آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

HOTEL RIVIERA KAZAN | ریویرا

HOTEL RIVIERA KAZAN

راهنمای هتل

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل 4 ستاره HOTEL RIVIERA KAZAN کازان که تنها 2 دقیقه تا ساحل فاصله دارد، می تواند محل اقامت مناسبی در سفرتان به کازان روسیه باشد. از این هتل که یکی از بلندترین ساختمان های شهر کازان است می توان چشم انداز زیبایی به تمام مناظر دیدنی  کازان داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های هتل Riviera  این است که بخشی از یک پاساژ بزرگ است که می توانید در آن به خریدکردن مشغول شوید.

HOTEL RIVIERA KAZAN

Riviera یک هتل 4 ستاره مدرن در شهر کازان ، در حاشیه رودخانه کازانکا است که پارک آبی ، استخر سرپوشیده و روباز ، و مرکز آبگرم و سلامتی را ارائه می دهد. این هتل به عنوان مرتفع ترین ساختمان در کازان ، چشم انداز بسیار خوبی از رودخانه به سمت کرملین را ارائه می دهد.

HOTEL RIVIERA KAZAN

همچنین هتل HOTEL RIVIERA KAZAN دارای یک آکو پارک با سرسره های هیجان انگیز می باشد. یکی از ویژگی هایی که باعث می شود مهمانان دوباره و دوباره مشتاق به اقامت در این هتل شوند، مفهوم بزرگ از بنیانگذاران و معماران است.ایستگاه متروی Kozya Sloboda در فاصله 2.7 کیلومتری هتل Riviera قرار گرفته است. فاصله ایستگاه قطار کازان 6.5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی کازان 29 کیلومتر از هتل ریویرا است.

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN کازان – علامت تجاری ساحل راست رودخانه کازانکا است. هتل “Riviera” بلندترین ساختمان در کازان است که تقریباً در هر نقطه از شهر قابل مشاهده است. در مدت زمان بسیار کوتاهی هتل HOTEL RIVIERA KAZAN به یکی از هتل های برجسته کازان تبدیل شده است که بسیار فراتر از مرزهای پایتخت تاتارستان مورد تحسین و علاقه واقع شده است. پیچیده ترین و دقیق ترین قضات راحتی در میان ستایشگران هتل “Riviera” هستند .

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN به عنوان بخشی از یک هتل تفریحی و مجتمع تفریحی با پارک آبی “Kazanskaya Riviera” ، مکان بی نظیری است زیرا در کازان و همچنین در نزدیکترین مناطق هیچ کس مانند آن وجود ندارد … تنها چیزی که باعث می شود مهمانان بارها و بارها با شور و شوق به شرکا ، دوستان و همکاران خود در مورد هتل HOTEL RIVIERA KAZAN بگویند راز موفقیت و محبوبیت هتل در میان مهمانان در ایده بزرگ بنیانگذاران و معماران نهفته است. 

HOTEL RIVIERA KAZAN

در هر قسمت از هتل ، در هر 25 طبقه آن ، مهمان خدمات بی نقص ، مراقبت ، توجه و حتی گاهی نامرئی نگهبانان آرامش خود را تضمین می کند. هتل HOTEL RIVIERA KAZAN با 210 اتاق راحت از دسته های مختلف ارائه می شود اما از نظر طراحی به همان اندازه دنج و جذاب است. چه یک اتاق راحت باشد و چه یک ریاست جمهوری مجلل ، اقامت شما در کازان قول می دهد که بدون دغدغه و آسان خواهد بود. 

HOTEL RIVIERA KAZAN

غرق شدن در فضای داخلی سفید و شیر شما هنگام دیدن مبلمان نفیس ایتالیایی چه لذتی دارد! یا هنگام خداحافظی از یک روز عقب نشینی ، تحسین کرملین از پنجره ای پانوراما ، ایستادن پابرهنه روی فرش گرم رنگ شن و ماسه دریا و نفس کشیدن در شهر عصر … 

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN کازان در اتاق های خود آرامش فوق العاده ای را برای شما فراهم می کند. پس از بازدید از رویدادهای سرگرمی یا دیدن مناظر کازان ، همیشه در اتاق های هتل استراحت خوبی خواهید داشت. علاوه بر این ، هتل خود می تواند یک تفریح ​​جالب را به شما ارائه دهد – بازدید از یک رستوران هتل ، باشگاه بدنسازی ، سالن زیبایی و سینما. تفریح ​​در اروپایی ترین هتل کازان یک روش عالی برای گذران وقت در شهر است.

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN عطر کروسان صبحگاهی در رستوران “AMORE” ، وفور بوفه و جادوی دستهای ماهر آشپز است که غذای مورد علاقه شما را در مقابل شما می پزد … هتل HOTEL RIVIERA KAZAN آغوش نرم صندلی های لابی بار ، صدای جذاب پیانوی بزرگ در شب و درخشش عنبر یک لیوان کنیاک خوب است …

HOTEL RIVIERA KAZAN

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN  احترام نوار “Megapolis” واقع در بخش تجاری هتل و صدای عجله توپ های بیلیارد از هم جدا است …هتل HOTEL RIVIERA KAZAN شش اتاق کنفرانس با ظرفیت های مختلف با بهترین تجهیزات برای مذاکرات تجاری ، کنفرانس ها و مجامع بین المللی است. این دقیقاً مکانی است که مدیران ارشد شرکتهای معتبر جهانی اغلب تصمیمات کلیدی می گیرند و وظایف مهمی را تعیین می کنند …

Breakfast

صبحانه در هتل “Riviera” شروع بسیار خوبی برای یک روز کاری موفق یا تعطیلات آرام در کازان است. در خدمت شما رستوران “Buffet” “Amore” است. در آنجا همه می توانند صبحانه را برای روح انتخاب کنند: با روح اروپا قاره ، وفادار به سنت های انگلیس و طعم تاتار مهمان نواز روسیه. صبحانه “بوفه” در هتل “Riviera” به طور معمول برای مسافران از ساعت 6:30 تا 11:00 صبح ارائه می شود. 

Breakfast

برای کسانی که صبح زود عجله دارند یا برای کسانی که مشتاق خواب هستند ، هتل “Riviera” یک سورپرایز دلپذیر را آماده کرده است – صبحانه جامعی که در زمان مناسب در بار لابی سرو می شود: از 3:00 تا 6:30 و از 10:30 تا 12:00. صبحانه جامع در هتل “Riviera” شما را با تخم مرغ خرد شده و انتخاب مواد پر کننده ، شیرینی و دسر ملی با یک فنجان قهوه گوارا یا چای معطر شما را سرگرم خواهد کرد.

HOTEL RIVIERA KAZAN

Hotel “Riviera” – Panoramic view floor

این هتل 26 طبقه با داشتن یک ساحل اختصاصی دارای اتاقهای مهمان راحت است که بسیاری از آنها دارای چشم انداز پانوراما هستند. هر اتاق به زیبایی مبله شده و شامل یک حمام اختصاصی ، میز کار و WiFi رایگان است. همچنین یک مرکز تناسب اندام ، کلوپ شبانه و بولینگ برتر در هتل ریویرا وجود دارد. 

Hotel "Riviera" - Panoramic view floor

جذابیت هتل “Riviera” – بلندترین ساختمان در شهر – بدون شک نقطه دید آن است. ازدواج ها انجام می شود و قلب ها برای همیشه دقیقاً در زیر ابرهای طبقه 25 در ارتفاع 100 متری به هم پیوند می خورند. مراسم های باشکوه عروسی “در بهشت” با گل ها و خوراکی ها ، لبخندها و دلخوشی ها مدت ها قبل به صفحه آلبوم های خانوادگی متعددی تبدیل شده است.

HOTEL RIVIERA KAZAN

شما همچنین یک فرصت منحصر به فرد برای تماشای وسعت بی پایان کازان و مناطق آن دارید. آسانسور خاموش شما را به ابرها می رساند و از انبوه رنگهای چشم در مقابل چشم شگفت زده خواهید شد: کرملین با سنگ سفید ، جنگلهای سرسبز و آرامش شیشه ای کازانکا و ولگا … 

Hotel "Riviera" - Panoramic view floor

هتل HOTEL RIVIERA KAZAN یک باشگاه تناسب اندام درجه یک با زمرد استخرها و دستگاه های وزنه برداری است که شکل ایده آل را تضمین می کند ، در حالی که سالن آبگرم نشان دهنده پادشاهی زیبایی و سازش است.  هتل HOTEL RIVIERA KAZAN نقطه دید در طبقه 25th در ارتفاع 100 متری است که در هنگام تماشای زیبایی کازان که در بیش از کیلومترها واقع شده است ، بیش از هیجان جریان خواهید داشت.

Aquapark

پارک آبی “ریویرا” کازان یکی از بزرگترین پارکهای آبی در جهان است. هر ساله گردشگران بیشتری شیفته این استراحتگاه بی نظیر می شوند که می توانید زمان را به عقب برگردانید و در تابستان گرم خود را پیدا کنید. بیش از 50 جاذبه مختلف به ویژه برای همه ایجاد شده است تا سرگرمی مورد علاقه خود را پیدا کنند ، احساسات جسمی را تجربه کنند و جادو و قدرت شفابخشی آب را احساس کنند!

Aquapark

طرفداران سرگرمی شدید از چرخش های شدید اسلایدها که می خواهید با جریان آب سوار شوید قدردانی می کنند دوباره و دوباره. این دقیقاً مکانی است که شجاعانه ترین و بی پروا ترین رکوردها را هنگام ضرب شلیک در یک سقوط سریع ثبت می کند. 

Aquapark

شما می توانید با تمام خانواده یا دوستانتان سوار قایق گرد شوید و به درون لوله سرسره زرد “نیاگارا” پرواز کنید ، یا به همراه دوست دختر خود با یک چرخش غیرمنتظره از سرسره “گردباد” یک سراشیبی باورنکردنی را تجربه کنید. برای احساس تنفس دریا لزوماً لازم نیست هزار کیلومتر مسافت را طی کنید ، زیرا می توانید در اینجا در استخر موج پارک آبی “Riviera” کازان بر روی امواج حرکت کنید! 

Aquapark

مسافرت در امتداد رودخانه “آمازون” چه لذتی دارد! جریان نرم آن اسرار ناخوشایند را فاش می کند ، شما را به طاق آسمان ستاره ای می رساند و هرگز نخواهید آغوش لطیف امواج آن را ترک کنید! در حالی که با خوشحالی جیغ می کشید ، بازدیدکنندگان کوچک پارک آبی قله های جاذبه های کودکان را فتح می کنند یا با اسلحه های آب و سرسره های ایمن به قلعه دزدان دریایی حمله می کنند. انیماتورهای باتجربه جشن تولد کودک و دوستانش را به بهترین جشن زندگی او تبدیل می کنند.

Aquapark

Planet Fitness

کلاس ممتاز مرکز تناسب اندام مدرن “Planet Fitness” از مهمانان هتل پذیرایی می کند. در اینجا می توانید قدرت خود را بدست آورید ، سلامتی خود را بهبود ببخشید و کاملاً آرام باشید ، غرق در یک دنیای دلپذیر از تناسب اندام و ورزش در کازان.باشگاه تناسب اندام “Planet Fitness” تمام شرایط را برای اوقات فراغت مولد دارد: استخر ، سالن قلب ، سالن بدن سازی ، سالن برنامه های گروهی ، جکوزی ، سونا و حمام ، اتاق کودکان. استخر باشکوه 25 متری امکان مسابقه شنا را در محیطی راحت فراهم می کند. دمای ثابت و کیفیت عالی آب و هوا در استخر نگهداری می شود. برای فعالیت های حرفه ای می توانید به یک مربی کمک کنید تا به شما کمک کند تا روش صحیح شنا را یاد بگیرید. کلاس های ایروبیک در آب توسط مربی مجرب برگزار می شود و مطمئناً لذت زیادی را به همراه خواهد آورد.

Planet Fitness

Beauty salon & SPA

ما به شما پیشنهاد می کنیم از سالن SPA خود دیدن کنید که می تواند یک شروع ایده آل یا پایان زیبا برای یک روز شلوغ در کازان باشد. استرس را برطرف کنید ، قبل از یک جلسه مهم خود را در یک لحن قرار دهید ، یک شام عاشقانه تهیه کنید یا فقط آرام باشید. منوی SPA با چند ده پیشنهاد از همام و سونا به روشهای توسعه یافته با آخرین روندهای بهداشت و زیبایی ارائه شده است.مهمان نوازی ، حرفه ای بودن و صمیمیت کارکنان ما SPA را به مکان ویژه ای تبدیل کرده است که فراموش کردن آن و امکان بازگشت دوباره و دوباره آن غیرممکن است.

Beauty salon & SPA

CONFERENCE HALLS

هتل “Riviera” همه چیز را برای سازماندهی کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی در بالاترین سطح نیاز دارد! 8 اتاق کنفرانس ، سالن مجلل بزرگ ، ایده آل برای ثبت نام و استراحت قهوه شرکت کنندگان ، تجهیزات پیشرفته و نظارت بر کل رویداد توسط پرسنل واجد شرایط – در اختیار شماست! ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم هر نوع رویدادی را برگزار کنید – از کنفرانس های بزرگ گرفته تا کارگاه ها و آموزش های تیم سازی!

اتاق کنفرانس “آدمیرال”     اتاق کنفرانس “Azure Coast”            اتاق کنفرانس “مونت کارلو”       اتاق کنفرانس “مرداب”

HOTEL RIVIERA KAZAN

Wedding party

به ما اجازه دهید تا به آینده نگاه کنیم و سفری کوتاه به دنیای خاصی داشته باشیم که نام آن عروسی در ریویرا است. امروزه به سختی می توان زوج هایی را یافت که تنها با ضیافت رسمی برای دوستان و اقوام خود را محدود کنند. همه می خواهند عروسی آنها خاطره ای ماندگار به عنوان یک درخشش روشن ، به عنوان لحظه ای از شکوه باشد …

HOTEL RIVIERA KAZAN

ظرفیت های اعتصاب هتل “ریویرا” با تنوع ، استطاعت و تازگی آن. و شاید برای شما ارزش داشته باشد که سفارش بازدید از عروسی را در دیوارهای هتل “Riviera” سفارش دهید … به عنوان مثال ، ذوق هتل “Riviera” – بلندترین ساختمان در شهر – نقطه دید آن است که در آن زمان ثبت نام در زمان گرم انجام می شود در سال… ازدواج ها انجام می شود و قلب ها برای همیشه در زیر ابرهای طبقه 25 در ارتفاع 100 متری به هم پیوند می خورند. مراسم های باشکوه عروسی “در بهشت” با گل ها و خوراکی ها ، لبخندها و دلخوشی ها مدتها قبل به صفحه آلبوم های خانوادگی متعددی تبدیل شده است.

HOTEL RIVIERA KAZAN

در حالی که نقطه دید هتل “ریویرا” به سنگ قدم بسیاری از زوج های خوشبخت تبدیل شده است! می توان ضیافت عروسی را در رستوران “Amore” که در طبقه 1 هتل “Riviera” واقع شده است ، برگزار کرد. مهمانان شما از دیدن ارزش واقعی غذاهای اروپایی و ملی خوشحال خواهند شد ، در حالی که فضای داخلی عالی و دکوراسیون غنی همراه با غذاهای عالی آشپز عکس های فیلمبرداری جهان را به شما و مهمانانتان یادآوری می کند.

نام اتاق های ضیافت با ظرفیت های مختلف ، جایی که می توانید یک ضیافت عروسی فراموش نشدنی داشته باشید ، خود صحبت می کنند: نسیم ، تالاب ، ساحل آزور ، دریاسالار … هر کدام را که انتخاب کنید ، خدمات بی نظیر ، سودمندی و توجه کارکنان را دریافت خواهید کرد این ویژگی منحصر به فرد عروسی “Riviera” است: منوی هزینه ، خدمات درجه یک و طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده همراه با منطق و وفاداری قیمت ها برای هر یک از زوج های جوان است. به هر حال ، شما می توانید در هر یک از اتاق های ضیافت ذکر شده ثبت نام عروسی نیز داشته باشید. 

HOTEL RIVIERA KAZAN

 بسیاری از مردم می دانند که زوج تازه ازدواج کرده چقدر اضطراب دارند مهمانانی را که از خود لذت می برند ترک کنند و سرانجام به دور از سر و صدا و سر و صدا با عشق و حساسیت خود برای یکدیگر تنها بمانند. هتل “ریویرا” هدیه ای شگفت انگیز به زوج تازه ازدواج کرده – 

اولین و خاطره انگیزترین شب یک خانواده تازه متولد شده در اینجا در دیوارهای هتل “ریویرا” در یکی از اتاقهای دنج خود با تعارف از هتل منتظر است زن و شوهر تازه ازدواج کرده مثل همیشه ، هزینه اقامت در حال حاضر شامل صبحانه بوفه ، بازدید از پارک آبی و بازدید از سینمای 5D است. صبح فرا خواهد رسید و اولین طلوع زندگی مشترک شما از پرده های نور عبور می کند ، نورهای خورشید در اتاق بازی می کنند و به همراه شما اولین و مهمترین روز خانواده شما را می پذیرند … اگر خانواده شما در محل ما در هتل “Riviera” اقدام کنند ، ما بسیار خوشحال خواهیم شد …

HOTEL RIVIERA KAZAN

 Arena TatNeft 5 دقیقه راه است و ایستگاه مترو Kozya Sloboda 2.7 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. ایستگاه قطار کازان 6.5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی کازان 29 کیلومتر با هتل ریویرا فاصله دارند. زوجین به ویژه موقعیت مکانی را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره آن را 9.0 ارزیابی کردند.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مسکو و سنت پترزبورگ از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای روسیه
دیدنی های روسیه
هتل های روسیه
هتل های کازان

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • تهویه مطبوع
  • استخر سر پوشیده
  • رستوران
  • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو HOTEL RIVIERA KAZAN
+78435265757
http://kazanriviera.ru
Ulitsa F. Amirkhana 1, 420126 Kazan, Russia

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته