ها به صورت بوفه در Cocktail Bar سرو می شوند چای ، قهوه ، چای یخی ، لوازم جانبی ، آب 09:30 – 00.00 HRS میان وعده 10:30 – 11:30 HRS چای و کیک 16:30 – 18:00 HRS Midnight Snack 23:00 – 00:00 HRSALL OUTLETS INCLUSIVE

نوشیدنی های معروف شامل فقط در فروشگاه های زیر ارائه می شوند ، Nika Bar – 10:00 – 00:00 ساعت کوکتل بار – 09:00 – 00:00 ساعت رستوران اصلی – (فقط در هنگام ناهار و شام) شامل همه نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی عصر نوبت پذیرایی چای ، قهوه موجود در اتاق WiFi رایگان در اتاق ها و مکان های عمومی برنامه های سرگرمی ، فوتبال ساحلی و توپ والی توپ افزودنی های ارزش برای میهمانان ما سیاه ، Gordichn Godichn Godichn Godichn Vodica Brandy Brandy Brand، Bacardi Rum Carlsberg / Heineken BeerFuzion Chardonnay / شیراز قرمز / سفید نوشیدنی های نرم ، کک ، کک رژیمی ، Fanta ، Sprite ، لیموترش تلخ ، آب سودا و آب مقوی چای و قهوه اسپرسو / کاپوچینو (فقط نوشیدنی کوکتل) میوه های تازه – انواع میوه های فصلی – کوکتل ماکت انتخابی آب معدنی

SPA & WELLNESS IN MALDIVES

آیا به دنبال استراحتگاه و اسپا در مالدیو هستید؟ آبگرم چاوانا در ADARAN CLUB RANNALHI یک جبهه دریا دو طبقه رو به آبگرم است که در میان محوطه سازی سرسبز واقع شده است. این تعطیلات را در آرامش ، پاکسازی و سم زدایی در میان آرامش استراحتگاه آبگرم خود سپری کنید.مالدیو سرزمینی با زیبایی آرام و محیط آرامش بخش است و ما تلاش می کنیم این ویژگی ها را در درمان های آبگرم خود منعکس کنیم.

ADARAN CLUB RANNALHI

این مرکز آبگرم دارای دو اتاق دونفره ، دو اتاق یک نفره ، یک منطقه مانیکور و پدیکور و یک بوتیک خرده فروشی است که طیف وسیعی از محصولات خرده فروشی و اقلام هدیه را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که تجربه شما فراتر از مرزهای استراحتگاه آبگرم در مالدیو است. تمام روش های درمانی متمرکزانه برای ایجاد یک ماجراجویی حسی ایجاد شده اند ، در حالی که تمرکز خود را بر روی ارائه یک تجربه آبگرم بالی و دوستانه دارند.

LUXURY SPA TREATMENTS IN MALDIVES

بدن و ذهن خود را به انواع روش های درمانی بسپارید و روند پاکسازی و سم زدایی را در یک مرکز آبگرم ویژه در مالدیو مانند ما آغاز کنید. هنگامی که ماساژورهای ماهر ما با فعال کردن نقاط اصلی فشار بدن ، احساسات شما را گرم می کنند ، احساس گرما از روغن های آروماتراپی می کنند.

PedicureSpa ManicureELEMIS Pro-Collagen Age DefyELEMIS Superfood Pro-RadianceELEMIS ضد لک Mattify و CalmELEMIS Sensitive Skin SootherELEMIS Body Nectar Nourishing Moisture – FrangipaniELEMIS تمیز کننده شور نمک – آهک و زنجبیل

SPA FACILITIES, MALDIVES

بازدید از چاوانا اسپا باعث آرامش و شادابی شما می شود ، زیرا رایحه شکوفه های گل و صدای موسیقی آرامش بخش شما را در یک آب ماساژ هتل در ماساژ هتل در Male Maldives دو اتاق دو نفره دو اتاق تک نفره مانیکور و پدیکور ارائه می دهد

WEDDING CELEBRATIONS IN MALDIVES

اتحاد خود را با برگزاری مراسم عروسی خود در ADARAN CLUB RANNALHI جشن بگیرید. این یک رویداد با دوستان و خانواده یا به سادگی یک مراسم عروسی خصوصی مالدیو باشد. یک مکان عاشقانه را در زیر آسمان آبی شفاف یا یک پس زمینه با غروب آفتاب گرمسیری در حالی که به همسر عزیز خود پیوسته اید ، ایجاد کنید و خاطرات زیبایی را برای یک عمر ایجاد کنید.

هنگامی که در مالدیو ازدواج می کنید ، به بسته عروسی مخصوص ما بپردازید و استراحت کنید آسان است زیرا هماهنگ کنندگان عروسی باتجربه ما به هر آرزوی شما می پردازند تا روز شما را ویژه کنند. از یک مکان ساحلی پر جنب و جوش تا یک کیک عروسی دو طبقه با شکوه ، تیم با تجربه ما اطمینان حاصل خواهد کرد که هر جنبه ای از این رویداد با بالاترین کیفیت و بدون هیچ چیز باقی مانده است بیرون بروید و از ساحل های شنی به آغوش عزیز خود بروید ، سپس در یک مراسم سنتی با راهنمایی آداب و رسوم مالدیو شرکت کنید.

پس از اینکه نماد پیوستن خود را با دهونی تزئین شده ، منجمد کرد. دنج در یک اتاق تزئین شده تزئین شده با مضامین سنتی عروسی و گلبرگ های گل که روی تخت خوابیده اند. برای جذابیت بیشتر روز می توانید از شام ساحلی 5 دوره ای صمیمی ، اتاق تزئین شده عاشقانه استفاده کنید و روز بعد را با یک صبحانه شامپاین جذاب بخورید. 1590.00 دلار آمریکا + 10٪ هزینه خدمات + 12٪ مالیات دولتی اضافی ** نرخ ها بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند.

DIVING IN MALDIVES

غواصی در صخره هتل و مکان های غواصی مجاور در Club Rannalhi چشم شما را به طبقات مرجان های چند رنگ ، مدارس ماهی های مرجانی کوچک مسحورکننده همراه با پرهای زیبا که با ظرافت از درون آب می گذرند و کوسه های براق که بستر دریا را بیرون می کشند ، باز می کند. در مالدیو ، تفرجگاه های غواصی مانند هتل های ما می توانند واقعاً فرصتی برای دیدن شگفتی های پر جنب و جوش در زیر موج ها پیدا کنند.

ADARAN CLUB RANNALHI

 

در حالی که در جهان غرق می شوید ، دنیا را به معنای غنی ترین آن کشف کنید. بگذارید زیر آبهای عمیق روح شما را آرام کند در حالی که از صحنه های شگفت انگیزی که فقط در زیر امواج مواج دریا می توان یافت لذت می برید.

Rent snorkelling & Boat

از قایق سواری آرام با عزیزتان لذت ببرید. حتی می توانید یک روز را در قایق با غذا و میوه بگذرانید. همین حالا رزرو کنید تا اقامتی فراموش نشدنی داشته باشید! اجناس غواصی را اجاره کنید و خود را در زیبایی دنیای زیر آب از دست بدهید! برای رزرو اقلام خود همین الان رزرو کنید! * = (کلیه قیمت های فوق مشمول 10٪ هزینه خدمات و 8٪ GST است)

ADARAN CLUB RANNALHI

SUNSET FISHING IN MALDIVES

مهارت های ماهیگیری خود را در ADARAN CLUB RANNALHI مالدیو آزمایش کنید. ماهیگیری در تفرجگاه در دهنی سنتی مالدیو در اطراف صخره ای که احتمالاً صید بزرگی در آن وجود دارد ایده آل است. هنگام بازگشت از سفر دریایی زیر ستاره لذت ببرید.

 انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مالدیو  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های مالدیو
هتل های مالدیو

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اسکله قایق سواری
 • پاراسل
 • جت اسکی
 • غواصی
 • ماهیگیری
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو ADARAN CLUB RANNALHI
Tel : +960-6642688
res.acr@adaaran.com.mv
https://www.adaaran.com/clubrannalhi/
Rannalhi Island Kaafu Atoll, Maldives

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته