آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

MIRACLE RESORT ANTALYA | هتل میراکل ریزورت

MIRACLE RESORT ANTALYA

راهنمای هتل

MIRACLE RESORT ANTALYA

یکی از بهترین هتلهای آنتالیا، هتل میراکل ریزورت  MIRACLE RESORT ANTALYA است که در ادامه با آن آشنا میشوید. هتل میراکل ریزورت MIRACLE RESORT ANTALYA  یکی از هتلهای پنج ستاره منطقه لارا  آنتالیا با امکانات خوب محسوب میشود. 

Gallery image of this property

هتل  MIRACLE RESORT ANTALYA واقع در کنار آب ، دارای یک استخر روباز ، استخر سرپوشیده و یک ساحل اختصاصی با صندلی های راحتی و چترهای چوبی است. حمام و سونا ترکی به همراه WiFi در مکان های عمومی رایگان است.

GENERAL 1

با ارائه خدمات فوق العاده فراگیر در لارا ، مروارید آنتالیا ، هتل میراکل ریزورت با معماری موضوعی گسترده در یک منطقه بزرگ ، اتاق های بزرگ مناسب برای خانواده هایی با منظره دریا ، طبیعت سبز و نمای خیره کننده دریای مدیترانه.

GENERAL 2

هتل میراکل ریزورت که در آنتالیا لارا واقع شده است ، با ارائه ترکیبی از راحتی ، سلیقه و سرگرمی ، امکانات ممتازی را برای کسانی که می خواهند تعطیلات بی نظیری را در تماس با تمام رنگ ها و فرصت های طبیعت داشته باشند ، ارائه می دهد.

GENERAL 6

معجزه کن روز خود را در آبهای آبی دریا و طبیعت سرسبز و سبز در سرزمین عجایب معجزه گر ادامه دهید. لابی بی نظیر و با کیفیت هتل MIRACLE RESORT ANTALYA به شما خوش آمد می گوید … در انواع اتاق ها راحتی مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

Gallery image of this property

70٪ از اتاقهای مدرن تزئین شده ما با منظره دریا هستند. رستوران های ala carte وجود دارد که هر کدام دارای طعم و مزه خاصی و بارهای درجه یک هستند که فرصتی برای گفتگوهای لذت بخش را فراهم می کنند. لذت بخش ترین لحظات در هتل میراکل ریزورت زندگی می کنند.

GENERAL 7

هتل MIRACLE RESORT ANTALYA با “سیستم فوق العاده فراگیر” و خدمات فوق العاده هر لحظه با شما همراه است. ما به عنوان هتل  MIRACLE RESORT ANTALYA اینجا هستیم تا هر هیجان و رنگی را تجربه کنیم.

Gallery image of this property

Standard Room

اتاق های هتل میراکل که در سال 2016 بازسازی شده اند و به صورت 2 + 2 یا 3 + 1 طراحی شده اند ، با استفاده از وسعت گسترده و منظره دریا ، تجربه تعطیلات راحت و دلپذیری را به شما ارائه می دهند. 70٪ اتاقهای استاندارد ما دارای منظره دریا هستند و عرض آن بین 28-34 متر مربع متغیر است.

STANDART ROOM 1

اتاق های فرش شده هتل MIRACLE RESORT ANTALYA میراکل ریزورت شامل تهویه هوا ، تلویزیون ماهواره ای و بالکن هستند. حمام دارای حمام ، لوازم بهداشتی رایگان و سشوار است. بیشتر اتاق ها دارای منظره دریا هستند.

STANDART ROOM 6

Family Room

در اتاق های خانوادگی 2 + 1 ، که فضای زندگی جداگانه ای را برای شما و فرزندانتان فراهم می کند ، از کنار هم بودن با خانواده خود با مفهوم کامل خدمات که ترکیبی از راحتی و راحتی است ، لذت ببرید.

FAMILY ROOM 2

Suite Room

شما در اتاقهای جادار طراحی شده با تمام جزئیات برای راحتی ، امتیاز تعطیلات شیک و دلپذیر را تجربه خواهید کرد. اتاقهای سوئیت 75 متر مربعی از 1 اتاق خواب ، 1 اتاق نشیمن و 2 حمام تشکیل شده اند. 100٪ اتاقهای سوئیت ما دارای منظره دریا و تراس خاص هستند.

SUIT ROOM 1

 

SUIT ROOM 2

 

SUIT ROOM 6

 

SUIT ROOM 7

Rooms For Disabled Guests

تعطیلاتی راحت و آرام در اتاقهای معلولین که با در نظر گرفتن تمام نیازهای مهمانان معلول ما طراحی شده است ، در انتظار شماست.

Handicapped 2

 

Handicapped 3

Main Restaurant

رستوران اصلی صبحانه UN ناهار ناهار خوری. وعده آخر شب

در رستوران اصلی ، جایی که می توانید از طعم های مختلف در بوفه آزاد هر روز هفته لذت ببرید ، غذاهای مخصوص شما را می چشید و انتخاب شده ترین طعم غذاهای ترکی ، مدیترانه ای و آناتولی را که توسط سرآشپزهای برجسته ما تهیه می شود ، تجربه خواهید کرد با مفاهیم خاص در روزهای خاصی از هفته.

MAIN%20RESTAURANT%204

صبح زود ما یک منوی صبحانه غنی را بین ساعت 08:00 – 11:00 صبح ارائه می دهیم تا به شما اجازه دهد روز را با انرژی شروع کنید. ناهار بین 12: 30-14: 30 استراحت مملو از وعده های غذایی خوشمزه را انجام دهید. ما یک منوی خوشمزه ارائه می دهیم که در آن می توانید غذاهای منتخب از غذاهای ترکی و جهانی را میل کنید.

MAIN%20RESTAURANT%2010

شام با منوی بوفه باز ، رستوران اصلی بین 19: 00-21: 30 یک غذای منحصر به فرد از طعم و مزه را با غذاهای انتخاب شده از غذاهای ترکی و جهانی ارائه می دهد.رستوران اصلی هتل صبحانه ، ناهار و شام را به سبک بوفه سرو می کند. 3 رستوران àla carte غذاهای مکزیکی ، ترکی و غذاهای دریایی را ارائه می دهند. میهمانان می توانند از یکی از 4 بار نوشیدنی های گوارا استفاده کنند.

MAIN%20RESTAURANT%2013

Doner House

که در محلی نزدیک ساحل سرو می شود ، می توانید با لمس ویژه آشپزهای اصلی ما ، doner را که یکی از غذاهای خیابانی ترک است ، میل کنید. Doner House بین ساعت 12: 30-14: 30 سرویس می دهد.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%202

Pide House

پذیرای سلیقه های خاصی است که در آن می توانید طعم های سنتی غذاهای ترکی را تجربه کنید. می توانید انواع مختلف پیده ، گوزلمه و بستنی را میل کنید. Pide House بین ساعت 12: 00-3: 00 سرویس می دهد.

anatolian%201

 

anatolian%202

Miracolo A’la Carte

با منوی غنی ایتالیایی خود متشکل از طعم های منحصر به فرد غذاهای ایتالیایی ، پاستاهای شگفت انگیز ، پیتزاهای ترد و منوی غنی از شراب ، میهمانان خود را در فضایی شیک میزبانی می کند. رستوران Miracolo A’la Carte با رزرو هتل پذیرایی می کند. رستوران Miracolo A’la Carte بین  19.00 – 21.00   سرو می کند.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%201

Mexican A ’la Carte Restaurant

این غذاهای ادویه دار غذاهای مکزیکی را با محیط شیک شیک رستوران A ’la Carte مکزیکی ترکیب می کند. رستوران A’la Carte مکزیکی با رزرو پذیرایی می کند. رستوران A’la Carte مکزیکی بین 19 تا 21.30  سرو می کند.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%203

Anatolia Restaurant

با ارائه سلیقه های خاص ، رستوران آناتولی ، جایی که می توانید از طعم های سنتی غذاهای ترکی لذت ببرید ، یکی از خوشمزه ترین تجربه های تعطیلات شما خواهد بود. مزه های ترکی ، کباب و موارد دیگر را در رستوران آناتولی پیدا خواهید کرد. رستوران آناتولی با رزرو پذیرایی می کند. رستوران آناتولی بین ساعت 19: 00-21: 30 سرو می کند.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%205

Lagos Restaurant

رستوران لاگوس ، جایی که میراکل هتل ها میهمانان خود را با یک غذای دریایی بی نظیر جشن می گیرند ، تازه ترین طعم های فصل را با منوی ویژه ماهی خود ترکیب می کنند. با انتخاب گزینه های متنوع غنی و همراه با غذاهای تازه غذاهای دریایی ، میهمانان خود را به سفر منحصر به فردی از سلیقه می برد. رستوران لاگوس با رزرو پذیرایی می کند. رستوران Lagos بین ساعت 19: 00-21: 30 سرو می کند.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%204

The Bridge Bar

جایی که می توانید از طبقه 9 هتل با دید پرندگان به دریای مدیترانه نگاه کنید ، نوشیدنی های مختلف الکلی و غیر الکلی خوشمزه هر لحظه از تعطیلات را به وجد می آورد. Bridge Bar همچنین مفاهیم ویژه ای را برای روزها و رویدادهای خاص شما ارائه می دهد. Bridge Bar بین ساعت 18: 00-23: 30 سرویس می دهد.

A%20LA%20CARTE%20RESTAURANT%209

Activities

یک مرکز تناسب اندام ، اتاق ماساژ و اتاق بازی در سایت موجود است.بازدیدکنندگان جوانتر می توانند از زمین بازی ، 2 استخر کودکان و سرسره های آبی بهره مند شوند. امکانات ورزش های آبی و سرویس اتاق ارائه می شود. فرودگاه آنتالیا تا هتل میراکل ریزورت 19 کیلومتر فاصله دارد.

Gallery image of this property

در هتل MIRACLE RESORT ANTALYA  استخر در فصای باز، استخر سرپوشیده و ساحل خصوصی با امکانات مختلفی وجود دارد. در این اقامتگاه اتاق هایی یا سیستم تهویه هوای مطبوع، تلویزیون ماهواره ای و بالکن تعبیه شده است. 

BEACH POOL 2

سرویس بهداشتی اتاق ها مجهز به امکاناتی مانند حوله، لوازم آرایشی بهداشتی و سشوار می باشند.  ضمنا بیشتر اتاق ها دارای چشم اندازی به دریا هستند و حال و هوایی خوب را از آن مسافران می کنند. در رستوران اصلی هتل صبحانه، ناهار و شام به شکل بوفه سرو می شود.

Gallery image of this property

ضمنا 4 کافه و بار در هتل MIRACLE RESORT ANTALYA وجود دارد که نوشیدنی های خوشمزه ای را سرو می نمایند. در این هتل زمین تنیس، 2 زمین فوتبال و 1 میدان بسکتبال وجود دارد که مسافران می توانند از آنها استفاده کنند.  مرکز تناسب اندام، اتاق ماساژ و اتاق بازی نیز در فضای هتل MIRACLE RESORT ANTALYA موجود است.  برای کودکان نیز زمین بازی، استخر کودکان با سرسره های آبی فراهم شده است.

Gallery image of this property

اتاق بخار، حمام، حمام عمومی، سونا، اسپا، کلاسهای فیتنس و یوگا و استخر آبگرم از جمله امکانات رفاهی هتل هستند. مسافران میتوانند از میز تنیس، مینی گلف، دارت، بیلیارد و اتاق بازی استفاده کرده و سرگرم شوند. از خدمات هتل MIRACLE RESORT ANTALYA میتوان به  لاندری، خشکشویی، اتوکشی و واکس کفش اشاره کرد.

Gallery image of this property

در هتل MIRACLE RESORT ANTALYA امکان کرایه اتومبیل و استفاده از خدمات تجاری مانند مرکز تجاری و اتاق جلسه وجود دارد. زوجین به ویژه موقعیت مکانی را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 8.7 داده اند.

نکات ویروس COVID-19

مهمانان گرامی و همکاران محترم تجاری MIRACLE RESORT ANTALYA ، ما در حال تجربه اثرات و پیامدهای بیماری همه گیر COVID-19 هستیم که تمام جهان را تحت تأثیر قرار داده است. در طول دوره شیوع همه گیر ، ما ، به عنوان هتل میراکل ریزورت ، می خواهیم اقدامات انجام شده و توجه ، اقدامات و خدمات پیشرفته خود را با جزئیات با شما به اشتراک بگذاریم.

به منظور میزبانی و پذیرایی از مهمانان MIRACLE RESORT ANTALYA به راحت ترین و بهداشتی ترین حالت ممکن. ما برخی از اقدامات بهداشتی و اقدامات بهداشتی را داریم که می تواند به عنوان “عادی جدید” در طول بازگشت به حالت عادی در نظر گرفته شود.

همه این اقدامات ما با دقت و با هدف اطمینان از یک تجربه سالم تر در تعطیلات برای شما ، میهمانان محترم ، تهیه شده است و بدین وسیله ما چنین اطلاعاتی را برای اطلاعات مهربانانه شما در اینجا ذکر می کنیم.

ما در MIRACLE RESORT ANTALYA برای شما آرزو می کنیم تعطیلاتی شاد داشته باشید که در آن از خورشید و مدیترانه لذت ببرید. با توجه به اپیدمی ویروس COVID-19 در سراسر جهان و کشور ما ، مهمانان گرامی MIRACLE RESORT ANTALYA باید در هنگام اقامت در هتل ما کاملاً از قوانینی که در زیر بیان کرده ایم پیروی کنند.

میهمانان ما اذعان می کنند ، اعلام می کنند و متعهد می شوند که این قوانین را بدون قید و شرط و بدون قید و شرط رعایت خواهند کرد تا از رفتاری که سلامتی سایر مهمانان و کارکنان شاغل در طول اقامت در مرکز ما را تهدید می کند ، جلوگیری کنند.

به امید اینکه این دوره سختی را که با تلاش مشترک همه ما پشت سر می گذاریم ، تقاضا داریم مسئولیتهای خود را در این مرحله کاملاً انجام دهید. از درک و حساسیت شما متشکریم ، تعطیلات خوبی را برای شما آرزو می کنیم .

تعهدات اضافی به دلیل شرایط اسکان MIRACLE RESORT ANTALYA به دلیل خروج از کوید 19 اندازه گیری تب به دلیل بهداشت و ایمنی در ورودی و خروجی هتل ما لازم است و برای مهمانان ما که با این کار موافقت نمی کنند امکان پذیر نیست. استفاده از ماسک در مکانهای مشترک در تاسیسات ما اجباری است.

ماسک شما بنا به درخواست شما توسط هتل MIRACLE RESORT ANTALYA ما داده می شود. شما باید از مواد ضدعفونی کننده ای که در مناطق مختلف در مرکز ما قرار دارند در فواصل منظم در طول روز استفاده کنید و شستن مکرر دست ها برای سلامتی خود و اطرافیان مهم و ضروری است. رعایت دقیق قوانین بهداشتی ضروری است.

برای رعایت قوانین فاصله اجتماعی در پذیرش ، رستوران ، استخر ، لابی و اماکن عمومی لازم است با رعایت خطوط کشیده شده توسط هتل ما فاصله بین خود و اطرافیان را حفظ کنید. ورود به استخر بدون دوش گرفتن ممنوع است.

اگر سوظن تست به ویروس Covid-19 در مهمان MIRACLE RESORT ANTALYA وجود داشته باشد ، مهمان ما تا مداخله متخصصان مراقبت های بهداشتی از سایر مهمانان و کارکنان اتاق ما که برای احتیاط توسط مرکز ما رزرو می شود ، جدا می شود.

اعلامیه های کلامی و کتبی که در هتلMIRACLE RESORT ANTALYA  برای هشدار داده می شود باید مطابق با آن رفتار شود. من شرایط اقامت در بالا و تعهدات اضافی را خوانده و درک کرده ام. من از نظر اندازه گیری دما و سایر شرایطی که به دلایل بهداشتی ذکر می شود ، رضایت دارم. من می پذیرم ، اعلام می کنم و تعهد می کنم که قوانینی را که در طول اقامتم وضع شده رعایت کنم ، در غیر این صورت در هتل نمی مانم.

رزروبلیط ارزان کلیه شهر های ترکیه از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
تورهای ترکیه
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خشکشویی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صبحانه بوفه
 • لابی
 • نزدیک به ساحل
 • سشوار
 • اتاق بازی برای کودکان
 • استخر روباز
 • جکوزی
 • کافی شاپ

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته