آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

MARINA GRAND BEACH | هتل مارینا گرندبیچ

MARINA GRAND BEACH

راهنمای هتل

MARINA GRAND BEACH

MARINA GRAND BEACH هتل مارینا گرند بیچ وارنا هتل ساحلی 5 ستاره در یک منطقه پارکی زیبا، درست در کنار دریا، در بخش جنوبی منطقه توریستی ماسه های طلایی  است. مارینا گرند هتلی بزرگ و مناسب است که در ساحل شنی در جنوب منطقه توریستی نزدیک وارنا به نام شن های طلایی واقع شده است. 

 هتل 4 ستاره Marina Grand Beach تنها 30 متر با ساحل در استراحتگاه Golden Sands و 18 کیلومتر با شهر زیبای وارنا بلغارستان فاصله دارد.این هتل با ارائه برنامه ALL PLUS فراگیر ، مهمانان خود را با امکانات عالی ، خدمات و چشم انداز چشمگیر به ساحل دریای سیاه مجذوب خود می کند.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

مهمانان در MARINA GRAND BEACH قادر خواهند بود از منظره فوق العاده دریا لذت ببرند. نسیم ملایم دریا و فضای استراحت مناسب در میان فضای سبز هتل و وجود پارکی سرسبز و مراکز خرید در حدود ۱۰۰ متری هتل این مکان را به گزینه ای ایده آل برای اقامت تبدیل نموده است. رستوران ها و کافه های متعدد در ۱۵۰ متری از هتل قرار دارند. 

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

درحدود ۲۰۰ متری هتل MARINA GRAND BEACH انواع مراکز توریستی را می توانید پیدا کنید. فرودگاه وارنا  حدود ۳۰ کیلومتر دورتر و فرودگاه بورگاس ۱۳۰ کیلومتر دورتر از هتل است. هتل در سال ۲۰۰۲ بازسازی شده است. این ساحل مرکزی تفریحی و اقامتی استثنایی از تجمل، رفاه و آسایش برای هر دو نوع مسافران کسب و کار و توریست ها است. هتل مطبوع تمامی خواسته های مهمانان را برای اقامتی دلپذیر  برآورده می کند.

هتل MARINA GRAND BEACH در مجموع از ۲۳۴ اتاق از جمله ۴۹ آپارتمان گسترش یافته در بیش از ۸ طبقه دارد. سالن انتظار با ویژگی پذیرش ۲۴ ساعته از موارد مورد توجه این هتل است.اتاق های هتل مارینا گرند دارای یک حمام ، سشوار، خط تلفن مستقیم، تلویزیون کابلی / ماهواره ای، مینی بار و همچنین یک بالکن یا تراس از دیگر امکانات اتاق ها هستند تهویه مطبوع و گرمایش مرکزی کنترل شده  نیز در اتاق ها موجود می باشد.

Double room Sea view

هتل مارینا بیچ بیچ دارای 186 اتاق دونفره ، 43 سوئیت و 5 سوئیت لوکس بزرگ ، دارای نور مناسب و تزئین شده به سبک و ظرافت است. این اتاق ها دارای ۶ نوع مختلف هستند که در خود از ۲ تا ۴ نفر ظرفیت دارد. این اتاق ها ۲۷ متر هستند و همگی به دریا دید دارند. مبلمان مدرن ، رنگ های گرم و تختخواب های راحت با تشک های ارتوپدی ایتالیایی به فضای آرام و آرام در تمام اتاق های هتل Marina Grand Beach کمک می کنند.

MARINA GRAND BEACH

با وجود تنوع در اتاق ها ، همه مناسب خانواده ها ، اقامتی راحت و لذت بخش را تضمین می کنید. نمای شگفت انگیز و همچنین انتخاب عالی خدمات و امکانات ، اتاق ها را به یک هتل ایده آل برای یک تعطیلات رویایی ، سرشار از آرامش و رفاه تبدیل می کند. مهمانان تجاری می توانند در محیط کار خود با امکانات میز کار و وای فای رایگان که برای همه اتاق های هتل Marina Grand Beach فراهم شده است ، در محیط کار خود اقامت داشته باشند.

MARINA GRAND BEACH

لباس را می توان با یک درب مشترک به اتاق استاندارد همسایه متصل کرد.تخت های دوقلو 2 * 100/200 سانتی متر یا تخت دونفره 180/200 سانتی متر ؛ – مبل تختخواب شونده 110/190 سانتی متر ؛ – کف فرش ، در صورت درخواست: اتاقهایی با کاشی در طبقه 1 ؛ – حمام با حمام / توالت ؛ – آینه لوازم آرایشی

MARINA GRAND BEACH

Double room Park view

مبلمان مدرن ، رنگ های گرم و تختخواب های راحت با تشک های ارتوپدی ایتالیایی به فضای آرام و آرام در تمام اتاق های هتل Marina Grand Beach کمک می کنند. با تنوع در اتاق ها ، همه مناسب خانواده ها ، اقامتی راحت و لذت بخش را به شما تضمین می کنیم. 

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 
نمای شگفت انگیز و انتخاب عالی خدمات و امکانات ، اتاق ها را به یک هتل ایده آل برای یک تعطیلات رویایی ، پر از آرامش و رفاه تبدیل می کند. مهمانان تجاری می توانند در محیط کار خود با امکانات میز کار و وای فای رایگان که برای همه اتاق های هتل Marina Grand Beach فراهم شده است.
 
MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 Standard Suite
 
مبلمان مدرن ، رنگ های گرم و تختخواب های راحت با تشک های ارتوپدی ایتالیایی به فضای آرام و آرام در تمام اتاق های هتل Marina Grand Beach کمک می کنند. با وجود تنوع در اتاق ها ، همه مناسب خانواده ها ، اقامتی راحت و لذت بخش را تضمین می کنید. 
MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 
نمای شگفت انگیز و انتخاب عالی خدمات و امکانات ، اتاق ها را به یک هتل ایده آل برای یک تعطیلات رویایی ، سرشار از آرامش و رفاه تبدیل می کند. مهمانان تجاری می توانند در محیط کار خود با امکانات میز کار و وای فای رایگان که برای همه اتاق های هتل Marina Grand Beach فراهم شده است ، در محیط کار خود اقامت داشته باشند. لباس را می توان با یک درب مشترک به اتاق استاندارد همسایه متصل کرد. – تخت اندازه تخت 200/200 سانتی متر – مبل تختخواب شو 140/190 سانتی متر ؛ – حمام با حمام / توالت ؛ – سرویس بهداشتی اضافی – آینه لوازم آرایشی – دمپایی – اندازه اتاق 52 – 67 متر مربع ؛
 
MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 
در محیط کار خود اقامت داشته باشند. لباس را می توان با یک درب مشترک به اتاق استاندارد همسایه متصل کرد. – تخت های دوقلو 2 100 100/200 سانتی متر یا تخت دو نفره 180/200 سانتی متر ؛ – مبل تختخواب شونده 110/190 سانتی متر ؛ – کف فرش ، در صورت درخواست: اتاقهایی با کاشی در طبقه 1 ؛ – حمام با حمام / توالت ؛ – آینه لوازم آرایشی
MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

Deluxe Suite

مبلمان مدرن ، رنگ های گرم و تختخواب های راحت با تشک های ارتوپدی ایتالیایی به فضای آرام و آرام در تمام اتاق های هتل Marina Grand Beach کمک می کنند. با وجود تنوع در اتاق ها ، همه مناسب خانواده ها ، اقامتی راحت و لذت بخش را تضمین می کنید.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 
نمای شگفت انگیز و انتخاب عالی خدمات و امکانات ، اتاق ها را به یک هتل ایده آل برای یک تعطیلات رویایی ، پر از آرامش و رفاه تبدیل می کند. مهمانان تجاری می توانند در محیط کار خود با امکانات میز کار و وای فای رایگان که برای همه اتاق های هتل Marina Grand Beach فراهم شده است ، در محیط کار خود اقامت داشته باشند. 
 
MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ
 

لباس را می توان با یک درب مشترک به اتاق استاندارد همسایه متصل کرد. – تخت اندازه تخت 200/200 سانتی متر – مبل تختخواب شو 140/190 سانتی متر ؛ – حمام با وان و توالت – سرویس بهداشتی اضافی – آینه لوازم آرایشی – دمپایی – امکانات قهوه ساز – اندازه اتاق 52 – 67 متر مربع ؛ MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

All inclusive Plus

نهار به صورت منو هم قابل سفارش است. صبحانه را می توانید در اتاق خود نیز میل کنید. رستوران در هتل بزرگ MARINA GRAND BEACH دارای یک تراس زیبا است. همچنین یک ساندویچ فروشی، یک مغازه آب نبات، یک کافه با تراس و یک بار در هتل وجود دارد. 

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

شام بوفه-نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی – در هنگام صرف غذا در رستوران اصلی میله استخر 08.00 – 18.00 – نوشیدنی های غیر الکلی محلی ، شراب و آبجو نوار لابی 08:00 – 23:00 – نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی نوار میزانسن 10:00 12:30 – میان وعده صبحانه با شیرینی 08.00 – 23.00 – نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی شیرینی فروشی 14.00 – 18.00 – دسر و بستنی 12.00 – 22.00 – نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی میان وعده کنار استخر – 13.30 – 18.00 – میان وعده بعد از ظهر ، نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی محلی

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

آب ، آب و آبجو در مینی بار اتاق (هر روز دوباره پر می شود) صندوق امانات اینترنت Wi-Fi (اتاقها و مکانهای عمومی) * کلیه نوشیدنی ها مشمول سلف سرویس هستند زمان های باز و بسته شدن ، مکان ها و رویدادها به دلیل آب و هوا و اشغال هتل در معرض تغییر هستند.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

Dining & Drinks

رستوران های هتل مارینا گرند بیچ با یک فضای آرام و غذای دلپذیر و غذای خوشمزه میهمانان را به وجد می آورد. رستوران اصلی از یک صبحانه مفید تا شام فراوان پذیرایی می کند. سرآشپزهای ما بهترین غذاهای بلغاری و بین المللی را ایجاد خواهند کرد. میهمانان می توانند از نوشیدنی های خود در فضای منحصر به فرد لابی بار ، بار میان طبقه با تراس ، کافه و استخر استفاده کنند. بسته All-inclusive Plus را رزرو کنید و خود را با انواع خدمات گنجانده شده دلگرم کنید!

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

Sport & entertainment

ورزش و سرگرمی استخر سرپوشیده و 2 استخر روباز (برای بزرگسالان و کودکان) آفتابگیر و چتر کنار استخر حوله های استخر (با ودیعه) تناسب اندام تنیس روی میز کدو حلوایی (رزرو لازم است) مینی کلاب (4-12 سال) 6 روز در هفته برنامه انیمیشن برای کودکان 4- 12 ساله (بازی ها و فعالیت های کودکان ، مینی دیسکو) 6 روز در هفته برنامه انیمیشن برای بزرگسالان (فعالیت های ورزشی ، بازی ها و نمایش ها) 6 روز در هفته.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

هتل مارینا گرند بیچ وارنا MARINA GRAND BEACH یکی از هتل هایی است که دارای امکانات تفریحی بسیار زیادی برای مسافران خود می باشد. این مجموعه در فضای باز دارای استخرهای شنا،سرپوشیده و روباز و یک پارک آبی است با یک ساندویچ فروشی کنار استخر و منطقه شنای ویژه کودکان است.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

همچنین تراس آفتابی با صندلی های ویژه حمام آفتاب و استراحت در فضای باز هتل MARINA GRAND BEACH وجود دارد. یک استخر سرپوشیده شنا، سونا، آفتاب، حمام بخار و همچنین ماساژ و فضای اسپا از گزینه دیگر تفریحی رفاهی در هتل مارینا گرند است. میهمان ما باشید و غذاهای غنی و خوشمزه ، استخرهای سرپوشیده و تفریحی سرپوشیده و استخرهای روباز و سرپوشیده پیدا خواهید کرد.

MARINA GRAND BEACH | مارینا گرند بیچ

علاوه بر این مهمانان فرصت آموزش در ورزشگاه هتل MARINA GRAND BEACH را دارند. صندلی های ویژه استراحت و آفتاب برای استفاده در ساحل (قابل دسترس با هزینه های اضافی) گذاشته  شده است. مهمانان می توانند صبحانه نهار و شام خود را از بوفه باز انتخاب کنند. 

از دیگر امکانات هتل MARINA GRAND BEACH استخر روباز (فصلی)، تراس، میز بیلیارد، پینگ پونگ، راکتبال، حمام بخار فنلاندی،و مرکز تناسب اندام، آبگرم،ماساژ، استخر سرپوشیده، زمین بازی، سرگرمی، باشگاه کودکان، سرویس اتاق ،اجاره اتومبیل، میز پذیرش ۲۴ ساعته ، تبدیل ارز، نگهداری چمدان ATM ، نگهداری از کودکان،خدمات کودک، خشکشویی، تمیز کردن، خدمات اتو، خانه داری روزانه، سالن نشست، سالن مهمانی، فکس، فتوکپی مو ، سالن زیبایی، آسانسور ، حرارت ،تمام فضاها بدون سیگار (عمومی و خصوصی) خدمات پزشکی و  یک پارکینگ ماشین اشاره نمود.

هتل مارینا بیچ بیچ شش روز در هفته برنامه سرگرمی متنوعی را برای بزرگسالان و کودکان ارائه می دهد. تیم انیمیشن حرفه ای از جوانترین مهمانان ما مراقبت می کند. ما استخر کودکان ، زمین بازی کودکان ، مینی کلاب ، مینی دیسکو و فعالیت های خلاقانه کودکان را ارائه می دهیم.

مهمانان هتل مارینا بیچ بیچ می توانند از استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام طبیعی نور آفتاب ، اسکواش و تنیس روی میز استفاده کنند و در کنار استخر روباز با استخر مجزا کودکان استراحت کنند. صندلی های آفتاب گیر و چترهای آفتاب در استخر بدون هزینه و حوله هایی در برابر رسوب ارائه می شود.

NOT included in the All inclusive package (subject to additional charge)

• سرویس اتاق • نوشیدنی های وارداتی • خدمات SPA (روشهای درمانی و ماساژ ، منطقه حرارتی با سونا ، حمام بخار / همام ، اتاق برف و اتاق نمک) • تختخواب و چتر آفتاب در ساحل (خدمات هتل نیست ؛ توسط یک شرکت محلی ارائه می شود) • بیلیارد ، اجاره دوچرخه

 فاصله ی MARINA GRAND BEACH تا جاذبه های وارنا

 • ساحل گلدن سندز: تا هتل شما تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۳ دقیقه پیاده روی به آنجا خواهید رسید.
 • صومعه آلادزا: ۳٫۸ کیلومتر تا شما فاصله داشته که با پای پیاده در عرض ۵۸ دقیقه و با ماشین ۱۱ دقیقه تا این صومعه راه دارید.
 • پارک آبی وارنا: ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد که با ۸ دقیقه رانندگی به آین مکان می رسید.
 • پارک باغ وحش وارنا: این باغ وحش، ۱۳٫۸ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۲ دقیقه رانندگی به این محل می رسید.
 • کلیسای وارنا: ۱۸٫۶ کیلومتر است که با ۲۹ دقیقه رانندگی از هتل به این میدان می رسید.
 • فرودگاه بین الملی وارنا: این فرودگاه تا هتل ۴ ستاره ۲۷ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی ۴۳ دقیقه در راه خواهید بود.

ارسال 60% کل هزینه تور بلغارستان زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین وارنا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

هتل های بلغارستان

تور بلغار-وارنا

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آرایشگاه زنانه
 • آرایشگاه مردانه
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • تالارهای چند منظوره
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خشکشویی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • لابی
 • نزدیک به ساحل
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • اتاق بازی برای کودکان
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • سالن بدنسازی
 • سونا
 • رستوران
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات هتل

لوگو MARINA GRAND BEACH
+359 52 357 240
http://www.marinagrandbeach.bg
9007 Golden Sands, Varna, Bulgaria

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته