آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL | هتل فراسر پالاس

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

راهنمای هتل

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL که در طبقات فوقانی مجموعه Anthill Residence در منطقه بومونتی استانبول واقع شده است ، آپارتمانهای مجللی را با آشپزخانه کاملاً مجهز و چشم اندازهای خیره کننده بسفر ارائه می دهد. تاکسیم تنها 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

استانبول واقع در چهارراه آسیا و اروپا ، درست در زمانی که جاده تاریخی ابریشم بود ، یک شهر قاره ای است که به طور طبیعی اتفاق می افتد و دارای یکی از سریع ترین رشد اقتصادی ها در جهان است. Fraser Place Anthill Istanbul که در طبقه 39 و 52 مجتمع اقامتگاه FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL در منطقه Sisli واقع شده است ، اقامتگاه های لوکس Gold-Standard با چشم انداز گسترده ای از تنگه دیدنی بسفر را ارائه می دهد که با هر دو قاره هم مرز است.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

کاملاً با امکانات مدرن از آشپزخانه گرفته تا پیشرفته ترین سیستم سرگرمی مبله ، هر یک از این آپارتمان های شیک و پر جنب و جوش در استانبول با کفپوش بلوط و پنجره های تمام طول تزئین شده و خانه ای را خیره می کنند و یک محل اقامت بزرگ را ایجاد می کند.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

استانبول که در مرکز دنیای قدیم واقع شده است ، یکی از بزرگترین شهرهای جهان است که به خاطر بناهای تاریخی و زیبایی چشم نوازش معروف است. این شهر تاریخی در شبه جزیره ای قرار دارد که توسط دریای مرمره ، بسفر و شاخ طلایی احاطه شده است. FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL آپارتمانهای تعطیلاتی واقع در ایده آل برای گشت و گذار در شهر را ارائه می دهد.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

استانبول با داشتن پایتخت چهار امپراطوری بزرگ ، امپراتوری های روم ، بیزانس ، لاتین و عثمانی ، و بیش از 1600 سال بر جهان حکومت کرد ، امروز یک شهر تمایز است که کاخ های نفیس و مساجد شاهنشاهی است که به عنوان قابل توجه خدمت می کنند نشانه های شهر. درباره آنچه در طول اقامت خود در استانبول بازدید کنید بیشتر بخوانید.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL

 FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL مدرن و به سادگی زیبا. برای مسافرانی که برای بازدید از شهری شلوغ و پویا همراه با مراکز تفریحی و غذاخوری هیجان انگیز آمده اند ، آپارتمانهای هتل Fraser Place Anthill Istanbul انتخاب مورد علاقه برای اقامت کوتاه مدت و کوتاه مدت است. هتل فراسر یکی از بهترین هتل های 5 ستاره زیبا شهر استانبول نیز میباشد .که جزو یکی از به مدرن ترین هتل ها میباشد.

هتل فراسر یکی از بهترین هتل های 5 ستاره زیبا

کافی شاپ های معروف و مکان معروف Bomontiada را خواهید دید که فعالیت های مختلفی مانند شب های فیلم در فضای باز ، کنسرت ها و رستوران ها را در یک کارخانه تاریخی در فاصله 10 دقیقه پیاده روی برگزار می کند. بازار عتیقه Feriköy برای تجربه زندگی محلی و خرید قطعات بی نظیر جمع آوری شده از سراسر جهان ایده آل است.

Luxury Serviced Apartments in Istanbul

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  گزینه ای برتر به مسافرینی که خواهان اقامت کوتاه مدت و بلند مدت در استانبول هستند چه برای اسکان در خانواده ، جابجایی ، در پروژه های شرکتی یا صرفاً برای تعطیلات ارائه می دهد. در مرکز شهر واقع شده است ، میهمانان ما از فضا ، انحصار و راحتی این آپارتمانهای لوکس در استانبول و همچنین دسترسی آسان به شهر ، مقصد خرید و نقاط سرگرمی لذت می برند. 

هتل فراسر یکی از بهترین هتل های 5 ستاره زیبا

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL از یک اتاق خوابه تا پنت هاوس چهار خوابه ، تمام اقامتگاه های لوکس 116 طلای استاندارد ما دارای فضای داخلی شیک و پر جنب و جوش ایتالیایی با پنجره هایی از کف تا سقف هستند که چشم اندازهایی به سمت تنگه بسفر بزرگ ، مسجد آبی و شهر قدیمی استانبول دارند. 

Fraser Place Hotel Istanbul

مدرن و کاربردی با یک مفهوم شیک و سبک زندگی باز ، دسترسی رایگان به Wi-Fi ، جدیدترین سیستم سرگرمی خانگی ، پذیرش 24 ساعته و خدمات دربان و امنیت 24 ساعته و نظارت بر دوربین مداربسته ، این ملک اقامتگاه ایده آل مسافران استانبول در آنتیل است. قدردانی.

آپارتمانهای بزرگ FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL با مبلمان مدرن ، کفپوش چوب بلوط و پنجره های کف تا سقف تزئین شده اند. همه آپارتمان ها از پیشرفته ترین سیستم سرگرمی با تلویزیون صفحه تخت ، دی وی دی پلیر و ایستگاه اتصال iPod برخوردار هستند.

One Bedroom Apartments

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL آپارتمانهای مبله یک خوابه در استانبول که با چشم اندازهای پانوراما از شهر و تنگه دیدنی بسفر طراحی شده اند ، راحتی و مدرنیته را در یک محیط گرم و آرام مانند خانه ترکیب می کنند. یک اتاق خواب لوکس – نمای شهر مساحت طبقه: 60 متر مربع (646 فوت مربع) یک اتاق خواب برتر – نمای بسفر 

Fraser Place Hotel Istanbul

مساحت طبقه: 60 متر مربع (646 فوت مربع) ویژگی ها و خدمات اصلی برای آپارتمان های یک خوابه: اقامتگاه کاملاً مبله سرویس با اتاق نشیمن ، غذاخوری ، آشپزخانه و اتاق خواب مجتمع یا جدا از هم میز کار جادار آشپزخانه مدرن و مجهز سیستم جامع سرگرمی در منزل دسترسی رایگان به Wi-Fi تهویه مطبوع گاوصندوق شخصی در اتاق واشر / خشک کن خدمات خشکشویی * سرویس اتاق* خدمات پذیرش و دربان 24/7 نظارت شبانه روزی و امنیتی 24/7 تخت نوزاد رایگان (در صورت درخواست)

Fraser Place Hotel Istanbul

Two Bedroom Apartments

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL این آپارتمان های دو خوابه اقامتگاه ایده آل خانوادگی در استانبول هستند. میهمانان از مفهوم باز با نمای پانورامای شهر استانبول یا شکوه تنگه بسفر لذت خواهند برد. دو خوابه لوکس – نمای شهر مساحت طبقه: 80 متر مربع (861 متر مربع) دو اتاق خواب برتر – نمای بسفر مساحت طبقه: 80 متر مربع (861 متر مربع) 

Fraser Place Hotel Istanbul

ویژگی ها و خدمات اصلی برای آپارتمان های دو خوابه: اقامتگاه کاملاً مبله سرویس با اتاق نشیمن ، غذاخوری ، آشپزخانه و اتاق خواب مجتمع یا جدا از هم میز کار جادار آشپزخانه مدرن و مجهز سیستم جامع سرگرمی در منزل دسترسی رایگان به Wi-Fi تهویه مطبوع گاوصندوق شخصی در اتاق واشر / خشک کن خدمات خشکشویی * سرویس اتاق* خدمات پذیرش و دربان 24/7 نظارت شبانه روزی و امنیتی 24/7 تخت نوزاد رایگان (در صورت درخواست)

Three Bedroom Apartments

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL مسافران با خانواده ها جادار بودن این آپارتمان های سه خوابه را که زندگی روزمره با شکوه تنگه بسفر همراه است ، درک خواهند کرد. سه اتاق خواب برتر مساحت طبقه: 130 متر مربع (1399 فوت مربع) ویژگی ها و خدمات اصلی برای آپارتمان های سه خوابه: اقامتگاه کاملاً مبله سرویس با اتاق نشیمن ، غذاخوری ، آشپزخانه و اتاق خواب مجتمع یا جدا از هم میز کار جادار آشپزخانه مدرن و مجهز 

Fraser Place Hotel Istanbul

سیستم جامع سرگرمی در منزل دسترسی رایگان به Wi-Fi تهویه مطبوع گاوصندوق شخصی در اتاق واشر / خشک کن خدمات خشکشویی * سرویس اتاق* خدمات پذیرش و دربان 24/7 نظارت شبانه روزی و امنیتی 24/7 تخت نوزاد رایگان (در صورت درخواست)Fraser Place Hotel Istanbul

Four Bedroom Penthouse Apartments

مسافران با خانواده از لوکس و حریم خصوصی فضایی همراه با این آپارتمان های پنت هاوس چهار خوابه که دارای فضای بزرگ زندگی با مشرف به چشم اندازهای دیدنی از تنگه بسفر هستند ، از طریق مفهوم طراحی باز آن ، قدردانی می کنند.

Fraser Place Hotel Istanbul

سوئیت چهار خوابه پنت هاوس مساحت طبقه: 270 متر مربع 2،906 متر مربع) ویژگی ها و خدمات کلیدی برای آپارتمان های پنت هاوس چهار خوابه: اقامتگاه کاملاً مبله سرویس با اتاق نشیمن ، غذاخوری ، آشپزخانه و اتاق خواب مجتمع یا جدا از هم میز کار جادار آشپزخانه مدرن و مجهز سیستم جامع سرگرمی در منزل دسترسی رایگان به Wi-Fi تهویه مطبوع گاوصندوق شخصی در اتاق واشر / خشک کن خدمات خشکشویی * سرویس اتاق* خدمات پذیرش و دربان 24/7 نظارت شبانه روزی و امنیتی 24/7 تخت نوزاد رایگان (در صورت درخواست)

Fraser Place Hotel Istanbul

Dining Facilities

با یک روز طولانی در پیش رو ، آخرین کاری که ممکن است بخواهید انجام دهید این است که برای اولین وعده غذایی روز خود خیلی دور بروید. در FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL ما آپارتمان هایی با اتاق غذاخوری اختصاصی خود ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا روزتان را با یک شروع عالی آغاز کنید. 

 

با صبحانه بوفه باز که در دسترس مهمانان است ، هم برای مهمانان تجاری و هم برای تعطیلات مناسب است و غذایی متناسب با هر سلیقه ای دارد. ما معتقدیم صبحانه مهمترین وعده غذایی روز است پس چرا آن را امتحان نمی کنید؟ در حالی که هر روز سرویس بوفه خود را در داخل منزل یا فضای باز نقاشی می کنید ، از طریق Wi-Fi رایگان خود را در اخبار صبح غرق کنید. 


 صبحانه را هر روز در ساعات زیر سرو می کنیم: روزهای هفته ، ساعت 06:30 تا 10:30 آخر هفته ها ، ساعت 06:30 تا 11:00 فراموش نکنید که ما همچنین به صورت 24 ساعته سرویس اتاق برای مهمانان خود در نظر گرفته ایم. رستوران Antre برای صبحانه ، ناهار و شام باز است. 

صبحانه به عنوان بوفه باز سرو می شود در حالی که یک منوی à la carte برای ناهار و شام وجود دارد. شما می توانید از غذاهای تازه مدیترانه ای و بین المللی که به طور روزانه در انواع مختلف در داخل یا یونجه سرو می شوند ، لذت ببرید. مجموعه ای از رستوران های بین المللی در مجموعه اقامتگاه Anthill موجود است.

Fraser Place Hotel Istanbul

دارای یک رستوران است که چشم اندازهای پانوراما در سراسر استانبول و پل بسفر را ارائه می دهد. این رستوران ، غذاهای لذیذ بین المللی را سرو می کند. طیف گسترده ای از سالاد ، دسر و بوفه های اشتها آور در نوار محل ارائه می شود. میهمانان می توانند از قنادی های خانگی در کافه هتل  لذت ببرند. از مهمانان هتل FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL دعوت شده است که هر روز صبحانه از بوفه داغ لذت ببرند.

در حالی که رستوران Antre غذاهای تمام روز مدیترانه ای را به همراه صبحانه ، ناهار و شام سرو می کند ، مهمانانی که میل به لذت های غذایی بیشتری دارند ممکن است در یک مجموعه هیجان انگیز از رستوران های بین المللی لذت ببرند در نزدیکی هتل موجود هستند.


یا بعد از یک روز پر مشغله در شهر با طعم قهوه ترکی در لابی استراحت کنید.
نزدیکی به مراکز خرید لوکس، رستوران‌ها و کافه‌های متعدد در کنار بناهای باستانی شهر “استانبول” تنها برخی از مزایای رزرو هتل FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  است. با رزرو این هتل، اقامتی رویایی و سفری شیرین در کلاسی جهانی را با امکانات رفاهی عالی تجربه خواهید کرد.

Fraser Place Hotel Istanbul

Key Features & Services

بعد از یک روز طولانی مسافرت ، شاید فقط بخواهید آرام باشید و با خانواده یا دوستانتان ارتباط برقرار کنید و یک تماس ویدیویی سریع با خانه داشته باشید. این امر می تواند با هزینه Wi-Fi در محل اقامت شما مانع شود. در FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL ما آپارتمان هایی با دسترسی Wi-Fi رایگان برای همه مهمانان خود سرویس کرده ایم.

Fraser Place Hotel Istanbul

خیالتان راحت باشد و بدانید که می توانید یک شریک تجاری Skype یا Facetime یک دوست خود را بدون نگرانی از پرداخت هزینه برای آنلاین شدن ، اسکایپ کنید. اینترنت بی سیم و پرسرعت اینترنت بی سیم در سراسر ساختمان در دسترس است ، بنابراین لازم نیست نگران پیدا کردن یک کانون خوب برای بازدید از یک فضای اختصاصی فقط برای آنلاین شدن باشید. 

Fraser Place Hotel Istanbul

هزینه استفاده از تلفن هنگام مسافرت می تواند گران باشد ، به همین دلیل احساس می کنیم Wi-Fi رایگان باید در آپارتمان مهمانان ما باشد. Wi-Fi یکی از بسیاری از سرویس های قابل دسترسی در FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  است. 

چرا در حالی که از قهوه در اتاق صبحانه خود لذت می برید به اینترنت دسترسی پیدا نمی کنیم؟ با داشتن تمام امکانات موجود در مجموعه اقامتی ، چه در حال برنامه ریزی برای ملاقات در اتاق های کنفرانس ما باشید و چه در پی امتحان کردن پیست اسکی داخل سالن شگفت انگیز ما در Fitness Club Anthill ، از آن لذت ببرید.

Fraser Place Hotel Istanbul

Fitness Club Anthill

مهمانان هتل FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL که در مجتمع اقامتی Anthill مستقر شده اند ، در یک باشگاه تناسب اندام که دارای امکانات گسترده ای ، تجهیزات پیشرفته و خدمات فوق العاده تفریحی است ، از 4000 متر مربع سلامتی و سلامتی برخوردار می شوند. و در حالی که بزرگسالان در راحتی و سبک شارژ می کنند و استراحت می کنند ، بچه ها آدرنالین خود را در زمین بازی در فضای باز و پیست اسکی داخلی می گیرند که نوید ساعت ها سرگرمی را می دهد.

Fraser Place Hotel Istanbul

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  را با داشتن استخر و آبگرم به هتل مورد علاقه خود در استانبول تبدیل کنید. با فاصله 15 دقیقه از مرکز شهر ، FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  استانبول محل اقامت انتخاب شده برای متبحرترین مسافر است. با فاصله 15 دقیقه از مرکز شهر ، FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL استانبول محل اقامت برای مسافران باهوش است.

سفر به خارج از کشور می تواند باعث خراب شدن برنامه شما شود ، خصوصاً وقتی صحبت از رژیم تناسب اندام شما می شود. یافتن سالن ورزشی متناسب با اهداف تناسب اندام شما هنگامی می تواند چالش برانگیز باشد که سالن های ورزشی محلی ممکن است نرخ تورم را برای افراد غیر عضو دریافت کنند.

FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  از طریق آپارتمان های سرویس دهی شده ما و باشگاه بدنسازی شگفت انگیز Anthill از همه چیز برای شما مراقبت می کند. سالن ورزشی و اسپا کاملاً مجهز دارای تجهیزات پیشرفته و چند شگفتی نیز هست. این سالن ورزشی بیش از 5000 متر مربع است و تقریباً هر دستگاهی را می توان تصور کرد. 

Fraser Place Hotel Istanbul

مهم نیست که کدام نوع تمرین را ترجیح می دهید یا باید روی کدام قسمت تمرکز کنید ، دستگاه ایده آل اینجاست. ما همچنین کلاس های متنوعی را به مهمانان ارائه می دهیم که وقتی انگیزه عرق گرفتن است انگیزه بیشتری می بینند. کلاسهای رقص ، کلاسهای یوگا و پیلاته برای مهمانانی در دسترس است که بدنبال چیز دیگری در تمرین خود هستند. 

اگر از خواب بیدار می شوید و ترجیح می دهید چند دور دور شوید ، استخر سرپوشیده جادار است و هرگز خیلی شلوغ نیست ، بنابراین وقتی اولین کار را باز می کنیم می توانید شنای خوبی داشته باشید. ما همچنین به اندازه کافی خوش شانس هستیم که در FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL  چیزی بی نظیر داریم: یک پیست اسکی داخل سالن کاملاً فعال. 

برخی از هزینه ها برای استفاده از شیب هنگام استخدام تجهیزات و اسکی اعمال می شود ، اما شرکت در آن یک تجربه فراموش نشدنی است. یک مربی شخصی در دسترس است که به شما در زمینه هر گونه سeriesال در طول جلسه خود در سالن بدنسازی کمک می کند. 

بعد از یک تمرین خوب خوب می توانید در حمام بخار ، سونا استراحت کرده و به استراحت بپردازید یا به آبگرم سفر کنید. رختکن برای ذخیره سازی هرگونه اشیا valu با ارزش در سالن بدنسازی موجود است و همچنین خوب است بدانید که بعد از تمرین می توانید به اتاق بازی های ما نیز مراجعه کنید. منطقه عالی خنک کننده با بیلیارد و تعداد زیادی کنسول بازی مختلف برای بازی.

Business Complements & Meeting Facilities

یافتن محل اقامت خدماتی ایده آل با امکاناتی که مطابق با نیازهای شما باشد ، کار دشواری است. تلاش برای یافتن محل اقامت با در دسترس بودن کنفرانس کافی دشوارتر است. این می تواند به دلیل کمبود دانش محلی یا قرار گرفتن یک مرکز همایش در منطقه ای باشد که مناسب نیست. در FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL همه جعبه های موجود در آپارتمان های سرویس دهی شده و اتاق های اجتماعات خود را علامت گذاری می کنیم. 

Fraser Place Hotel Istanbul

ما تمام تجهیزات تجاری لازم را برای اطمینان از موفقیت در رویداد شما در اختیار داریم. یک پروژکتور ، صفحه نمایش * و سیستم دیداری شنیداری به هر ارائه نمای حرفه ای می دهند و به هر رویدادی کمک می کنند بدون دردسر خاموش شود. عایق صوتی تأسیسات باعث می شود که سر و صدای خارج از محیط به حداقل برسد و فضای جلسه / عملکرد ما به روش های مختلف قابل تنظیم است. 

Fraser Place Hotel Istanbul

در اینجا ظرفیت های نشستن Sky Suite برای تنظیم وجود دارد: عروسی (120 نفر) کلاس (108 نفر) شکل U (45 نفر) سبک تئاتر (159 نفر) پذیرش (180 نفر) هلال (78 نفر) فضای سازگار را می توان برای هر شب شرکتی یا اجتماعی ترتیب داد. اگر قصد برگزاری یک رویداد در Sky Suite را دارید ، از نمای پانورامای شگفت انگیز تنگه بسفر که پیرامون مجموعه است ، فاکتور واو اضافه خواهد شد. 

Fraser Place Hotel Istanbul

تهویه مطبوع ما با کنترل آب و هوا اتاق را در دمای عالی نگه می دارد تا شما و مهمانی خود را در هنگام رویدادها راحت نگه دارید ، حتی اگر یک روز گرم و آفتابی باشد. دسترسی رایگان به اینترنت Wi-Fi در دسترس است بنابراین هر کسی می تواند از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به هرگونه اطلاعات مربوط به یک رویداد دسترسی پیدا کند. در صورت نیاز همراه با خدمات پذیرایی ، تابلوها ، مارکرها و لوازم التحریر نیز موجود است. * هزینه اعمال می شود.

دسترسی‌ها

این هتل در منطقه ی شیشلی استانبول واقع شده است. FRASER PLACE ANTHILL ISTANBUL دقیقه با ماشین تا مرکز تاریخی استانبول Sultanahmet فاصله دارد ، جایی که مهمانان می توانند از کاخ Topkapi ، مسجد آبی و ایاصوفیه دیدن کنند. تا مرکز خرید Cevahir 1.2 کیلومتر و تا مرکز خرید Istinye Park فاصله دارد. ایستگاه مترو Osmanbey و منطقه خرید شیک Nisantasi در فاصله 0.8 مایلی قرار دارند.

پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است. این ملک همچنین روزانه دو بار در روز سرویس حمل و نقل برنامه ریزی شده به مکانهای خاصی از شهر را ارائه می دهد. فرودگاه استانبول 29 کیلومتر با ملک فاصله دارد. این هتل در 2.4 کیلومتر از خیابان پر جنب و جوش “استقلال” واقع شده است. 

تا میدان معروف تکسیم 2.4 متر فاصله میباشد. تا برج زیبای گالاتا 3.5کیلومتر ،تا کاج دولما باغچه 2.9 کیلومتر فاصله میباشد. تا مسجد سلیمانیه 4.7 کیلومتر فاصله میباشد. تا فرودگاه بین المللی “چورلو”  89 کیلومتر فاصله میباشد. تا بازار بزرگ (بازار اسپایسی ادویه) 2کیلومتر فاصله میباشد.

ساختمان تاریخی و زیبای

ارسال 70%کل هزینه تور استانبول زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • کتابخانه داخل اتاق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • استخر سر پوشیده
 • جکوزی
 • سالن بدنسازی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته