آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

RUS | رووس

RUS

راهنمای هتل

هتل روس:

این هتل بزرگ 3 ستاره در موقعیت خوبی از شهر و درمرکز ناحیه تجاری  توریستی شهر قرار گرفته است. خیابان معروف “خرشچاتیک” در فاصله چند قدمی تا هتل و ایستگاه مترو نیز در نزدیکی به هتل واقع شده اند. اتاق های هتل چشم اندازی زیبا رو به استادیوم المپیک مهمترین مکان ورزشی ارائه میدهند.

اتاقها:

اتاق استاندارد: این اتاق شامل یک اتاق و یک سالن ورودی و حمام است وامکانات استانداردی از قبیل تلویزیزون ماهواره، رادیو، حمام، میز، فرش و تخت کوین سایز در این اتاق وجود دارد.

اتاق استاندارد توین با دو تخته توین سایز از این نوع اتاق هاست.

اتاق دوبل کلاسیک: این اتاق شامل یک اتاق خواب، سالن ورودی و حمام است و تمام وسایل از چوب طبیعی ساخته شده است و  میتوانید هر کدام از تخت های توین و یا دو تخت جداگانه را انتخاب کنید.

اتاق برتر:  شما در این اتاق به غیر از یک اتاق و سالن ورودی و حمام از یک تخت دوبل بزرگ و تلویزیزون ال سی دی برخوردار خواهید بود.

سوییت: این سوییت ها با مساحت  34متر مربعی دارای  یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن به همراه مبل و صندلی های راحتی ، تلویزیزون و میز هستند.

سوییت “پیرل”: این سوییت ها دارای یک اتاق نشیمن و یک اتاق خواب می باشندکه به رنگ قرمز و سفید طراحی شده است. سقف اتاق نشیمن با شیشه نبین طراحی شده و یک آینه ی بزرگ بر بالای تخت نیز قرار گرفته است.

آپارتمان: آپارتمان ها نیز در طبقه ی آخر هتل قرار دارند و نمای زیبایی بر فراز شهر ارائه میدهند. اتاق ها ی بزرگ با رنگ های روشن رنگ آمیزی شده اند و از چیدمان خوبی نیز برخوردارند.

رستوران:

رستوران ها فضای آرامی را در برای شما فراهم آورده اند. سبک داخلی کلاسیک، فضای بزرگ و برخورداری از نور طبیعی از ویژگی های این رستورانهاست.

شما این امکان را دارید تا غذاهای اکراینی، آمریکایی، آسیایی و اروپایی را در این رستورانها امتحان کنید. تنوع منو غذاها به همراه قیمت مناسب از ویژگی های خاصی است که مهمانان را به خود جلب کرده است.

سالن جلسات:

7 سالن کنفرانس با ظرفیت ها و دکوراسیون متفاوت  در هتل وجود دارد که مجهز به انواع امکانات پیشرفته برای برگزاری جلسات هستند.

تجربه ای طولانی و سیستمی حرفه ای در برگزاری انواع مراسم ها و جلسات این اجازه را به شما میدهد تا برای برگزاری تمامی جلسات و مراسم های خود به تیم متخصص هتل اطمینان و تکیه کنید.

امکانات هتل

  مکان هتل در نقشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اطلاعات هتل

  لوگو RUS

  برچسب ها

  شبکه های اجتماعی ما

  تماس با آژانس

  02122887100

  پشتیبانی 24 ساعته