آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ANI GRAND HOTEL | هتل آنی گراند

ANI GRAND HOTEL

راهنمای هتل

ANI GRAND HOTEL

هتل زیبای ANI GRAND HOTEL ایروان جدیدترین مجموعه به یکی از بهترین و قدیمی ترین گروه های هتل در ارمنستان و جورجیا است که مصمم است اقامت بی نظیر و دلپذیری را برای مسافران این کشور کوهستانی شگفت انگیز فراهم کند ، و مفتخر به پذیرش قرن ها مهمان نوازی ارمنستان است.

ANI GRAND HOTEL

هتل ANI GRAND HOTEL با الهام از موفقیت مداوم پایتخت هتل Ani Plaza ارمنستان ، برتری مهمانانی را که انتظار داشتند از ما داشته باشد ، ارائه می دهد. هتل Ani Grand در سال 2019 با بالاترین استانداردهای بین المللی ساخته شده است ، یک هتل 4+ ستاره جذاب در مرکز ایروان است که پاسخگوی دقیق ترین نیازهای مسافران مدرن در ارمنستان است.

ANI GRAND HOTEL

مارک متمایز ANI GRAND HOTEL از هتل های ایروان نمادها و تزئینات سنتی را یادآور شهر باستانی آنی می پذیرد. از طرح رنگی ما – با محوریت رنگهای کارامل و کرم کم رنگ صحرا – تا لهجه های تزئینی با سنگ مرمر سفید و سیاه ، تفسیر مجدد استعاره ای از پایتخت تاریخی ارمنستان نشانه هایی از ظرافت ، جذابیت و لطف ملایم را تداعی می کند.

ANI GRAND HOTEL

در حالی که هتل بزرگتر آنی پلازا – بزرگترین هتل در ارمنستان – برای گروههای بزرگتر پذیرایی می شود و هتل کوچک آنی سنتر (Ani Central Inn) اقامت ارزان تری را به مسافران ارزان قیمت ارمنستان ارائه می دهد ، هتل آنی گرند ANI GRAND HOTEL یک هتل زیبا و مدرن است که پذیرای مهمانانی است که از ظرافت بیشتری برخوردار هستند سلیقه ها و لذت ها هتل های زنجیره ای ما در ارمنستان بخشی از گروه شرکت های دالی و K است.

ANI GRAND HOTEL

در کنار سه هتل در ایروان ، این گروه همچنین محل اقامت با استاندارد بالا در دو هتل در تفلیس ، جورجیا را به مسافران ارائه می دهد. خدمات خشکشویی بهترین شراب های ارمنستان ، با مجوز از کارخانه شراب سازی Hin Areni. و انتخاب کاملی از شیرین ترین و خوش طعم ترین محصولات لبنی و گوشتی ارمنستان در Bandivan Kat.

ANI GRAND HOTEL

از راحتیهای مدرن هتل جدید Grand Ani Grand واقع در مرکز ایروان واقع شده لذت ببرید. در ارمنستان از قلب پایتخت سفر کنید ، در حالی که میدان جمهوری در گوشه ای از آن قرار دارد ، بازار ورنیساژ در خارج از پنجره شما و خیابان شمالی در فاصله چند بلوک دیگر. خدمات وانت ما می تواند در کمتر از پانزده دقیقه شما را مستقیماً از فرودگاه Zvartnots به درب ورودی ما برساند.

ANI GRAND HOTEL

مناظر بی نظیر هتل واقع در مرکز ANI GRAND HOTEL  را احاطه کرده اند و هر 224 اتاق نمای اجمالی از بسیاری از جنبه های مرکزی ایروان را دارند. محل اقامت 4+ ستاره ما به زیبایی با الگوهای تاریخی و سنتی ارمنی مطابق با دقیق ترین استانداردهای بین المللی ترکیب شده است. نتیجه خوش سلیقه هتلی منحصر به فرد مدرن در ارمنستان است که همیشه آن را به یاد خواهید داشت.

ANI GRAND HOTEL

اقامتگاههای خانوادگی ANI GRAND HOTEL  شامل اتاقهای یک نفره ایده آل برای مسافر انفرادی شلوغ ، اتاقهای دو نفره برای زوج های عاشقانه ای است که در حال استراحت عالی هستند ، اتاق های دوقلو و برای دقیق ترین مهمانان ما ، سوئیت های نیمه و اجرایی ما بالاترین استانداردها را در راحتی و کیفیت ارائه می دهند .

اکثر اتاقها ANI GRAND HOTEL می توانند با تختخواب اضافی برای کودکان تکمیل شوند ، در حالی که بعضی از اتاقها دربهای متصل به خانواده را ارائه می دهند. صرف نظر از انتخاب ، همه 224 اتاق مجهز به تلویزیون های LED هوشمند با کانال های ماهواره ای ، مینی بار ، آب رایگان ، چای و قهوه ، صندوق امانات ، دوش های مخصوص اتاق و بالاترین کیفیت ملافه ها هستند. با کنترل ترموستات شخصی خود از دمای ایده آل اتاق خود لذت ببرید تا بتوانید گرمایش را کنترل کنید. در اتاق های ما کاوش کنید تا بیشتر بدانید و تناسب کامل خود را کشف کنید.

Premium Room (Single & Double/Twin)

اتاق های Premium مناسب برای مسافران تجاری در ارمنستان ، فضای کافی و راحتی را برای استراحت ، استراحت و آماده شدن برای جلسه بعدی فراهم می کنند. اتاقهای ممتاز ما با مساحت حداکثر سی و دو متر مربع ، دارای تشکهای درجه یک یا یک ملکه ، ملحفه های نخی سفید و نرم و راحت ترین لحاف سبک و پر دار هستند.برای باهوش ترین مشتریان ، ما یک مجموعه کامل از بالش ها را ارائه می دهیم که دارای نرمی و لطافت هستند ، بنابراین شما می توانید به بقیه عادت کنید که در سعادت دلپذیر عادت کرده اید.

ANI GRAND HOTEL

شما به حمام اختصاصی مجلل اختصاصی خود ، مجهز به امکانات رفاهی با کیفیت بالا ، صابون و شامپو ، سشوار و انتخاب خوب حوله های پنبه ای کرکی دسترسی خواهید داشت. اتاق های ممتاز ما با سایر اتاق ها ، از همان امکانات و خدمات مشابهی برخوردار هستند ، پذیرایی 24 ساعته 7 روزه برای کمک به تمام خواسته های شما ارائه می شود.

Superior Room (Single & Double/Twin)

اتاق ایده آل برای زوج رمانتیک که در ارمنستان سفر می کنند ، اتاق های عالی و دنج و شیک ، فضای کافی و راحتی برای استراحت و استراحت شما هنگام گشت و گذار در ایروان هستند.اتاقهای Superior ما با اندازه حداکثر سی و هفت متر مربع ، دارای تشکهای درجه یک یا یک ملکه ، ملحفه های نخی سفید و نرم و راحت ترین لحاف سبک و پر دار هستند. برای باهوش ترین مشتریان ، ما یک مجموعه کامل از بالش ها را ارائه می دهیم که دارای نرمی و لطافت هستند ، بنابراین شما می توانید به بقیه عادت کنید که در سعادت دلپذیر عادت کرده اید.

ANI GRAND HOTEL

مبلمان سفارشی فضای کافی برای هر دو وسایل شما را فراهم می کند ، و شما می توانید به حمام اختصاصی اتاق مجلل خود دسترسی پیدا کنید که دارای امکانات رفاهی با کیفیت بالا ، صابون و شامپو ، سشوار و انتخاب خوب حوله های پنبه ای کرکی است. . اتاق های برتر ما همان امکانات و سرویس های اتاق های دیگر ما را دارند که پذیرایی 24 ساعته 7 روزه برای کمک به تمام خواسته های شما فراهم است.

Semi-Suite (Single & Double/Twin)

با ظرافت اتاق های نیمه سوئیت ، جادار و عالی ما برای مسافر گرامی در ارمنستان اقامت خود را در ایروان بالا ببرید. آرامش را در مرکز پایتخت ارمنستان در راحتی یکی از نیمه سوئیت های هتل بزرگ آنی پیدا کنید.این اتاق با مساحت چهل و هفت متر مربع مناسب برای مسافران مشغول کاری است که به فضای بیشتری نیاز دارند. پنجره های بزرگ که در طبقات فوقانی اشغال شده اند ، نمای وسیعی از مرکز ایروان را ارائه می دهند. نیم سوئیت های ما دارای تختخواب های سایز بزرگ یا ملکه بی نظیر ، ملحفه های نخی سفید و نرم ، لحافی سبک و پر از نور و گزینه ای برای انتخاب بالش از بین انتخاب های گسترده ما است.

ANI GRAND HOTEL

یک حمام بزرگ و روشن دارای حمام و دوش ، آینه و دارای بهترین صابون ها و شامپوها ، امکانات رفاهی ، سشوار و حوله های نخی و روتختی است. مهمانان در Semi-Suites ما همچنین می توانند از خدمات متنوع ما لذت ببرند ، اطمینان حاصل کنید که اتاق در طول روز همیشه تمیز و مرتب است. بازدید اضافی از کارکنان ما در شب اطمینان حاصل می کند که اتاق همیشه برای خوابیدن پس از یک روز شلوغ کاوش آماده است.

Grand Suite

چه سفرهای شما با توجه به تجارت و چه به منظور لذت بردن از تفریحات در اوقات فراغت در ارمنستان باشد ، مجموعه بزرگ ما تمام نیازهای شما را برآورده می کند. یک اتاق نشیمن بزرگ ، همراه با مبل های طراحی شده برای پذیرایی از مهمانان و یک میز اجرایی برای انجام کارهای فشرده ، هنگام ورود از شما استقبال می کند. هنگامی که برای بازنشستگی آماده شدید ، اتاق خواب مجاور می تواند حریم خصوصی و تمام راحتی های مدرن را فراهم کند که خواب خوب را تعریف می کند.

ANI GRAND HOTEL

گرند سوئیت های ما با دو تخت بزرگ به اندازه کینگ ، ملافه های نخی سفید و نرم ، یک لحاف سبک و پر دار و گزینه ای برای انتخاب بالش از بین انتخاب های گسترده ما ارائه می شوند.یک حمام بزرگ و روشن دارای حمام و دوش ، آینه و با کیفیت ترین تجهیزات ، صابون و شامپو ، سشوار و حوله های نخی و روتختی مجهز است. میهمانان گرند سوئیت ما همچنین می توانند از خدمات متنوع ما لذت ببرند ، اطمینان حاصل کنید که اتاق همیشه تمیز و مرتب است. یک بازدید اضافی از کارکنان ما در شب اطمینان حاصل می کند که اتاق پس از بازگشت از شام برای خواب مناسب است.

Dining and Leisure

بخشی از لذت سفر در ارمنستان ناشی از دیدن مکان های جدید است و دیگری تجربه غذاهای جدید. خود را با یکی از بزرگترین راحتی های زندگی احاطه کرده و بدون اینکه حتی از هتل ایروان ما خارج شوید ، از یک وعده غذایی خوشمزه لذت ببرید.کام خود را از طریق وعده های غذایی عالی با ترکیبی از انواع سلیقه های محلی و غذاهای بین المللی ، در رستوران ANI GRAND HOTEL  امتحان کنید یا به لطف سرویس غذاخوری داخل اتاق ، مستقیماً برای شما آورده شود. سپس از یک نوشیدنی بعد از شام در کافه روباز یا بار استراحت زیبا در مرکز ایروان لذت ببرید.

ANI GRAND HOTEL

Restaurant

رستوران مدرن ANI GRAND HOTEL  تلفیقی دلپذیر بین قدیمی و جدید ، محلی و بین المللی را فراهم می کند. فراوانی سلیقه هایی را که در غذاهای سنتی ارمنی مانند Dolma ، کباب های کلاسیک برشته شده روی چوب و سالادهای تازه در انتظار شما هستند کشف کنید.

ANI GRAND HOTEL

همه مواد اولیه توسط سرآشپز ما تهیه می شود تا از طراوت و طعم ارگانیک متمایز طبیعت ارمنستان اطمینان حاصل کند ، به لطف بازارهای مرکزی سبزیجات در نزدیکی آن و مزرعه صاحبخانه. تمام محصولات گوشت گاو ، گوشت خوک و لبنیات مستقیماً از محصولات دامی تهیه می شوند.

ANI GRAND HOTEL Breakfast

صبحانه بوفه متنوع و کاملی همراه با مواد محلی و دستور العمل های ارمنی کنجکاو در کنار غذاهای راحتی بین المللی که می شناسید و دوست دارید ، در اقامت شما گنجانده شده است.برای خود یک چای یا قهوه ، یک آب تازه فشرده شده بریزید و به شیرینی ها ، میوه ها ، غلات و غذاهای گرم بپردازید. همه محصولات لبنی – از جمله شیرها ، پنیرها ، ماست ها و خامه ها – از Bandivan Kat ، مزرعه صاحبخانه ، که با همان استانداردهای بالای هتل ما مشهور است ، تازه وارد می شوند.

ANI GRAND HOTEL

Outdoor Cafe ANI GRAND HOTEL

گرچه ارمنستان با کافه های متنوعی پر است ، ما خود را در ارائه بهترین قهوه ها و چای های دم کرده به همراه شیرینی های تازه ای که آشپز ما آنها را پخته ، به خود می بالیم. مکانی مناسب برای یک ملاقات ، گشودن با کتاب ، ترکیدن انرژی در صبح یا شکلات داغ آرامش بخش در شب. تراس ما از بهار تا پاییز باز است تا بتوانید با منظره ای فوق العاده از مرکز ایروان از وعده غذایی یا طراوت خود لذت ببرید.

ANI GRAND HOTEL

Lounge Bar ANI GRAND HOTEL

با غروب خورشید در مرکز ایروان ، Lounge Bar ما با موسیقی آرام ، پچ پچ و هوای نرم و پیچیده به سرعت زنده می شود. این یکی از ظریف ترین محیط های ایروان بعد از ساعت کار است ، این مکان برای لذت بردن از مجله های مختلف محلی و بین المللی ، شراب و آبجو ، کوکتل های فصلی و میان وعده ها و کاناپه های مجانی است. برخی از شراب های معروف ارمنستان را امتحان کنید ، از جمله Hin Areni ، کارخانه شراب سازی صاحبخانه.

ANI GRAND HOTEL

Wellness ANI GRAND HOTEL

سفر می تواند مالیات بر بدن باشد. تغییر مناطق زمانی ، نشستن ساعتها در هواپیما ، جلسات ، گشت و گذار و همه غذاهای جدید و خوشمزه که در انتظار چشیدن هستند ، همگی می توانند ادامه زندگی روزمره سالم را برای ما دشوار کنند. اقامت شما در هتل بزرگ آنی ANI GRAND HOTEL  مملو از فرصت است. از استخر سرپوشیده ما گرفته تا مرکز تناسب اندام ما هیچ بهانه ای برای تناسب اندام ندارید.

ANI GRAND HOTEL

Indoor Swimming pool

پس از یک روز طولانی در شهر ، استخر سرپوشیده ANI GRAND HOTEL  تعریف صریح و آرامش است. در بیست و شش متر ، برای دورهای شنا ایده آل است و فضای کافی را برای خوابیدن و استراحت فراهم می کند. درجه حرارت در طول سال تنظیم می شود تا تجربه بهینه را فراهم کند ، و آب از طریق جدیدترین اشعه ماوراio بنفش و ازن حفظ می شود فن آوری های تمیز کردن.

ANI GRAND HOTEL

Sauna & Massage Rooms

سونا یک حالت آرامش بخش را ارائه می دهد ، منافذ را تمیز می کند و بدن را از شر بیش از حد آن آزاد می کند. اگر برای کمک به آرامش خود به کمک حرفه ای نیاز دارید ، ماساژورهای ANI GRAND HOTEL  آماده هستند تا استرس را از بین ببرند. مرکز خود را در این مکان آرام پیدا کنید و در آرامشی مراقبتی که ایجاد می کنیم ، آرام باشید.

ANI GRAND HOTEL Fitness Center

مرکز تناسب اندام روشن و مدرن ما کاملاً مجهز به جدیدترین فناوری ورزشی است. در سفرهای خود در ارمنستان به روال روزانه خود پایبند باشید و برای دویدن صبح بروید ، وزنه بردارید یا به راحتی در نعمت مطبوع و بدون توجه به آب و هوای بیرون ورزش کنید.

ANI GRAND HOTEL Two Conference Halls

اگر قصد دارید یک رویداد را ترتیب دهید ، به دو سالن کنفرانس ANI GRAND HOTEL نگاه نکنید. در هرکدام با مساحت 175 و 200 متر مربع ، از آخرین فناوری برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای کاری و تفریحی شما مجهز هستند.

میکروفون ها ، پروژکتورها و تجهیزات ترجمه می توانند به ارائه ها و کنفرانس های بزرگ کمک کنند ، و می توان صندلی ها را مرتب کرد تا تجربه بهینه را برای هر رویدادی فراهم کند. شما در یک منطقه جداگانه و ساکت از هتل واقع شده و یک روز بدون مزاحمت را تضمین می کنید.

از یک لابی مجاور می توان به عنوان فضای استراحت با امکاناتی نظیر چای و قهوه در صورت درخواست استفاده کرد. در سالن های کنفرانس خود ، سمینارها ، جلسات آموزشی ، ضیافت و پذیرایی های عروسی ، جشن های سال نو و همه چیز در این بین را برگزار کرده ایم. بگذارید در رویداد بعدی به شما کمک کنیم.

ANI GRAND HOTEL SERVICES

ما در هتل بزرگ آنی ANI GRAND HOTEL خدمات فوق العاده دیدنی را به مهمانان خود ارائه می دهیم و تضمین می کنیم اقامت شما در کنار ما فراموش نشدنی باشد. کارکنان ما آماده هستند تا 24/7 روزانه به شما خدمات دهند و تلاش کنند اطمینان حاصل کنند که شما در خانه احساس راحتی می کنید و از ظرفیت کامل اقامت در کنار ما لذت خواهید برد.

به همین منظور ANI GRAND HOTEL  امکانات بسیار متنوعی را داریم که باتجربه ترین مسافران ما از ما انتظار دارند و مجموعه ای از خدمات اضافی متناسب با لذت بخش ترین تجربه را ارائه می دهند.

پس از پرواز از راه دور ، قابل درک است که آخرین چیزی که می خواهید با آن دست و پنجه نرم کنید ، ورود و انتقال چمدان به اتاق است. پرسنل دوستانه ما همیشه آماده استقبال از شما در شهر و کمک به شما در روند ورود به سیستم هستند ، و به سرعت گروه های بزرگ را به راحتی مدیریت می کنند.

در همین حال ، باربرهای ANI GRAND HOTEL  همیشه بیشتر از اینکه بتوانند چمدان خود را مستقیماً از تاکسی به اتاق شما برسانند ، کمک می کنند. از تولید جادویی بلیط گرفته تا نمایش فروخته شده تا رزرو یک میز منحصر به فرد در یک رستوران برتر ایروان که قبلاً بیش از حد رزرو شده است ، تیم مستعد ما بهترین ارتباطات را در ارمنستان دارد.

دسترسی به مکانهای اختصاصی اغلب فقط با یک تماس تلفنی انجام می شود – اگر مانند کارمندان ما می دانید با چه کسی تماس بگیرید. هنگامی که به دنبال الهام هستید ، تیم روابط با مهمان ANI GRAND HOTEL  همچنین دانش زیادی در مورد آنچه در شهر می بینیم و انجام می دهیم ، دارد و می تواند یک کابین را رزرو کند تا شما را به آنجا برگرداند و برگرداند.

این که کمک به انجام کارهای صندوقدار یا تسریع در روند خروج از خانه ، ترتیب خدمات سفارشی قبل از ورود یا آرزوی صبح بخیر از طریق تماس های بیداری ما باشد ، میز جلو 24 ساعته ما تلاش می کند اقامت شما با ما را به دلپذیرترین

Relations میز ارتباط با میهمانان services خدمات خیاطی قبل از ورود transfer خدمات ترانسفر / حمل و نقل فرودگاه Services خدمات پولی (دستگاه خودپرداز) . فروشگاه هدیه Access دسترسی به اینترنت Wi-Fi رایگان در سراسر هتل . پارکینگ خصوصی ● خدمات تاکسی ● خدمات باربری . تماس بیداری Down سرویس را کم کنید Room سرویس اتاق 24 ساعته Box صندوق امانات ● امکاناتی برای مهمانان با کاهش تحرک ● خدمات خشکشویی خشکشویی Polish سرویس لهستانی کفش

* گشتهای اختیاری به تعداد 6 گشت با هزینه مسافر قابل اجرا می باشد که باید با تور لیدر هماهنگ شود. ارسال 70% کل هزینه تور ارمنستان زمان رزرواسیون ضروری است و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین ایروان از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های ارمنستان

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • سالن کنفرانس
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • استخر سر پوشیده
 • سالن بدنسازی
 • ماساژ
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو ANI GRAND HOTEL
+374 12 770000
reservation@ anigrandhotelyerevan.com
https://anigrandhotelyerevan.com
65, Hanrapetutyan Street
Yerevan

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته