آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI | هتل دبل تری بای هیلتون

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

راهنمای هتل

 DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI هتل دبل بای تری هیلتون با داشتن 5 ستاره، هتلی ممتاز در کوش آداسی ترکیه به حساب می آید. این هتل در کنار مارینا قرار داشته و ساختمانی زیبا و منحصر به فرد دارد. ما یک اسپا ، چندین استخر و خانه های سنگی اژه داریم. وای فای رایگان در فضای عمومی هتل و اتاق های آن در دسترس می باشد.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

در اتاق ها سیستم تهویه مطبوع و دکوراسیون مدرن و بالکن های زیبا داریم. تلویزیون های صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، مینی بار و کتری برقی نیز وجود دارد. حمام های اختصاصی به همراه سشوار، وسایل بهداشتی و آرایشی رایگان نیز عالی به نظر می رسند.  53 متر مربع بزرگترین تنظیم اتاق 28 متر مربع اتاق های ملاقات 3 اتاقهای مهمان 87

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

KING GUEST ROOM

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI دارای بالکن ، پنجره های کف تا سقف ، وان ، تلویزیون HDT ، میز کار از بالکن جادار بیرون بروید یا از طریق پنجره های کف تا سقف در این اتاق راحت King King از نور طبیعی لذت ببرید. در حمام مدرن که دارای وان ، دوش و امکانات لوکس است ، مستقر شوید و تازه شوید. برای یک شب آرام در استراحت در اندازه تخت پادشاه دراز بکشید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

 با نمایش های مورد علاقه خود در تلویزیون HD 37 اینچ همراه باشید و با WiFi داخل اتاق در ارتباط باشید. از مینی بار اتاق انتخاب کنید یا نوشیدنی گرم خود را با دستگاه قهوه ساز درست کنید. از دیگر امکانات این هتل می توان به میز کار ، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ و تهویه هوا اشاره کرد.  نکات برجسته اتاق : خواب 3 دوش دستی بالکن تلویزیون 37 اینچ HDTV سشوار اتو / صفحه اتو روپوش

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

KING DELUXE ROOM WITH MARINA VIEW

نمای پانوراما مارینا DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI  پنجره های کف از سقف ، بالکن ، وان ، تلویزیون HD از بالکن این اتاق King Deluxe منظره پانورامایی خیره کننده دریای اژه و چراغ های خلیج کوش آداسی را تماشا کنید. برای یک استراحت شبانه آرام در تخت شاه نشین ساکن شوید و از طریق پنجره های کف تا سقف با نور طبیعی بیدار شوید. حمام مدرن دارای وان ، حمام و ترکیبات لوکس است.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

کانالهای ماهواره ای را با تلویزیون 37 اینچ HDTV تماشا کنید و با WiFi داخل اتاق در ارتباط باشید. از دیگر امکانات این هتل می توان به مینی بار ، صندوق امانات در اتاق ، قهوه ساز و تهویه مطبوع اشاره کرد. نکات برجسته : اتاق خواب 3 نمای اقیانوس / آب دوش دستی بالکن تلویزیون 42 اینچ HDTV سشوار اتو / صفحه اتو روپوش

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

KING DELUXE WITH SHARED POOL AND SUN DECK

عرشه مخصوص آفتاب ، دسترسی مستقیم به استخر ، پنجره های کف تا سقف ، وان ، تلویزیون HD این اتاق لوکس با بالکن مبله ، عرشه آفتاب خصوصی و دسترسی مستقیم به استخر مشترک (فقط با 6 اتاق دیگر مشترک) برای فرار آرام بسیار مناسب است. از یک خواب آرام در تختخواب به اندازه کینگ لذت ببرید یا در حمام جاداری که شامل وان ، دوش و امکانات لوکس است ، تازه شوید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

 از DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI نمایش های مورد علاقه خود را از تلویزیون HD 37 اینچی تماشا کنید و با WiFi داخل اتاق در ارتباط باشید. از دیگر امکانات رفاهی می توان به میز کار بزرگ ، پنجره های از کف تا سقف ، صندوق امان به اندازه لپ تاپ ، مینی بار ، قهوه ساز و تهویه مطبوع اشاره کرد. نکات برجسته:  اتاق خواب 2 دوش دستی بالکن تلویزیون 37 اینچ HDTV سشوار اتو / صفحه اتو روپوش دمپایی حمام

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

TWIN GUEST ROOM

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI بالکن ، پنجره های کف تا سقف ، وان ، تلویزیون HDT ، میز کار با پنجره های بالکن و کف تا سقف خود ، اقامتی فراموش نشدنی را در این اتاق مهمان دوقلوی زیبا تجربه کنید. هر روز صبح بعد از یک شب آرام استراحت در دو تخت دوقلو ما با طراوت بیدار شوید. در حمام از وان حمام ، دوش و امکانات رفاهی لوکس باز کنید. دمپایی و روپوش حمام خود را بگیرید و نمایش های مورد علاقه خود را از تلویزیون 37 اینچ HDTV تماشا کنید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

 این اتاق راحت همچنین شامل وای فای داخل اتاق است. از دیگر امکانات این هتل می توان به مینی بار ، میز کار ، صندوق امانات داخل اتاق ، دستگاه قهوه ساز و تهویه مطبوع اشاره کرد. نکات برجسته اتاق خواب 3 دوش دستی بالکن تلویزیون 37 اینچ HDTV سشوار اتو / صفحه اتو روپوش

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

TWIN GUEST ROOM WITH SEA AND CITY VIEW

چشم انداز پانوراما دریا و شهر DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI  پنجره های کف از سقف ، بالکن ، وان ، تلویزیون HD در این اتاق مهمان دوقلو و زیبا ، مناظر باشکوه شهر و ساحل را کشف کنید. یک قدم به بالکن بروید یا استراحت کنید و از پنجره های کف تا سقف اتاق بیرون بیایید تا نگاهی اجمالی به دریای اژه بیندازید. قبل از یک شب استراحت در دو تخته دوقلو ، در حمام زیبایی که شامل وان و دوش است ، لوکس شوید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

کانالهای ماهواره ای مورد علاقه خود را از طریق تلویزیون 37 اینچ HDTV تماشا کرده و با WiFi داخلی به وب گردی بپردازید. از دیگر امکانات رفاهی می توان به میز کار بزرگ ، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ ، قهوه ساز و تهویه مطبوع اشاره کرد. نکات برجسته اتاق خواب 3 نمای اقیانوس / آب دوش دستی بالکن تلویزیون 37 اینچ HDTV سشوار اتو / صفحه اتو روپوش

 رستوران ها DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

Linnet Patisserie  با تنوع زیادی از شیرینی ها و کیک های ارائه شده خوشحال شوید. پذیرایی از تعداد زیادی چای و قهوه.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

No:12 Alacarte Restaurant    میهمانان خود را سرگرم کنید ، با شرکای تجاری خود ملاقات کنید یا به راحتی استراحت کنید و از رستوران پشت بام ما مناظر شگفت انگیز خلیج کوش آداسی را تماشا کنید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

Piccione Alacarte Restaurant  در Berta از غذاهای اصیل ایتالیایی لذت ببرید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

 هتل پنج ستاره DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI دارای استخر در فضای باز، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام بیست و چهار ساعته است.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

Meetings and events

ما چهار اتاق جلسات و یک سالن رقص برای رسیدگی به رویدادها در اندازه های مختلف داریم. از مرکز تجارت ، خدمات دبیرخانه و منوهای پذیرایی متعدد استفاده کنید. 

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

ضیافت کنفرانس میدان تئاتر اتاق پذیرایی مدرسه به شکل U ظرفیت 204 میهمان 250 میهمان 250 میهمان 225 میهمان 300 میهمان 250 میهمان 300 میهمان 60 میهمان

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

 خدمات جانبی هتل

انبار بار و چمدان، صرافی، پذیرش شبانه روزی و خدمات ویژه  روم سرویس DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI نیز در شمار امکانات هتل قرار دارد.خدمه  هتل DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI به زبان های ترکی و انگلیسی صحبت می کنند. مسافران کافی ست کمی انگلیسی یا ترکی بدانند.خدمات خشک شویی و سرویس واکس کفش نیز با پرداخت هزینه اضافه امکان پذیر خواهد بود.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

ساعت ورود مسافران و پذیرش در DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI  از 14:00 بعد از ظهر به بعد تنظیم شده است. برای خروج از هتل و بازتحویل اتاق به پذیرش نیز باید قبل از ساعت 12:00 ظهر اقدام نمایید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

پذیرش هر کودک زیر 12 سال بدون استفاده از تخت اضافه، رایگان خواهد بود.در قوانین DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI نیز پذیرش حیوانات خانگی ممنوع اعلام شده است.جهت کسب اطلاعات رزرو می توانید با آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس بگیرید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

فاصله هتل DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI در مرکز شهر کوش آداسی ، نزدیک به ساحل و مراکز خرید ، 5 دقیقه رانندگی به مرکز کنگره KOMER I ، 80 کیلومتری فرودگاه ازمیر عدنان مندرس رسیده اید.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI

هتل DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI از بازار بزرگ کوش آداسی 1.5 کیلومتر فاصله دارد. کوش آداسی مارینا نیز در 0.2 کیلومتری آن واقع است. تپه های آرتمیس هم به اندازه ی 12.4 کیلومتر از محل هتل دبل بای تری هیلتون دورتر هستند.

DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI  با مارینا در شمال کوش آداسی یک بلوک فاصله داریم. قلعه موزه Guvercinada که به قلعه تبدیل شده است دو کیلومتر فاصله دارد و تا آکوپارک Adaland حدود 15 دقیقه فاصله دارد. شهر باستانی افسس و ویرانه های کتابخانه سلسوس در 20 کیلومتری شمال شرقی واقع شده است.

ارسال 70%کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خشکشویی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صندوق امانات
 • لابی
 • تهویه مطبوع
 • سشوار
 • استخر سر پوشیده
 • ماساژ
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو DOUBLETREE BY HILTON HOTEL KUSADASI
+90 256 633 60 60
http://doubletree3.hilton.com/en/hotels/turkey/doubletree-by-hilton-hotel-kusadasi-XKUKUDI
Atatürk Blv., Yat Limanı Karşısı, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkei

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته