آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

AZALIA HOTEL BALNEO | هتل آزالیا اسپا

AZALIA HOTEL BALNEO

راهنمای هتل

AZALIA HOTEL BALNEO AZALIA HOTEL BALNEO

هتل AZALIA HOTEL BALNEO در ساحل شمال دریای سیاه در استراحتگاه کنستانتین و هلنا. در اینجا می توانید از راحتی ، آرامش و فرصت های عالی برای تعطیلات فراموش نشدنی لذت ببرید. این یک هتل هتل مدرن است که ترکیبی منحصر به فرد از گزینه های دیگر را ارائه می دهد. معماری ، چشم انداز تماشایی دریا ، سواحل طلایی و آبگرم. هتل AZALIA HOTEL BALNEO فرصت های عالی برای آرامش ذهن و بدن را ارائه می دهد.

AZALIA HOTEL BALNEO

هتل آزالیا مدرن AZALIA HOTEL BALNEO که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده در نزدیکترین فاصله به ساحل و در ساحل شمالی دریای سیاه درمنطقه سنت کنستانتین و هلنا واقع شده است. دارای ۲۳۷ اتاق در ۹ طبقه است، ترکیبی منحصر به فرد از معماری متفاوت، مجموعه ای از منظره دریا و سواحل طلایی است.

AZALIA HOTEL BALNEO

اتاق های هتل AZALIA HOTEL BALNEO همه مجهز به سیستم گرمایش و تهویه مطبوع است، در اتاق ها تخت خوابی راحت با ملافه های تمیز، تلفن، یخچال، میز مطالعه و تلویزیون صفحه تختی با شبکه های جهانی تعبیه شده است، همچنین تراسی رو به استخر و ساحل نیز در تمام اتاق ها دیده می شود. حمام نیز دارای سشوار، دوش و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان می باشد. اینترنت وای فای نیز با هزینه اضافی در دسترس است.

AZALIA HOTEL BALNEO

در تاریخ 5 دسامبر 2018 ، هتل Balneo و SPA Azalea در جوایز معتبر صنعت گردشگری – BATI در رده گردشگری دریا / تعطیلات اهدا شده اند. در جوایز سالانه ، هتل از بهترین و موفق ترین صنعت انتخاب می شود. در سال 2005 ، این هتل از طرف انجمن هتل و رستوران بلغارستان نامزد “بهترین سرمایه گذاری در جهانگردی” شد. با داشتن 235 اتاق دونفره مجلل ، شرایط بسیار خوبی را برای تعطیلات خانوادگی فراهم می کند.

AZALIA HOTEL BALNEO

Double standard room

AZALIA HOTEL BALNEO  هتل 225 اتاق دو نفره استاندارد با ظرفیت اقامت 2 + 1 دارد و با مبل و میز ، میزهای کنار تخت ، مینی بار ، تلویزیون ماهواره ای ، تلفن ، تهویه مطبوع مرکزی ، قفل درب الکترونیکی ، حمام با وان ، دوش ، سشوار و تراس بزرگ با منظره پانوراما به دریا.

AZALIA HOTEL BALNEO

Double room Deluxe

AZALIA HOTEL BALNEO  هتل دارای 10 اتاق دونفره لوکس ، مناسب برای اقامت 2 + 2 است. اتاق ها به زیبایی مبله شده و دارای یک مکان نشیمن دنج با میز ، تلویزیون LCD ماهواره ای ، تلفن ، تهویه مطبوع مرکزی ، قفل درب الکترونیکی ، حمام با وان ، دوش ، سشوار و یک تراس بزرگ با منظره پانوراما به دریا هستند.

AZALIA HOTEL BALNEO

Azalia Restaurant

هتل AZALIA HOTEL BALNEO دارای یک رستوران اصلی شیک و مبله با ظرفیت 290 صندلی در فضای داخلی است و تراس پانورامای فضای باز 120 صندلی را ارائه می دهد و در بالای موج ها قرار دارد.

AZALIA HOTEL BALNEO

Сinnamon VIP Lounge

AZALIA HOTEL BALNEO در Cinnamon VIP Lounge از فضای شیک ، فضای با احتیاط ، غذاهای منتخب از غذاهای اروپایی و ایتالیایی ، انتخاب شراب و نوشیدنی لذت خواهید برد. ظرفیت – 30 صندلی.

AZALIA HOTEL BALNEO

Lobby Bar

بار بزرگ لابی در لابی هتل AZALIA HOTEL BALNEO واقع شده است و یک تراس پانورامای فوق العاده مشرف به ساحل و دریا را ارائه می دهد.

AZALIA HOTEL BALNEO

Jacuzzi Bar Verdi Beach

AZALIA HOTEL BALNEO روال روزمره پرتلاطم به شدت با راحتی آرام و دنج نوار جکوزی Verdi Beach در تضاد است. زیر فریاد موج ها و موسیقی دلنشین خود را در لذت جوشان جکوزی غرق کنید.

AZALIA HOTEL BALNEO

Azalia Beach

ساحل هتل AZALIA HOTEL BALNEO شما را با شن های ریز طلایی مسحور می کند. نور خورشید به آرامی حواس را نوازش می کند و امواج گرم دریا احساس طراوت و سعادت را به وجود می آورد.

AZALIA HOTEL BALNEO

Medical SPA Centre Azalia

ارزیابی بالنولوژی متخصص از آب معدنی حاصل از “حفاری №R-2x” ، ناحیه شمال شرقی بلغارستان – منطقه وارنا ، منطقه دوبرچ و منطقه شومن واقع در قسمت شرقی توچال سنت سنت کنستانتین و النا ، وارنا . مرکز SPA پزشکی آزالیا یک معبد واقعی برای آرامش است که در آن می توانید از طریق استرس روزمره و تنش فرار کرده و از طریق انتخاب گسترده ای از برنامه های درمانی برای بهبود فشار خون ، گل آلودگی ، ترشح خون ، آرامش بخش ، ضد پیری و سایر موارد از سلامتی خود مراقبت کنید. 

AZALIA HOTEL BALNEO

برای زیبایی شما با انواع روش ها و بسته های سلامتی – درمان های دستی و دستگاهی و درمان های بدن یا صورت. اثر مثبت جراحی درمانی پیچیده در توچال سنت سنت کنستانتین و هلنا شامل کاهش استرس ، سرکوب شرایط التهابی مزمن ، تنظیم ایمنی سلولی هومورال و تحریک فرآیند های ترمیم و توان بخشی در بافت ها و اندامهاآب معدنی حاصل از “حفاری №R-2x” ، ناحیه شمال شرقی بلغارستان – منطقه وارنا ، منطقه دوبریچ و منطقه شومن واقع در قسمت شرقی توچال سنت سنت کنستانتین و النا / در کنار ساحل / به عنوان بیش از حد حرارتی مشخص می شود ، با پروتئین 212 از تاریخ 15.08.2016 آزمایشگاه تخصصی تجزیه و تحلیل آب معدنی به بیمارستان ملی ملی تخصصی درمان و توانبخشی / NHPTR / در صوفیه و پروتکل IKLIK-P 1950 از 27.07.2016 در بازرسی بهداشت منطقه ای / RHI / وارنا.
AZALIA HOTEL BALNEO
شاخص های مطالعه میکروبیولوژیکی / پروتکل №LIK-P 1950 از 01.08.2016 در RHI وارنا / در محدوده استانداردهای آب های معدنی است. با توجه به پروتکل های کنترل شاخص های رادیولوژیکی آب № W 435a و № W 435b از 24.11.2016 اداره کنترل نوع A در مرکز ملی رادیوبیولوژی و حفاظت در برابر اشعه / NCRRP / ، شاخص های رادیولوژی مطابق با الزامات مندرج در دستورالعمل 14 منابع استراحتگاه ، مناطق استراحتگاه و استراحتگاه ها (شماره روزنامه روزنامه 79/1987 ، آخرین اصلاحیه شماره 70/2004).
AZALIA HOTEL BALNEO
 
خواص درمانی و پیشگیری کننده آب معدنی حاصل از “حفاری №R-83h” با معدنی شدن آن و وجود یون های هیدرو ، کلسیم ، سدیم و منیزیم و وجود اسید متا سیلیسیک در حالت کلوئیدی تعیین می شود. آب حرارتی مورد استفاده در مرکز پزشکی SPA Azalia برای: (براساس تجزیه و تحلیل فیزیکی و شیمیایی و مطالعات انجام شده با آبهای معدنی مشابه) مفید است.
 
AZALIA HOTEL BALNEO
حرکات (تخریب کننده و التهابی (در بهبود) بیماری های روماتیسمی – آرتروز ، اسپوندیلیت ، آرتروز ، آرتریت روماتوئید ، اسپوندیلیت آنکیلوزان و غیره) ؛ سیستم عصبی محیطی (فتق دیسک ، رادیکولیت ، ریه ، و غیره) ؛ ارتوپدی و آسیب زایی (برای حرکت در حالت های پس از سانحه و بعد از عمل) ؛ پوست (درماتیت مزمن غیر اختصاصی ، درماتیت آتوپیک و غیره) ؛ زنان (adnexitis غیر اختصاصی مزمن و غیره).
بیماری های خاص آنکولوژی بیماری های عفونی بیماری ها در مرحله حاد و عملکرد جبران نشده اندام ها و سیستم ها Hibbs – اختلالات ریتم صرع آب معدنی را می توان برای اهداف بهداشتی و تفریحی ورزشی پس از معتدل شدن مناسب استفاده کرد. ترکیب آب معدنی و آب و هوای استراحتگاه تأثیر مفیدی بر وضعیت کلی بدن دارد ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به کاهش استرس و خستگی کمک می کند.

Vouchers for free access to museums in Varna

کوپن های دسترسی رایگان به موزه های وارنا برای اقامت در دو موزه در وارنا ، برای اقامت در شب های 5+ و 7+ در Azalia Hotel Balneo & SPA کوپن رایگان دریافت کنید. ➡️ برای 5 شب یا بیشتر می توانید از یک بازدید رایگان از Roman Thermae بهره مند شوید. ➡️ به مدت 7 شب یا بیشتر می توانید از بازدید رایگان از موزه باستان شناسی استفاده کنید. ℹ️ کوپن ها را می توانید همه روزه از ساعت 09:00 تا 19:00 در طبقه همکف مرکز Primorski در St. کنستانتین و هلنا و دارای یک نسخه از رزرو یا سند دیگر از هتل برای دوره 1 ژوئن – 30 سپتامبر 2021 معتبر هستند.

AZALIA HOTEL BALNEO

Business Events
شما در حال برنامه ریزی یک رویداد مهم هستید. ما می خواهیم یک دستی به شما بدهیم. تیم ما یک شریک قابل اعتماد و انعطاف پذیر است ، که تلاش و نوآوری خود را برای اجرای موفقیت آمیز نیازهای هر مشتری انجام می دهد.
هتل Azalia Balneo & SPA یک سالن کاملاً مجهز – از نوع “تئاتر” را فراهم می کند ، قابل انعطاف برای انواع مختلف رویدادهای خاص و تجاری با ظرفیت 100 نفر. هر مشتری یک راه حل پیچیده دریافت کرده است که می تواند شامل موارد زیر باشد: استراحت قهوه با تنقلات ؛ منوهای ناهار ، به صورت جداگانه آماده شده شام و / یا شب جشن با دی جی یا سایر جاذبه ها ؛ تزیین؛ هماهنگ شده از کارکنان هتل تجهیزات صوتی و تصویری ، نمودارهای فلیپ
 
AZALIA HOTEL BALNEO
 Something for everyone
علاوه بر استخر سر پوشیده، استخر شنای روباز هتل مجهز به صندلی هایی برای نشستن، استراحت و لذت بردن از فضای دل انگیز ساحل است. در داخل هتل نیز امکانات تفریحی از قبیل امکانات تناسب اندام، تجهیزات بازی اسنوکر و استخر کودکان وجود دارد. تمام تفریحات ساحلی را در ساحل خواهید داشت. سواحل زیبا و آفتاب گرم باعث محبوبیت این سواحل شده است. این هتل همچنین دارای یک رستوران می باشد که صبحانه نیز هر روز در آن سرو می گردد.
AZALIA HOTEL BALNEO

امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، استخر روباز ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، سولاریوم ، حمام ترکی و بخار ، استخر سر پوشیده می باشد.از دیگر امکانات هتل میتوان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

AZALIA HOTEL BALNEO

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود مي باشد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد، پرتاب دارت شرکت کنند.هتل همچنين دوچرخه به ميهمانان اجاره مي دهد. شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

AZALIA HOTEL BALNEO

کارکنان هتل به ۴ زبان انگلیسی، روسی، آلمانی و بلغاری صحبت می کنند.تمام خدمات نظافتی و اتوکشی هتل مانند خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی رایگان انجام می شود و فضای کنفرانس با ۱۱۴ متر مربع پذیرای شما برای برگزاری رویدادها می باشد. پارکینگ با ظرفیت محدود موجود و پارکینگ اختصاصی شامل هزینه می باشد. برای بازدید از جاذبه های اطراف هتل باید تاکسی کرایه کنید، اگر چه سواحل اطراف با کمی پیاده روی قابل دسترسی هستند.

AZALIA HOTEL BALNEO

رستوران اصلی هتل آزالیا وارنا Azalia Hotel Varna بسیار شیک و دارای تراس فضای باز است. کاملا مشرف به دریاست و یک منظره پانوراما از دریا را ارائه می دهد. یک لابی بزرگ در سالن هتل دارای تراس مشرف به استخر در فضای باز است. که می توانید این فضای دلچسب را با یک نوشیدنی برای خودتان ماندگار کنید. پیشنهادات ورزشی بسیاری را دارد که تجربه یکی از آنها، به شما نشاط خواهد بخشید. آبریزش و ساحل Aquahouse در ۱٫۱ کیلومتری قرار دارد.

AZALIA HOTEL BALNEO

فاصله AZALIA HOTEL BALNEO معروف شهر وارنا

ساحل ماسه های طلایی:تا هتل شما تنها ۱۵ دقیقه با ماشین فاصله دارد. در ۷ کیلومتری هتل قرار گرفته است.

 • مرکز اسکیت بلک سی آیس آرنا: ۵کیلومتر فاصله بوده که با ۲۶ دقیقه رانندگی، به این مرکز تفریحی می رسید.
 • پارک ملی بالتاتا: ۱۴ کیلومتر بوده که با ماشین در مدت ۳۰ دقیقه به این پارک ملی می رسید.
 • پارک آبی آلبنا: ۱ کیلومتر فاصله دارد که با ۲۶ دقیقه رانندگی به آین مکان می رسید.
 • پارک باغ وحش وارنا: این باغ وحش، ۱ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۱ دقیقه رانندگی به این محل می رسید.
 • خانه اپرا وارنا: ۲ کیلومتر فاصله بوده که با ۱۸ دقیقه رانندگی از هتل به این سالن اپرا می رسید.
 • کلیسای وارنا: ۳ متر است که با ۱۹ دقیقه پیاده روی از هتل به این میدان می رسید.
 • دانشگاه باغ های بوتانیکال: ۱ کیلومتر از هتل دورتر است و با ۶ دقیقه رانندگی از هتل به این دانشگاه می رسید.
 • فرودگاه وارنا: این فرودگاه تا هتل ۳ ستاره ارزان بونیتا ۱ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی ۲۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بورگس: ۸۵ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل، ۲ساعت و ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.

ارسال 60% کل هزینه تور بلغارستان – وارنا زمان رزرواسیون ضروری است و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کانتر تور بلغارستان – وارنا 02122887100  تماس حاصل نمايید.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین صوفیا – وارنا  از اپ آسمان پرستاره پرشیا
دیدن همه هتل های بلغارستان – وارنا
تور بلغار-وارنا

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • خشکشویی
 • لابی
 • تهویه مطبوع
 • سشوار
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • سالن بدنسازی
 • رستوران
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو AZALIA HOTEL BALNEO
+359 52 358 777
http://www.azaliahotel.com/en
9006 Sv. Sv. Konstantin I Elena, Varna, Bulgaria

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته