آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

REPUBLICA HOTEL YEREVAN | هتل ریپابلیکا

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

راهنمای هتل

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

هتل بوتیک REPUBLICA HOTEL YEREVAN اولین هتل 100٪ بدون دود در ارمنستان است که در یکی از قدیمی ترین و مرکزی خیابان های ایروان – خیابان امیریان واقع شده است ، فقط چند قدم از میدان جمهوری فاصله دارد.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

طراحی هتل REPUBLICA HOTEL YEREVAN با راه حل های جالب شامل کلاژهای جالب فرش های باستانی ارمنستان و همچنین جزئیات متمایز فرهنگ و تاریخ ارمنستان انجام شده است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

REPUBLICA HOTEL YEREVAN یک سرویس معتبر و شخصی را برای مسافران تجاری و تفریحی ارائه می دهیم. پرسنل عالی با سطح استثنایی از خدمات فعال ، محرمانه و سازگار اقامت شما را فراموش نشدنی می کنند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

اتاق ها راحت و مینیمال هستند ، هوشمندانه و با دقت مجهز شده اند تا انتظارات شما را برآورده کنند و فراتر از آن برسانند. REPUBLICA HOTEL YEREVAN مراقبت می کنیم: وای فای پرسرعت رایگان در همه اتاق ها و مکان های عمومی قهوه ، چای و آب رایگان در اتاق ها کتری برقی 24 ساعت خدمات خانه داری خشکشویی سریع و خدمات خشک شویی مینی بار کاملاً عرضه شده اتاق های آلرژی دوستانه کنترل فردی آب و هوا در هر اتاق صندوق امانات یخچال امکانات حمام ویژگی های اضافی عبارتند از: خدمات حمل و نقل و حمل و نقل اجاره دوچرخه (1 ساعت رایگان برای مهمانان هتل) تورهای گشت و گذار در ایروان و مناطق خدمات ماساژ در اتاق غذاخوری داخل اتاق تخت نوزاد در صورت درخواست به صورت رایگان در دسترس است.

Standard Single Room

نمای حیاط / خیابان در طبقات بلند و پایین 1 تخت ملکه پرده خاموشی میز کار با صندلی فقط در بعضی اتاق ها تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار دوش بهداشتی در بعضی از اتاق ها موجود است یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Standard Double Room

نمای حیاط / خیابان در طبقات بلند و پایین 1 تخت کینگ یا 2 تخت یک نفره 1 تخت نوزاد در صورت درخواست در دسترس است پرده خاموشی میز کار با صندلی تلفن تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار دوش بهداشتی در بعضی از اتاق ها موجود است یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق اندازه تخت (ها): 1 تخت دونفره (180 سانتیمتر) یا 2 تخت یک نفره (90 سانتیمتر 2 2) اندازه اتاق: 20 مترمربع تصرف: حداکثر اشغال 2 نفر است اتاقهای متصل: برخی از این اتاق ها از طریق یک راهرو اختصاصی می توانند به یکدیگر متصل شوند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Deluxe Room

پنجره های پانوراما در طبقه های بالا و پایین . کوه آرارات در طبقات بالا با توجه به در دسترس بودن 1 تخت کینگ یا 2 تخت یک نفره 1 تخت نوزاد در صورت درخواست در دسترس است 1 تخت رول دور در صورت درخواست با هزینه اضافی پرده خاموشی میز کار با صندلی تلفن تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق اندازه تخت (ها): 1 تخت دونفره (180 سانتی متر) یا 2 تخت یک نفره (90 سانتی متر x 2) اندازه اتاق: 25 مترمربع اشغال: حداکثر اشغال 3 است اتاقهای متصل: برخی از این اتاقها از طریق یک راهرو اختصاصی می توانند به یک اتاق یک نفره استاندارد متصل شوند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Deluxe Triple Room

پنجره های پانوراما به حیاط در طبقه پایین 1 تخته کینگ و 1 تخت یک نفره / 3 تخت یک نفره 1 تخت نوزاد در صورت درخواست در دسترس است پرده خاموشی میز کار با صندلی کاناپه تلفن تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دوش بهداشتی دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق اندازه تخت (های): 3 تخت یک نفره (90 سانتی متر x 2) یا 1 تخته دو نفره (180 سانتی متر) + 1 تخت یک نفره (90 سانتی متر) اندازه اتاق: 37 مترمربع اشغال: حداکثر اشغال 3 است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Superior Room

نمای حیاط در طبقه پایین. 2 تخت به اندازه ملکه – مبل تختخواب شو در بعضی از اتاق ها 1 تخت نوزاد در صورت درخواست در دسترس است پرده خاموشی میز کار با صندلی کاناپه تلفن تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت WIFi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دوش بهداشتی دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق اندازه تخت (ها): 2 تخت ملکه (160 سانتی متر) اندازه اتاق: 32 مترمربع اشغال: حداکثر اشغال 4 است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Superior Room

اتاقهایی با بالکن به حیاط در طبقات بلند و پایین. 1 تخت کینگ یا 2 تخت یک نفره 1 تخت نوزاد در صورت درخواست در دسترس است پرده خاموشی میز کار با صندلی تلفن تلویزیون صفحه نمایش تخت اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان سیستم آب و هوایی به صورت جداگانه کنترل شده در اتاق امن کابین دوش دستشویی و دمپایی سرویس بهداشتی سشوار یخچال کوچک / مینی بار با پرداخت هزینه روزانه بطری آب به ازای هر نفر در مجموعه قهوه / چای اتاق اندازه تخت: 1 1 تخت دونفره (180 سانتی متر) یا 2 تخت یک نفره (90 سانتی مترمربع 2) اندازه اتاق: 23 مترمربع اشغال: حداکثر اشغال 2 است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Anoush Restaurant

رستوران انوش مکانی مناسب برای جلسات دلپذیر و آرام ، شام های عاشقانه و مراسم خانوادگی است. ترکیبی چشمگیر از بافتها و الگوهای مختلف چوب در فضای داخلی رستوران و لوازم جانبی بی نظیر ما ، فضای واقعاً دنج و مطبوعی را ایجاد می کند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

رستوران REPUBLICA HOTEL YEREVAN به دلیل پرسنل دوستانه ، خدمات شخصی ، لیست گسترده شراب ، عصرانه های چشیدن شراب و غذاهای سنتی با کیفیت ارمنی بسیار شناخته شده است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

ما همیشه فقط از بهترین محصولات تازه برای تهیه غذاهای موجود در منوی خود استفاده می کنیم. ما معتقدیم که ماموریت ما معرفی غذاهای ارمنستان در بهترین تفسیر به میهمانان شهرمان و متحیر کردن مهمانان محلی ما با طعم بی نظیر غذاهای ارمنی شناخته شده است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

TAP STATION

Tap Station یک تراس در فضای باز است که انواع مختلفی از آبجو ارمنی کرفت را در شیر آب قرار می دهد. منوی غذاهای خوشمزه بین المللی یک گزینه عالی برای انتخاب آبجو است. گوشه ای دنج و دلپذیر در یکی از قابل رفت و آمدترین خیابان های ایروان در کنار گردشگری ترین جاذبه ها ، فرار شما در یک روز شلوغ و یک نفس تازه هوا در شب ها خواهد بود.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

Hotel Policies

در هنگام ورود بهREPUBLICA HOTEL YEREVAN  سیستم شناسایی عکس معتبر لازم است. فرم های قابل قبول شامل گواهینامه رانندگی ، گذرنامه و / یا اثبات کارت سن است. علاوه بر این ، در هنگام ورود به کارت اعتباری معتبر نیز لازم است. برای رزرو اتاق میهمانان باید 18 ساله و بیشتر با شناسنامه معتبر باشند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

در صورت چک کردن زودهنگام قبل از ساعت 07:00 صبح ، 100 extra اضافی از هزینه اتاق برای هر شب به صورتحساب نهایی اضافه می شود. در صورت چک کردن زود هنگام بعد از ساعت 07:00 صبح ، 50٪ هزینه اضافی از یک اتاق در شب به صورتحساب نهایی اضافه می شود.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

در صورت خروج دیرهنگام قبل از ساعت 19:00 ، 50٪ اضافی از هزینه اتاق در هر شب به صورتحساب نهایی اضافه می شود در صورت خروج دیرهنگام بعد از ساعت 19:00 ، 100 extra اضافی از هزینه اتاق برای هر شب به صورتحساب نهایی اضافه می شود. توجه: ورود زود هنگام یا خروج دیرتر منوط به دسترسی به اتاق است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

کودکان 0 تا 5 سال: اگر کودک با والدین خود در اتاق بدون تخت اضافی بماند ، محل اقامت رایگان است. کودکان 6 تا 12 ساله: محل اقامت با هزینه اضافی است. کودکان بالای 12 سال: از نظر قیمت محل اقامت و وعده های غذایی ، افرادی که بیش از 12 سال سن دارند ، بزرگسال محسوب می شوند. هزینه یک تخت اضافی شام برای هر شب شامل صبحانه است.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

ما یک سیاست دوستانه برای حیوانات خانگی داریم و به مهمانانمان اجازه می دهیم حیوانات خانگی خود را با هزینه اضافی در طول اقامت خود بیاورند. حیوانات خانگی را نمی توان بدون نظارت در اتاق رها کرد. هتل حق شارژ بابت نظافت اضافی یا آسیب های ناشی از حیوانات را برای خود محفوظ می داند.

REPUBLICA HOTEL YEREVAN

موقعیت REPUBLICA HOTEL YEREVAN در فاصله پیاده روی از بیشتر جاهای دیدنی ایروان است ، فقط چند مورد را ذکر کنم: میدان جمهوری با فواره های آوازخوان موزه تاریخ ارمنستان (www.historymuseum.am) گالری هنر ملی ارمنستان (www.gallery.am) موزه نسل کشی ارمنستان (www.genocide-museum.am) میدان چارلز آنزاور تئاتر آکادمیک ملی اپرا و باله (www.opera.am) مرکز هنر Cafesjian موزه هنرهای معاصر Cafesjian (www.cmf.am) موسسه نسخه های خطی باستان Mesrop Mashtots (www.matenadaran.am) موزه تاریخ ایروان (www.yhm.am) کلیسای جامع سنت گریگوری روشنگر پارک عاشق (www.bg.am) موزه پاراجانف (www.parajanovmuseum.am) بازار هنر و صنایع دستی ورنیساژ

گشتهای اختیاری به تعداد 6 گشت با هزینه مسافر قابل اجرا می باشد که باید با تور لیدر هماهنگ شود. ارسال 70% کل هزینه تور ارمنستان زمان رزرواسیون ضروری است و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین ایروان از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های ارمنستان

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • استخر سر پوشیده

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو REPUBLICA HOTEL YEREVAN
Phone : +374 11 990000
info@republicahotel.am
https://www.republicahotel.am/en
7/1 Amiryan street 0010

Yerevan, Armenia

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته