آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

RUS | رووس

RUS

راهنمای هتل

هتل روس:

این هتل بزرگ 3 ستاره در موقعیت خوبی از شهر و درمرکز ناحیه تجاری  توریستی شهر قرار گرفته است. خیابان معروف “خرشچاتیک” در فاصله چند قدمی تا هتل و ایستگاه مترو نیز در نزدیکی به هتل واقع شده اند. اتاق های هتل چشم اندازی زیبا رو به استادیوم المپیک مهمترین مکان ورزشی ارائه میدهند.

اتاقها:

اتاق استاندارد: این اتاق شامل یک اتاق و یک سالن ورودی و حمام است وامکانات استانداردی از قبیل تلویزیزون ماهواره، رادیو، حمام، میز، فرش و تخت کوین سایز در این اتاق وجود دارد.

اتاق استاندارد توین با دو تخته توین سایز از این نوع اتاق هاست.

اتاق دوبل کلاسیک: این اتاق شامل یک اتاق خواب، سالن ورودی و حمام است و تمام وسایل از چوب طبیعی ساخته شده است و  میتوانید هر کدام از تخت های توین و یا دو تخت جداگانه را انتخاب کنید.

اتاق برتر:  شما در این اتاق به غیر از یک اتاق و سالن ورودی و حمام از یک تخت دوبل بزرگ و تلویزیزون ال سی دی برخوردار خواهید بود.

سوییت: این سوییت ها با مساحت  34متر مربعی دارای  یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن به همراه مبل و صندلی های راحتی ، تلویزیزون و میز هستند.

سوییت “پیرل”: این سوییت ها دارای یک اتاق نشیمن و یک اتاق خواب می باشندکه به رنگ قرمز و سفید طراحی شده است. سقف اتاق نشیمن با شیشه نبین طراحی شده و یک آینه ی بزرگ بر بالای تخت نیز قرار گرفته است.

آپارتمان: آپارتمان ها نیز در طبقه ی آخر هتل قرار دارند و نمای زیبایی بر فراز شهر ارائه میدهند. اتاق ها ی بزرگ با رنگ های روشن رنگ آمیزی شده اند و از چیدمان خوبی نیز برخوردارند.

رستوران:

رستوران ها فضای آرامی را در برای شما فراهم آورده اند. سبک داخلی کلاسیک، فضای بزرگ و برخورداری از نور طبیعی از ویژگی های این رستورانهاست.

شما این امکان را دارید تا غذاهای اکراینی، آمریکایی، آسیایی و اروپایی را در این رستورانها امتحان کنید. تنوع منو غذاها به همراه قیمت مناسب از ویژگی های خاصی است که مهمانان را به خود جلب کرده است.

سالن جلسات:

7 سالن کنفرانس با ظرفیت ها و دکوراسیون متفاوت  در هتل وجود دارد که مجهز به انواع امکانات پیشرفته برای برگزاری جلسات هستند.

تجربه ای طولانی و سیستمی حرفه ای در برگزاری انواع مراسم ها و جلسات این اجازه را به شما میدهد تا برای برگزاری تمامی جلسات و مراسم های خود به تیم متخصص هتل اطمینان و تکیه کنید.

امکانات هتل

  مکان هتل در نقشه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  اطلاعات هتل

  لوگو RUS

  برچسب ها

  شبکه های اجتماعی ما

  تماس با آژانس

  02122887100

  پشتیبانی 24 ساعته