آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

MARTI RESORT HOTEL | هتل مارتی ریزورت

MARTI RESORT HOTEL

راهنمای هتل

MARTI RESORT HOTEL

هتل 5 ستاره MARTI RESORT HOTEL با مشرف به خلیج Icmeler ، اتاق هایی با فضای نشیمن و بالکن اختصاصی ارائه می دهد. امکانات شامل 2 استخر شنای بزرگ ، یک ساحل اختصاصی و یک مرکز بهداشتی است. اتاق های مدرن تزئین شده در هتل Marti Resort de Luxe دارای تهویه مطبوع ، کف پارکت و پنجره هایی از کف تا سقف هستند.

İçmeler در قلب مارماریس واقع شده است ، یک مکان تفریحی برای تعطیلات و یکی از مهمترین نقاط جاذبه در جهان است ، مانند آسمان روی زمین. MARTI RESORT HOTEL که در سال 1967 به عنوان اولین هتل تفریحی ترکیه تاسیس شد ، نوید یک تعطیلات فراموش نشدنی را در اوچملر ، یک استراحتگاه طبیعی و جذاب می دهد ، که با منابع آب شفابخش خود سلامتی ، آرامش و انرژی زندگی را برای مهمانان خود فراهم می کند.

MARTI RESORT HOTEL با آثاری از روستاهای سنتی مولا بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ محلی است. هماهنگی سنگ و چوب هم افزایی بی نظیر دریا و درختان کاج اطراف آن را همراهی می کند. پس از بازسازی در سال 2013 ، هتل ترکیبی از سنت های Muğla و طراحی های مدرن و با کیفیت را به وجود آورد. 

ما شما را به یک تعطیلات لوکس و آرام دعوت می کنیم که انتظارات شما را پشت سر بگذارد. در حالی که از رقص تماشایی سبز و آبی لذت می برید ، در ساحل پرچم آبی نوشیدنی خود را بنوشید. در رستوران ها با طعم های خوشمزه سفر کنید. جسم و روح خود را در مرکز بهداشت و زیبایی خراب کنید و از طریق جلسات درمانی شخصی و مراقبت ، احساس جوان و شادابی کنید.

 رویدادهای بی شمار روز و شب برای میهمانان در هر سنی در انتظار شما هستند. هتل ما برای فرار از زندگی روزمره زندگی شهری در قلب مارماریس ، 10 دقیقه با İçmeler ، تعطیلات را تضمین می کند. MARTI RESORT HOTEL درهای دنیای دیگری را باز می کند که با درختان کاج و صدای جذاب پرندگان و امواج از شما استقبال می کند. 

 با تجربه مهمان نوازی در طول نیم قرن ، MARTI RESORT HOTELسطح کیفیت و استانداردها را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا می دهد. این استراحتگاه برای محوطه سازی که با آگاهی از محیط زیست احترام گذاشته و فرهنگ محلی را احترام می گذارد ، تعدادی گواهینامه و جوایز دریافت کرده است.


MARTI RESORT HOTEL با هدف ایجاد خاطرات فراموش نشدنی و تبدیل خوشبختی شما به یک عادت ، از یک رویکرد جزئی گرا استقبال می کند. به تفریحگاه Martı در قلب İçmeler خوش آمدید – مارماریس در ترکیه ، یکی از محبوب ترین و زیباترین مکانهای تعطیلات جهان با سواحل و خلیج های مسحورکننده خود است.

در سال 1969 با معماری منحصر به فرد و منحصر به فرد ، به عنوان اولین هتل تفریحی در ترکیه ساخته شده است. MARTI RESORT HOTEL نوید یک تجربه تعطیلات فراموش نشدنی را برای میهمانان خود در اچملر می دهد که هزاران سال است به دلیل داشتن آب های شفابخش که برای سلامتی ، انرژی زندگی و آرامش مفید است ، محبوب بوده است.

 SEA-VIEW DELUXE ROOMS

سایر بخش های اتاق های بزرگ MARTI RESORT HOTEL که به ویژه در سبک کلاسیک و روستایی طراحی شده اند ، کف پارکت چوبی را برای افزایش دنج بودن ، حمام های پوشیده از سنگ تراورتن ، مبلمان و پارچه های چوبی جامد با طرح ویژه ، با یک کاناپه راحت در اتاق و بالکن که در آن از راحتی لذت می برید ، ارائه می دهند.

SEA-VIEW DELUXE ROOMS

زندگی با چشم انداز عالی از سبز و آبی. هر اتاق با لمس ترکی در نظر گرفته شده است که می تواند به شهر مهمان حس مشخصی از شهر خود بدهد. شما از ترکیبی از لوکس و راحتی در اتاق های لوکس و بزرگ لذت خواهید برد. مناظر دیدنی و جذاب از خلیج meçmeler درست در قلب طبیعت را تماشا کنید. 

SEA-VIEW DELUXE ROOMS

امکانات اتاقهای MARTI RESORT HOTEL بزرگ و راحت 30 تا 45 متری حداکثر تعداد مهمان در هر اتاق: 3 سرویس اتاق بالکن (4 – 6 متر مربع) کف پارکت چوبی تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار حمام تراورتن با دوش و توالت جداگانه روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

SEA-VIEW DELUXE ROOMS

همه اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، مینی بار و حمام اختصاصی هستند. برای ماساژ آرامش بخش می توانید در مرکز بهداشت متوقف شوید. همچنین یک سونا ، حمام ترکی و مرکز تناسب اندام وجود دارد. 

SEA-VIEW DELUXE ROOMS

PINE FOREST-VIEW DELUXE ROOMS

اتاق های بزرگ MARTI RESORT HOTEL که به ویژه در سبک کلاسیک و روستایی طراحی شده اند ، کف پارکت های چوبی را برای افزایش دنج بودن ، حمام های پوشیده از سنگ تراورتن ، مبلمان و پارچه های چوبی جامد با طرح ویژه ، با یک کاناپه راحت در اتاق و بالکن که در آن از راحتی لذت می برید ، ارائه می دهند. زندگی با منظره ای عالی از درختان کاج.

PINE FOREST-VIEW DELUXE ROOMS

هر اتاق با ترکیبی از ترکی ها می تواند حس مشخصی از شهری که در آن هستند را به میهمانان ارائه دهد. شما از ترکیبی از راحتی و راحتی در اتاق های لوکس و شیک و بزرگ لذت خواهید برد. منظره سبز زمردی از جنگل درست در قلب طبیعت چشم نواز است. 

PINE FOREST-VIEW DELUXE ROOMS

امکانات اتاق MARTI RESORT HOTEL  :  اتاقهای بزرگ و راحت 35 تا 45 متری حداکثر تعداد مهمان در هر اتاق: 3 سرویس اتاق بالکن یا بالکن فرانسوی (4-6 متر مربع) (قیمت ممکن است متفاوت باشد) کف پارکت چوبی تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار حمام تراورتن با دوش و توالت جداگانه روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

PINE FOREST-VIEW DELUXE ROOMS

DELUXE SUITES – with 1 bedroom

 سوئیت های بزرگ MARTI RESORT HOTEL دارای یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن است که شامل یک کاناپه راحت و همچنین یک درب اتصال ، دو حمام سنگ تراورتن ، مبلمان از چوب جامد و پارچه هایی است که به سبک کلاسیک و روستایی ، کف های پارکت چوبی و یک بالکن یا تراس با ساحل دیدنی طراحی شده اند. یا نماهای طبیعت.

DELUXE SUITES - with 1 bedroom

سوئیت های MARTI RESORT HOTEL برای مهمانانی که مایلند از هماهنگی لوکس ، سبک و راحتی قدردانی کنند ایده آل هستند. ما قول تعطیلاتی را می دهیم که بسیار فراتر از تخیل و انتظارات شما باشد. امکانات اتاق اتاقهای بزرگ و راحت 58 متری یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن جداگانه 

DELUXE SUITES - with 1 bedroom

حداکثر تعداد مهمان MARTI RESORT HOTEL در هر اتاق: 3 سرویس اتاق بالکن و بالکن فرانسوی (3-4 متر مربع) کف پارکت چوبی تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش چای و قهوه رایگان در اتاق راه اندازی می شود مینی بار صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار حمام تراورتن با دو دوش جداگانه و

 DELUXE SUITES - with 1 bedroom

 DELUXE SUITES – with 2 bedrooms

سوئیت های بزرگ MARTI RESORT HOTEL دارای دو اتاق خواب ، یکی با یک تخت بزرگ دو نفره و دیگری با یک تخت دوقلو ، و یک اتاق نشیمن است که شامل یک کاناپه راحت ، میز شام و همچنین یک درب اتصال ، دو حمام سنگ تراورتن ، مبلمان چوبی جامد و پارچه های مخصوص طراحی شده در به سبک کلاسیک و روستایی ، کف های پارکت چوبی ، و بالکن یا تراس با چشم انداز چشمگیر ساحل یا طبیعت.

DELUXE SUITES - with 2 bedrooms

سوئیت های MARTI RESORT HOTEL  برای میهمانانی که می خواهند از هماهنگی لوکس ، سبک و راحتی قدردانی کنند ایده آل هستند. ما قول تعطیلاتی را می دهیم که بسیار فراتر از تخیل و انتظارات شما باشد. امکانات اتاق اتاقهای بزرگ و راحت 81 متری دو اتاق خواب و یک اتاق نشیمن جداگانه .

DELUXE SUITES - with 2 bedrooms

حداکثر تعداد مهمان MARTI RESORT HOTEL در هر اتاق : 5 نفر سرویس اتاق بالکن و بالکن فرانسوی (3-4 متر مربع) (قیمت ممکن است متفاوت باشد) کف پارکت چوبی تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش چای و قهوه رایگان در اتاق راه اندازی می شود مینی بار صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار حمام تراورتن با دو دوش و توالت جداگانه روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

DELUXE SUITES - with 2 bedrooms

SULTAN´S SUITE

سوئیت سلطان MARTI RESORT HOTEL دارای یک اتاق خواب ، یک حمام ، دو توالت و یک حمام ترکی و همچنین جکوزی ماساژ آبی و سایر امکانات لوکس در اتاق خواب است. مبلمان و پارچه های چوبی جامد که به سبک کلاسیک و روستایی ، کف های پارکت چوبی و بالکن با چشم اندازهای فوق العاده از خلیج meçmeler طراحی شده اند.

SULTAN´S SUITE

امکانات اتاق MARTI RESORT HOTEL  :  اتاقهای بزرگ و راحت 81 متری یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن جداگانه حداکثر تعداد مهمان در هر اتاق: 3 سرویس اتاق دو بالکن (4-5 متر مربع و 2 متر مربع) کف پارکت چوبی تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش چای و قهوه رایگان در اتاق راه اندازی می شود .

SULTAN´S SUITE

مینی بار صندوق امانات تلویزیون LCD با ماهواره ، موسیقی و اطلاعات Martı پخش می شود دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار جکوزی ماساژ آبی حمام تراورتن با کابینت دوش و دو توالت همام ترکی روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

SULTAN´S SUITE

DELUXE DUBLEX VILLAS – with 2 bedrooms

 ویژگی های بسیاری را کشف کرده اید که برای ایجاد هماهنگی بین راحتی ، سبک و ظرافت طراحی شده اند. این ویلاهای بزرگ دوبلکس با دو اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن که شامل یک کاناپه ، حمام سنگ تراورتن با وان ، جکوزی ماساژ هیدرولیک ، مبلمان چوبی جامد و پارچه هایی است که به سبک کلاسیک و روستایی طراحی شده اند .

DELUXE DUBLEX VILLAS - with 2 bedrooms

، کف مرمر ، راحتی که منعکس کننده یک تجربه منحصر به فرد است. لمس غنی و سنتی ترکی در مبلمان ، یک آشپزخانه کوچک با همه امکانات ، یک بالکن یا تراس و یک ورودی دنج.سوئیت های هتل Martı Resort برای میهمانانی که مایلند قدر لوکس بودن را بدانند ایده آل هستند. امکانات اتاق ویلاهای بزرگ و راحت 81 تا 160 متری دوبلکس دو خوابه و یک اتاق نشیمن حداکثر تعداد مهمان در هر اتاق: 5 نفر

DELUXE DUBLEX VILLAS - with 2 bedrooms

سرویس اتاق MARTI RESORT HOTEL   ست نیمکت بخاری بالکن یا تراس (5-8 متر مربع) تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش آشپزخانه ای با مایکروویو ، آبگرمکن ، اجاق گاز ، یخچال کوچک ، سینک ظرفشویی و امکانات رفاهی لازم صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار جاکوزی ماساژ آبی دو وان سی دی ریدر تنظیم چای و قهوه روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

 DELUXE DUBLEX VILLAS - with 2 bedrooms

 PRESIDENTIAL SUITES

 ستاره درخشان هتل MARTI RESORT HOTEL  یک تجربه منحصر به فرد : سوئیت های مجلل با راحتی منزل خود تراسی خصوصی برای آفتاب گرفتن با منظره دریا بدون وقفه که تا ابدیت خلیج meçmeler گسترش می یابد را به شما ارائه می دهند.

PRESIDENTIAL SUITES

سوئیت های دوبلکس MARTI RESORT HOTEL بسیار بزرگ سه یا دو اتاق خواب با یک تخت در طبقه بالا و دو تخت بزرگ در طبقه پایین ، دو حمام مرمر و کابینت دوش ، یک اتاق نشیمن بزرگ با شومینه و کاناپه و همچنین یک اتاق غذاخوری ارائه می دهند.

PRESIDENTIAL SUITES

سوئیت های لوکس MARTI RESORT HOTEL برای خانواده ها ایده آل هستند زیرا می توانند با گسترش کف اختصاصی سوئیت از طریق درب اتصال ، به عنوان یک سوئیت شش خوابه مورد استفاده قرار گیرند. خدمات VIP Premium به طور همه جانبه در تمام سوئیت های لوکس ارائه می شود. برای اقامتگاهی فراموش نشدنی ، تعداد بیشماری از ویژگی های برتر را کشف کرده و ضمن قدردانی از همه لمس های خاص ، در حمام مرمر زیبا ظاهر شوید.

PRESIDENTIAL SUITES

امکانات اتاق MARTI RESORT HOTEL سوئیت های لوکس 160 تا 208 متر مربعی انتخاب دو یا سه اتاق خواب با دو حمام یک اتاق نشیمن بزرگ با یک کاناپه و میز ناهار خوری. حداکثر تعداد مهمان در هر اتاق: 6 نفر سرویس اتاق بخاری آشپزخانه جداگانه تراس آفتاب گرفتن (80-88 متر مربع) آفتابگیرها تهویه مطبوع آشکارسازهای آتش و آب پاش صندوق امانات تلویزیون LCD با پخش اطلاعات ماهواره ای ، موسیقی و Martı دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم تلفن سشوار جکوزی ماساژ آبی حمام و کابینت دوش سی دی ریدر تنظیم چای و قهوه روپوش و دمپایی (در صورت درخواست)

 PRESIDENTIAL SUITES

 “KAPADOKYA” Buffet Restaurant with a Terrace

 رستوران Kapadokya از آثار چوبی نجاران قدیمی دریای سیاه الهام گرفته شده است. هتل MARTI RESORT HOTEL دارای سقفی به ارتفاع هفت متر و تراس وسیع باغ با چشم اندازهای دیدنی از خلیج İçmeler است.این رستوران دارای موسیقی زنده است. ضمن لذت بردن از طعم های بی نظیر وعده های غذایی خود ، نسیم دلپذیر دریای اژه را احساس کنید.      صبحانه: 07: 30-11: 00        ناهار: 12: 30-14: 00        شام: 19: 00-21: 30 شام آخر: 23: 30-00: 00

 

  “MIMOZA” – Italian à la carte restaurant

 میهمانان می توانند از یک وعده غذایی شگفت انگیز در MARTI RESORT HOTEL  که به نام غرفه هایی (Otağ) که با معماری شرقی ساخته شده اند و توسط سلاطین عثمانی استفاده شده اند ، استفاده کنند. رستوران Mimoza A La Carte انتخاب های برتر از غذاهای ایتالیایی را سرو می کند. ظرفیت 50 صندلی ساعت خدمات: 19: 00-22: 00 10 یورو هزینه خدمات برای هر نفر و رزرواسیون برای محل اقامت “Ultra All-Inclusive” لازم است.

 

 PATISSERIE

 کیک ها و کلوچه های تازه پوند روزانه و همچنین گزینه های معروف قهوه و چای را در سالن استراحت و باغ بچشید. 10: 00-00: 00 نوشیدنی گرم 16: 00-17: 30 بستنی 16: 00-17: 30 وقت چای با کیک پوند و سرویس کوکی (Ultra All-Inclusive)

PATISSERIE

 “OTAG” SNACK & BAR

با رویکرد سرویس Otağ Snack & Bar از صبحانه و میان وعده دوم لذت ببرید. ظرفیت 50 صندلی. میان وعده 12: 00-16: 30 (فوق العاده فراگیر) وفل 16: 00-17: 00 (فوق العاده فراگیر)

“ORIENTAL BAR”

ما از شما دعوت می کنیم تا احساس فرار و تغییر به خصوص در هنگام غروب خورشید در محیط جادویی Oriental Bar را لذت ببرید. ساعت خدمات ؛ 18: 00-01: 00

“CASANOVA BAR”

بار Casanova شما را به تجربه ریتم شب همراه با پیانو و فلوت هر شب دعوت می کند. ساعت کار 10:00 – 01:00

“TIKI BEACH” RESTAURANT & BAR

تمام خانواده با هم در رستوران و بار ساحلی Tiki هستند … ضمن تماشای منظره باشکوه خلیج meçmeler ، از انتخاب های لذیذ غذاهای ایتالیایی و آمریکایی لذت ببرید. ساعت خدمات ؛ 10: 00-02: 00

SERVICES

در هتل MARTI RESORT HOTEL  از تعطیلات آرام و مهیج با خانواده خود لذت ببرید. هنگام چک کردن کوکتل خوش آمدید تلفن و نمابر تاکسی سرویس* اجاره اتومبیل* خدمات پستی مرکز سلامتی مرکز SPA (همام ترکی ، سونا ، جکوزی ، سرویس ماساژ – با هزینه اضافی) مرکز غواصی * (PADİ) (CMAS) (TSSF) * رفتینگ * ورزشهای آبی موتوری و غیر موتوری * باشگاه قایقرانی * (Martı Marina) حوله ساحل ، آفتاب و چتر آفتاب

SERVICES

MARTI VACATION CLUB

Martac Vacation Club اوج تجربه و دانش فنی MARTI RESORT HOTEL  است: یک ایده کاملا متفاوت برای تعطیلات. این سیستم سالهاست که با موفقیت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و این Martı Hotels & Marinas است که آن را در سال 1998 در ترکیه راه اندازی کرده است و تاکنون تجربه بسیار رضایت بخشی بوده است. با تشکر از اطمینان صدا ارائه شده توسط Martı Hotels & Marinas و همچنین کیفیت و راحتی بی نظیر ، Martı Vacation Clubs تعطیلات شما را از یک فاجعه کامل با عواقب غیر قابل پیش بینی نجات می دهد.

MARTI VACATION CLUB

باشگاه تعطیلات Martı ، مستقر در هتل MARTI RESORT HOTEL فرصتی برای تجربه تعطیلات فراموش نشدنی را در استانبول ، بهشت ​​پنهان Hisaronu و Sirince ، جایی که سایر هتل های گروه در آن قرار دارند ، ارائه می دهد.

به فرصت مبادله ای که اعضای آن واجد شرایط هستند … همه “سوئیت های لوکس” برای تعطیلات مستقل و رایگان در زیبایی های دریا و طبیعت طراحی شده اند. شما می توانید در تمام رویدادهایی که در هتل محل اقامت سوئیت شما برگزار می شود شرکت کنید و یا به لطف امکاناتی ممتاز در مجموعه انحصاری خود از راحتی خانه خود لذت ببرید.

“سوئیت های لوکس” مستقل با اندازه ای بین 50 تا 200 متر مربع گزینه های 1 یا 2 اتاق را ارائه می دهند. “سوئیت های لوکس” 2 اتاقه 2 حمام در خود جای داده اند. این “سوئیت های لوکس” ویژه شما یک فضای گرم ، دلنشین و دنج درست مانند خانه شما ارائه می دهند.


برخی از امتیازاتی که اعضای باشگاه تعطیلات Martac ممکن است آزادانه از آن بهره مند شوند عبارتند از: انیمیشن ، مینی کلاب ، مرکز سرگرمی ، تناسب اندام ، والیبال ساحلی ، تنیس روی میز ، بازی های استخر ، زمین های تنیس (با رزرو) ، بسکتبال ، حمام ترکی ، سونا ، ساحل و استخر اعضای باشگاه تعطیلات Martı علاوه بر همه فرصت های ارائه شده توسط Martı Myra ، Martı Resort و Martı La Perla از امتیاز بسیاری از خدمات ویژه برخوردار هستند.

برخی از خدمات انحصاری ارائه شده توسط Martac Vacation Club: با گذراندن امتیازات خود در سوئیت های مشابه در MARTI RESORT HOTEL  یا در هتل های دیگر ، با فرصت مبادله ، فرصتی برای تعطیلات درست همانطور که می خواهید باشد. 20٪ تخفیف در کل هزینه های اضافی خود در هتل های Martı. ، توزیع روزانه روزنامه ، سرویس چای و قهوه رایگان در اتاق ها ، منوی بالش ، ست های مراقبت شخصی در حمام ها ، اجاره ماشین (*)

(*) قیمت های ویژه اعضای باشگاه تعطیلات Martı : شرایط عضویت انعطاف پذیر و راحت. فرصتی برای مجموعه ای چند منظوره از مزایا ، اکنون می توانید “سوئیت های لوکس” از Martac Vacation Club را برای دوره های 3 ، 4 یا 5 ساله با شرایط و شرایط جذاب داشته باشید. با تشکر از دوره های انعطاف پذیر برای رزرو ، امکان رزرو هفته (های) به لطف رزرو قبلی وجود دارد.

MARTI VACATION CLUB POINTS SYSTEM

اعضای Martac Vacation Club از لطف Martı Hotels & Marinas در همه هتل های گروهی به لطف Martı Point System برخوردار خواهند شد.شما با سیستم امتیازات Martı Vacation Club مجموعه گسترده ای از گزینه های بسیار آسان ، انعطاف پذیر و متفاوت در تعطیلات را در اختیار خواهید داشت.

شما می توانید از امتیازات خود در ازای عضویت در Vacation Club به عنوان تنها خواسته خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را در موجودی اتاق انتخاب شده VIP در تمام هتل های Martı صرف کنید.می توانید با افسران MVC صحبت کنید تا اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از نقاط انعطاف پذیر و سایر مسائل کسب کنید.

 MARTI RESORT HOTEL Beach

ساحل پرچم آبی ، که در امتداد خلیج meçmeler با چترهای ساحلی و آفتابگیر زیادی امتداد یافته است ، نوید روزهای آفتابی بسیاری را می دهد زیرا برای لذت بردن از استراحتگاه ساحل دریای اژه برنده جایزه خود ، هر آنچه را که لازم دارید خواهید داشت. در امتداد خلیج 115 متری و عرض 33 متری شنا کنید. دما و شرایط آب شنا کردن از آوریل تا اواسط ماه نوامبر را ایده آل می کند.

Pools

استخر عظیم قابل توسعه MARTI RESORT HOTEL  با استانداردهای بین المللی با مساحت 1333 متر مربع در زیر سایه تپه های پوشیده از درخت کاج در بین مناطق اختصاصی Martı Resort قرار دارد. دو استخر شنای عمیق 140 سانتی متری وجود دارد که به دلیل موقعیت مکانی در منظره باقی می مانند.

BEACH & POOLS

استخرها با پاسیوی سنگی از یکدیگر جدا شده اند و در طرفین درختان خرما ، آفتاب و چترهای آفتاب وجود دارد. یک استخر 65 متری برای کودکان نیز وجود دارد. یک استخر سرپوشیده گرم به عرض 80 متر مربع و عمق 140 سانتی متر نیز برای لذت شما ارائه شده است.

BEACH & POOLS

PAVILION SERVICE MARTI RESORT HOTEL

بسته 1 : پرسنل خدمات ویژه غرفه بین ساعت 09: 00-18: 00       Wi-Fi رایگان خدمات نوار در مفهوم سرویس روزنامه در صورت درخواست روز سرویس بستنی کوکتل مخصوص و سرویس لیموناد سرد سرویس میان وعده از منو خدمات میوه روزانه ، تازه و خنک شده دو بار در روز سرویس روتختی و حوله ساحلی دو بار در روز نوشیدنی و شراب ممتاز از فهرست با هزینه اضافی و در صورت درخواست شام Aela carte از منو با هزینه اضافی و در صورت درخواست برای حداکثر 4 نفر (هزینه اضافی از 5 نفر شروع می شود)

PAVILION SERVICE

بسته 2 علاوه بر بسته 1؛ سرویس نوشیدنی ممتاز تمام روز (ویسکی ، کنیاک ، جین ، ودکا ، تکیلا ، روم و ورموت) خدمات غرفه حداکثر برای 4 نفر است ، برای شخص اضافی هزینه اضافی پرداخت می شود.

بسته 3 علاوه بر بسته 2؛ یک بطری شامپاین و توت فرنگی وارداتی (فصلی) ماساژ رفلکسولوژی در بسته موجود است. در صورت درخواست ، یک شام منوی A’la Carte در یک مکان عاشقانه در Pavilion ارائه می شود. خدمات غرفه حداکثر برای 4 نفر است ، برای شخص اضافی هزینه اضافی پرداخت می شود.

Spa and Wellness 

بدن و روح خود را با یک اسکراب بدن یا ماساژ دلپذیر در همام ترکی مرکز سلامتی ما که بهترین برنامه های درمانی و مراقبت را ارائه می دهد ، آرام کنید. خود را خراب کنید و از تمام نگرانی های خود خلاص شوید. این تاسیسات وسیع و زیبا که شامل اتاق های مراقبت ، اتاق های مجزا برای زنان و مردان ، یک حمام سنتی ترکی با سونا و استخر ، جکوزی با ماساژ آب و استخر گرم می شود.

 Martı Spa and Wellness ، با تیم بین المللی درمانگران خود ، از محصولات با دقت انتخاب شده برای انتخاب گسترده ای از درمان ها متناسب با نیازها و تنظیمات فردی استفاده می کند. مهمانان در جو راحتی ، حرفه ای و مراقبت جوان سازی واقعی را تجربه خواهند کرد.

خدمات با هزینه اضافی در دسترس هستند : ماساژ درمانی ماساژ کلاسیک سوئدی ماساژ سلطان چهار دست ماساژ بالی ماساژ تایلندی ماساژ سر هند ماساژ کلنگ ماساژ عسل درمانی ماساژ شکلات داغ ماساژ آفتاب گرفتن مراقبت از پوست مراقبت از پوست کلاسیک مراقبت ضد چروک جوان سازی مراقبت از رطوبت شدید مراقبت از بدن بسته مراقبت از بدن و ماسک سرد مدل سازی مراقبت از پستان مراقبت از پشت با جلبک دریایی لایه برداری بدن لایه برداری نمک دریا مراقبت از ماسک جلبک دریایی کلاسیک معروف ماسک جلبک دریایی مراقبت از پوست را بپیچید

مراقبت از دست و دست پارافین درمانی فشرده دست مراقبت از دست ضد سلولیت مراقبت از مدلسازی حرارتی (ناحیه ران) ، مراقبت از مدل سازی ترمو (ناحیه پشت) ، مراقبت از مدل سازی ترمو (ناحیه قفسه سینه) مراقبت از ماسک بدن مراقبت از جلبک دریایی مراقبت از سفت کننده مراقبت از شکلات سفت کننده (ضد استرس) مراقبت از شکلات سلولیت (ضد استرس) ماسک گل و لای دریای مرده حمام ترکی مالش دادن اسکراب و ماساژ فوم ماساژ صابون سنتی رفلکسولوژی ماساژ پا

Massage Therapies

ماساژهایی که شامل تماس و لمس یک به یک هستند بسیار موثرتر از ماساژهای با تکنیک های دیگر هستند. به لطف قدرت روانشناختی و متابولیکی که به بدن خود می بخشید ، آرامش درونی خود را حفظ خواهید کرد و ذوق زندگی بیشتری خواهید داشت.

 ماساژ شکلات بدن شما را زیبا می کند ، ماساژ سنگ گرم انرژی شما را افزایش می دهد و ماساژ بالی شما را از استرس خلاص کرده و به شما آرامش می بخشد. ماساژ کلاسیک سوئدی این ماساژ در پشت ، بازوها ، پاها و ناحیه قفسه سینه اعمال می شود و باعث ایجاد اثر آرامش بخش و آرامش بخش می شود. این حالت تنش را برطرف می کند ، گردش خون را افزایش می دهد و احساس آرامش می دهد. 

ماساژ سلطان چهار دست در حالی که دستان ماساژ دهنده با حرکتی هماهنگ بدن شما را می مالند ، سموم دفع می شوند. علاوه بر احساس آرامش ، پوست شما به دلیل انتقال مثبت انرژی استرس را تمیز کرده و تازه می شود. 

 ماساژ بالی ماساژ سنتی خاور دور ، این ماساژ ترکیبی شامل ماساژهای نقطه ای ، آرامش ، کشش و خم شدن است. با ارسال سیگنال های انرژی طبیعی به قسمت های داخلی بدن و ایجاد تعادل و آرامش ، درد را تسکین می دهد. 

 ماساژ تایلندی شامل فشار ریتمیک و حرکتهای کششی آهسته از طریق کانالهای انرژی بدن است. ماساژ شامل ایجاد فشار مشخصی روی کف دست ، شست ، آرنج ، پا و کانالهای انرژی است که بسیار مهم است. ماساژور / ماساژ بدن را به آرامی تکان می دهد تا مفاصل باز شود و به کشیدگی کمک کند. 


 ماساژ سر هند این ماساژ با استفاده از روغن های معطر معطر برای شل شدن عضلات ، افزایش گردش خون و آرامش و آرامش روح ، روی قسمت های بالاتنه ، پشت ، گردن ، پوست سر و مو اعمال می شود. این به شما کمک می کند تا از انرژی منفی جمع شده و در اثر فشارهای روحی در بدن باقی بمانید. 

ماساژ کلنگ این ماساژ صوتی سنتی از نپال شامل کاسه های آلیاژی است که با استفاده از 16 ماده معدنی مختلف در سطوح مختلف ساخته شده اند. کاسه ها در مکانهای خاصی از بدن قرار می گیرند و ارتعاشی که در اثر برخورد با کاسه ایجاد می شود به کل بدن گسترش می یابد. در نتیجه ، بدن قدرت خود ترمیم کننده و ذائقه زندگی خود را افزایش می دهد. 

 ماساژ عسل درمانی این ماساژ به کل بدن اعمال می شود. عسل با محتویات خود یک اثر درمانی و بر آرتروز ایجاد می کند. گردش خون را افزایش می دهد ، به منافذ باز پوست کمک می کند ، سموم را پاک می کند و درد را کاهش می دهد. با اثر ویتامینی که ایجاد می کند پوست را پرورش و نرم می کند. 


 ماساژ شکلات داغ این ماساژ نه تنها برای بدن ، بلکه برای حواس نیز جذاب است. اثر ضد اکسیداتی شکلات گردش خون را افزایش می دهد ، باعث تجدید سلول می شود و پیری سلول را به تأخیر می اندازد. سفتی و انعطاف پذیری پوست را بهبود می بخشد و با برانگیختن حس بویایی احساس آرامش می کند. 

 ماساژ آفتاب گرفتن یک ماساژ مناسب برای کسانی که می خواهند یک آفتاب با پوست سریع بگیرند.

Skin Care

مراقبت از پوست کلاسیک : ابتدا صورت را با ژل مناسب صورت خود تمیز کرده ، سپس مقوی و لایه بردار زده و به دنبال آن بخار ایجاد می شود. در آخر ، درمان فشار برای از بین بردن تمام توده های چربی و لکه های سیاه اعمال می شود.


جلسه با ماسکی مناسب برای صورت و سپس استفاده از کرم دور چشم کامل می شود. مراقبت ضد چروک یک بسته مراقبت ضد چروک برای پوست های مسن تر. پوست با ژل مناسب پوست شما پاک می شود و به دنبال آن ماسک مخصوص ، مقوی و لایه بردار برای افزایش گردش خون ایجاد می شود. 

سپس ، بخار و فشار برای از بین بردن تمام توده های چربی و لکه های سیاه اعمال می شود. یک ماسک و سرم مخصوص بر روی چشم ، صورت و نواحی کم گردن زده می شود و سپس با استفاده از ماسک کرم مرطوب کننده و ماساژ روند کار کامل می شود. 


جوان سازی ماسک مخصوص بسته بندی مخصوص بسته بندی ماسک مخصوص خنک سازی و تسکین پوست خسته است. این قرمزی پوست را از بین می برد ، حساسیت را بهبود می بخشد و پوست را آرام می کند. به دنبال آن پاکسازی با ژل مناسب پوست ، ماسک برای سرعت بخشیدن به گردش خون و مواد مقوی و لایه بردار صورت می گیرد. 

در آخر ، درمان بخار و فشار برای از بین بردن تمام توده های چربی و لکه های سیاه اعمال می شود. قبل از اتمام روند کار با ماساژ با استفاده از کرم مرطوب کننده ، ماسک و سرم خاصی روی چشم و کل ناحیه صورت زده می شود. 

مراقبت از رطوبت شدید از تعادل رطوبت پوست محافظت می کند. پوست با ژل مناسب پوست شما پاک می شود و به دنبال آن ماسک مخصوص ، مقوی و لایه بردار برای افزایش گردش خون ایجاد می شود. برای از بین بردن تمام توده های چربی و لکه های سیاه ، درمان بخار و فشار اعمال می شود و به دنبال آن حداکثر مقدار سرمی که پوست می تواند جذب کند وجود دارد. جلسه با استفاده از ماسک چشم و ماساژ مرطوب کننده به پایان می رسد.

Body Care

بسته مراقبت از بدن و ماسک سرد : پوست قبل از استفاده از ماسک لایه بردار و سرما به بدن پاک می شود. این فرآیند با مالیدن کرم سلولیت تکمیل می شود. این برای کمک به پاکسازی پوست و استحکام بدن ضروری است.

مدل سازی مراقبت از پستان در این مراقبت ، از یک ماسک مدلسازی فشرده استفاده می شود تا پستانها شکلی کامل داشته و آنها را سفت تر کند. سینه ها با این مراقبت شکل بسیار خوبی دارند. مراقبت از پشت با جلبک دریایی در مرحله اول ، کرم لایه بردار برای از بین بردن سلول مرده پوست در پشت استفاده می شود. 

به دنبال آن عمل بخار ، و لکه های سیاه و تمیز کردن کمدو انجام می شود. جلسه با استفاده از کرم مرطوب کننده و متعادل کننده ماسک جلبک دریایی در ناحیه پشت تکمیل می شود. لایه برداری بدن ماساژ بدن که با کرم لایه بردار استفاده می شود از نظر تمیز کردن سلول های مرده روی پوست ضروری است. 

این جلسه پوست را به بهترین شکل ممکن برای بسته های مراقبت آبگرم آماده می کند. لایه برداری نمک دریا این ماساژ کل بدن با روغنهای معطر و نمک نرم دریای مرده برای پاکسازی پوست از سلولهای مرده ، سرعت بخشیدن به گردش خون و به حداکثر رساندن میزان مواد معدنی روی پوست استفاده می شود. 

 مراقبت از ماسک جلبک دریایی کلاسیک این مراقبت با بسته بندی کامل بدن با جلبک دریایی خاص برای دستیابی به کاهش وزن ، از بین بردن سموم ، سفتی روی بافت شل پوست و جوان سازی پوست انجام می شود. معروف ماسک جلبک دریایی این مراقبت با بسته بندی کامل بدن با جلبک دریایی خاص برای دستیابی به کاهش وزن ، رفع مشکلات گردش خون ، سفتی روی بافت شل پوست و

MARTI MINI CLUB

MARTI RESORT HOTEL  تأکید ویژه ای بر جوانان و کودکان دارد. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که در حالی که آنها سرگرم می شوند ، به پیشرفت آنها کمک می کنیم. ماری کلوپ Martı در تمام طول روز برای کودکان برنامه هایی برگزار می کند. بهترین انتخاب برای کودکان شما با برنامه های دو هفته ای در مینی کلاب بین ساعت 10: 00-12: 30 و 14: 30-17: 00. مسابقات خلاقانه و آموزشی برای کودکان 4 تا 11 سال. کلاسهای رایگان تنیس برای کودکان 7-12 سال.

MARTI RESORT HOTEL همراه با انیماتورهای Mini Club در خدمت شما خواهد بود تا بوفه های مخصوص کودکان را هنگام ناهار و شام ، برنامه های خارج از هتل ، پارک موضوعی ، نمایش های صحنه ای ویژه کودکان ، مینی دیسکو هر شب ، جشن های تولد ، 65- به شما ارائه دهد. استخر کودکان در متر مربع ، فضای بازی در محیط داخلی و فضای باز و پرستار کودک (رزرو لازم است). بوفه کودک (پوره میوه ، پوره سبزیجات ، شیر ، آب گرم) کیت کودک (مخلوط کن ، مایکروویو و گرمکن بطری) صندلی کودک در رستوران ها

MARTI MINI CLUB

ACTIVITIES

به یاد داشته باشید که در تعطیلات خود در رویدادهایی شرکت کنید … ما مطمئن هستیم که شما از شرکت در رویدادهایی که با بالاترین کیفیت و رویکرد خدمات عالی MARTI RESORT HOTEL شرکت می کنیم خوشحال خواهید شد. غواصی در آب های عمیق آبی ، یک بازی سرگرم کننده والیبال روی ماسه های گرم یا موج سواری در برابر امواج مواج … کدام یک مورد علاقه شما است؟

ACTIVITIES

طبیعت راه می رود میز بیلیارد دارت مرکز سرگرمی بازی های رو میزی رویدادهای مرکز ورزشی کلاس رقص بولینگ واترپلو ژیمناستیک آب والیبال ساحلی تنیس روی میز بازی های استخر شنا مسابقات جایزه ای مهمانی ساحلی مهمانی های مفهومی

ACTIVITIES

نمایش های انیمیشن شبانه MARTI RESORT HOTEL دوچرخه* مینی فوتبال غواصی و کلاس غواصی * ورزش های آبی غیر موتوری: گشت و گذار در زمین ، قایق پارویی ، قایقرانی روی آب * ورزشهای آبی موتوری: موز ، پارسیل ، اسکی روی آب و غیره * * کلیه این خدمات توسط شرکتهای طرف قرارداد دیگر ارائه می شود. هتل و موسسه ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال این خدمات نمی پذیرد.

ACTIVITIES

ENTERTAINMENT & SHOWS

سالن آمفی تئاتر 250 نفره MARTI RESORT HOTEL fh نمایش های انیمیشن (سرگرمی های نرم روز و شب را نشان می دهد) موسیقی زنده در ساعت چای در لابی نمایش های انیمیشن روزانه (ژیمناستیک صبح ، تنیس روی میز ، بولینگ ، ژیمناستیک در آب ، دارت ، کلاس های رقص ، والیبال ساحلی) نمایش های انیمیشن شبانه (موسیقی زنده ، نمایش پخش ، شب ترکی ، شب کارائوکه ، Grease-Greased Lighting ، مهمانی های یکپارچه ، رقص از سراسر جهان ، مهمانی های ساحلی)


 ACTIVITIES OUTSIDE THE HOTEL

تورهای تابستانی * سافاری * گشت و گذار روزانه * * کلیه این خدمات توسط شرکتهای طرف قرارداد دیگر ارائه می شود. هتل و موسسه MARTI RESORT HOTEL  هیچ گونه مسئولیتی در قبال این خدمات نمی پذیرد.

 ACTIVITIES OUTSIDE THE HOTEL

MARTI HONEYMOON

ما می خواهیم ماه عسل شما را با جزئیات منحصر به فرد و شگفتی های زیبا مانند مفاهیم خاص ، یک شام عاشقانه مطابق با ترجیحات خود و “صبحانه در رختخواب” در اولین روز خود ، عاشقانه و پر زرق و برق قرار دهیم.

ورود سریع و سریع در تاریخ ورود و خروج دیر و سریع هنگام خروج از هتل (بسته به موجود بودن) در تاریخ ورود ، سرویس سبد شراب و میوه به اتاق می رسد گلهای مجانی در تاریخ ورود به اتاق آجیل و میوه خشک شده در تاریخ ورود به اتاق صبحانه ماه عسل صبح اول در اتاق سرو می شود

روزنامه صبح روز بعد تحویل اتاق شد وسایل حمام VIP (دهانشویه ، ست دندانپزشکی ، ست اصلاح ، شانه ، حوله ، اسکراب بدن ، نرم کننده مو ، صابون معطر مخصوص) دستشویی و دمپایی ست روتختی مخصوص یک شام عاشقانه در یک میز مخصوص چیده شده در یک رستوران A’La Carte به انتخاب شما 20٪ تخفیف ویژه در خدمات SPA برای زوج های ماه عسل

WEDDINGS

ما قول می دهیم رویاهای شما را با طراحی های منحصر به فرد ، لوکس و مفهومی عروسی تحقق بخشیم. ما آماده هستیم تا مراسم عروسی شما را با تمام جزئیات در هتل خود برنامه ریزی کنیم. یک انتخاب ایده آل برای پذیرایی های فراموش نشدنی عروسی … این که آیا شما در حال برنامه ریزی برای پذیرایی بین دوستان و یا یک شام پر زرق و برق هستید ، Martı Resort در اینجا است تا از ابتدا تا انتها یک تنظیم عالی ، منو و خدمات شخصی را برای شما فراهم کند.

WEDDINGS

 Martı Resort میزبان مناسبی برای یک عروسی باشکوه با یک محیط زیبا و لوکس است. بسته عروسی مراسم عروسی دکوراسیون مکان عروسی (میز عروسی سرپوشیده ، گل روی میز (کوچک) و صندلی – برای 8 میهمان) دسته گل عروس (15 گل رز سفید و قرمز) بوتونیر داماد یک بطری شراب گازدار کیک عروسی – برای 8 مهمان هدایای تکمیلی عروسی سبد میوه ، شراب ، گلهای خوش آمدید در بدو ورود یا در روز عروسی در صورت درخواست صبح روز بعد از مراسم ، صبحانه به اتاق عروس و داماد تحویل داده می شود ارتقا اتاق در شب ماه عسل (با توجه به در دسترس بودن)

MEETINGS

جلسات خود را با شرکت طبیعت در سالن اجتماعات هتل Martı Resort واقع در قلب مرکز ما برگزار کنید. ظرفیت سالن رقص 300 نفره اتاق جلسات یک سالن تئاتر با ظرفیت 300 نفر راه اندازی شده است سالن اجتماعات B تئاتر ظرفیت 80 نفره راه اندازی شده است.

MEETINGS

 اتاق اجتماعات C سالن نمایش 80 نفره ظرفیت اتاق اجتماعات D ظرفیت 80 نفره تئاتر راه اندازی شده است اتاق های اجتماعات B + C + D سالن تئاتر با ظرفیت 240 نفر

MEETINGS

MARTI RESORT HOTEL ده دقیقه پیاده تا مرکز شهر Icmeler و 15 دقیقه رانندگی با Marmaris فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است. زوجین به ویژه مکان را دوست دارند – آنها برای سفر دو نفره امتیاز 8.8 به آن دادند. هتل MARTI RESORT HOTEL از 22 سپتامبر 2008 پذیرای مهمانان است.

 جهت کسب اطلاعات بيشتر با کانتر تور مارماریس 09126888665  تماس حاصل نماييد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین از اپ آسمان پر ستاره پرشیا ازمیر- بدروم- مارماریس
هتل های مارماریس 

امکانات هتل

 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • اسکواش
 • بولینگ
 • بیلیارد
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو MARTI RESORT HOTEL
+90 252 455 34 40
marti@marti.com.tr
https://www.marti.com.tr
İçmeler, Marmaris - Turkey

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته