آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

SELECTUM FAMILY RESORT | هتل سلکتیوم فامیلی ربزورت

SELECTUM FAMILY RESORT

راهنمای هتل

SELECTUM FAMILY RESORT

Selectum Family Resort شما را به تعطیلات فراموش نشدنی دعوت می کند تا در کنار خانواده خود با فعالیت های متعدد خود یکی از آنها را انتخاب کنید. محیط آرامش بخش ، موقعیت مکانی منحصر به فرد و طبیعت زیبا برای لذت بردن در کنار فرزندان خود ، خاطراتی را برای شما به ارمغان می آورد که هرگز فراموش نخواهید کرد.

SELECTUM FAMILY RESORT

 با ارائه هر آنچه در تعطیلات خانوادگی دنبال می کنید ، می توانید غذاهای فرهنگ های مختلف را تجربه کنید ، با خانواده خود ماهی بگیرید ، در استخر یا دریا تفریح ​​کنید ، تنیس بازی کنید یا مینی گلف ، شاید ورزش های آبی مانند قایق رانی و دوچرخه سواری را تجربه کنید. تمام جزئیات زمان خود را با خانواده طراحی کنید و از تعطیلات خود لذت ببرید.

SELECTUM FAMILY RESORT

Selectum Family Resort در منطقه ای دیدنی که رودخانه Acısu به مدیترانه می پیوندد ، احاطه شده توسط یک جنگل 75 هکتاری ، و دارای هوای تازه و آفتاب ، مهمانان را به یک تجربه تعطیلات فراموش نشدنی با خانواده خود خوشامد می گوید. شروع فصل با بازسازی در هر دو اتاق و مناطق بیرونی ، Selectum Family Resort Belek از مهمانان دعوت می کند تا از آرامش طبیعت که با کیفیت Selectum Hotels تکمیل شده است لذت ببرند.

SELECTUM FAMILY RESORT

با هدف اطمینان از رضایت همه مهمانان از رویکرد خدمات دوستانه و با کیفیت بالا ، تعطیلات در Selectum Family Resort Belek مهمانان را با استراحت و خاطرات جدید فراموش نشدنی رها می کند.با فرزندان خود بازی کنید ، در رویدادها شرکت کنید یا از آفتاب گرفتن در ساحل در امتداد نیلگون مدیترانه لذت ببرید در حالی که فرزندان شما در فعالیتهای سرگرم کننده با همسالان خود در مینی کلاب شرکت می کنند.

SELECTUM FAMILY RESORT

Selectum Family Resort Belek تعطیلات فراموش نشدنی را در کنار خانواده در زیباترین مکان مدیترانه نوید می دهد. دارای باشگاه های کودکان ، استخرهای سرپوشیده و باز ، و ورزش و فعالیت هایی مانند مینی گلف ، تنیس ، دوچرخه سواری ، قایق رانی ، ماهیگیری ، پیاده روی ، اسکی روی آب ، تنیس روی میز ، آموزش رقص ، گلف ، قایق پدالو ، و فرصت های دیگر. Selectum Family Resort Belek تعطیلات کاملی را برای مهمانان در هر سنی ارائه می دهد.

رودخانه Acısu ، که از Alacadağ شروع می شود و تا بلک امتداد دارد ، با دریای مدیترانه در Selectum Family Resort Belek ادغام می شود. از تماشای رودخانه Acısu و دریای مدیترانه از ساحل Selectum Family Resort لذت ببرید. تعطیلات در طبیعت در Selectum Family Resort Belek ، در میان 75000 متر مربع جنگل کاج ، در انتظار شماست. منبع هوای تازه مدیترانه Selectum Family Resort به دلیل قرار گرفتن 

در تقاطع رودخانه و دریا ، در میان هتل های بلک برجسته است وعده تعطیلات تابستانی مفرح در میان طبیعت را می دهد. با انتخاب خانواده خود در Selectum Family Resort Belek ، خاطرات فراموش نشدنی را جمع آوری کنید و در بین هتل های فراگیر بلک گزینه ای ایده آل را ارائه دهید.

STANDART HOTEL ROOM

Selectum Family Resort Belek دارای 192 اتاق استاندارد هتل به مساحت 25 متر مربع است. اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره هستند که حداکثر 3 نفر را در خود جای می دهد. اتاقهای استاندارد هتل دارای دوش ، توالت ، اتاق نشیمن ، تلفن ، تلویزیون LCD ، پخش ماهواره ای ، پخش موسیقی از طریق تلویزیون ، مینی بار رایگان ، حمام ، دمپایی ، سشوار ، Wi-Fi ، آینه تخت ، تهویه مطبوع مرکزی ، کتری ، چای و قهوه. اتاق های استاندارد هتل دارای کفپوش کاشی و سرامیک هستند. همه اتاق ها دارای بالکن و چشم انداز باغ هستند. یک اتاق استاندارد به عنوان اتاق معلول طراحی شده است. 

SELECTUM FAMILY RESORT

STANDART BUNGALOV ROOM

Selectum Family Resort Belek دارای 177 اتاق استاندارد ییلاقی به مساحت 25 متر مربع است. اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و نیمکت هستند و حداکثر 3 نفر را در خود جای می دهند. اتاقهای استاندارد ییلاقی دارای دوش ، توالت ، گروه نشیمن ، تلفن ، تلویزیون LCD ، پخش ماهواره ای ، پخش موسیقی از طریق تلویزیون ، مینی بار رایگان ، حمام ، دمپایی ، سشوار ، Wi-Fi ، آینه غرور ، کولر گازی ، کتری ، چای و قهوه. اتاقهای استاندارد Bungalow دارای کف کاشی و سرامیک هستند. همه اتاق ها دارای بالکن و چشم انداز باغ هستند. دو اتاق استاندارد ییلاقی با اتاق های معلول طراحی شده اند.

SELECTUM FAMILY RESORT

FAMILY SUITE ROOM

Selectum Family Resort Belek دارای 14 سوئیت خانوادگی با مساحت 50 تا 53 متر مربع است. اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و یک مبل تخت خواب شو هستند و حداکثر 3+1 نفر را در خود جای می دهند. سوئیت های خانوادگی شامل یک اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن و یک آشپزخانه و دو بالکن است. سوئیت های خانوادگی دارای دوش ، توالت ، اتاق نشیمن ، تلفن ، تلویزیون ال سی دی ، پخش ماهواره ای ، پخش موسیقی از طریق تلویزیون ، مینی بار رایگان ، حمام ، دمپایی ، سشوار ، Wi-Fi ، آینه دستشویی ، تهویه مطبوع مرکزی ، کتری ، چای و قهوه است به سوئیت های خانوادگی دارای کفپوش لمینت هستند. همه اتاق ها دارای بالکن و چشم انداز باغ هستند.

SELECTUM FAMILY RESORT

 

FAMILY LARGE SUITE ROOM

Selectum Family Resort Belek دارای 22 سوئیت بزرگ خانوادگی به مساحت 64 متر مربع است. اتاق ها دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند و حداکثر 4+1 نفر را در خود جای می دهند. سوئیت های بزرگ خانواده شامل دو اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن ، یک آشپزخانه و یک ناهار خوری و همچنین سه بالکن است. سوئیت های بزرگ خانوادگی دارای دوش ، توالت ، اتاق نشیمن ، تلفن ، تلویزیون LCD ، پخش ماهواره ای ، پخش موسیقی از طریق تلویزیون ، مینی بار رایگان ، حمام ، دمپایی ، سشوار ، Wi-Fi ، آینه غرور ، کولر مرکزی ، کتری ، چای و قهوه. سوئیت های بزرگ خانوادگی دارای پوشش روکش لمینت هستند. همه اتاق ها دارای بالکن و چشم انداز باغ هستند.

SELECTUM FAMILY RESORT

GARDEN BLOCK ROOM

Selectum Family Resort Belek دارای 50 باغ بلوک اتاق در بلوک باغ است که از 17 تا 25 متر مربع مساحت دارد. اتاق ها دارای یک تخت دو نفره هستند و حداکثر 2 نفر را در خود جای می دهند. اتاق بلوک باغ در بلوک باغ شامل دوش ، توالت ، نشیمن ، تلفن ، تلویزیون ال سی دی ، پخش ماهواره ای ، پخش موسیقی از طریق تلویزیون ، مینی بار رایگان ، حوله ، دمپایی ، سشوار ، Wi-Fi ، آینه غرور ، کولر گازی اسپلیت ، کتری ، چای و قهوه. اتاق بلوک باغ در بلوک باغ دارای کف کاشی و سرامیک است. همه اتاق ها دارای بالکن و چشم انداز باغ هستند.

SELECTUM FAMILY RESORT

 Main Restaurant

می توانید از بوفه باز خوشمزه در ساعات مختلف روز در رستوران اصلی که بزرگترین رستوران در Selectum Family Resort Belek است لذت ببرید.
بوفه بچه ها 12:00 14:00 18:30 20:30 بوفه رژیمی 12:30 14:30 19:00 21:00 10:30 12:30
À صبحانه آلاکارت 14:30 19:00 À ناهار آلاکارت 21:30 07:00 À شام آلاکارت

SELECTUM FAMILY RESORT

24/7 A La Carte Restaurant

رستوران آلاکارت 24 ساعته و 7 روزه –در طول روز در رستورانی با چشم انداز استخر و رودخانه از تعطیلات خود لذت ببرید.
10:30 12:30 صبحانه لاکارت 14:30 19:00 ناهار لاکارت 21:30 07:00 شام آلاکارت

Turkish A La Carte Restaurant

در طول تعطیلات خود در Selectum Family Resort Belek ، از طعم های منحصر به فرد غذاهای ترکی ریشه دار نمونه بگیرید.
رزرو الزامی است افتتاح 19: 00 بسته شدن 22: 00

Fish A La Carte Restaurant

با ارائه ظرافت خوشمزه ترین طعم ماهی ها و غذاهای دریایی دریای مدیترانه و اژه را به میز شما می آورد. 
افتتاح 19: 00 بسته شدن 22: 00 

Italian A La Carte Restaurant

رستوران ایتالیایی a la carte با منوی غنی خود که متشکل از خاص ترین طعم غذاهای کلاسیک ایتالیایی است پذیرای مهمانان خود است.
 افتتاح 19: 00 بسته شدن 22: 00

7/24 BAR

ارائه خدمات به مهمانان بصورت شبانه روزی در کنار استخر تا بتوانید از تعطیلات خود نهایت استفاده را در تمام طول روز و تمام شب داشته باشید.

Reception Lobby Bar

این بار که در قسمت پذیرایی در کنار لابی قرار دارد ، مکانی بسیار دلپذیر برای استراحت است.
افتتاح 08: 00 بسته شدن 24: 00

Lobby Bar Main Building

خستگی روزانه را در لابی بار با فضای دلپذیر و راحت خود که نوشیدنی های محلی و خارجی در آن سرو می شود ، کنار بگذارید.
افتتاح 10: 00 بسته شدن 24: 00

Pool Bar

از نوشیدنی های سرد و گرم در کنار استخر لذت ببرید.
افتتاح 10: 00 بسته شدن 24: 00

Beach Bar

لذت دریا و ساحل را با نوشیدنی های سرد و تنقلات کامل کنید.

افتتاح 10: 00 بسته شدن 18: 00

Atrium Bar

بار اتریوم ، واقع در جلوی اتاقهای جلسات در ساختمان اصلی ، بسته به تغییرات فصل و شرایط آب و هوایی برای مهمانان گرامی خدمات رسانی می کند.
افتتاح 10: 00 بسته شدن 24: 00

Garden Bar

اجازه دهید انواع نوشیدنی های سرد و گرم ما شما را در حین گذراندن وقت با طبیعت همراهی کنند.
افتتاح 10: 00 بسته شدن 18: 00

Vitamin Bar

ویتامین بار نوشیدنی های سالم و انرژی زا را که از سبزیجات و میوه های ارگانیک استخراج شده است سرو می کند.
افتتاحیه 11: 00 بسته شدن 16: 00

S Arena Disco Bar

لحظات سرشار از سرگرمی را با عزیزان خود با کنسرت های موسیقی زنده و فعالیت های مختلف در S Arena Disco Bar واقع در ساحل به اشتراک بگذارید.
افتتاحیه 21: 30 بسته شدن 01: 30

Beach

به رودخانه آکاسو و دریای مدیترانه-محل اتصال دریا و رودخانه-به ساحل ماسه ای 500 متری ما نگاه کنید که دارای گواهینامه پرچم آبی 2020 برای ارائه یکی از تمیزترین سواحل آنتالیا است.

Main Pool

با موسیقی و بازی های رنگارنگ که روزانه برگزار می شود ، استخر اصلی روباز ساعت ها سرگرم کننده را همراه با تنقلات و نوشیدنی های خوشمزه ارائه می دهد.
M²1600 عمق 140 سانتی متر

Semi-Olympic Pool

از شنا در دومین استخر بزرگ Selectum Family Resort Belek لذت ببرید.
M²400 عمق 140 سانتی متر

Relax Pool

در حالی که از آرامش در استخر آرامش لذت می برید ، اجازه دهید گاردن بار شما را با نوشیدنی و میان وعده های جایگزین همراهی کند.
M²170 عمق 140 سانتی متر

Garden Pool

با استخر باغ واقع در بین درختان و فضای سبز ، وقت خود را با طبیعت بگذرانید.
M²280 عمق 140 سانتی متر

Indoor pool

استخر سرپوشیده که 120 سانتی متر عمق دارد گرم می شود. به خصوص در آب و هوای نامساعد ، استخر سرپوشیده گرم شده ما به شما تعطیلات می دهد.
M²65 عمق 120 سانتی متر

Kids Aquapark

پارک آبی با 6 سرسره در منطقه مینی کلاب با پیست کشویی منحصر به فرد به کودکان سرگرم کننده می دهد.
M²540 عمق 30 سانتی متر

SELECTUM FAMILY RESORT

Adults Aquapark

با 5 سرسره که مخصوص بزرگسالان طراحی شده است ، در منطقه آبی پارک لذت ببرید.

SELECTUM FAMILY RESORT

Treatments and Massages

از حمام ترکی و سونا در حمام ترکی و سونا ، ماساژ ، درمان پوست و موارد دیگر لذت ببرید. در حمام کلاسیک ترکی اسکراب و ماساژ کف را تجربه کنید و در حین درمان ماساژ احیا کننده که توسط متخصصان SPA اعمال می شود ، استراحت کنید. SPA همچنین سونا ، استخر و آرایشگاه ارائه می دهد. در طول تعطیلات خود در Selectum Family Resort Belek با درمانهای منحصر به فرد ، رایحه های چشمگیر ، مواد منحصر به فرد و کارکنان مجرب از گزینه های SPA استفاده کنید.

Special Activities for Children

رفتن به تعطیلات با کودکان قطعاً ملاحظات خاصی را ارائه می دهد. در Selectum Family Resort Belek ، فرزندان شما از تعطیلات سرگرم کننده و آرامش بخش با گزینه های سرگرمی ، ورزش و فعالیت ها ، و باشگاه های مناسب برای گروه های سنی مختلف ، و همچنین استخر کودکان ، پارک آبی جدید ، مناطق رویداد ، و بازی های سرگرم کننده لذت خواهند برد. دوستان جدید پیدا کنید و خیلی بیشتر. تمام اعضای خانواده می توانند با هم از ماهیگیری و همچنین بازیها ، ورزشها و سایر فعالیتها لذت ببرند. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در Selectum Family Resort Belek ، واقع در مقصد تعطیلات مورد علاقه آنتالیا ، بلک هستیم ، برای تعطیلات به یاد ماندنی در کنار خانواده خود.

Daily Activities

برنامه های فعالیت ما را در طول اقامت خود دنبال کنید و در طول تعطیلات خود از بازی ها و فعالیتهای سرگرم کننده و لذت بخش برای مهمانان در هر گروه سنی نهایت لذت را ببرید.

Meeting Hall and Congress Centers

برای جلسات یا رویدادهای خاص ، Selectum Family Resort Belek میزبان مهمانان شما با رویکرد خدمات با کیفیت بالا در هتل های Selectum ، کارکنان راه حل گرا ، دوستانه و تجربه سازمانی عالی است. سازمانهای بی عیب و نقص در اتاقهای جلسات انعطاف پذیر ما ، در طیف وسیعی از اندازه ها و پیکربندی ها که شامل سمینارهای تجاری ، راه اندازی ، جلسات فروشندگان ، آموزش ها ، پانل ها و کنفرانس ها ، سمپوزیوم های دانشگاهی ، کارگاه ها و موارد دیگر است. 

سالن اجتماعات و مراکز کنگره نام سالن W L منطقه (متر مربع) T کلاس Cocktail U سالن اجتماعات بزرگ 41،80 متر 20،5 متر 900 متر مربع 200 نفر 500 نفر 500 نفر 900 نفر 340 نفر سالن اجتماعات 1 14،5 متر 17،4 متر 340 متر مربع 70 نفر 150 نفر 150 نفر 250 نفر 90 نفر سالن اجتماعات 2 8،6 متر 20،5 متر 180 متر مربع 70 نفر 110 نفر 100 نفر 200 نفر 90 نفر سالن اجتماعات 3 9،2 متر 20،5 متر 180 متر مربع 70 نفر 110 نفر 200 نفر 90 نفر 90 نفر سالن اجتماعات 4 9،5 متر 20،5 متر 200 متر مربع 50 نفر 110 نفر 100 نفر 200 نفر 75 نفر

 

ارسال 70%کل هزینه تور آنتالیا 6 شب و 7 روز زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • درمانگاه
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • بیلیارد
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • پدیکور
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • زمین تنیس
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • غواصی
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مانیکور
 • ماهیگیری
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • مینی گلف
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو SELECTUM FAMILY RESORT
tel:00902427103300
familyresort@selectumhotels.com
https://familyresortbelek.selectumhotels.com
Belek Mahallesi, Kongre Caddesi 24A/A, 07506 Serik/Antalya

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته