آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL | هتل الگانس

ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL

راهنمای هتل

ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL

مارماریس با زیبایی طبیعی ، خط ساحلی طولانی ، مناظر باشکوه تماشای تپه های پوشیده از جنگل های کاج ، خلیج های بکر ، سواحل بی نظیر ، شهرهای باستانی ، ماریناهای قایق تفریحی و همچنین انواع فعالیت های ارائه شده ، بهشت ​​گردشگری دریای اژه و مدیترانه تلقی می شود.

این یکی از مهمترین مراکز گردشگری قایق بادبانی و سفر آبی است. در این بهشت ​​که توسط خلیج ها و سواحل زیادی احاطه شده است ، به ویژه تورهای روزانه به دالیان اغلب توسط گردشگران ترجیح داده می شوند.مارماریس ، با هتل ها ، استراحتگاه ها ، رستوران های مجلل و نویدبخش کیفیت و راحتی پذیرفته شده در سراسر جهان و همچنین زندگی شبانه و فرصت های خرید ، از همه نوع فرصت های تعطیلات جایگزین را ارائه می دهد.

ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL با پیشروترین اپراتورهای تورهای 35-40 در جهان همکاری کرده است و بهترین های خود را برای نمایندگی کشورمان در استانداردهای 5 ستاره ارائه داده است.هتل های الگانس بین المللی مارماریس به مهمانان خود فرصتی را می دهد تا هماهنگی کاملی از مهمان نوازی سنتی ترکیه و درک گردشگری معاصر داشته باشند. 

گروه Gulaylar ، که از سال 1982 دانش گسترده شرکت در مورد سرمایه گذاری و همچنین مدیریت تجارت در بخش گردشگری را توسعه داده است ، دارای کلیه حقوق مارک تجاری “Elegance Hotels International” در کشورهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. 

به منظور ارائه خدمات برتر به گردشگران داخلی و خارجی در طول 12 ماه در طول سال ، هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL تمام واحدهای اقامتی خود را به سطح لوکس تری تبدیل کرده و آنها را به اتاق های مجهز با استاندارد بالا مانند اتاق های اجرایی ، جونیور تبدیل کرده است. 

لباس ، لباس اجرایی ، لباس سلطنتی و آنها را در سرویس قرار دهید. در مورد “كنگره جهانگردي” كه در صنعت گردشگري از اهميت بسياري برخوردار است.یک سالن کنگره 500 نفره آزاد و بدون قطب ، منحصر به فرد در منطقه مدیترانه با سالن استراحت و فن آوری ترجمه همزمان و همچنین سالن های چند منظوره مناسب برای رویدادهای فرهنگی ، تفریحی ، ورزشی در داخل هتل در خدمت هستند.

همه جا بوی گل می دهد! فصل در مارماریس ، یک شهر بندری واقع در خط ساحلی جنوب غربی استان موگلا ترکیه در نقطه ای از تلاقی مناطق اژه و مدیترانه ، از آوریل تا مه آغاز می شود. حتی اگر هوا در طول روز معمولاً گرم است ، اما نسیم دلپذیری از شب ها شروع می شود. در طی ژوئن ، جولای و آگوست ، خورشید با تمام سخاوت خود روی صحنه می رود. 

هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL که با سبزه های وسیع و گل های معطر آراسته شده ، این روزهای گرم تابستان را تقریباً به رویایی با نسیمی شیرین تبدیل می کند. علاوه بر این ، وزش باد ملایم پاییزی که از سپتامبر و اکتبر آغاز می شود ، خاطرات فراموش نشدنی را در ذهن شما به یادگار می گذارد.

سرانجام در زمستان ، مارماریس ، که در این فصل به پوسته خود خارج می شود ، شما را به دنیای مرموز متمایز خود دعوت می کند. ساحل ICMELER برای ساحل و لذت دریایی در طول روز ، ساحل Icmeler در فاصله 5 کیلومتری.TURUNC BEACH ساحلی با طبیعتی باشکوه و رستوران هایی در فاصله 21 کیلومتری. 

ساحل CLEOPATRA با ساحل شنی طلایی خود ، ساحل افسانه ای ، جایی که کلئوپاترا در فاصله 16 کیلومتری شنا کرد. BLUE VOYAGE مارماریس یکی از بهترین مکانهای تور آبی سفر ترکیه است.در مارماریس ، یکی از مکانهای ضروری سفر آبی در فصل تابستان به دلیل قرار گرفتن در محل تقاطع دریای اژه و مدیترانه ، نزدیک بودن به فرودگاه دالامان و همچنین جزیره رودس ، می توانید آژانس های بسیاری را پیدا کنید که تورهای سفر آبی را ترتیب می دهند.

تخفیف ماه عسل برای زوجهای متاهل جدید ، مزایای قیمتی متناسب با دوره های فصلی داریم. در تمام طول فصل ، شما می توانید از فرصت های ویژه ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL به زوج های ماه عسل بهره مند شوید.

یک تخفیف مداوم برای بازدیدکنندگان متداول ما مهمانان بین المللی هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL  در بازدید دوم خود از 15٪ تخفیف ، در بازدید سوم 25٪ تخفیف ، در بازدید سوم 30٪ تخفیف در بازدید چهارم و بیشتر از رستوران a la carte ساحل هانا ما استفاده می کنند.

 هتل های ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL که زیبایی منحصر به فرد مارماریس را با “بوتیک سرویس” ارائه شده تلفیق می کند ، در اتاق های لوکس منحصر به فرد خود ، راحتی 5 ستاره فراتر از آرزوهای خود را به مهمانان خود می دهد. در هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL ، در حالی که امتیاز تعطیلات را در مارماریس تجربه می کنید ، باور نمی کنید که چگونه رویاهای شما محقق می شوند. 

STANDARD ROOM

حداقل 1 نفر حداکثر 2 + 1 نفر تخت دوقلو 21 متر مربع امکانات هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL اتاق گزینه های دوقلو و تختخواب فرانسوی یک مبل راحتی یک میز غرور گسترده مینی بار و صندوق امانات در اتاق   خدمات خانه داری حمام حمام مخصوص طراحی شده وان و کابین دوش لوازم جانبی حمام مارک ویترا فن آوری وضعیت هوای مرکزی تلویزیون ، ماهواره و تلفن 26 اینچ دسترسی بی سیم به اینترنت سرویس اتاق

EXECUTIVE ROOM

حداقل 1 نفر حداکثر 2 + 1 نفر تختخواب کینگ سایز    21 متر مربع   امکانات هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL  اتاق گزینه های دوقلو و تختخواب فرانسوی یک مبل راحتی یک میز غرور گسترده مینی بار و صندوق امانات در اتاق خدمات خانه داری حمام حمام مخصوص طراحی شده وان و کابین دوش لوازم جانبی حمام مارک ویترا فن آوری وضعیت هوای مرکزی تلویزیون ، ماهواره و تلفن 26 اینچ دسترسی بی سیم به اینترنت

 Junior Suit

حداقل 2 نفر     حداکثر 4 نفر    تختخواب کینگ سایز    40 متر مربع    امکانات هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL  اتاق تختخواب کینگ سایز هال اتاق پرو چای ، دستگاه قهوه مینی بار و صندوق امانات در اتاق خدمات خانه داری دو بار در روز حمام حمام مخصوص طراحی شده کابین دوش لوازم حمام با نام تجاری Grohe فن آوری وضعیت هوای مرکزی تلویزیون LED ، ماهواره و تلفن 32 اینچی دسترسی بی سیم به اینترنت

Restaurant/Bars

در طول هر روز ، استادان طعم هتل های Elegance International International سلیقه های پر زرق و برق و نمونه های بی نظیری از غذاهای ترکی و همچنین سایر غذاهای جهان را در مکان های مختلف و با گزینه های مختلف ارائه می دهند. ما اطمینان می دهیم که شما یک تعطیلات فراموش نشدنی را در میان گزینه های غنی بوفه باز و طعم های a la carte ویژه ای خواهید داشت که مانند یک جشن بزرگ به شما ارائه می شود.

ALa Carte 

منویی با سلیقه های منحصر به فرد ارائه ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL  شما ، کسانی که مشتاق لذت بردن از منظره تماشایی دریا از مارماریس با طعم عالی غذاهای مدیترانه ای در یک فضای گرم در ماه های زمستان هستید ، لطفاً نزدیک شوید come اگر به دنبال مکانی فراتر از رویاهای خود برای تمام روزهای ویژه خود هستید که می خواهید جشن بگیرید ، لطفاً کمی بیشتر نزدیک شوید.

 هتل الگانس ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL رستوران Orchide با چشم انداز تماشایی و خزانه سلیقه های خود درهای خود را به روی شما و دوستانتان باز می کند … رستوران Orchide که هم چشمان شما را به خود جلب می کند و هم با فضای منحصر به فرد کام شما را راضی می کند ، نکته اصالت است و نه عادی بودن … رستوران Orchide ، درست ترین آدرس لحظه های فراموش نشدنی …

شما ، کسانی که مشتاق لذت بردن از منظره تماشایی دریا از مارماریس با طعم عالی غذاهای مدیترانه ای در یک فضای گرم در ماه های زمستان هستید ، لطفاً نزدیک شوید ، اگر به دنبال مکانی فراتر از رویاهای خود برای تمام روزهای ویژه خود هستید که می خواهید جشن بگیرید ، لطفاً کمی بیشتر نزدیک شوید . 

هتل الگانس رستوران Orchide با چشم انداز تماشایی و خزانه سلیقه های خود درهای خود را به روی شما و دوستانتان باز می کند … رستوران Orchide که هم چشمان شما را به خود جلب می کند و هم با جو منحصر به فرد کام شما را راضی می کند نقطه اصالت است و نه عادی بودن … رستوران Orchide ، درست ترین آدرس لحظه های فراموش نشدنی …

Bars

در فضای بی نظیر ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL با ترکیب ویژگی های عرفانی مدیترانه ای و لذت در عینک های شیک ، با انواع کوکتل ها و نوشیدنی های عجیب و غریب ، لطفا مهمان ما باشید و به قله سرگرم کننده برسید! در مورد یک شروع جدید برای داشتن تعطیلات بسیار خاص و ایجاد دوستی های طولانی مدت با گپ های دلپذیر در این فضای منحصر به فرد ، چه می کنید …

 Meeting halls 

با توجه به زیبایی منحصر به فرد مارماریس ، هتل های بین المللی ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL  برای اطمینان از اینکه هر نوع جلسه ، سمینار ، کنفرانس و کنگره شما با موفقیت انجام می شود ، با سالن های جلسات چند منظوره با استاندارد بین المللی چندین گزینه برجسته را به شما ارائه می دهد و تیم میزبان مجرب و همچنین تجهیزات کنفرانس فناوری مورد نیاز. برنامه استاندارد تهیه شده در راستای نیازهای خاص شما ، فقط شامل خدمات مربوط به سالن اجتماعاتی نیست که برای استفاده شما اختصاص داده می شود بلکه امکانات زیر را نیز شامل می شود.

Massage

آیا می خواهید یک تجربه عالی در زندگی خود داشته باشید؟ اگر پاسخ شما مثبت است ، به یاد داشته باشید که دستان حرفه ای هتل ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL همیشه از شما استقبال خواهند کرد. لطفاً یک اتاق ماساژ را در یک فضای طراوت در میان درختان تصور کنید. این اتاق های ماساژ ویژه در منطقه مارماریس بی نظیر هستند. ما اطمینان می دهیم که در طول جلسه ماساژ لذت فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد. درمانها ماساژ سنتی تایلندی ماساژ بالی ماساژ کلاسیک سوئدی ماساژ شکلات داغ ماساژ بال درمانی ماساژ کلنگ برای ماساژ سلطان دست ماساژ ضد سلولیت اشاره ماساژ سر ریکی

Hammam

حمام ترکی که با نقوش تاریخی ترکی اهدا شده است ، در مرکز سلامتی زندگی و آبگرم ما ، جایی که می توانید از خستگی روزانه خلاص شوید ، در خدمت همه میهمانان ما است. حمام ما که با استفاده از نقوش کلاسیک حمام ترکی ساخته شده است ، ویژه مهمانان ما که می خواهند راحتی و لذت همام را تجربه کنند ، طراحی شده است.

Sauna

سونا ما واقع در هتل بین المللی زندگی و مرکز سلامتی هتل الگانس برای استراحت ، آرامش و داشتن اندامی سالم و متناسب ایده آل است. قلب ، گردش خون و سیستم های عصبی را تنظیم می کند و انرژی را تقویت می کند. پس از گذراندن مدتی در سونا ، استرس و خستگی خود را از بین خواهید برد ، بنابراین احساس انرژی و سرزندگی بیشتری می کنید.

Jacuzzi

شما میهمانان ما که به سلامتی و شکل ظاهری آنها اهمیت می دهید ، خود را در مرکز خدمات اسپا و سلامتی با خدماتی با کادری مجرب دلگرم کنید! یک تمرین ایده آل که امکان ایجاد آرامش عمیق را دارد. به منظور برانگیختن واقعی احساسات و احساس آرامش عمیق ، ماساژ آب خود را با ماساژ دیگری ترکیب کنید.

Steam Room

یک تمرین ایده آل که امکان ایجاد آرامش عمیق را دارد. به منظور برانگیختن واقعی احساسات و احساس آرامش عمیق ، حمام بخار خود را با ماساژ دیگری ترکیب کنید. بگذارید روح و جسم شما هم آرام باشد. اتاق بخار به از بین بردن سموم ، کاهش استرس ، افزایش متابولیسم ، تسکین تنش عضلانی و احساس سرحال بودن کمک می کند!

Water Sport Activities

اگر درگیر فعالیتهای ورزشهای آبی شوید ، حتی متوجه نخواهید شد که روزهای شما در ELEGANCE HOTELS INTERNATIONAL چگونه می گذرد. در اینجا لیستی از سرگرم کننده ترین فعالیت های ورزش های آبی است که می توانید هر روز در ساعت 09: 00-19: 00 در مقابل هزینه معقول از آن بهره مند شوید: جت اسکی ، پاراسلینگ ، قایق های تندرو ، تخته های بیداری ، موز ، اسکی روی آب ، رینگو ، کانو ، مامبو ، ماتریس ، ربات پدال ، پایین شیشه / دریای عمیق

جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور مارماریس 09126888665  تماس حاصل نماييد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا ازمیر- بدروم- مارماریس
هتل های مارماریس 

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • اتاق بازی برای کودکان
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته