آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

LUJO HOTEL | هتل لوجو

LUJO HOTEL

راهنمای هتل

LUJO HOTEL

ما LUJO HOTEL مفتخریم که شما را با مفهوم کاملا جدیدی آشنا می کنیم که تمام هنر ، لذت و تجمل ما را یک قدم جلوتر می برد: نسخه لوجو     در این مرحله LUJO HOTEL  یک راز برای شما داریم: یک منطقه “Secret” منحصر به فرد … با استقبال تیم ما روبرو خواهید شد و به این بخش خصوصی در فضای سبز منتقل خواهید شد. از آنجا که کیف هایتان به اتاق شما برده می شود ، می توانید شامپاین رایگان خود را بنوشید و از منظره لذت ببرید.

LUJO HOTEL

مکان اختصاصی LUJO HOTEL برای مهمانان Lujo Edition ما است که حتی از حریم خصوصی بیشتری برخوردار هستند. فضای رستوران و بار Secret شما و همچنین غذاهایی که توسط تیم ماهر آشپزی ما تهیه شده است ، شما را به وجد می آورد. با خیال راحت از این منطقه مخفی یا خدمات اصلی LUJO HOTEL لذت ببرید – هر کدام لذت بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

LUJO HOTEL

برنامه Joyalty ما طوری طراحی شده است که تعطیلات شما را لذت بخش تر کند. مزایا قبل از اینکه پا به محل برگزاری ما بگذارید – هنگام رزرو اقامتگاه – آغاز می شود. ما مزایای مختلفی را برای دارندگان کارت خود و همچنین تخفیف در موارد اضافی مانند غذا و نوشیدنی ، درمان Sensum SPA و اجاره کابانا ارائه می دهیم. البته ما انتقال سبک را فراموش نکرده ایم. انتقال رایگان به فرودگاه میلاس و تخفیف در اجاره هواپیمای شخصی و هلی برای تورهای خصوصی نیز برای دارندگان کارت ما در دسترس است. برای سایر مزایا و جزئیات ، در اینجا کارت های شادی ما وجود دارد…

LUJO HOTEL

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اتاق خود را انتخاب کنید و از همین حالا رویای تجربه عالی LUJO HOTEL خود را شروع کنید! اگر می خواهید در این کار سرگرم شوید ، به سادگی یکی از انواع اتاق های ما را که در این مفهوم جدید گنجانده شده رزرو کنید!

LUJO HOTEL

با استفاده از این مفهوم جدید ، امتیازات بیشتری نسبت به لوکس های LUJO HOTEL  موجود وجود دارد. ممکن است بپرسید: “چه مزایای اضافی احتمالاً وجود دارد؟” حتی فضای خصوصی تر ، منطقه اختصاصی “Secret” و انتقال VIP تنها برخی از آنها هستند.

LUJO HOTEL

Deluxe Room LUJO HOTEL

اتاق های لوکس با هماهنگی عالی لوکس و راحتی طراحی شده اند ، سلیقه ای خوب را منعکس می کنند. یک تجربه عالی خواب به لطف تختخواب بزرگ ، تضمین کننده نهایت استراحت و آرامش در انتظار شما است. همچنین این دو مبل به صورت تخت خواب برای کودکان دو برابر می شوند که این اتاق را به یک گزینه ایده آل برای یک خانواده چهار نفره تبدیل می کند.

LUJO HOTEL

نمای دریا یا قسمت جلوی آن بالکن با صندلی راحتی اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ 2 کاناپه میز مطالعه کفپوش چوبی تقسیم کننده اتاق پارچه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 55 متر مربع 2 + 2 (بزرگسالان + کودکان) حمام میز آرایش بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K Lujo Technology P

LUJO HOTEL

Superior Room LUJO HOTEL 

اتاق های برتر دارای هر یک از منظره عالی اژه ای ، فضای زندگی 45 متر مربع را ارائه می دهند. هر یک از اتاق های برتر با داشتن لوازم جانبی زیبا و سلیقه ای ، با راحتی و راحتی شما مجهز شده اند.

LUJO HOTEL

نمای دریا یا قسمت جلوی دریا بالکن با صندلی راحتی اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه کفپوش چوبی بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در بدروم / فرودگاه میلاس اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 45-50 متر مربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Terrace Room LUJO HOTEL 

لوجو از استخرها و رستوران های مختلف منظره فوق العاده دریا را ارائه می دهد ، اما شاید شما ترجیح دهید از رنگ آبی بی پایان از راحتی تراس چوب سخت خود لذت ببرید. تختخواب و جکوزی یا وان در تراسهای این اتاق ها محیط ایده آل را برای لذت بردن از منظره شگفت انگیز و / یا آفتاب گرفتن فراهم می کند. پس از آن ، تختخواب راحت و جادار شما منتظر آماده شدن شما برای روز بعد از تجربه های شاد است.

LUJO HOTEL

نمای دریا یا قسمت جلوی آن تراسی با جکوزی و آفتابگیر برای اتاق هایی با منظره کامل دریا تراسی با وان و تختخواب برای اتاقهایی که تا حدی نمای دریا دارند اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 50 مترمربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Forest Room LUJO HOTEL 

اتاق جنگل با فضای زندگی 55 متر مربع ، گزینه مناسبی برای زوج ها و خانواده های کوچکی است که می خواهند از زندگی شلوغ شهر فرار کنند و برای آرامش واقعی جسم و روان به طبیعت بازگردند. به نظر شما کدام یک آرامش بیشتری دارد؛ سایه های آبی خیره کننده دریای اژه ، رنگهای سبز شاد جنگلی که از پنجره هایتان خواهید دید یا ساحل شادی درست در جلوی اتاقتان. مهمانان این اتاق مجذوب کمال طبیعت می شوند و دوباره وصل می شوند

LUJO HOTEL

هم با طبیعت و هم با یکدیگر. اتاق جنگل با طراحی خاص و وسایل متفکرانه خود ، یک گزینه ایده آل برای چند روز حفظ حریم شخصی است.نمای دریایی از جلو جکوزی در بالکن اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ کاناپه طراحی داخلی خاص بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد راز – رستوران خصوصی هدایای ویژه برای هر میهمان خدمات نسخه Lujo اندازه & ظرفیت 55 متر مربع 3 (بزرگسالان و کودکان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

LUJO HOTEL

Family Room LUJO HOTEL 

Family Room با داشتن 65 مترمربع فضا ، گزینه های کامل و جزئی منظره دریا ، به شما نوید می دهد که در کنار هم عزیزانتان اوقات فراغت خانوادگی را پشت سر بگذارید. این اتاق شامل 2 اتاق خواب ، حمام و بالکن با صندلی های راحت برای لذت بردن از طبیعت باشکوه بدروم است. ممکن است از امتیازات لوجو لذت ببرید و این اتاق را به صورت خانوادگی رزرو کنید یا در صورت تمایل آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

LUJO HOTEL

نمای دریا یا استخر به صورت نیمه یا جلو بالکن اتاق و داخلی در کل 2 اتاق خواب 1 اتاق خواب با تخت کینگ سایز 1 اتاق خواب با 2 تخت یک نفره میز مطالعه کفپوش چوبی بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 65 متر مربع 4 (بزرگسالان + کودکان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

LUJO HOTEL

Laguna Superior Room LUJO HOTEL 

برای علاقه مندان به شنا ، یک اتاق 45 متر مربعی با پاسیو و استخر آب گرم شنا می کنید.این اتاق 45 مترمربعی دارای منظره کامل دریا است که می توانید از صندلی های راحتی استراحت در پاسیوی آن لذت ببرید.با دسترسی مستقیم به استخرها ، آنها تجربه شگفت انگیزی را در هر زمان و هر زمان دیگری ارائه می دهند. استخرها در ماه های بهار گرم می شوند تا نهایت لذت شنا را برای شما فراهم کنند.

LUJO HOTEL

منظره کامل یا منظره دریا و نمای استخر تراس با بستر یک روز دسترسی مستقیم از تراس به استخر اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 45 متر مربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Laguna Deluxe Room LUJO HOTEL 

این اتاق با متراژ 60 مترمربع دارای پاسیو و استخر شنای گرم می باشد. جداکننده به تقسیم اتاق به 2 کمک می کند و این اتاق را برای خانواده های دارای فرزند مناسب می کند.وقتی از راحتی صندلی های اتاق نشیمن خود در پاسیوی اتاق خود مشاهده می کنید ، از منظره دلربا و جذاب دریا حتی بیشتر لذت خواهید برد. با دسترسی مستقیم به استخرها ، این اتاق 60 مترمربعی تجربه شگفت انگیزی را در هر زمان که بخواهید ارائه می دهد.

استخرها در ماه های بهار گرم می شوند تا نهایت لذت شنا را برای شما فراهم کنند. جداکننده به تقسیم اتاق به 2 کمک می کند و این اتاق را برای خانواده ها مناسب می کند. 2 تلویزیون و همچنین 2 مبل وجود دارد که ممکن است به عنوان تخت برای کودکان دو برابر شود.

نمای دریا یا قسمت جلوی آن تراس با بستر یک روز دسترسی مستقیم از تراس به استخر اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ 2 کاناپه میز مطالعه تقسیم کننده اتاق پارچه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 60 متر مربع 2 + 2 (بزرگسالان + کودکان) حمام میز آرایش بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

INDIGO LAGUNA CLUBBER ROOM LUJO HOTEL 

اگر تابستان شما را به یاد استخرهای شنا ، موسیقی و رقص می اندازد ، قطعاً توصیه ما به شما اتاق Indigo Laguna Clubber Clubber خواهد بود. در شدیدترین شرایط لوجو و حتی بدروم ، شما می توانید از طریق دسترسی مستقیم اتاق خود به مهمانی در استخر مهمانی ادامه دهید.

LUJO HOTEL

در این اتاق هایی که درست در کلوپ ساحلی ایندیگو ساخته شده اند ، مهمانی فقط وقتی بخواهید به پایان می رسد. و وقتی می خواهید استراحت کنید ، یک سیستم جداسازی صدا قوی در خدمت شماست. اتاقهای نیلی Laguna Clubber با دقت تزئین شده ما همچنین کیتهای انرژی مخصوص صبحهای آن شبهای بی پایان را دارند.

LUJO HOTEL

هر دو اتاق Indigo Clubber دارای یک پایه داخلی برای مهمانی های رقص خصوصی شما هستند. شما آزاد هستید که حرکات جدید را امتحان کنید و با شریک زندگی خود آزمایش کنید ، یا یک رقصنده قطبی حرفه ای ، یک رقصنده معمولی و / یا یک DJ برای اجرای در اتاق خود استخدام کنید.

LUJO HOTEL

… و شما تنها مانده اید – هنوز چیزهای زیادی برای کشف دارید. درباره یکدیگر به عنوان شریک. مبل تانترا در اتاق های شما این امکان را برای شما فراهم می کند تا موقعیت های نفسانی جدیدی را امتحان کنید تا زندگی عاشقانه خود را به سطح کاملا جدیدی برسانید.

LUJO HOTEL

واقع در داخل کلوپ ساحلی نیلی :  تا حدی منظره دریا دسترسی مستقیم از تراس به استخر مشترک اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ تختخواب مبل راحتی و کتابچه راهنمای کاربر Tantra قطب رقص آینه ویژه طراحی داخلی دیوار طراحی داخلی ویژه کیت بازیابی نیلی در مینی بار بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلاس     اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 50 متر مربع 2 (فقط بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

LUJO HOTEL

INDIGO CLUBBER TERRACE ROOM LUJO HOTEL 

درست در کلوپ ساحلی ایندیگو ، اتاق های تراس Indigo Clubber Terrace گزینه ایده آل برای کسانی است که برای تفریح ​​به بدروم می آیند. در شدیدترین محیط لوجو و حتی بدروم ، شما می توانید مهمانی را در تراس و وان خود ادامه دهید. 

هنگامی که می خواهید از مهمانی جدا شوید ، یک سیستم انزوای صوتی قوی در خدمت شماست. اتاق های تراس Indigo Clubber Terrace علاوه بر طراحی داخلی خاص ، کیت های انرژی مخصوص صبح های آن شب های بی پایان را نیز دارند.

هر دو اتاق Indigo Clubber دارای یک پایه داخلی برای مهمانی های رقص خصوصی شما هستند. شما آزاد هستید که حرکات جدید را امتحان کنید و با شریک زندگی خود آزمایش کنید ، یا یک رقصنده قطبی حرفه ای ، یک رقصنده معمولی و / یا یک DJ برای اجرای در اتاق خود استخدام کنید.

LUJO HOTEL

… و شما تنها مانده اید – هنوز چیزهای زیادی برای کشف دارید. درباره یکدیگر به عنوان شریک. مبل تانترا در اتاق های شما این امکان را برای شما فراهم می کند تا موقعیت های نفسانی جدیدی را امتحان کنید تا زندگی عاشقانه خود را به سطح کاملا جدیدی برسانید.

واقع در داخل کلوپ ساحلی نیلی تا حدی منظره دریا تراس با وان اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ تختخواب مبل راحتی و کتابچه راهنمای کاربر Tantra قطب رقص آینه ویژه طراحی داخلی دیوار کیت بازیابی نیلی در مینی بار بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 42 – 70 مترمربع 2 (فقط بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

 LUJO HOTEL RESTAURANTS

در لوجو ، ما معتقدیم که غذا باید روح شما و همچنین بدن شما را تغذیه کند. سرآشپزهای ما برای افزایش لذت شما در هر وعده غذایی جادو می کنند.انتخاب های لذیذ ، تهیه شده توسط سرآشپزهای برجسته ما در 9 رستوران a la carte با مضامین متفاوت سرو می شوند که همگی برای ایجاد فضایی منحصر به فرد و هنرمندانه طراحی شده اند.

Shibori LUJO HOTEL 

Robata Grill   — ژاپن باستان شما را صدا می کند … اگر ما این هنر آشپزی را در فهرست خود قرار نمی دادیم غذاهای آسیایی ما کامل نمی شدند. روباتایاکی که معمولاً فقط به روباتا خلاصه می شود ، روشی است برای پختن غذا روی سیخ به آهستگی روی ذغال داغ.

LUJO HOTEL

گفته می شود این روش پخت و پز خوشمزه و خوش طعم از ماهیگیران باستانی در ژاپن نشأت گرفته است که جعبه های ذغال داغ را با خود بر روی قایق های خود می بردند تا غذای خود را گرم کنند.

LUJO HOTEL

Sushi Bar  —اگرچه روش های پخت و پز بسیاری در غذاهای ژاپنی وجود دارد ، اما معروف ترین آنها معمولاً به هیچ گونه پخت و پز احتیاج ندارد. اگر شما هم از علاقه مندان به سوشی هستید ، فراموش نکنید که Sushi Bar ما را بررسی کنید! انواع مختلف سوشی ، نیجیری ، ساشیمی خوشمزه ما غذای شما را “ویژه” می کند …

LUJO HOTEL

Chef’s Choice  — Miso Marined Black Cod پیچیده شده در برگ Hoba    آیا می دانید Black Cod شما بیش از آنچه شما آماده کرده اید برای این غذا آماده می شود؟ حتی وقتی مطمئن نبودید که چه چیزی را سفارش دهید ، آن را در ماریناد مخصوص خود نشسته بود و همه را خیس می کرد و منتظر بود تا به شما سرو شود.

LUJO HOTEL

مارینینگ سیاه کاد برای دو تا سه روز چیزی است که این غذای شیرین و شیرین ماهی را بسیار منحصر به فرد می کند. امیدواریم به همان اندازه که سرآشپزهای ما آن را برای شما آماده کردند از آن لذت ببرید.

LUJO HOTEL

 LUJO HOTEL Sorriso

آیا تاکنون نامی از کوه اتنا شنیده اید؟ آتشفشان فعال ایتالیا در جزیره سیسیل؟ خوب ، آماده چشیدن آن باشید. رستوران ایتالیایی خوش طعم ما با استفاده از اجاق مخصوص آتش سوزی چوب باعث گدازه های کوه اتنا می شود. هر پیتزا را انتخاب کنید و در این فر معتبر تهیه می شود. غذاهای ایتالیایی عالی با طعم ، بو و رایحه از شما پذیرایی می شود و شما را به رویاهای ایتالیایی می برد.

LUJO HOTEL

بعضی اوقات بهترین دستور العمل ها به سادگی طعم طبیعی غذا را به خوشمزه ترین شکل ممکن نشان می دهند. همانطور که فیله باس دریای Seared را با برگ خردل و مایونز لیمو تهیه می کنید ، که به طرز هوشمندانه ای توسط سرآشپزهای ما تهیه شده است ، عطر و بوی فوق العاده باس دریا را با افزودن روغن زیتون ، آویشن تازه و سیر مشاهده خواهید کرد.

LUJO HOTEL

El Gaucho LUJO HOTEL

شما احتمالاً قبل از بازدید از عشق ما به گوشت شنیده اید . اما حتی اگر اینگونه باشد ما شما را غافلگیر خواهیم کرد. استیک های ما که تحت شرایط ویژه ای در اتاق های نمک هیمالیا پیر می شوند ، منتظر سفارشات شما هستند. مطابق با سلیقه شما.

LUJO HOTEL

اگر عاشق یک استیک هستید ، می دانید که هر تصمیم نگهداری و پخت غذا طعم غذا را تغییر می دهد. در اینجا در لوجو ، سرآشپزهای باتجربه ما استیک ها را تهیه می کنند تا کاملاً عالی باشند. فیله گوشت گاو منطقه ویژه Lujo حتما تبدیل به یکی از غذاهای مورد علاقه شما خواهد شد.

Gaia LUJO HOTEL

برنج دریایی قرمز کبابی ، گیاه تازه ، سیب زمینی های خرد شده با خردل ، قالبی ، لیمو و پیازچه با فوم فلفلی قرمز                  ماهی تیره دریای سرخ ممکن است یکی از سالم ترین گزینه های ماهی موجود باشد. این ماهی کم چرب خوشمزه و گوشتی مورد علاقه کسانی است که وزن خود را تماشا می کنند یا کسانی که معده ناراحت هستند. کبابی که توسط سرآشپزهای مجرب ما کاملاً کبابی شده و باید امتحان کنید. به خصوص در ماه آوریل یا مه ، زمانی که فصل مناسب ماهی تیره دریای سرخ است.

LUJO HOTEL

Asma LUJO HOTEL 

فرهنگ ترکی دستورالعمل های غنی خود را از نسلی حمل کرده است ، فقط به آنها طعم و غنایی می بخشد. شما از غذاهای خوش طعم مخصوصاً تهیه شده توسط سرآشپزهای برجسته ما لذت خواهید برد.بره بدون استخوان تفت داده شده ، پوره بادمجان همراه با ماستيك و گوشت گوشت نام غذاهاي سنتي معمولاً به شما تصور مي كنند كه چه انتظاري داشته باشيد. “Hunkar Begendi” در لغت به معنای “سلطان دوست داشته است”. این غذا ، شایسته سفره سلاطین ، شامل یک پایه بادمجان است که با آرد و شیر پخته شده و با گوشت پخته شده آهسته که روی آن اضافه می شود ، به پایان می رسد.

LUJO HOTEL

Quinoa LUJO HOTEL

در حالی که آنها غذاهای بین المللی را در طول روز سرو می کنند ، شب می آید که کوینوا به یک رستوران مکزیکی تبدیل می شود. خوشمزه ترین گزینه های صبحانه ، ناهار و شام … کنار استخر که شما در مورد کل زمستان آرزو می کنید ، با کینوا طعم جدیدی می یابد. دیگر نیازی به نگرانی در مورد رژیم های غذایی نیست – شما با آن همه شنا هر جرعه و لقمه ای به دست آورده اید! دستور العمل های انتخاب شده غذاهای مکزیکی را با پیچ و تاب آشپزهای Quinoa امتحان کنید. مناسب برای شبهای گرم تابستان.

LUJO HOTEL

Opa! +16  LUJO HOTEL

امسال انواع مدیترانه ای و غذاهای دریایی در رستوران اوپا بازسازی و طراحی شده که با ظرفیت دو برابر بیشتر به ساحل می رود ، سرو می شود. با ارائه ترکیبی از غذاهای گوشت و ماهی ، اوپا! این فرصت را به شما می دهد تا فرهنگ غنی مدیترانه و غذاهای دریایی را هم در غذاهای اصلی و هم تاپس میل کنید. ما از همه شما یک شام سبک در فضایی سرگرم کننده انتظار داریم.

LUJO HOTEL

Chocolate Bar LUJO HOTEL 

آیا به عشق در نگاه اول اعتقاد داری؟ ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا در اینجا احساس خوش آمدی کنید. وقتی شما را در تعطیلات خود بررسی می کنیم ، از شما استقبال می شود و اینجا می نشینید. ممکن است بلافاصله شروع به آرامش کنید. توصیه می کنیم از بین شکلات های دست ساز که در اینجا به نمایش گذاشته می شود ، انتخاب کنید. مورد علاقه خود را پیدا کنید!

LUJO HOTEL

GASTRONOMY / SNACK & BARS / FLY-INN

آیا ترجیح می دهید در استخر شنا کنید یا چند نوشیدنی در بار بخورید؟ چرا هر دو را انجام ندهید؟ بار Fly-Inn ما در داخل استخر ما قرار دارد تا شما را از این تصمیم سخت در طول اقامت نجات دهد. آیا تا به حال هنگام استراحت در استخر از نوشیدنی خود لذت برده اید؟ مشروب های سخت ، شراب خانگی ، آبجو ، کوکتل و نوشیدنی های گازدار در حالی که در کنار استخر ما نشسته اید سرو می شود.

LUJO HOTEL

GASTRONOMY / SNACK & BARS / ARENA

Puppet Arena Bar در خدمت شماست تا با چند حرکت رقصی و نوشیدنی مورد علاقه خود لذت موسیقی خود را افزایش دهید. دستور العمل های کلاسیک ، تفسیرهای اصلی لوجو یا یک کوکتل تازه متناسب با سلیقه شما … بسته به موسیقی و روحیه خود نوشیدنی خود را انتخاب کنید!

LUJO HOTEL

EXPERIENCES / BEACHES / INDIGO BEACH CLUB

Indigo منحصراً برای بزرگسالان طراحی شده است تا صحنه مهمانی مورد علاقه بدروم باشد. با اجراهای زنده DJ ، کوکتل های نفیس و اتاقهای جدید Indigo Clubber Rooms ، پیش از این در شبه جزیره نامی برای خود دست و پا کرده است.

LUJO HOTEL

Beach Club LUJO HOTEL

بیایید لیوان های کوکتل خود را برای زندگی در تابستان و ساحل بالا ببریم! وقتی ایده های خود را می بندید و تصور می کنید که یک مهمانی ساحلی رویای شما را در سر می پروراند ، اینجا در باشگاه ساحلی نیلیگو است. ساحل ماسه سفید برای پای برهنه رقصیدن ، تخت های آفتابی مجلل برای لذت بردن از آفتاب ، و اجرای زنده دی جی برای تنظیم موسیقی متن فصل تابستان در تمام طول روز…

LUJO HOTEL

Food & Drinks LUJO HOTEL 

برای کسانی که نمی خواهند لحظه ای از روز جدید را از دست بدهند ، Indigo Beach Club از ساعت 8 صبح آماده خدمت رسانی به شما است! روز خود را با صبحانه مقوی آغاز کنید یا وقت بگذارید و از صبحانه تا ساعت 3 بعد از ظهر لذت ببرید. خوردن صبحانه در اینجا شما را در تمام طول روز به مهمانی می رساند! و برای شام ، حتما غذاهای اصیل مدیترانه ای را در Opa میل کنید! رستوران. فراموش نکنید که یکی از کوکتل های معروف ما را که توسط میکسولوژیست های ما تهیه شده است و میان وعده های سرگرم کننده ای را که در کافه سرو می شود ، همراه با نوشیدنی های الکلی یا غیر الکلی خود امتحان کنید.

Food & Drinks

Night Club LUJO HOTEL 

Club Night Indigo آدرس جدید آن “شبهای بدروم” معروف است! با جدیدترین مجموعه های DJ ها برقصید و به اجرای زنده در باشگاه شب Indigo گوش دهید. اگر می خواهید دوستان خود را دعوت کنید ، آنها می توانند به این مهمانی بپیوندند ، حتی اگر در Lujo نمانند. از شب های تابستانی خود لذت ببرید!

LUJO HOTEL

Pool LUJO HOTEL 

اگر مکان مورد نظر شما استخر است نه ساحل ، استخر نیلی ما را دوست خواهید داشت. آرامش داشته باشید و در تخت های آفتاب بنشینید ، با ریتم تابستان در کنار استخر رقص کنید یا از موسیقی درون آب گوارا لذت ببرید. اوقات خوشی داشته باشید – همانطور که می خواهید.

LUJO HOTEL

Bar LUJO HOTEL 

شما نمی خواهید این باشگاه ساحلی تنها برای بزرگسالان را ترک کنید-و لازم نیست. با سرو مینی همبرگر ، ساندویچ ، غذاهای فینگر ، میان وعده ها ، نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی ، هر چیزی را که نیاز دارید درست در کنار تخت آفتاب خود خواهید داشت. مطمئن شوید که یکی از کوکتل های امضای ما را که توسط میکسولوژیست های ما تهیه شده است ، امتحان کنید.

Bar

درست در پشت ساحل فرار ، ممکن است هنگام نوشیدن نوشیدنی خود در نوار فرار واقع در فضای سبز ، به صدای امواج گوش دهید. اگر دوست دارید موسیقی سبک با نوشیدنی های شما همراه باشد ، ممکن است ترجیح دهید از ساعت 9 شب تا 11 شب از Escape Bar دیدن کنید.

LUJO HOTEL

 LUJO HOTEL BLUETTE PATISSERIE & COFFEE HOUSE

ما کی هستیم که با آقای شکلاتی ، ژاک تورس مخالفیم؟ غذاهای لذیذ ما با لذت آماده می شوند تا تجربه Lujo شما را حتی خوشمزه تر کنند. از میان شیرینی ها ، شکلات ها و طعم های مختلف ماست یخ زده یا بستنی را انتخاب کنید…  بعضی اوقات شیرین هستند – و اگر یکی از آنها هستید ، عاشق شیرینی آبی ما خواهید شد. شما می توانید با یک کیک درجه یک ، ماکارون یا سایر دسرهای خوشمزه که روزانه توسط سرآشپزهای منحصر به فرد ما تهیه می شود ، پذیرایی کنید. یا می توانید عزیزان خود را در یک مناسبت خاص غافلگیر کنید. 12:00 – 22:00

LUJO HOTEL

LUZ CAFÉ  LUJO HOTEL 

آیا دوست دارید در حالی که استراحت می کنید چند کافه خوشمزه داشته باشید؟ کافه لوز که در نزدیکی سالن عروسکی قرار دارد ، قهوه خوشمزه و با کیفیتی را به شما ارائه می دهد که به شما در رفع خستگی کمک می کند! اگر هنوز مورد علاقه خود را پیدا نکرده اید ، مطمئناً باید از آنها در مغازه خود بازدید کنید! 10:00 – 24:00

LUJO HOTEL

Kids & Teens LUJO HOTEL 

بهترین خاطره تعطیلات از دوران کودکی شما چیست؟ در لوجو ، هدف ما این است که به بازدیدکنندگان جوان خود بهترین زمان زندگی را بدهیم. این که آیا دوست دارید وقت خود را به عنوان یک خانواده بگذرانید یا اجازه دهید فرزندانتان با دوستان خود بازی کنند ، ما شرایط مناسبی را برای شما فراهم می کنیم تا بتوانید بدون نگرانی در مورد ایمنی فرزندان خود استراحت کنید. آنها ممکن است روزهای خود را در باشگاه کودکان 4500 متر مربع ، در پارک آبی ما بگذرانند یا در ساحل ماسه سفید بازی کنند. با این حال آنها انتخاب می کنند …


باشگاه کودکان و نوجوانان 4500 متر مربع ما مکان مورد علاقه مهمانان زیر 18 سال خواهد بود. شامل کارگاه های سرگرم کننده و آموزشی ، اتاق های موسیقی ، تئاتر ، اتاق های هنری ، آزمایشگاه علوم ، اتاق لگو ، مرکز بازی و فضاهای بازی در فضای باز. از ساعت 9 صبح تا 2 بامداد کار می کند.

LUJO HOTEL

 به قول فردریش نیچه بسیار زیبا ؛ “بدون موسیقی زندگی اشتباه خواهد بود.” در لوجو ما یک اتاق موسیقی برای شما داریم که می توانید ریتم قلب خود را کشف کرده و به دلخواه موسیقی بسازید. شما آزاد هستید که از آن با هنر و شادی استفاده کنید.

LUJO HOTEL

اتاق هنر ما شامل مواد مختلف مناسب برای همه گروه های سنی است. بچه ها در هر سنی می توانند از اتاق هنر دیدن کنند تا روی کار خود کار کنند. معلمان هنر ما بچه های کوچکتر را با مطالب جدید آشنا می کنند در حالی که بچه های بزرگتر را راهنمایی می کنند تا با وسایل انتخابی خود ، حتی نقاشی رنگ روغن ، خود را کشف و بیان کنند. هنر در گوشه گوشه لوجو با مشارکت کودکان معنادارتر می شود.

همیشه به آزمایش ادامه دهید! همیشه به کاوش ادامه دهید! محدودیت های تخیل خود را در اتاق علم که در آن ترغیب به پرسش ، آزمایش و یادگیری می شوید ، پیش ببرید. شما چیزهای جدید زیادی در مورد علم ، جهان و حتی خودتان کشف خواهید کرد!

کارگاه ها به اندازه بچه ها به ما علاقه دارند! با محتواهای دقیق انتخاب شده بر اساس گروه های سنی مختلف ، کودکان سرگرمی های جدیدی را کشف کرده و مهارت های خود را در آن زمینه ها تقویت می کنند. این کارگاه ها سرگرم کننده و آموزشی ، تجربه Lujo آنها را بیشتر غنی می کند.

وقتی فرزندان ما نگران هستند ، ما رفاه آنها را در اولویت قرار می دهیم. وقتی می دانیم که آنها سالم و سالم هستند و اوقات خوشی را سپری می کنند ، می توانیم آرامش پیدا کرده و به فکر خودمان باشیم. در لوجو ما این را می دانیم و به آن احترام می گذاریم. به منظور آرامش خاطر و اطمینان از داشتن بهترین تجربه تعطیلات ، ما یک پرستار حرفه ای در خدمت داریم. امیدواریم هرگز به آنها احتیاج نداشته باشید… 9 صبح – 5 بعد از ظهر

LUJO HOTEL

AQUA PARK  LUJO HOTEL 

چه کسی عاشق چلپ چلوپ خوب نیست؟ 6 سرسره ما در Aquapark برای بچه ها و کسانی که هنوز در قلب خود احساس جوانی می کنند آماده است. Aquapark از 10:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و 14:00 تا 17:00 بعد از ظهر کار می کند. همچنین یک مینی پارک آبی دیگر در داخل Kijo Club با 2 سرسره وجود دارد – فقط برای کودکان.

LUJO HOTEL

FOR BABIES LUJO HOTEL 

آیا این اولین تعطیلات شما با نوزادتان است؟ آیا می خواهید برای مراقبت از نوزاد خود کمک بگیرید؟ ما مطمئن می شویم که هر آنچه را که برای نوزاد یا کودک نوپا نیاز دارید در اتاق خود داشته باشید. لوازم آرایشی برای پوست ملایم او ، آشپزخانه ویژه برای نیازهای غذایی آنها ، گرمکن بطری ، فقط نام آن را بگذارید. اگر دوست دارید ، ما خدمات نگهداری از کودکان (با هزینه) را نیز ارائه می دهیم تا بتوانید از تعطیلات خود حتی بیشتر لذت ببرید. خدمات نگهداری از کودکان برای نوزادان 12 ماهه به بالا در دسترس است.

LUJO HOTEL

PRIVATE PILATES REFORMER LUJO HOTEL 

یک تمرین جامع برای فرد متفکر ، پیلاتس بدن شما را متحول می کند در حالی که ذهن شما را تازه می کند. این تمرین شامل صدها تمرین کنترل شده است ، اما متنوع و غنی کننده است ، اما عمیق و جذاب است. حرکات به گونه ای طراحی شده اند که مانند یک رقص جریان داشته باشند ، که باعث ایجاد آرامش ، آرامش و کنترل درونی می شود. با ترکیب دقیق تمرینات قدرتی و انعطاف پذیری ، شما استقامت و قدرت را تقویت می کنید ، حالت بدن و لحن را بهبود می بخشید و هماهنگی و تعادل را افزایش می دهید.

LUJO HOTEL

PERSONAL TRAINING LUJO HOTEL 

ورزش یکی از شگفت انگیزترین روش ها برای کشف خود و توانایی های بدن شما است. هر بار که ورزش می کنید قوی تر و قوی تر می شوید و به سختی به تمام چیزهایی که می توانید انجام دهید باور خواهید کرد. با این حال ، ممکن است تصمیم گیری از کجا یا چگونه شروع شود دشوار باشد. ما به شدت توصیه می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید. در Lujo ما دوره های آموزش شخصی را ارائه می دهیم. آنها درسهای شخصی خواهند بود که متناسب با نیازهای شما تنظیم می شوند.

PERSONAL TRAINING

CROSSFIT LUJO HOTEL 

CrossFit طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و دلایل خوبی نیز وجود دارد. اگر می خواهید دریابید که چرا مردم اینقدر از آن تعریف می کنند ، این شانس شماست که بدانید. و اگر از قبل برنامه ای را دنبال می کنید ، می توانید به روال خود ادامه دهید و حتی قوی تر به خانه بازگردید!

CROSSFIT

INDOOR POOL LUJO HOTEL 

با استخر سرپوشیده 10×20 متری قابل گرمایش ، هرگز برای تعطیلات زود نیست! اگر نمی خواهید قبل از شروع تعطیلات منتظر رسیدن تابستان باشید ، یا گرمای خاصی را در حین انجام تمرینات شنا ترجیح می دهید ، از استخر سرپوشیده ما لذت خواهید برد. این استخر سرپوشیده 10×20 متری با قابلیت گرمایش برای تعطیلات شما آماده است!

LUJO HOTEL

Spa Consultation LUJO HOTEL 

مشاوره رایگان آبگرم به منظور تأثیر بیشتر بر اقامت و تجربه شما ، توصیه می کنیم یک مشاوره شخصی اسپا رزرو کنید تا برنامه ای متناسب با نیازهای شخصی خود تهیه کنید و به شما در رسیدن به اهداف خود در طول سفر کمک کند.

LUJO HOTEL

مجموعه ای از لذت ها را که برای آرامش و رفاه شما ایجاد شده است کشف کنید. پیشنهادات دلپذیر را که عمیقا در سنت آبگرم غوطه ور شده است کشف کنید ، هر یک دارای تخیل منحصر به فرد و هیجان انگیز است. گزیده های امضا از قدرت های درمانی طبیعت و فلسفه های باستانی استفاده می کنند. ما اطمینان داریم که شما از مجموعه درمانهای ما که با دقت برای تجربه نهایی انتخاب شده اند ، خوشحال خواهید شد.

LUJO HOTEL

icoone LASER LUJO HOTEL 

بی نهایت کوچک را با نتایج بسیار بزرگ درمان کنید! از طریق تحریک ریز ، فناوری نوآورانه icoone درمان سفارشی و م ofثر برای پوست صورت و بدن را ارائه می دهد ، در حالی که به طور همزمان سایه را تخلیه ، سفت و بازسازی می کند.

LUJO HOTEL

Manual Therapy LUJO HOTEL 

درمان دستی شکل خاصی از فیزیوتراپی است که به صورت دستی اعمال می شود. درمان دستی شامل مفاصل است که در نقاط خاصی و با سرعت های مختلف حرکت می کنند ، کشش ماهیچه ها ، حرکات غیر فعال قسمت آسیب دیده بدن. بافت نرم نرم و تکنیک های بسیج انتخاب شده نیز برای بهبود تحرک و عملکرد بافت ها و ماهیچه ها استفاده می شود.

Manual Therapy

Far Eastern Journeys LUJO HOTEL

ماساژهای شرق دور شامل چند درمان انتخاب شده برای آرامش بدن ، ذهن و روح است ، در حالی که مزایای بیشتری را ارائه می دهد. در ماساژها ، از روغن بادام شیرین تغذیه کننده برای به دست آوردن آرامش و مزایای فوق العاده استفاده می شود.

Ayurvedic Massages LUJO HOTEL

آیورودا یک هنر درمانی قدیمی هند است و به معنای “علم زندگی” است. در اساس این هنر درمانی هندی باستانی که بیش از هزار سال است مورد استفاده قرار گرفته است ، تعادل بدن ، ذهن و روح نهفته است.

LUJO HOTEL

Vitamin Bar LUJO HOTEL

پس از برنامه های دلپذیر SPA ، ویتامین بار مکانی ایده آل برای کسانی است که می خواهند انرژی خود را با محصولات طبیعی ارائه شده شارژ کنند. شما می توانید بین چای های گیاهی ، چای های سم زدایی و آب میوه ها و سبزیجات تازه فشرده فصلی را انتخاب کنید.

 HAIR LUJO HOTEL

اجازه دهید تیم ما از استایلیست ها و متخصصان رنگ به شما زیبایی و اعتماد به نفسی را بدهند که بدن و ذهن شما را آزاد می کند و شما را در لذت بردن از زندگی آزاد می گذارد.

LUJO HOTEL

BARBER LUJO HOTEL

آرایشگران ما می توانند آخرین روندها را رعایت کرده و به جزئیات توجه دقیق داشته باشند. یک تجربه درجه یک با درمان هایی از قبیل تراشیدن مرطوب ، طراحی ریش/ته ریش و پوشش تخصصی موهای خاکستری و همچنین کوتاه کردن موهای نازک و نازک در انتظار شماست.

LUJO HOTEL

KIDS HAIR SERVICES (for 12 year and under) LUJO HOTEL 

ما به عنوان کارشناسان مدل موهای کودکان و نوزادان ، محیطی سرگرم کننده ، آرام و ایمن را برای کودکان ارائه می دهیم تا بتوانند موها و تجربه های آرایش مو را به یاد ماندنی و راحت داشته باشند.

LUJO HOTEL

MAKE-UP LUJO HOTEL

برای یک رویداد خاص خود با تغییراتی از آرایشگر ما فوق العاده به نظر برسید!

LUJO HOTEL

LUJO CONCEPT STORE

فروشگاه مفهومی Lujo که در فصل 2021 افتتاح می شود ، محصولات با استعدادترین طراحان را به مهمانان ما که عاشق خرید هستند ارائه می دهد. ما شما را تشویق می کنیم که از فروشگاه لوژو کانسپت دیدن کنید ، که طیف وسیعی از محصولات از مد زنانه ، مردانه و کودکانه تا کفش و کیف ، لوازم جانبی و سوغاتی را ارائه می دهد.

LUJO HOTEL

Prepare yourself for a journey into a lush world full of art & joy

ما هدف خود را ایجاد لحظات شادی بیشتر و بیشتر برای مهمانان خود قرار دادیم ، بنابراین قدم در ساختن جهان بهتر و تغییر آن برداریم. برای ما ، هر لحظه شادی آور شامل هنر بی عیب و نقصی است که برای ذهن ، قلب و روح ما جذابیت دارد. هنر و شادی ، هر دو ویژگی های عمیقاً قلب ، ستون های اصلی مفهوم ما در هتل لوجو برای ایجاد یک محیط کاملاً منحصر به فرد هستند. لوجو بدروم ، با حداقل سبک معماری ، رنگهای طبیعی و چشم انداز چشمگیر اژه ، راحتی و تجمل را با چنین تعادل ظریف و دقت هنری در هم می آمیزد تا لذت بیشتری را نسبت به یک شاهکار ارائه دهد.

LUJO HOTEL

ما همه چیز را با در نظر گرفتن راحتی و لذت شما طراحی کرده ایم. این زمان را صرف کشف خود کنید و معنی “شادی” برای شما چیست. در Lujo ما معتقدیم که تعطیلات باید به عنوان یک “هنر” نیز مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال ، در رستوران های ما بوفه وجود ندارد. هر سفارشی که می دهید فوراً توسط سرآشپزهای ما آماده می شود. شما فقط باید مکان خود را از بین رستوران های دلپذیر ما انتخاب کنید. تصمیم خود را بگیرید و ما آن را برای شما آماده می کنیم.

LUJO HOTEL

از مهمانی های ساحلی جشن گرفته تا Sensum SPA صلح آمیز ، از جلسات یوگا در طبیعت گرفته تا ورزش های آبی در دریا ، از گردشهای محلی گرفته تا تورهای هلیکوپتر به جزایر … ما خواسته های شما را در Lujo محقق می کنیم. برای تعطیلات کاملاً سفارشی ، جایی که کاملاً و کاملاً از لذت و هنر لذت می برید ، در مکان مناسب هستید. ما جایگزین های سفارشی برای خانواده ها ، کودکان و نوجوانان ، ماه عسل ، دوستداران سرگرمی ، صلح طلب … همه در یک دنیای سرسبز هنر و شادی داریم. برای جزئیات بیشتر وب سایت ما را مرور کنید یا همین حالا با ما تماس بگیرید.

LUJO HOTEL

EVENTS / MEETING LUJO HOTEL 

تیم مجرب ما اطمینان می دهد که شما میزبان بهترین جلسات شرکت ، معرفی محصول یا هر رویدادی به انتخاب خود هستید. ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای خود را پیکربندی کرده و مکان ها را بر اساس آن ترتیب دهید. سالن رقص 1000 متر مربع بدروم ما طوری تنظیم شده است که می توان آن را به 3 سالن مجزا تقسیم کرد و یا شما می توانید از بین 8 مرکز جلسات ما ، در اندازه های مختلف ، یکی را انتخاب کنید. ما گزینه های بی پایان برای همراهی با نیازهای شما داریم.

این سالن 1000 متر مربعی با ارتفاع 7،5 متر سقف ، سالن رقص رویاهای شما است. برای پذیرایی/کوکتل تا 900 مهمان و برای چیدمان به سبک ضیافت حداکثر 540 مهمان پذیرایی می کند. همچنین به گونه ای تنظیم شده است که می توان آن را به 3 سالن مساوی تقسیم کرد ، در صورتی که نیاز خاصی را در نظر دارید.

برای بهترین ملاقات زندگی تجاری خود آماده شوید… ما 8 اتاق جلسات جداگانه به شما ارائه می دهیم که اندازه آنها متفاوت است اما از نظر خدمات و فناوری یکسان است. هر کدام را که انتخاب می کنید ، تیم مجرب ما از آماده شدن و میزبانی رویداد شما خوشحال خواهد شد تا مهمانان شما شگفت زده شوند و شما افتخار کنید. امکانات ما از 100 متر مربع تا 360 متر مربع قادر به پذیرش 300 مهمان برای پذیرایی/کوکتل و حداکثر 50 مهمان برای سبک کاباره است. اتاقهای جلسات با توجه به نیازهای شما قابل ادغام هستند.

LUJO HOTEL

آیا برای یک تجربه همهجانبه با سینمای داخلی ما آماده هستید؟ مجهز به جدیدترین فناوری سرگرمی ، از روحیه و لذت یک تجربه تئاتر فوق العاده به لوکس ترین و راحت ترین حالت ممکن لذت خواهید برد. صفحه بزرگ ، بهترین سیستم صوتی ، دیوارهای خاص و صندلی های سفارشی … فقط استراحت کنید و از خود لذت ببرید!

LUJO HOTEL

EVENTS / WEDDING & HONEYMOON

عروسی شما باید جشن عشق و زندگی شما باشد – منحصر به شما. اجازه دهید تیم داخلی Lujo به شما امکانات بی پایان دهد تا بتوانید عروسی رویایی خود را همانطور که دوست دارید سفارشی کنید. بسته به لیست مهمانان خود ، از مکان های منحصر به فرد ما انتخاب کنید و اجازه دهید آنها را به رویاهای شما تبدیل کنیم. پذیرایی از کوکتل تا 900 مهمان ، چیدمان شام برای حداکثر 540 نفر ، بوفه یا مهمانی تا 1500 مهمان از جمله گزینه های متعدد موجود است-هیچ ​​محدودیتی برای تخیل شما وجود ندارد.

LUJO HOTEL

HONEYMOONS  LUJO HOTEL 

تبریک به عروسی شما! ما آرزو می کنیم که شما بهترین باشید همانطور که زندگی جدید خود را آغاز کرده اید به عنوان آقای. & MRS ما در لوجو به هنر و شادی به ویژه اهمیت می دهیم – و ما معتقدیم هیچ چیز به اندازه عشق شادی آور نیست. به عنوان ماه عسل ، شما می توانید از ساحل فرار بی صدا لذت ببرید ، جایی که می توانید چیزهای شیرین را در گوش یکدیگر نجوا کنید ، جلسات SPA زن و شوهر که در آن استراحت می کنید ، شام های عاشقانه همراه با موسیقی زنده برای تغذیه بدن و روح شما. شما می توانید از شرکت یکدیگر قدردانی کرده و از آن لذت ببرید زیرا ما همه چیز را برنامه ریزی می کنیم تا در طول اقامت با ما احساس خاصی داشته باشید.

LUJO HOTEL | هتل لوجو

Pier Lotus LUJO HOTEL 

گل نیلوفر آبی یک گل ظریف است که لایه های زیادی از گلبرگهای اطراف آن را لایه بندی کرده است. Pier Lotus که طراحی و نامگذاری آن بر اساس گل معروف نیلوفر آبی است ، امکانات زیادی را ارائه می دهد. شما می توانید از اسکله برای رسیدن به قسمتهای جدید دریای گوورسینلیک استفاده کنید ، برای خود یک کوکتل خوشمزه سفارش دهید ، یا یکی از کابینهای منحصر به فرد ما را با عزیزان خود اجاره کنید تا روز خود را در خلوت بگذرانید.

LUJO HOTEL | هتل لوجو

Lounging LUJO HOTEL 

 و حمام آفتاب راحت تر از همیشه در اسکله به شما آرامش می دهد. با رقص یا در دریا از موسیقی لذت ببرید…

LUJO HOTEL | هتل لوجو

Cabanas LUJO HOTEL  

اگر می خواهید از خورشید و دریا لذت ببرید بدون اینکه حریم خصوصی خود را رها کنید ، کابین ها گزینه ایده آلی هستند. این کابین های منحصر به فرد که در کناره های Pier Lotus واقع شده اند ، اجاره شما هستند. سبد میوه و نوشیدنی های تکمیلی شما در بدو ورود منتظر شما خواهند بود. برای تجربه فوق العاده اسکله لوتوس ، به شما توصیه می کنیم یکی از کابین های ما را حداقل به مدت یک روز امتحان کنید.

LUJO HOTEL | هتل لوجو

SANTA IS REAL

خوب ، احتمالاً شما قبلاً آن را می دانستید. در حالی که وقتی به سانتا فکر می کنیم ، ما یک مرد مسن دوستانه چاق و گونه سیبی را تصور می کنیم ، سنت نیکلاس واقعی احتمالاً لاغر بود. با دانستن همه چیز درباره قهرمان دوران کودکی خود و موارد دیگر چه احساسی دارید؟

تور Demre-Myra-Kekova ما با هواپیمای دریایی Lujo به شما امکان می دهد در اسرار و شگفتی های دوران باستان غرق شوید و اسرار بیشماری از گذشته را فاش کنید. مقصد اصلی شما کلیسای سنت نیکلاس در دمره خواهد بود ، جایی که زمان زیادی برای سکونت در گذشته و خاطرات فراموش شده کریسمس در آن خواهید یافت. پس از آن شهر باستانی میرا در نزدیکی مورد بررسی قرار می گیرد و یک تئاتر عتیقه نفس گیر و گورستان صخره ای در این نزدیکی وجود دارد.

LUJO HOTEL

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم – مارماریس
دیدن همه هتل های تور بدروم

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آرایشگاه زنانه
 • آرایشگاه مردانه
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • داروخانه
 • درمانگاه
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • فضای سبز
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • اسکواش
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • پدیکور
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مانیکور
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته