آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

LUJO HOTEL | هتل لوجو

LUJO HOTEL

راهنمای هتل

LUJO HOTEL

ما LUJO HOTEL مفتخریم که شما را با مفهوم کاملا جدیدی آشنا می کنیم که تمام هنر ، لذت و تجمل ما را یک قدم جلوتر می برد: نسخه لوجو 

در این مرحله LUJO HOTEL  یک راز برای شما داریم: یک منطقه “Secret” منحصر به فرد … با استقبال تیم ما روبرو خواهید شد و به این بخش خصوصی در فضای سبز منتقل خواهید شد. از آنجا که کیف هایتان به اتاق شما برده می شود ، می توانید شامپاین رایگان خود را بنوشید و از منظره لذت ببرید.

مکان اختصاصی LUJO HOTEL برای مهمانان Lujo Edition ما است که حتی از حریم خصوصی بیشتری برخوردار هستند. فضای رستوران و بار Secret شما و همچنین غذاهایی که توسط تیم ماهر آشپزی ما تهیه شده است ، شما را به وجد می آورد. با خیال راحت از این منطقه مخفی یا خدمات اصلی LUJO HOTEL لذت ببرید – هر کدام لذت بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اتاق خود را انتخاب کنید و از همین حالا رویای تجربه عالیLUJO HOTEL خود را شروع کنید! اگر می خواهید در این کار سرگرم شوید ، به سادگی یکی از انواع اتاق های ما را که در این مفهوم جدید گنجانده شده رزرو کنید!

با استفاده از این مفهوم جدید ، امتیازات بیشتری نسبت به لوکس های LUJO HOTEL  موجود وجود دارد. ممکن است بپرسید: “چه مزایای اضافی احتمالاً وجود دارد؟” حتی فضای خصوصی تر ، منطقه اختصاصی “Secret” و انتقال VIP تنها برخی از آنها هستند.

Deluxe Room

اتاق های لوکس با هماهنگی عالی لوکس و راحتی طراحی شده اند ، سلیقه ای خوب را منعکس می کنند. یک تجربه عالی خواب به لطف تختخواب بزرگ ، تضمین کننده نهایت استراحت و آرامش در انتظار شما است. همچنین این دو مبل به صورت تخت خواب برای کودکان دو برابر می شوند که این اتاق را به یک گزینه ایده آل برای یک خانواده چهار نفره تبدیل می کند.

نمای دریا یا قسمت جلوی آن بالکن با صندلی راحتی اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ 2 کاناپه میز مطالعه کفپوش چوبی تقسیم کننده اتاق پارچه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 55 متر مربع 2 + 2 (بزرگسالان + کودکان) حمام میز آرایش بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K Lujo Technology P

Superior Room

اتاق های برتر دارای هر یک از منظره عالی اژه ای ، فضای زندگی 45 متر مربع را ارائه می دهند. هر یک از اتاق های برتر با داشتن لوازم جانبی زیبا و سلیقه ای ، با راحتی و راحتی شما مجهز شده اند.

نمای دریا یا قسمت جلوی دریا بالکن با صندلی راحتی اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه کفپوش چوبی بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در بدروم / فرودگاه میلاس اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 45-50 متر مربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Terrace Room

لوجو از استخرها و رستوران های مختلف منظره فوق العاده دریا را ارائه می دهد ، اما شاید شما ترجیح دهید از رنگ آبی بی پایان از راحتی تراس چوب سخت خود لذت ببرید. تختخواب و جکوزی یا وان در تراسهای این اتاق ها محیط ایده آل را برای لذت بردن از منظره شگفت انگیز و / یا آفتاب گرفتن فراهم می کند. پس از آن ، تختخواب راحت و جادار شما منتظر آماده شدن شما برای روز بعد از تجربه های شاد است.

نمای دریا یا قسمت جلوی آن تراسی با جکوزی و آفتابگیر برای اتاق هایی با منظره کامل دریا تراسی با وان و تختخواب برای اتاقهایی که تا حدی نمای دریا دارند اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 50 مترمربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Forest Room

اتاق جنگل با فضای زندگی 55 متر مربع ، گزینه مناسبی برای زوج ها و خانواده های کوچکی است که می خواهند از زندگی شلوغ شهر فرار کنند و برای آرامش واقعی جسم و روان به طبیعت بازگردند.

به نظر شما کدام یک آرامش بیشتری دارد؛ سایه های آبی خیره کننده دریای اژه ، رنگهای سبز شاد جنگلی که از پنجره هایتان خواهید دید یا ساحل شادی درست در جلوی اتاقتان؟ مهمانان این اتاق مجذوب کمال طبیعت می شوند و دوباره وصل می شوند – هم با طبیعت و هم با یکدیگر. اتاق جنگل با طراحی خاص و وسایل متفکرانه خود ، یک گزینه ایده آل برای چند روز حفظ حریم شخصی است.

نمای دریایی از جلو جکوزی در بالکن اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ کاناپه طراحی داخلی خاص بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد راز – رستوران خصوصی هدایای ویژه برای هر میهمان خدمات نسخه Lujo اندازه & ظرفیت 55 متر مربع 3 (بزرگسالان و کودکان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Family Room

Family Room با داشتن 65 مترمربع فضا ، گزینه های کامل و جزئی منظره دریا ، به شما نوید می دهد که در کنار هم عزیزانتان اوقات فراغت خانوادگی را پشت سر بگذارید.

این اتاق شامل 2 اتاق خواب ، حمام و بالکن با صندلی های راحت برای لذت بردن از طبیعت باشکوه بدروم است. ممکن است از امتیازات لوجو لذت ببرید و این اتاق را به صورت خانوادگی رزرو کنید یا در صورت تمایل آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نمای دریا یا استخر به صورت نیمه یا جلو بالکن اتاق و داخلی در کل 2 اتاق خواب 1 اتاق خواب با تخت کینگ سایز 1 اتاق خواب با 2 تخت یک نفره میز مطالعه کفپوش چوبی بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 65 متر مربع 4 (بزرگسالان + کودکان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Laguna Superior Room

برای علاقه مندان به شنا ، یک اتاق 45 متر مربعی با پاسیو و استخر آب گرم شنا می کنید.این اتاق 45 مترمربعی دارای منظره کامل دریا است که می توانید از صندلی های راحتی استراحت در پاسیوی آن لذت ببرید.

با دسترسی مستقیم به استخرها ، آنها تجربه شگفت انگیزی را در هر زمان و هر زمان دیگری ارائه می دهند. استخرها در ماه های بهار گرم می شوند تا نهایت لذت شنا را برای شما فراهم کنند.

منظره کامل یا منظره دریا و نمای استخر تراس با بستر یک روز دسترسی مستقیم از تراس به استخر اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ کاناپه میز مطالعه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 45 متر مربع 3 (بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

Laguna Deluxe Room

این اتاق با متراژ 60 مترمربع دارای پاسیو و استخر شنای گرم می باشد. جداکننده به تقسیم اتاق به 2 کمک می کند و این اتاق را برای خانواده های دارای فرزند مناسب می کند.

وقتی از راحتی صندلی های اتاق نشیمن خود در پاسیوی اتاق خود مشاهده می کنید ، از منظره دلربا و جذاب دریا حتی بیشتر لذت خواهید برد. با دسترسی مستقیم به استخرها ، این اتاق 60 مترمربعی تجربه شگفت انگیزی را در هر زمان که بخواهید ارائه می دهد.

استخرها در ماه های بهار گرم می شوند تا نهایت لذت شنا را برای شما فراهم کنند. جداکننده به تقسیم اتاق به 2 کمک می کند و این اتاق را برای خانواده ها مناسب می کند. 2 تلویزیون و همچنین 2 مبل وجود دارد که ممکن است به عنوان تخت برای کودکان دو برابر شود.

نمای دریا یا قسمت جلوی آن تراس با بستر یک روز دسترسی مستقیم از تراس به استخر اتاق و داخلی 2 تخت یک نفره یا 1 تخت سایز بزرگ 2 کاناپه میز مطالعه تقسیم کننده اتاق پارچه بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 60 متر مربع 2 + 2 (بزرگسالان + کودکان) حمام میز آرایش بسته حمام لوجو فن آوری 2 تلویزیون – تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

INDIGO LAGUNA CLUBBER ROOM

اگر تابستان شما را به یاد استخرهای شنا ، موسیقی و رقص می اندازد ، قطعاً توصیه ما به شما اتاق Indigo Laguna Clubber Clubber خواهد بود. در شدیدترین شرایط لوجو و حتی بدروم ، شما می توانید از طریق دسترسی مستقیم اتاق خود به مهمانی در استخر مهمانی ادامه دهید.

در این اتاق هایی که درست در کلوپ ساحلی ایندیگو ساخته شده اند ، مهمانی فقط وقتی بخواهید به پایان می رسد. و وقتی می خواهید استراحت کنید ، یک سیستم جداسازی صدا قوی در خدمت شماست. اتاقهای نیلی Laguna Clubber با دقت تزئین شده ما همچنین کیتهای انرژی مخصوص صبحهای آن شبهای بی پایان را دارند.

هر دو اتاق Indigo Clubber دارای یک پایه داخلی برای مهمانی های رقص خصوصی شما هستند. شما آزاد هستید که حرکات جدید را امتحان کنید و با شریک زندگی خود آزمایش کنید ، یا یک رقصنده قطبی حرفه ای ، یک رقصنده معمولی و / یا یک DJ برای اجرای در اتاق خود استخدام کنید.

LUJO HOTEL

… و شما تنها مانده اید – هنوز چیزهای زیادی برای کشف دارید. درباره یکدیگر به عنوان شریک. مبل تانترا در اتاق های شما این امکان را برای شما فراهم می کند تا موقعیت های نفسانی جدیدی را امتحان کنید تا زندگی عاشقانه خود را به سطح کاملا جدیدی برسانید.

LUJO HOTEL

واقع در داخل کلوپ ساحلی نیلی :  تا حدی منظره دریا دسترسی مستقیم از تراس به استخر مشترک اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ تختخواب مبل راحتی و کتابچه راهنمای کاربر Tantra قطب رقص آینه ویژه طراحی داخلی دیوار طراحی داخلی ویژه کیت بازیابی نیلی در مینی بار بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلاس     اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 50 متر مربع 2 (فقط بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

INDIGO CLUBBER TERRACE ROOM

درست در کلوپ ساحلی ایندیگو ، اتاق های تراس Indigo Clubber Terrace گزینه ایده آل برای کسانی است که برای تفریح ​​به بدروم می آیند. در شدیدترین محیط لوجو و حتی بدروم ، شما می توانید مهمانی را در تراس و وان خود ادامه دهید. 

هنگامی که می خواهید از مهمانی جدا شوید ، یک سیستم انزوای صوتی قوی در خدمت شماست. اتاق های تراس Indigo Clubber Terrace علاوه بر طراحی داخلی خاص ، کیت های انرژی مخصوص صبح های آن شب های بی پایان را نیز دارند.

هر دو اتاق Indigo Clubber دارای یک پایه داخلی برای مهمانی های رقص خصوصی شما هستند. شما آزاد هستید که حرکات جدید را امتحان کنید و با شریک زندگی خود آزمایش کنید ، یا یک رقصنده قطبی حرفه ای ، یک رقصنده معمولی و / یا یک DJ برای اجرای در اتاق خود استخدام کنید.

… و شما تنها مانده اید – هنوز چیزهای زیادی برای کشف دارید. درباره یکدیگر به عنوان شریک. مبل تانترا در اتاق های شما این امکان را برای شما فراهم می کند تا موقعیت های نفسانی جدیدی را امتحان کنید تا زندگی عاشقانه خود را به سطح کاملا جدیدی برسانید.

واقع در داخل کلوپ ساحلی نیلی تا حدی منظره دریا تراس با وان اتاق و داخلی 1 تخت سایز بزرگ تختخواب مبل راحتی و کتابچه راهنمای کاربر Tantra قطب رقص آینه ویژه طراحی داخلی دیوار کیت بازیابی نیلی در مینی بار بسته اتاق لوجو خدمات منحصر به فرد دسترسی به سالن VIP در فرودگاه بدروم / میلا اتاق راحتی برای چک زود هنگام و چک دیر مشاور شادی اندازه & ظرفیت 42 – 70 مترمربع 2 (فقط بزرگسالان) حمام بسته حمام لوجو فن آوری تلویزیون 49 اینچ LG 4K بسته فناوری لوجو

RESTAURANTS

در لوجو ، ما معتقدیم که غذا باید روح شما و همچنین بدن شما را تغذیه کند. سرآشپزهای ما برای افزایش لذت شما در هر وعده غذایی جادو می کنند.انتخاب های لذیذ ، تهیه شده توسط سرآشپزهای برجسته ما در 9 رستوران a la carte با مضامین متفاوت سرو می شوند که همگی برای ایجاد فضایی منحصر به فرد و هنرمندانه طراحی شده اند.

Shibori

Robata Grill   — ژاپن باستان شما را صدا می کند … اگر ما این هنر آشپزی را در فهرست خود قرار نمی دادیم غذاهای آسیایی ما کامل نمی شدند. روباتایاکی که معمولاً فقط به روباتا خلاصه می شود ، روشی است برای پختن غذا روی سیخ به آهستگی روی ذغال داغ.

LUJO HOTEL

گفته می شود این روش پخت و پز خوشمزه و خوش طعم از ماهیگیران باستانی در ژاپن نشأت گرفته است که جعبه های ذغال داغ را با خود بر روی قایق های خود می بردند تا غذای خود را گرم کنند.

LUJO HOTEL

Sushi Bar  —اگرچه روش های پخت و پز بسیاری در غذاهای ژاپنی وجود دارد ، اما معروف ترین آنها معمولاً به هیچ گونه پخت و پز احتیاج ندارد. اگر شما هم از علاقه مندان به سوشی هستید ، فراموش نکنید که Sushi Bar ما را بررسی کنید! انواع مختلف سوشی ، نیجیری ، ساشیمی خوشمزه ما غذای شما را “ویژه” می کند …

LUJO HOTEL

Chef’s Choice  — Miso Marined Black Cod پیچیده شده در برگ Hoba    آیا می دانید Black Cod شما بیش از آنچه شما آماده کرده اید برای این غذا آماده می شود؟ حتی وقتی مطمئن نبودید که چه چیزی را سفارش دهید ، آن را در ماریناد مخصوص خود نشسته بود و همه را خیس می کرد و منتظر بود تا به شما سرو شود.

LUJO HOTEL

مارینینگ سیاه کاد برای دو تا سه روز چیزی است که این غذای شیرین و شیرین ماهی را بسیار منحصر به فرد می کند. امیدواریم به همان اندازه که سرآشپزهای ما آن را برای شما آماده کردند از آن لذت ببرید.

LUJO HOTEL

Sorriso

آیا تاکنون نامی از کوه اتنا شنیده اید؟ آتشفشان فعال ایتالیا در جزیره سیسیل؟ خوب ، آماده چشیدن آن باشید. رستوران ایتالیایی خوش طعم ما با استفاده از اجاق مخصوص آتش سوزی چوب باعث گدازه های کوه اتنا می شود. هر پیتزا را انتخاب کنید و در این فر معتبر تهیه می شود. غذاهای ایتالیایی عالی با طعم ، بو و رایحه از شما پذیرایی می شود و شما را به رویاهای ایتالیایی می برد.

بعضی اوقات بهترین دستور العمل ها به سادگی طعم طبیعی غذا را به خوشمزه ترین شکل ممکن نشان می دهند. همانطور که فیله باس دریای Seared را با برگ خردل و مایونز لیمو تهیه می کنید ، که به طرز هوشمندانه ای توسط سرآشپزهای ما تهیه شده است ، عطر و بوی فوق العاده باس دریا را با افزودن روغن زیتون ، آویشن تازه و سیر مشاهده خواهید کرد.

LUJO HOTEL

El Gaucho

شما احتمالاً قبل از بازدید از عشق ما به گوشت شنیده اید . اما حتی اگر اینگونه باشد ما شما را غافلگیر خواهیم کرد. استیک های ما که تحت شرایط ویژه ای در اتاق های نمک هیمالیا پیر می شوند ، منتظر سفارشات شما هستند. مطابق با سلیقه شما.

LUJO HOTEL

اگر عاشق یک استیک هستید ، می دانید که هر تصمیم نگهداری و پخت غذا طعم غذا را تغییر می دهد. در اینجا در لوجو ، سرآشپزهای باتجربه ما استیک ها را تهیه می کنند تا کاملاً عالی باشند. فیله گوشت گاو منطقه ویژه Lujo حتما تبدیل به یکی از غذاهای مورد علاقه شما خواهد شد.

el gaucho 01 scaled

Gaia

برنج دریایی قرمز کبابی ، گیاه تازه ، سیب زمینی های خرد شده با خردل ، قالبی ، لیمو و پیازچه با فوم فلفلی قرمز                  ماهی تیره دریای سرخ ممکن است یکی از سالم ترین گزینه های ماهی موجود باشد. این ماهی کم چرب خوشمزه و گوشتی مورد علاقه کسانی است که وزن خود را تماشا می کنند یا کسانی که معده ناراحت هستند. کبابی که توسط سرآشپزهای مجرب ما کاملاً کبابی شده و باید امتحان کنید. به خصوص در ماه آوریل یا مه ، زمانی که فصل مناسب ماهی تیره دریای سرخ است.

LUJO HOTEL

Asma

فرهنگ ترکی دستورالعمل های غنی خود را از نسلی حمل کرده است ، فقط به آنها طعم و غنایی می بخشد. شما از غذاهای خوش طعم مخصوصاً تهیه شده توسط سرآشپزهای برجسته ما لذت خواهید برد.بره بدون استخوان تفت داده شده ، پوره بادمجان همراه با ماستيك و گوشت گوشت نام غذاهاي سنتي معمولاً به شما تصور مي كنند كه چه انتظاري داشته باشيد. “Hunkar Begendi” در لغت به معنای “سلطان دوست داشته است”. این غذا ، شایسته سفره سلاطین ، شامل یک پایه بادمجان است که با آرد و شیر پخته شده و با گوشت پخته شده آهسته که روی آن اضافه می شود ، به پایان می رسد.

LUJO HOTEL

Quinoa

در حالی که آنها غذاهای بین المللی را در طول روز سرو می کنند ، شب می آید که کوینوا به یک رستوران مکزیکی تبدیل می شود. خوشمزه ترین گزینه های صبحانه ، ناهار و شام … کنار استخر که شما در مورد کل زمستان آرزو می کنید ، با کینوا طعم جدیدی می یابد. دیگر نیازی به نگرانی در مورد رژیم های غذایی نیست – شما با آن همه شنا هر جرعه و لقمه ای به دست آورده اید! دستور العمل های انتخاب شده غذاهای مکزیکی را با پیچ و تاب آشپزهای Quinoa امتحان کنید. مناسب برای شبهای گرم تابستان.

LUJO HOTEL

Opa! +16

امسال انواع مدیترانه ای و غذاهای دریایی در رستوران اوپا بازسازی و طراحی شده که با ظرفیت دو برابر بیشتر به ساحل می رود ، سرو می شود. با ارائه ترکیبی از غذاهای گوشت و ماهی ، اوپا! این فرصت را به شما می دهد تا فرهنگ غنی مدیترانه و غذاهای دریایی را هم در غذاهای اصلی و هم تاپس میل کنید. ما از همه شما یک شام سبک در فضایی سرگرم کننده انتظار داریم.

LUJO HOTEL

 

 

 

 

 

 

 

 

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم – مارماریس
دیدن همه هتل های تور بدروم

امکانات هتل

  مکان هتل در نقشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات هتل

  لوگو LUJO HOTEL

  برچسب ها

  شبکه های اجتماعی ما

  تماس با آژانس

  02122887100

  پشتیبانی 24 ساعته