آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

KLAS HOTEL | هتل کلاس سوئیت

KLAS HOTEL

راهنمای هتل

Klas Hotel

ما بعنوان Klas Hotel از اهمیت صداقت می دانیم و از سوئیت هایی که با مبلمان شیک برای شما تزئین کرده ایم ، تصاویر واقعی داریم. قبل از رزرو می توانید اتاقی را که در آن اقامت دارید بررسی کنید و اطلاعات دقیقی درباره خدماتی که دریافت خواهید کرد خواهید یافت. 

Klas Hotel

به عنوان Klas Hotel اگر ما را ترجیح می دهید ، ما چیزهای بیش از اتاق های شیک و راحت تزئین شده را در اختیار شما قرار می دهیم. اگر در هتلی اقامت کنید ، باید هزینه هر نفر را بپردازید و خانواده یا دوستان تعطیلات زیادی برای شما هزینه می کنند. 

Klas Hotel

اگر اتاق های سوئیت Klas Hotel را ترجیح می دهید ، هزینه اقامت شما مناسب است. ما از مهمانان خود نیازی به پرداخت هزینه های مکرر نداریم ، ما به شما امکان می دهیم از همه خدمات هتل ما به صورت رایگان بهره مند شوید. ما تمام اقدامات احتیاطی را برای اقامت شما در استانبول ، یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای جهان ، بدون مشکلات امنیتی انجام داده ایم. 

Klas Hotel

با استفاده از سیستم امنیتی که در Klas Hotel  ایجاد کرده ایم و کارکنان ما ، در هنگام اقامت در ساختمان ما نگران امنیت نخواهید بود. به همین ترتیب ، پارکینگ ما در وسایل نقلیه شما ایمن باقی مانده است. از آنجا که ما در یک مکان مرکزی هستیم ، مشکلی در حمل و نقل وجود ندارد و اگر می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، می توانید این کار را بعد از کمی پیاده روی انجام دهید. 

Klas Hotel

ما به عنوان Klas Hotel خدمات با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهیم که در بسیاری از کشورهای جهان ، ترکیه ارائه می دهیم. ما از سال 2000 مشغول خدمت هستیم و در عین حال اظهار داشتیم که خوشحالیم که همه مشتریان خود را راضی می گذاریم.

Klas Hotel

Klas Hotel برای یافتن گرمای خانواده خود پرسنلی دوستانه در اختیار شما قرار می دهیم. ما تلاش می کنیم تا خواسته های شما را در هر زمان از روز برآورده کنیم. وقتی می خواهید سفر خود به استانبول را فراموش نشدنی کنید ، ما با تجربه و احترام به تجارت خود به گزینه ایده آل شما برای اقامت دست پیدا می کنیم.

Klas Hotel

وقتی در سوئیت های تراس و بالکن در قلب استانبول اقامت دارید می توانید شهر را تماشا کرده و اوقات خوشی را سپری کنید. برای راحتی خانه شما ، سوئیت ها در خارج از اتاق خواب استراحت می کنند. در سرویس بهداشتی تلویزیون ، گیرنده ماهواره ، ماشین ظرفشویی و مایکروویو وجود دارد.

Klas Hotel

وقتی می خواهید یک وقت رویایی را در استانبول ، زیباترین شهر جهان بگذرانید ، ما به عنوان Klas Hotel راحتی خانه و موارد دیگر را به شما ارائه می دهیم. از مهمترین نکاتی که باید در مورد خود به آن اشاره کنیم این است که ما عاشقانه کار خود را انجام می دهیم و رضایت حداکثری همه مهمانان خود را تضمین می کنیم.

Klas Hotel

ساختمان Klas Hotel در تقسیم در وسط استانبول واقع شده است و دارای اتاق های سوئیت اختصاصی برای استقبال از شما است. با موقعیت مکانی مرکزی مانع از مشکلات حمل و نقل می شویم. در آن لحظه می توانید بیرون بروید و از شهر لذت ببرید.

Klas Hotel

هتل مدرن Klas Hotel اتاق های شیک و مجهز به تلویزیون LCD ماهواره ای ، درست در کنار پردیس اصلی دانشگاه استانبول را ارائه می دهد. مهمانان می توانند از استخر فصلی پشت بام و سونا به صورت رایگان بهره مند شوند. ایستگاه مترو Vezneciler تنها 200 متر فاصله دارد و دسترسی آسان به سایر سایت های شهر ، از جمله میدان تقسیم و خیابان استقلال را فراهم می کند.

Klas Hotel

اتاق های هتل Klas Hotel با رنگ های روشن تزئین شده اند و شامل WiFi رایگان ، مینی بار و تجهیزات تهیه چای و قهوه هستند. هر اتاق دارای یک حمام خصوصی و مدرن با دوش استوانه ای است. میهمانان می توانند روز را با یک صبحانه بوفه غنی آغاز کرده و از غذاهای ترکی و بین المللی در رستوران تولیپا در محل لذت ببرند. همچنین یک تراس بار در کنار استخر وجود دارد که در طول روز نوشیدنی ها و میان وعده های تازه ارائه می دهد.

Klas Hotel

هتل Klas Hotel در فاصله 15 دقیقه پیاده روی با بازار بزرگ واقع شده است. ایستگاه تراموا Laleli-Üniversite با 3 دقیقه پیاده روی فاصله دارد و در 5 دقیقه دسترسی سریع به مسجد آبی ، ایاصوفیه و کاخ توپکاپی را فراهم می کند. ایستگاه مترو Vezneciler همچنین به راه آهن مارمارای متصل می شود که مهمانان را به سمت آسیای شهر می برد. فرودگاه آتاتورک 18 کیلومتر و فرودگاه استانبول 49 کیلومتر فاصله دارند.

Klas Hotel

اگر می خواهید زمانی رویایی در استانبول ، زیباترین شهر جهان بگذرانید ، ما به عنوان Klas Hotel می توانیم به شما مکانی با راحتی خانه و حتی مکانی راحتتر از خانه خودتان را پیشنهاد کنیم. یکی از مهمترین نکاتی که باید در مورد ما به آن اشاره کنیم این است که ما کار خود را عاشقانه انجام می دهیم و حداکثر رضایت را برای همه میهمانان خود فراهم می کنیم. 

Klas Hotel

ساختمان Klas Hotel در تاکسیم منطقه ای در وسط استانبول واقع شده است و میتوانیم با ارائه اتاقهای سوئیت اختصاصی از شما استقبال کنیم. به دلیل موقعیت مرکزی این مجموعه، از مشکلات آمد و شد نیز جلوگیری می کنیم. اقامت در مکانی پر تردد که هر زمان می توانید بیرون بروید و از شهر لذت ببرید.

Klas Hotel

Deluxe Room Klas Hotel

برای یافتن راحتی خانه خود در هنگام بازدید از استانبول ، ما اتاق لوکس خود را به شما پیشنهاد می کنیم. در اتاق لوکس Klas Hotel می توانید با خانواده خود توقف کنید و راحتی خانه خود را احساس کنید و با خدمات با کیفیت برتر و پرسنل مهمان نواز احساس خاصی داشته باشید.

Klas Hotel

در یکی از بزرگترین کلانشهرهای جهان ، استانبول ، ما به شما امکان می دهیم وقت خود را صرف اقتصادی و بدون هیچ گونه مشکل حمل و نقل کنید. ما با ساختمانی که فقط 200 متر از میدان تقسیم فاصله دارد ، در قلب استانبول اقامتگاه ارائه می دهیم.

Klas Hotel

از سوئیت هایمان که با مبلمان شیک برای شما تزئین شده اند، در سایتمان در دسترس شما هستند. قبل ازآمدن و قبل از رزرو می توانید اتاق مورد نظر خود را کنترل و بررسی نموده و اصلاعات دقیقی درباره ی خدماتی که دریافت خواهید کرد، بدست آورید. 

Klas Hotel

هنگام انتخاب هتل ، برای یک سفر فراموش نشدنی استانبول باید مراقب باشید. ما به عنوان کلاس سوئیت تاکسی ، راحتی مورد نظر شما را به شما ارائه می دهیم. قبل از انتخاب اتاق ، می توانید اتاق های ما را بررسی کنید و ببینید از چه خدماتی بهره مند خواهید شد. ما با یک اتاق لوکس اقامتی راحت را به شما ارائه می دهیم. بدون رانندگی با ماشین خود می توانید به زیباترین نقاط استانبول بروید.

 Deluxe Double-Bed Room Klas Hotel

کلاس سوئیس Taxim با قرار گرفتن در مرکز استانبول و راحتی اتاق ها ، با توجه به خدمات ، توجه ها را به خود جلب می کند. کارکنان مهمان نواز ، خدمات موثر باعث می شود مهمانان احساس خانه بودن کنند. اتاق ها بسیار راحت هستند و خدمات بسیاری را ارائه می دهند.

Klas Hotel

اتاق های دو تخته لوکس راحت هستند و خدمات زیادی را شامل می شوند. این خدمات به شرح زیر است: یخچال مینی بار حمام توالت دوش و وان حوله سرویس اتو اختیاری سرویس بیدار اختیاری ملحفه ها تلفن ثابت جا رختی تلویزیون LCD سشوار ظروف نظافتی رایگان

Klas Hotel

Klas Hotel به صورت 24 ساعته برای میهمانانی که مایل به پرس و جو هستند ، باز است. مهمانان این فرصت را دارند تا در هر زمان برای پرس و جو از هتل ما بازدید کنند.  ارائه خدمات با کیفیت با آن مکان مرکزی ، خدمات با کیفیت و کارکنان مهمان نواز ، مهمانان ما را خوشحال می کنند و فرصتی برای اقامت در یک محیط آرام را به عنوان خانه خود دارند.

Klas Hotel

اتاق سوئیت سوپریور Superior Suite Room

اتاق های سوپریور سوئیت از مطبوع ترین اتاق های Klas Hotel  هستند. این اتاق ها دارای یک مکان نشیمن و تخت های بزرگ هستند. از مبل راحتی می توان به عنوان تخت خواب نیز استفاده کرد. به همین دلیل ، افرادی که شلوغ هستند اغلب سوئیت های برتر را ترجیح می دهند.
Klas Hotel
موارد موجود در اتاق به شرح زیر است: صندوق امانات دمپایی حوله میز کار منطقه صندلی خدمات اتو کردن کابینت خط تلفن ثابت کتری وسایل آشپزخانه میز شام سرویس بیدار شدن حمام وان و دوش سشوار توالت ملحفه های تمیز

Family Suit Room 1+1  Klas Hotel

اگر در سفر به استانبول در کنار خانواده خود باشید ، مجموعه خانواده 1 1 انتخاب مناسبی خواهد بود. اتاق های Family Suite برای خانواده های دارای یک فرزند ایده آل است. شما می توانید سوئیت خانوادگی ما را زمانی انتخاب کنید که بخواهید با هزینه مقرون به صرفه تری با یک اتاق خواب و یک مبل تختخواب در اتاق دیگر در کنار فرزند خود باشید. سوئیت با تراس ، حمام ، وان ، تلویزیون صفحه تخت ، گیرنده ماهواره ، آشپزخانه با ماشین ظرفشویی ، اجاق مایکروویو نیز موجود است.

Klas Hotel
 
شما می توانید بدون هیچ مشکلی در حمل و نقل در هتل بسیار نزدیک میدان taksi اقامت داشته باشید. ما اقامت راحت در مجموعه های خانوادگی را برای کسانی که مایل به اقامت راحت هستند ارائه می دهیم. همچنین می توانید از استخر سرپوشیده و تناسب اندام لذت ببرید.
Klas Hotel

به عنوان تاکسیم سوئیت کلاس اگر ما را ترجیح می دهید، خیلی بیشتر از سوئیت هایی که با دقت و شیک تزئین شده­اند و سبب راحتی شما را فراهم می کنند را در اختیار شما خواهیم گذاشت. اگر در هتلی اقامت داشته باشید، باید هزینه ی هر شخص را بپردازید یا اگر با دوستان یا خانواده خود به تعصیلات آمده اید، هزینه یک مشکل بزرگ خواهد بود. 

Klas Hotel

اگر سوئیت اتاق های ما را انتخاب می کنید، هزینه ی مسافرتتان برای شما مناسب خواهد بود. برای مسافرانمان پرداخت هزینه های تکراری را ازبین برده ایم و تمام خدمات موجود در ساختمان هتل را به صورت رایگان در دسترس شما قرار می دهیم.

در هتل ما از شما به گونه ای استقبال خواهد شد و طوری زندگی خواهید کرد که خود را در خانه یتان حس خواهید کرد تا هتل سوئیت تاکسیم به خانه شما در استانبول تبدیل شود.  طبق بررسی های مستقل ، این منطقه مورد علاقه مهمان ما در استانبول است. 

زوجین به ویژه مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره آن را 9.0 ارزیابی کردند. ارسال 70%کل هزینه تور استانبول زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • استخر روباز
 • جکوزی

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته