آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

GRAND HOTEL YEREVAN | هتل بزرگ

GRAND HOTEL YEREVAN

راهنمای هتل

GRAND HOTEL YEREVAN

گرند هتل ایروان هتلی زیبا و مدرن برای مسافران کاری ، گردشگران و کسانی که برای یک تجربه فراموش نشدنی آماده هستند. جذابیت ساختمان نئوکلاسیک سال 1928 که گراند هتل ایروان را در خود جای داده است بی انتها است. این هتل لوکس در مرکز ایروان واقع شده است.

GRAND HOTEL YEREVAN

گراند هتل به دلیل موقعیت عالی خود تجسم تاریخ و فرهنگ مدرن و باستان ارمنی است.گراند هتل ایروان تنها 15 دقیقه با ماشین (12 کیلومتر) با فرودگاه بین المللی زوارتنوتس فاصله دارد. خیابان شمالی ، خیابان معروف عابر پیاده مملو از بارها و بوتیک های زیبا ، در همین نزدیکی است.

GRAND HOTEL YEREVAN

گرند هتل ایروان هتلی زیبا و تصفیه شده با سابقه ای طولانی و داستانی است. موقعیت عالی آن ، در فاصله کمی پیاده روی از میدان جمهوری مرکزی ایروان ، امکان لذت کامل از شهر و رسیدن به همه جاذبه های اصلی پایتخت را فراهم می کند.اتاقهای بزرگ و راحت ، بار حیاط داخلی ، استخر پشت بام با نمای پانوراما و آبگرم ، تجربه ای مجلل با اقامتگاه های آرامش بخش را ایجاد می کنند.

GRAND HOTEL YEREVAN

فقط 200 متر از گالری هنر ملی و 500 متر از تئاتر اپرا ، این هتل 5 ستاره در ایروان دارای یک آبگرم شیک با وان آبگرم و دسترسی به استخر فصلی در پشت بام ، یک رستوران ارمنی تازه افتتاح شده با چشم انداز پانوراما از میدان شارل آزناوور و Wi-Fi رایگان.

GRAND HOTEL YEREVAN

در فاصله کوتاهی از تئاتر اپرا و باله ، گالری ملی ، میدان جمهوری و آبشار قرار دارد ، یک پله سنگ تراورتن با شکوه که با مجسمه های برجسته ترین هنرمندان معاصر تزئین شده است.Wi-Fi رایگان در سراسر هتل در دسترس است. سالن های کنفرانس راحت و مجهز. روزنامه های بین المللی رایگان همراه با تحویل اتاق که در صورت درخواست ، خودپرداز 24 ساعته در دسترس هستند.

GRAND HOTEL YEREVAN

گراند هتل ایروان با نمای بزرگ ، دارای اتاقهایی به سبک کلاسیک با تلویزیون هوشمند ، صندوق امانات و دستگاه چای / قهوه است. اتاق های مجلل گراند هتل ایروان ، با مبلمان شیک و توجه به کوچکترین جزئیات ، کلیه خدمات لازم برای گذراندن تعطیلات یا سفر کاری فراموش نشدنی را در اختیار شما قرار می دهند.

GRAND HOTEL YEREVAN

Yerevan Presidential Suite

هتل گراند در نزدیکی میدان جمهوری در ایروان واقع شده است و شیک ترین سوئیت ما نمای زیبایی از شهر را برای شما فراهم می کند. سوئیت با یک تختخواب کینگ تزیین شده با مبلمان زیبا و با یک اتاق نشیمن بزرگ

GRAND HOTEL YEREVAN

 وان و دوش جداگانه مبله شده است با داشتن یک تلویزیون هوشمند ، امکانات نوشیدنی گرم ، وای فای رایگان در اتاق می توانید از وقت خود لذت ببرید. حمام ، دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان نیز ارائه می شود. شامل یک بطری رایگان شراب ایتالیایی توسکانی و ورودی رایگان به مرکز آبگرم هتل.

GRAND HOTEL YEREVAN

Signature Presidential Suite

سوئیت ریاست جمهوری با یک تختخواب کینگ با تزئین مبلمان زیبا از تلویزیون هوشمند و نوشیدنی های گرم برخوردار است. از آنجا که هتل در مرکز شهر واقع شده است ، منظره شگفت انگیز شهر را برای شما فراهم می کند و دارای بالکن در میدان ازناور است. Wi-Fi ، روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان رایگان ارائه می شود. شامل یک بطری رایگان شراب ایتالیایی توسکانی و ورودی رایگان به مرکز آبگرم هتل.

GRAND HOTEL YEREVAN

Charents Signature Grand Suite

Yeghishe Charents از سال 1928 تا 1935 در این مجموعه مدرن و زیبا زندگی می کرد. در اینجا می توانید یک اتاق نشیمن بزرگ ، بالکن خصوصی پیدا کنید. تلویزیون هوشمند ، تجهیزات نوشیدنی گرم ، یک بطری شراب ایتالیایی ، روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی لوکس ارائه شده است. دسترسی رایگان به مرکز آبگرم هتل. اتصال Wi-Fi رایگان در اتاق می توانید وسایل نویسنده معروف را پیدا کنید و می توانید تور خاصی را به خانه موزه ترتیب دهید.

GRAND HOTEL YEREVAN

Kochar Signature Grand Suite

اروند کوچار هنرمند و مجسمه ساز مشهور ارمنی از سال 1936 تا 1940 در این مجموعه مدرن و زیبا زندگی می کرد. در اینجا می توانید یک اتاق نشیمن بزرگ ، بالکن خصوصی پیدا کنید. تلویزیون هوشمند ، امکانات نوشیدنی گرم ، یک بطری شراب ایتالیایی ، روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی لوکس ارائه شده است. دسترسی رایگان به مرکز آبگرم هتل. اتصال Wi-Fi رایگان در اتاق می توانید تصاویر هنرمند و مجسمه ساز مشهور را نیز بیابید و می توانید یک تور مخصوص تعارف به خانه موزه ترتیب دهید.

GRAND HOTEL YEREVAN

در ادامه مسیر نامگذاری اتاقها به نام هنرمندان مختلف ارمنی مشهور جهان ، میهمانان ثابت هتل بزرگ ایروان ، در ژانویه افتخار تغییر نام یکی از زیباترین اتاقهای خود را خواهیم داشت هدف همیشه یکسان است ، ارائه خدمات اصلی به مشتریان خود كه یك هتل خوب باید بتواند آن را به مهمان انتقال دهد: روحیه محل.

Yerevan Grand Suite

این سوئیت مدرن و زیبا دارای یک اتاق نشیمن بزرگ ، بالکن اختصاصی (با امکان دسترسی) ، تلویزیون هوشمند است. امکانات نوشیدنی گرم ، یک بطری شراب ایتالیایی ، روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی لوکس نیز ارائه می شود. دسترسی به مرکز آبگرم هتل در این قیمت لحاظ شده است. اتصال Wi-Fi رایگان.

GRAND HOTEL YEREVAN

Yerevan Suite

این سوئیت زیبا با مبلمان مدرن و اتاق نشیمن راحت با موکت و بالکن اختصاصی (در صورت وجود) ، دارای تلویزیون هوشمند ، وسایل نوشیدنی گرم ، روپوش ، دمپایی و لوازم بهداشتی لوکس است. دسترسی به مرکز آبگرم هتل در این قیمت لحاظ شده است. اتصال Wi-Fi رایگان

Luxury Double or Twin Room

گزینه ای جادارتر با بالکن اختصاصی راحت (با در دسترس بودن) و مبلمان مدرن و ظریف. این اتاق دارای تلویزیون هوشمند ، امکانات نوشیدنی گرم ، روپوش و دمپایی است. لوازم بهداشتی لوکس نیز ارائه می شود. اتصال Wi-Fi رایگان

Large Double or Twin Room

اگر اتاق جادارتری را ترجیح می دهید ، این دسته را به شما پیشنهاد می دهیم. شما در اتاق یا دوقلو یک تخت کینگ بزرگ و همچنین یک تلویزیون هوشمند ، وسایل نوشیدنی گرم ، روپوش و دمپایی پیدا خواهید کرد. لوازم بهداشتی لوکس نیز ارائه می شود. اتصال Wi-Fi رایگان

Affordable Double Room

اتاقی مدرن و زیبا با تخت دو نفره (165 سانتی متر). اتاق دارای تلویزیون هوشمند ، امکانات نوشیدنی گرم ، روپوش حمام و دمپایی است. لوازم بهداشتی لوکس نیز ارائه می شود. اتصال Wi-Fi رایگان

Nairi Restaurant

آوردن سنت ارمنی با نوعی ابتکار به شما: ما ضمن ایجاد منوی رستوران Nairi ، هدف ما این بود که نه تنها میهمانان خود را با غذاهای سنتی ارمنستان آشنا کنیم ، بلکه یک آزمایش منحصر به فرد غذا را نیز برای ایجاد هماهنگی در سلیقه غذاهای ارمنی و ایتالیایی فراهم کنیم.

GRAND HOTEL YEREVAN

هدف محقق شد و ما از شما دعوت می کنیم غذاهای منحصر به فرد ترکیبی از سنت و نوآوری را امتحان کنید. سرآشپز درجه یک ستاره میشلن ایتالیایی ، خوش رنگ ترین دستور العمل های ارمنی را اصلاح کرده و تجربه ای منحصر به فرد را بر اساس انتخاب دقیق مواد ارمنی برای شما ایجاد کرده است.

این ترکیب از سنت و نوآوری با سلیقه و انحصاری فراموش نشدنی شما را به وجد خواهد آورد.رستوران Nairi غذاهای سنتی ارمنستان را سرو می کند. میهمانان همچنین می توانند در بار و اتاق چای 24 ساعته دولچه ویتا واقع در یک هنرستان زیبا استراحت کنند. هر روز عصر می توانید از موسیقی زنده در باغ زمستانی ملک لذت ببرید.

صبحانه “smorgasbord” در Nairi by Grand Hotel ایروان که طیف گسترده ای از غذاهای شیرین و شور را ارائه می دهد. غذاهای متنوع محلی و بین المللی توسط آشپز ما طبخ می شود و از ساعت 12 عصر سرو می شود.

رستوران Nairi فضایی لذت بخش و با کلاس ارائه می دهد که در آن می توانید از منظره پانورامای میدان شارل آزناوور لذت ببرید و لذت ببرید. سرویس اتاق 24/7 شبانه روز در دسترس است.

کوکتلهای عالی همراه با موسیقی زنده در Winter Garden Bar که به صورت 24 ساعته و 7 ساعته باز است. خود را آماده کنید تا از خدمات عالی ، غذای با کیفیت بالا و طراحی تازه لذت ببرید.

Lounge Bar

در باغ زمستانی وسیع هتل واقع شده است ، بار لابی ما مکانی عالی برای میزبانی ضیافت های زیبا و شب های مهمان است. همچنین برای کوکتل و جلسات کاری عالی است. نوار 24 ساعته باز است. می توانید هر روز از ساعت 6:30 بعد از ظهر از موسیقی زنده لذت ببرید. تا ساعت 9:30 شب

Yerevan Spa Wellness Center

مرکز آبگرم هتل مکانی منحصر به فرد است که می توانید در آن استراحت کنید و برای زیبایی و مراقبت های جسمی وقت بگذارید. هماهنگی ذهنی و جسمی را می توان با کمک برنامه های تفریحی یا ماساژ آرامش بخشی که در سالن بزرگ موجود است ، برقرار کرد.

در مرکز آبگرم هتل که طیف گسترده ای از روش های زیبایی و ماساژ را با محصولات ارمنی با دقت انتخاب شده ارائه می دهد. در استخر پشت بام هوای آزاد ، مرکز تناسب اندام یا حمام سونا.در محوطه بزرگ آبگرم گراند هتل می توان سونا ، سولاریوم و سالن بدنسازی پیدا کرد. طیف گسترده ای از ماساژها و درمان های زیبایی را نیز می توان رزرو کرد.

Rooftop Zanzibar Pool

استخر روباز (فصلی) واقع در سقف هتل ، مکانی مناسب برای استراحت است. در اینجا می توانید از ایروان آفتابی در حالی که در صندلی های راحتی راحتی ما نشسته اید ، کوکتل بخورید و غذاهای دلچسب سرد و گرم بار را امتحان کنید لذت ببرید.این مکان جادویی با چشم انداز زیبا و دیدنی ایروان است و برای شام های عاشقانه ، مجالس خصوصی و مهمانی های کوکتل کاملاً مناسب است.

Comfort and utility combined with elegance

هتل گرند ایروان مجهز به چهار سالن کنفرانس برای جلسات تجاری ، کنفرانس ها ، کنگره ها ، سمینارها و آموزش ها است. سالن های کنفرانس می تواند تا 20 نفر (سالن پوچینی) ، 25 نفر (سالن وردی) ، 60 نفر (سالن بزرگ بیضی شکل) و 50 نفر (سالن کنفرانس ترکیبی ویوالدی) را در خود جای دهد. خدمات پذیرایی با کیفیت بالا ، با ارائه غذاهای لذیذ غذاهای ایتالیایی و بین المللی برای استراحت های قهوه ، ناهارهای تجاری ، کوکتل ها ، شام های گاه به گاه یا شغلی ارائه می شود. سالن های کنفرانس: تجهیزات فنی مدرن ، Wi-Fi ، فلیچارت ، میکروفون و تقویت کننده ها.

Big Oval Hall

این تالار با نقاشی های دیواری اصیل و نقاشی شده توسط هنرمندان ارمنی تزئین شده است. این مکان عالی است که در آن می توانید یک شام VIP با موسیقی زنده نیز ترتیب دهید. ظرفیت: 60 صندلی (سبک تئاتر) یا 30 صندلی (سبک مربع شکل). تهویه مطبوع ، صفحه نمایش ، پروژکتور LCD ، میکروفون (LAN و W-LAN ؛ در صورت درخواست).

Puccini Hall

ظرفیت: 30 صندلی (سبک تئاتر) یا 15 صندلی (سبک مربع شکل). تهویه مطبوع ، صفحه نمایش ، پروژکتور LCD ، میکروفون (LAN و W-LAN).

Verdi Hall

ظرفیت: 20 صندلی (سبک تئاتر) یا 10 صندلی (سبک مربع شکل). تهویه مطبوع ، صفحه نمایش ، پروژکتور LCD ، میکروفون (LAN و W-LAN).

Vivaldi Combined Meeting Room

ظرفیت: 50 صندلی (سبک تئاتر) یا 40 صندلی (سبک U شکل). تهویه مطبوع ، صفحه نمایش ، پروژکتور LCD ، میکروفون (LAN و W-LAN).

Yerevan Hall

ظرفیت 600: 400-500 صندلی (سبک شکل تئاتر) یا 80/90 صندلی (سبک U شکل). تهویه مطبوع ، صفحه نمایش ، پروژکتور LCD ، میکروفون (LAN و W-LAN در صورت درخواست).

OUR RESPONCE TO COVID 19

مهمان گرامی عزیز ، از اینکه این صفحه را مطالعه کردید متشکرم. در هتل گرند ایروان به شما اطمینان می دهیم که اولویت شماره یک سلامت و ایمنی شما است. ما اقدامات بیشتری را با مشورت مقامات بهداشت عمومی محلی و جهانی انجام می دهیم تا پروتکل های ایمنی و بهداشت خود را حتی بیشتر سختگیرانه کنیم. ما بر اساس بهترین روش ها ، رویه های عملیاتی استاندارد را بنا نهاده ایم تا شما در کنار ما راحت باشید و بر لذت بردن از تجربیات فراموش نشدنی که ارائه می دهیم تمرکز کنید.

پارکینگ نوکر در هتل بزرگ ایروان موجود است. پذیرش 24 ساعته می تواند به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس (Zvartnots) که در فاصله 6.2 مایلی شما قرار دارد ، ترتیب دهد. طبق بررسی های مستقل ، این منطقه مورد علاقه مهمان ما در ایروان است. به ویژه زوجین مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره آن را 9.7 ارزیابی کردند.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین ایروان از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های ارمنستان

امکانات هتل

  مکان هتل در نقشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات هتل

  لوگو GRAND HOTEL YEREVAN

  برچسب ها

  شبکه های اجتماعی ما

  تماس با آژانس

  02122887100

  پشتیبانی 24 ساعته