آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

PINE BAY HOLIDAY RESORT | هتل پین بی هالیدی ریزورت

PINE BAY HOLIDAY RESORT

راهنمای هتل

PINE BAY HOLIDAY RESORT

هتل PINE BAY HOLIDAY RESORT پین بای هالیدی ریزورت در 9 کیومتری معبد ارتمیس و 5 ستاره می باشد . در PINE BAY HOLIDAY RESORT می توانید سکوت و آرامش را در مارینا ، استخرهای جالب توجه ، سرگرمی در شبه جزیره ، طعم و مزه در رستوران ها ، توجه در بارها و راحتی اتاق ها پیدا کنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

PINE BAY HOLIDAY RESORT می دانیم که صرف ساعت ها تصمیم گیری در مورد مکان مناسب برای تعطیلات چقدر ناامیدکننده است. هنگام انتخاب می خواهید مطمئن باشید که نه تنها نیازهای شما بلکه خواسته های عزیزانتان را برآورده می کند ، انتظار دارید که انتظارات شما برآورده شود و شما را راضی کند. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

در PINE BAY HOLIDAY RESORT جایی که هر روز چشم خود را در میان صدای پرندگان و رایحه های کاج باز می کنید ، می توانید در منطقه ای پوشیده از درخت قدم بزنید و با ورزش صبحانه در امتداد خلیج خصوصی ، تناسب اندام خود را حفظ کنید ، و طعم غذاهای متنوع غذاهای مختلف جهان را از دست ماهر سرآشپزهای ماهر ما بدون گذراندن اوقات خوش در رستوران ها بچشید. شما می توانید ماهی های ما را ابتدا در مارینا تغذیه کنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

تاسیسات PINE BAY HOLIDAY RESORT  بین یک تپه سبز و یک خلیج واقع شده است. این فرصت را برای مهمانان ما در هر سنی فراهم می کند تا با دریا آرام و صاف ، در مکانهایی کم عمق و عمیق ، 1200 متر ساحل در خلیج اختصاصی خود و استخرهای کاملاً باز ، کاملاً از دریا و طبیعت لذت ببرند. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

PINE BAY HOLIDAY RESORT در کوش آداسی ، یکی از اولین نقاط گردشگری در ترکیه واقع شده است و در نزدیکی بسیاری از نقاط تیراندازی گسترده مانند مرکز شهر ، مسیرهای حمل و نقل ، جاذبه های تاریخی و گردشگری ، موزه ها ، مراکز تفریحی و خرید واقع شده است. کوش آداسی خصوصاً با کیفیت عالی هوا ، غروب خورشید جذاب و خلیج های بی نظیر یکی از مراکز مورد علاقه گردشگری است.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

هتل PINE BAY HOLIDAY RESORT  واقع در ساحل ، نوید یک تعطیلات را می دهد که در آن می توانید با اتاق های راحت و پارک آبی ، ورزش های آبی ، ورزش و تفریحات خود ، سرگرم کننده و سرگرم کننده باشید. ما فعالیت های ویژه ، رویدادها ، نمایش های انیمیشن و موارد دیگر را برای همه گروه های سنی در هتل خود ارائه می دهیم که در آن نهایت لذت را خواهید برد. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 با 30 سال تجربه در صنعت ، خاطرات ماندگاری را برای مهمانان PINE BAY HOLIDAY RESORT رقم زده ایم. می توانید در طبیعت استراحت کنید و یا با خانواده خود ماجراهای پر از حرکتی را تجربه کنید. در هتل ما ، سالن های کنفرانس ، مرکز کنگره و اتاق های استراحت با ظرفیت های مختلف را برای همه عروسی ها ، دعوت ها ، جلسات و سازمان های شما ارائه می دهیم.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

PINE BAY HOLIDAY RESORT برای راحتی شما در تاسیسات خود کار می کنیم ، که به دقت برای پاسخگویی به تمام نیازهای خانواده های ما با کودکان طراحی شده است. در حالی که شما تعطیلات خانوادگی خود را در خلیج خصوصی Pine Bay Holiday Resort در کوش آداسی می گذرانید ، ما تعطیلات رویاهای خود را با بسیاری از خدمات سفارشی برای شما و خانواده از خوابگاه گرفته تا غذا و نوشیدنی ، از انیمیشن ها و دنیای کودکان ارائه می دهیم.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

خلیج کاج ، بازگشت شما به محیط طبیعت ، صدها گیاه بومی ، 17 خانواده مختلف ماهی ، تقریبا 1700 درخت کاج و یک خط ساحلی به طول 2 کیلومتر ، و همچنین 1650 درخت نخل ، 3500 زیتون ، 40 انجیر ، 80 پرتقال و 2500 خانه است. انگور از سال 1990 ، بیش از 15000 درخت برای بهبود رفاه مهمانان ما کاشته شده است. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

درختان زیتون PINE BAY HOLIDAY RESORT روی میز شما هستند … زیتون خرد شده ای که هر روز می خورید از این درختان جمع آوری شده ، پردازش و سرو می شود. شراب ما را که از انگور دقیقاً به دست آمده ما تجربه کنید w شرابهای بطری شده ما از تاکستانهای ما که در محیط طبیعی در بهشت ​​کاج خلیج کاشته می شوند ، در طول فصل به کام شما طعم می بخشد.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

از باغ خلیج کاج ، نعناع ها ، آویشن هایی که در طبیعت خلیج کاج رشد می کنند… جمع آوری می شوند ، خشک می شوند ، روی غذاهای منحصر به فرد آشپزخانه پاشیده می شوند و در ارائه از آنها استفاده می شود و منجر به طعم های خوشمزه می شود. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

زندگی طبیعی در داخل خلیج کاج … ما با سبز کردن هر گوشه مناسب در داخل خانه و همچنین فضای باز شما را با طبیعت گرد می آوریم. این تقریباً با یک بنجامین 18 متری خود که از استخر سرپوشیده اش شبیه باغ گیاه شناسی تا راهروهایش کشیده شده است ، یک رکورد جهانی را می شکند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

غواصی در عمق هرگز اینقدر رنگارنگ نبوده است. PINE BAY HOLIDAY RESORT از شما دعوت می کنیم تا در آکواریوم زیر آب غوطه ور شوید و به آبی عمیق خلیج کاج بروید و با ماهی شنا کنید. خرچنگ ، ​​تیره دریایی ، خارپشت دریایی ، ماهی مرکب ، ماهی منفرد ، مناره دریایی ، خرچنگ ، ​​مالت ، هشت پا ، ستاره دریایی دریایی ، ماهی گرم دریایی ، خرچنگ دریایی ، جرثقیل (باراکودا) ، طرفدار دریایی ، ماهی تن ، خرچنگ ، ​​صدف ، ملانور ، باس دریایی ، ماهی سنگ ، Sinarit ، Sargoz ، Sparrow ، Hani Fish ، Red Mullet ، Sea Wolf ، King Fish ، Barber Fish و بیشتر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

PINE BAY HOLIDAY RESORT به همان اندازه که برای طبیعت اهمیت می دهیم به هنر و زنده نگه داشتن آن اهمیت می دهیم. با کارگاه ها و نمایشگاه هایی که در تاسیسات خود برگزار می کنیم ، با ارائه بیش از آنچه مهمانان از تعطیلات انتظار دارند ، مفهوم هتل همه جانبه را تحقق می بخشیم.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

در راستای “اهداف توسعه پایدار” پذیرفته شده توسط 193 کشور عضو سازمان ملل در سال 2015 که باید در پایان سال 2030 تحقق یابد ، به عنوان PINE BAY HOLIDAY RESORT ، ما به عنوان PINE BAY HOLIDAY RESORT سلامتی و کیفیت زندگی را ارائه می دهیم ، آب و فاضلاب ، کار شایسته و اقتصادی برای دنیای ما ، مردم ، طبیعت و محیط زیست. ما با مسئولیت پذیری عمل می کنیم و در همه مشاغل و اقدامات خود تصمیم می گیریم ، به ویژه با اهداف رشد ، تولید و مصرف مسئولانه ، زندگی در آب و زندگی در خشکی.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sea View Room

بیدار شدن از زیبایی تماشایی دریای اژه و اتاق می تواند روز را با تماشای غروب خورشید ، 25 متر مربع با استفاده از روز به پایان برساند و برای راحتی شما طراحی شده است.  25 متر مربع منطقه از ظرفیت اتاق: 3 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Garden View Room

اتاق های دارای منظره باغ با مساحت استفاده 25 – 43 متر مربع در طبیعت سرسبز به روشی مدرن طراحی شده اند. 25-43 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 3-5 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Standard Club

باشگاه های استاندارد Pine Bay که با مسیرهای پر پیچ و خم به هم متصل شده اند و با سرسبزی و طبیعت احاطه شده اند ، برای میهمانانی که می خواهند با صدای جیر جیر پرندگان از خواب بیدار شوند ، ایده آل است. Standard Clubs با ارائه یک اتاق نشیمن و یک اتاق خواب و یک منطقه قابل استفاده 35 متر مربع ، تمام راحتی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید برای خود وقت بگذارید و در آرامش استراحت کنید. 35 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 4 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Superior Club

این یک بالکن یا تراس با موقعیتی در سبز و درهم تنیده با طبیعت دارد. اتاق های Club Club دارای 49 متر مربع مساحت قابل استفاده با یک اتاق پیشخوان و دو اتاق متفاوت در ورودی است. در حالی که در ورودی یک مبل تختخواب شو وجود دارد ، اتاق اول دارای یک تخت دونفره و اتاق دوم دارای دو تخت یک نفره است. اتاق های Club نیز شامل دو سرویس بهداشتی است.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Junior Club

اتاق های جونیور کلاب Pine Bay که با سرسبزی و طبیعت احاطه شده اند ، برای میهمانان ما که می خواهند با صدای جیر جیر پرندگان بیدار شوند ایده آل است. یک اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، حمام و بالکن اختصاصی با 35 متر مربع اتاق باشگاهی جونیور با متراژهایی که هر آرامشی را برای استراحت شما فراهم می کنند با آرامش وقت خود را اختصاص دهید. 35 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 4 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Standard Suite

برای اینکه شما زیبایی باشکوه دریای اژه را تجربه کنید و از طبیعت لذت ببرید ، اتاق های ما با 50 متر مربع مساحت قابل استفاده از دو قسمت مجزا به عنوان اتاق نشیمن و اتاق خواب تشکیل شده است. در اتاق های سوئیت استاندارد ما اتاق هایی با 3 چیدمان متفاوت داریم. 50 متر مربع مناطق از ظرفیت اتاق: 3 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Superior Suite

2 اتاق خواب و در مجموع 3 اتاق دارای یک اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری ، جکوزی ، شامل 3 حمام ، یک محل کار و بسیاری دیگر از دنیای برتر می توانند با امکانات ارائه شده ، 119 متر مربع در اختیار شما ، راحتی آپارتمان های استاندارد خود را تجربه کنند. استفاده از فضا و حداکثر ظرفیت 4 نفر. 119 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 4 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Business Suite

اتاق های Business Suite هتل PINE BAY HOLIDAY RESORT ، که در آن انواع خدمات مورد نیاز شما برای سفرهای کوتاه مدت و طولانی مدت ارائه می شود ، با ترکیب دو اتاق حداکثر مساحت استفاده را دارند. این طراحی شده است تا سفرهای کاری شما را با یک اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن و یک اتاق جلسات ، در مجموع 3 اتاق ، یک اتاق لباس با یک کمد بزرگ ، یک اتاق آشپزخانه ، 2 حمام از جمله جکوزی ، یک سینک ظرفشویی و بسیاری از امکانات دیگر. این اتاق دارای دو ورودی متفاوت است. 166 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 3 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Standard Suite with Terrace and Garden

برای دیدن تعطیلات فراموش نشدنی در برابر چشم اندازهای دیدنی دریای اژه برای لذت بردن از طبیعت و سوئیت 54 متر مربع با مساحت اتاق های PINE BAY HOLIDAY RESORT  اتاق نشیمن و اتاق خواب از دو قسمت جداگانه تشکیل شده است. سوئیت های ما که در تراس دارای جکوزی هستند ، بالاترین سطح راحتی را به شما ارائه می دهند. 54 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 3 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Superior Suite with Pool

سوئیت برتر PINE BAY HOLIDAY RESORT  با استخر که دارای استخر اختصاصی می باشد ، در مجموع دارای 3 اتاق با 2 اتاق خواب و یک اتاق نشیمن است. در مجموعه ما ، که دارای بالکن ، تراس ، دو حمام اصلی با جکوزی ، فضای غذاخوری در فضای باز ، درب ورودی خصوصی ، گاراژ و بسیاری از امکانات دیگر است ، از تعطیلات خود با کیفیت و خدمات لوکس لذت خواهید برد. 147 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 4 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Infinity Villa

 از کوکتل های خوشمزه در استخر بی نهایت خصوصی خود همراه با خط افق لذت ببرید. Infinity Villas ، جایی که حریم خصوصی آنها بسیار بالا است و محیطی جداگانه در وسط طبیعت دارند ، دو طبقه هستند و دارای یک باغ آرام و مشرف به دریای اژه هستند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Infinity Villas تجربه اقامتی شگفت انگیزی را ارائه می دهد که در آن شما می توانید با 295 متر مربع مساحت خالص استفاده ، بسیار خاص باشید. در طبقه بالا 2 اتاق خواب برای 2 نفر وجود دارد و هر اتاق حمام جکوزی اختصاصی خود را دارد. در طبقه پایین یک اتاق دونفره و یک اتاق پرستار وجود دارد.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 Infinity Villas همچنین دارای یک اتاق نشیمن و آشپزخانه بزرگ و مدرن است. در باغ بزرگ آن یک استخر شنای اختصاصی با منظره ای باشکوه وجود دارد. 295 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 6 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 Sunset Villa

Sunset Villa دارای 3 طبقه است. این شامل 3 اتاق خواب ، 4 حمام ، یک تراس بزرگ است. درست در مقابل 3 Sunset Villa یک استخر شنای عمومی وجود دارد. Sunset Villas با مساحت استفاده 145 متر مربع ، با موقعیت مکانی فوق العاده در هم تنیده با طبیعت ، تجربه تعطیلات ویژه ای را به شما ارائه می دهد.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sunset Villa در طبیعتی سرسبز و دارای استخر بی نهایت مشترک واقع شده است و یک مکان تفریحی خصوصی را برای شما ارائه می دهد. روز را با استقبال از خورشید در تراس بزرگ با چشم انداز پانوراما از ویلا شروع کنید و عصر ، در رویای قرمز غروب خورشید در افق غرق شوید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sunset Villa یک خانه سه طبقه ایده آل با آشپزخانه ، فضای بزرگ نشیمن و غذاخوری ، سه اتاق خواب بزرگ و یک باغ زیبا و منظره مشرف به دریای اژه ارائه می دهد. 145 متر مربع مساحت استفاده ظرفیت اتاق: 8 نفر

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Cabana Packages

کاباناهای لوکس PINE BAY HOLIDAY RESORT  در خدمت شما هستند. در خلیج اختصاصی پرچم دار آبی و مارینا مجاور ما ، Cabana شما در فاصله چند قدمی از آبی عمیق دریای اژه و طبیعت سرسبز خلیج کاج قرار دارد. هنگام رزرو 5 شب یا بیشتر ، بسته های لوکس کابانا را با 20٪ تخفیف ارائه می دهیم. معتبر برای رزروهای انجام شده تا تاریخ 10.07.2021. ما 3 بسته Cabana مختلف با قیمت های مختلف داریم:
بسته Dor نیم روز بعد از ظهر (14: 00-18: 00). نوشیدنی های تازه: بشقاب میوه ، مینی بار کامل ، شراب گازدار ، بستنی ، قهوه و کلوچه سرو می شود.

بسته بندی یونی در طول روز (09: 30-18: 00). نوشیدنی های تازه: سبد صبحانه ، بشقاب میوه ، مینی بار کامل ، ناهار ، شراب گازدار ، بستنی ، قهوه و کلوچه سرو می شود.
بسته کورینت در طول روز (09: 30-18: 00). نوشیدنی های تازه: صبحانه ، سبد ، بشقاب میوه ، مینی بار کامل ، ناهار ، شراب گازدار (خارجی) ، بستنی ، قهوه ، کلوچه ، خدمات ویژه رژگونه و ماساژ پا به درخواست شما ارائه می شود.

Terrace Restaurant

 از شما دعوت شده است که طعم های بی نظیر غذاهای ترکی و جهانی را که از دست ماهر استادان ما بیرون می آید ، تجربه کنید. در هر زمان از روز ؛ انرژی خود را که صرف دریا و سرگرمی می کنید با صبحانه ، ناهار و شام در رستوران مفهومی بوفه باز و منظره دریا و استخر جمع کنید. ساعت کار رستوران تراس: 07:00 – 11:30 صبحانه بوفه باز 12:30 – 14:30 ناهار بوفه باز 19:00 – 21:30 شام بوفه باز

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 Panorama Restaurant

در رستوران پانوراما ، واقع در شنل شمالی خلیج چام لیمانی ، می توانید غروب خورشید را هنگامی که خورشید دریای اژه و آسمان را قرمز می کند ، یا رقص پر زرق و برق مهتاب را بر روی دریا تماشا کنید. از یک طرف ، می توانید طعم های مختلف جهانی مانند غذاهای ترکی و ایتالیایی را بچشید ، از طرف دیگر می توانید نوشیدنی خود را که با دقت توسط متصدیان ما تهیه شده است میل کنید. ساعت کار رستوران و بار Panoroma: 12:00 – 17:00 سرویس نوشیدنی 12:00 – 17:00 سرویس میان وعده 19:00 – 22:00 ترکی A la Carte و ایتالیایی A la Carte

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Marina Restaurant

با چشم انداز باشکوه دریا ، می توانید غذاهای دریایی تازه را در رستوران مارینا میل کنید. در رستوران مارینا می توانید میان وعده های غذای دریایی را که می توانید در طول روز لذت ببرید و نوشیدنی های متنوع متناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید. عصر می توانید در رستوران A la Carte ما یک غذای دلپذیر بخورید ، جایی که می توانید غذاهای دریایی مورد علاقه خود را ، از ماهی تازه گرفته تا پیش غذا ، در آرامش مارینا امتحان کنید. ساعت کار رستوران مارینا: 10:00 – 22:00 سرویس نوشیدنی 12:00 – 17:00 سرویس میان وعده 19:00 – 22:00 غذاهای دریایی A la Carte و شرق دور A la Carte

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Ephesus Restaurant

رستوران Efes که بین طبیعت و سرسبزی واقع شده است ، صبحانه ، ناهار و شام را با مفهوم بوفه باز با غذاهای مختلف با مضمون همراه با نمای استخر سرپوشیده ، یادآور یک باغ گیاه شناسی ، برای مهمانان ما که در فصل زمستان اقامت دارند ، سرو می کند. ساعات کار رستوران Efes: 07:00 – 09:30 صبحانه بوفه باز 12:30 – 14:00 ناهار بوفه باز 18:30 – 21:30 شام بوفه باز

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Pool Restaurant

در Pine Bay Holiday Resort ، که خدمات غذایی بی وقفه در آن تجربه می شود ، ما در میانه روز و بعد از نیمه شب به نیازهای مهمانان پاسخ می دهیم. ما با تمام مهمان نوازی در رستوران استخر ، جایی که میان وعده ها و نوشیدنی های سبک در شب های بی خواب یا هر زمان که به آنها احتیاج دارید سرو می شود ، منتظر شما هستیم. ساعات کار رستوران استخر: 12:00 – 17:00 نوشیدنی های نیمه روز 19:00 – 22:00 تاپاس اسپانیا 23:00 – 07:00 غذاهای نیمه شب

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sunset Bar

کوکتل مورد علاقه خود را همراه با ارائه های فوق العاده در Sunset Bar تجربه کنید ، جایی که می توانید نوشیدنی های محلی و خارجی و الکلی و غیر الکلی را همراه با ارائه های فوق العاده میل کنید. در هر زمان از روز می توانید در میان فضای سبز ، داخل و خارج از خانه استراحت کنید. بعد از شام می توانید روز خود را در کنار عزیزانتان همراه با موسیقی زنده به پایان برسانید. Sunset Bar 24 ساعته باز است.

Olea Bar

در Olea Bar ، واقع در کنار آمفی تئاتر و ساحل ، در حالی که نوشیدنی خود را زیر درختان زیتون ، در هوای ملایم عصر میل می کنید ، توسط دریای اژه افسون می شوید. ساعت کار Olea Bar: 17:00 – 00:00 سرویس نوشیدنی

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Fuaye Bar

Foyer Bar که در داخل خانه واقع شده است ، منطقه ای را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید در خارج از فصل تابستان با گزینه های محلی نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی ، در تمام طول روز با استراحت و وقت خود را با خانواده و دوستان خود سپری کنید. با طراحی طراوت و گیاه شناسی ، حتی در روزهای سرد با طبیعت در ارتباط خواهید بود. ساعات کاری نوار سرسرا: 10:00 – 00:00 سرویس نوشیدنی

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sail Bar

Sail Bar با احساس آرامش ، نوشیدنی های دلخواه شما را ارائه می دهد. در طول روز برای صرف نوشیدنی های خنک توقف کنید و مطمئن شوید که قبل و بعد از شام برای نوشیدنی آن را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کنید. Sail Bar بین ساعت 10:00 تا 00:00 فعالیت می کند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Beach Bar

در کنار ساحل واقع شده و در طول روز از تفریحات لذت ببرید و برای لذت بردن از استیک a la carte حتماً شب رزرو کنید. ساعت کاری نوار ساحلی: 10:00 – 18:00 نوشیدنی 12:00 – 18:00 نوشابه 19:00 – 22:00 استیک a la Carte

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Aquapark

Aquapark ما با حالت سرسره های آبی ، استخرها و باغ ها طراحی شده است. خانواده شما می توانند از تفریح ​​لذت ببرند و مناظر خیره کننده ای را در پارک مخصوص همه سنین تجربه کنند. پارک آبی ما دارای 5 سرسره بزرگسالان از جمله سرسره وارونگی و سرسره تخلیه ، 2 سرسره کودک و زمین بازی کودکان است.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 Aquapark – Pinebay.com Aquapark – Pinebay.com Aquapark – Pinebay.com اسلایدهای ما: Spacehall (آبی): هیجان را در اوج تجربه کنید. سرسره بدن (زرد): فرود نرم در استخر. سقوط آزاد (سبز): با فرود سریع آب را ملاقات کنید. چند اسلاید (رنگی): هیجان را به اشتراک بگذارید. تلاطم (سفید): قایق خود را به اشتراک بگذارید و فریاد بزنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Beach

ساحل اختصاصی اختصاصی آرامش بخش ما 1200 متر طول دارد. آرام باشید و هوای تیز اژه و گسترش مناظر زیبا از طلوع تا غروب آفتاب را تجربه کنید. در آب کم عمق قرار بگیرید ، در مارینا شیرجه بروید یا از ساحل یا اسکله های خود در اعماق دریا شنا کنید. راحتی و خلوت بی نظیر. ساحل ما با صداهای آرامش بخش دریای اژه خلوت و خصوصی است. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

والیبال ساحلی ، غواصی در سنگ ، بار ساحلی ، رستوران و فعالیتهای تفریحی فضای مناسبی را برای تفریح ​​، استراحت و مهمانی های ساحلی در شب فراهم می کند. در آفتاب غوطه ور شوید ، در آب غرق شوید ، در دریا شیرجه بزنید یا در کابین های مجلل ما استراحت کنید ، ساحل ما برای یک بار هم که شده تجربه ای مادام العمر است.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

 Pool

استخرهای سرپوشیده و سرپوشیده به ارزش 4000 متر مربع به عنوان اصلی ترین مکان اصلی استراحتگاه طراحی شده است که ویلاها و بلوک هتل ، ساحل و باغ های طبیعی ما را به هم متصل می کند.با استخرهای داخلی و خارجی خود را تازه سازی و شارژ کنید. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

کتاب مورد علاقه خود را بخوانید ، غروب خورشید را تماشا کنید ، عکس های همیشگی بگیرید یا در کنار خانواده خود اوقات با کیفیتی را سپری کنید. در حالی که از انواع استخرهای ما لذت می برید ، کوکتل های فصلی ما را برای یک استراحت تازه بخورید. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

استخر فعالیت دارای عمق 40/1 متر و عرض 630 مترمربع در شبه جزیره واقع شده است. استخر اصلی دارای عمق 1.50 متر و عرض 622 متر مربع است ، به عنوان استخر گرم در خارج از فصل کار می کند و در مقابل ساختمان اصلی قرار دارد.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Marina

برای کسانی که آرامش و ارتباط با طبیعت را ترجیح می دهند ، مارینا در ملک خصوصی ما فضای باشکوهی را به همه مهمانان ما ارائه می دهد. برای کسانی که آرامش و ارتباط با طبیعت را ترجیح می دهند ، مارینا فضای باشکوهی را به همه مهمانان ما ارائه می دهد. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

خود را در زیبایی جذاب دریای اژه غرق کنید ، شنا کنید یا به زندگی دریایی محافظت شده ما غذا دهید یا چشم های خود را ببندید تا ذهن خود را استراحت دهید و به صدای آرامش بخش درختان خرما و امواج گوش دهید. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

در طول روز ، میان وعده های خوشمزه ساخته شده از غذاهای دریایی و نوشیدنی هایی را تجربه کنید که طعم های منحصر به فردی را ترکیب می کنند. عصرها ، غذاهای عالی غذاهای دریایی که توسط سرآشپزهای برجسته ما در رستوران a la Carte تهیه می شود ، میل کنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Water Sports

فعالیت های ورزش های آبی را در مارینا جستجو کنید. برای کسانی که آدرنالین را در آب دوست دارند ، از مجموعه تجهیزات ورزشی رایگان و همچنین ورزشهای آبی موتوری لذت ببرید. مدرسان باتجربه شما را با تجهیزات آشنا می کنند و نکاتی را در داخل برای بهبود تکنیک شما ارائه می دهند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

از جمله گزینه های آن می توان به کایاک سواری ، پارو تخته ایستاده ، موج سواری با باد ، زانو یا بیداروبینگ ، اسکی روی آب و تورهای بادی اشاره کرد. کلاس ها برای اسکی روی آب ، وایکوبوردینگ ، گشت و گذار در آب و غواصی برگزار می شود.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Scuba Diving

ماجراهای زیر آب با برابری گیاهان و ماهی ها در آبهای زلال اژه در انتظار شما هستند. آماده شوید تا دنیای کاملا جدیدی را کشف کنید! برای کشف گنجینه های شگفت انگیز زیر آب در سواحل ما شیرجه بروید. در پایان تعطیلات با مربیان غواصی ورزش های آبی آدرنالین یک غواص مجاز شوید. می توانید غواصی با قایق و غار انجام دهید یا در غواصی شبانه شرکت کنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Spa

پزشکان معتبر شما را به سمت بهزیستی ، حرکت و هوشیاری مطلوب راهنمایی می کنند. یک رویکرد لایه ای برای سلامتی را تجربه کنید. نگران نباشید ، آرام باشید و یا عمیق تر و سلام به شما کاملا جدید سلام. برای خلوت و آسایش ، سونا بخار یا اتاق های استراحت از همام ترکی ، سونا در اندازه های مختلف لذت ببرید. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

با بدن بلند شده و روح آرامش دهید! SPA منتظر است تا شما در طی تعطیلات خستگی بدن و ذهن خود را برطرف کنید. حمام ترکی (رایگان) سونا (رایگان) ماساژ حمام فنلاندی مراقبت از بدن و صورت مانیکور پدیکور آرایشگاه درمان سلولیت

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Sport Activities

ما در PINE BAY HOLIDAY RESORT  از انواع ورزش ها برای سنین مختلف پشتیبانی می کنیم. مهارت ها و تکنیک های منحصر به فرد فعالیت های مختلف ورزشی را به روشی سرگرم کننده بیاموزید. با فعالیت های ورزشی که همه علاقه ها را به خود جلب می کند ، از تنیس تا تیراندازی با کمان ، از والیبال ساحلی گرفته تا یوگا ، تا ورزشکاری شما را محک بزند. 

Sport Activities

از مربیان ثبت نام شده خود در فدراسیون تنیس ترکیه ، درس های تنیس بگیرید یا آرام باشید و یک مسابقه را تماشا کنید. همه دوستداران تنیس ، حرفه ای یا آماتور ، در زمین های ما که با غرفه باشگاه های اجتماعی طراحی شده اند ، احساس می کنند در خانه خود هستند.  توپ آب دارت بوکیا تیراندازی با کمان مینی گلف تنیس والیبال ساحلی کانو ایروبیک مرحله ای یوگا هوازی ورزش صبحگاهی کشش آکادمی رقص ورزشگاه آبی ورزش های فضای باز مرکز تناسب اندام

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Fitness

در مرکز تناسب اندام ما به یک بدن و ذهن سالم ، متعادل و مناسب برای انتخاب ورزش دست یابید. به دلیل موقعیت مکانی ، مرکز تناسب اندام ما با فضای سبز و گردش هوا طبیعی برای تناسب اندام بهتر احاطه شده است.  اطمینان حاصل کنید که متخصصان سلامتی ما می توانند به شما کمک کنند تا تمرینات ، فعالیت ها را بر اساس نیازهای خاص خود شخصی سازی کنید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

حتی متوجه نخواهید شد که برنامه خود را کامل کرده اید. اگر نمی توانید در یک زندگی پرمشغله در خانه وقت پیدا کنید ، مرکز تناسب اندام ما برای شما مناسب است. این کار بر روی حرکت ، ترکیب تمرینات با شدت بالا و کم با درمان های بهبودی از طریق تجهیزات مختلف تمرکز دارد. 

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Entertainment

با فعالیت های مختلف از والیبال ساحلی تا یوگا در طول روز و نمایش های مختلف عصر ، روزهای خود را فراموش نشدنی کنید. هر شب یک نمایش متفاوت ، یک هیجان متفاوت ارائه می دهد! تیم سرگرمی ما فرصت های بی حد و حصر را برای شما و خانواده شما فراهم می کند تا نهایت لذت را ببرید.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

روزهای خود را با ماجراجویی های آبی از بازی با واترپلو گرفته تا شرکت در ورزشگاه آبی پر کنید و یا تمام فعالیت های خشکی مانند مینی گلف ، تیراندازی با کمان یا والیبال ساحلی را تجربه کنید. خواه بخواهید از یک نمایش عصرانه لذت ببرید ، فعالیت های کنار استخر را امتحان کنید یا در آرامش طبیعت یوگا انجام دهید ، اوقات با کیفیتی را با سرگرمی گسترده خواهید گذراند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Conference Hall

سالن کنفرانس PINE BAY HOLIDAY RESORT می تواند به صورت پیکربندی های مختلف تنظیم شود تا انواع کاربری ها و اندازه های گروه را با حداکثر اندازه سالن 852 متر مربع یا سه اتاق کوچکتر از هر کدام 284 متر مربع در خود جای دهد. سالن ما فای پر سرعت ، ورودی و خروجی بزرگ راحت به تمام اندازه های پیکربندی ، راه حل های دیداری و شنیداری و کلیه تجهیزات لازم برای ارائه را ارائه می دهد. سالن بزرگ ما دارای آکوستیک و میرایی صدا برای هر گونه استفاده ایده آل است و تنظیمات کوچکتر ما دارای جدا کننده های عایق صدا هستند که از راه حل های خصوصی متناسب با همه کاربران اطمینان حاصل می کنند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

Wedding at Panorama

آرام و بی انتها ، فضای گسترده Panorama ما با ویژه ترین جشن ها در ذهن طراحی شده است. میزبان روز عروسی خود باشید که با خلیج خصوصی کاج Pine Bay و نخل های برجسته احاطه شده است ، عظمت دریای اژه داستان عشق شما را قاب می کند.

PINE BAY HOLIDAY RESORT

فاصله Pine Bay Holiday Resort تا مراکز دیدنی

Pine Bay Holiday Resort 6 کیلومتر با دباغخانه های قدیمی ، 7 کیلومتر با کاروانسرای üküz Mehmet Paşa ، 8 کیلومتر با Güvercinada ، 13 کیلومتر با شهر باستان افسس و معبد آرتمیس و غار هفت خوابگاه فاصله دارد (Ashab-) Kehf) 14 کیلومتر تا Şirince و کلیسای سنت جان باپتیست ، 21 کیلومتر تا کلیسای Virgin Mary ، 32 کیلومتر تا پارک ملی شبه جزیره دیلیک ، 48 کیلومتر تا شهر باستانی Priene ، 69 کیلومتر تا Milet Antique City و 205 کیلومتر تا Pamukkale فاصله دارد. کیلومتر دورتر است.

تا پارک آبی Adaland 1 کیلومتر فاصله است که می توانید از آن لذت ببرید و 3 کیلومتر تا Aquapark Aqua Fantasy فاصله دارد. علاوه بر این ، ساحل Pamucak ، جایی که می توانید اوقات خوبی را در سواحل و سواحل یکپارچه با آبهای زلال و طبیعت پاک منطقه اطراف داشته باشید ، 5.5 کیلومتر ، ساحل Kuşadası 6 کیلومتر و ساحل Long Kuşadası 13 کیلومتر فاصله دارد. Pine Bay Holiday Resort در 92 کیلومتری ازمیر ، 60 کیلومتری فرودگاه عدنان مندرس ازمیر و 127 کیلومتری فرودگاه میلاس-بدروم واقع شده است.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تورکوش آداسی7روزه زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

 رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه

هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • کتابخانه داخل اتاق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • بیلیارد
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • جکوزی
 • دارت
 • رفتینگ
 • زمین تنیس
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • غواصی
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • ماهیگیری
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته