آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

SPICE HOTEL SPA | هتل اسپایسی

SPICE HOTEL SPA

راهنمای هتل

SPICE HOTEL SPA

هتل اسپایس SPICE HOTEL SPAیک هتل 5 ستاره تاپ دولوکس می باشد. اتاق های این هتل دارای تهویه مطبوع، حمام خصوصی، مینی بار، بالکن اختصاصی و تلوزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره و وای فای رایگان می باشد.

SPICE HOTEL SPA دنیایی عرفانی است که در آن شما با زیبایی جذاب مدیترانه ای متحد خواهید شد. بوی با شکوه درختان کاج ، بافت نرم و بوی شیرین نسیم ولرم مدیترانه ، صدای طراوت امواج که از ساحل شنی خوب رد می شوند و خورشید مانند منبع خوشبختی در آسمان می درخشد.

SPICE HOTEL & SPA

باعث می شود که زمان سپری شده فراموش شود. اگر می خواهید شخصیت یک افسانه باشید ، از شما دعوت می کنیم تا SPICE HOTEL SPA برای تحقق بخشیدن به رویاهای شما انجام شود. هتل و مرکز اسپا اسپایس که پذیرای مهمانان خود را از تابستان 2007 آغاز کرد ، در زمینی به مساحت 91 هکتار احداث شد.

ساختمان اصلی SPICE HOTEL SPA از چهار زیر ساختمان شامل چهار طبقه (استاندارد و مناسب) تشکیل شده است. علاوه بر این ، ساختمان های پیوست باغ از 42 اتاق خانوادگی وجود دارد. اتاقهای استخر با 40 اتاق استاندارد و 22 ویلا اجرایی در باغ جنب ساختمان اصلی. در مجموع ، 546 اتاق برای اقامت مهمان و ظرفیت تختخواب در دسترس است: 1200 تختخواب

SPICE HOTEL & SPA

SPICE HOTEL SPA شما را به دنیای عرفانی خاص خود جادوی زیبایی مسحورکننده روح مدیترانه ای را تقویت می کند. ما می خواهیم غذاهای خوشمزه ای از رستوران های A’la Carte به میهمانان خود ارائه دهیم.در طول تعطیلات می توانید از فروشگاه های با کیفیت در قلمرو هتل دیدن کنید که مانند مرکز شهر بزرگ است. مطمئناً شما با امواج آبی دریای مدیترانه دوست خواهید بود که از امکانات رنگارنگ ورزشهای آبی ، مسابقات مختلف برخوردار هستید و سالن بازی ما برای لذت و سرگرمی در خدمت شماست. 

شما با مراجعه به مرکز SPICE HOTEL SPA مشهور ما به راحتی روح و جسم خود را تازه می کنید و مرزهای دنیای مختلف سرگرمی را باز می کنید و درهای باشگاه دیسکو و سینما را باز می کنید. ادویه نه تنها بازتاب انتظارات شما است بلکه ابزاری جادویی است که رویاهای شما را القا می کند. بنابراین اگر واقعاً می خواهید خود را در وسط افسانه پیدا کنید ، برای تحقق بخشیدن به همه رویاهای شما یک عصای جادویی در دستان ما قرار دارد.

SPICE HOTEL & SPA

در محدوده “Ultra All Inclusive” و مفهوم ویژه VIP ، ما تعطیلات شما را به یک جشن جشن با طعم و مزه های مختلف تبدیل خواهیم کرد. بار لابی کازابلانکا (24 ساعته) ، نوار استخر شربت ، نوار ساحلی کارامل ، گوشه شیرینی جات ترکی (Gozleme) ، جایگاه بستنی و میوه ، زمان کیک و کلوچه ، بوفه شب ، لوتوس دیسکو ،

رستوران Isot – بوفه روباز. رستوران Kishnish A’la Carte – غذاهای ترکی ، رستوران Kekick A’la Carte – غذاهای دریایی مدیترانه ای ، Zeythin A’la Carte رستوران – غذاهای ایتالیایی ، رستوران Wasabi A’la Carte – غذاهای آسیایی ، شام خود را در کنار فرزندان خود لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود. رستوران Defne VIP ، گوشه لوله آب ، سرویس اتاق (24 ساعت)

اتاق های هتل SPICE HOTEL SPA

Spice Hotel & Spice در زمینی به مساحت 91 هکتار احداث شده است. در مجموع 546 اتاق با ظرفیت 1200 تختخواب برای میهمانان ما در دسترس است. هتل متشکل از ساختمان اصلی چهار طبقه است ، علاوه بر این ، ساختمان آنکس با 42 اتاق خانوادگی و 22 ویلا اجرایی در منطقه باغ جداگانه واقع شده است.

SPICE HOTEL & SPA

Standard Room

353 اتاق با مساحت هر متر 36 متر مربع ، واقع در ساختمان اصلی SPICE HOTEL SPA ، به سبک شرقی به زیبایی تزئین شده اند. هر یک از این اتاق ها از یک حمام / توالت ، یک اتاق خواب بزرگ و یک بالکن تشکیل شده است.

همه اتاق ها مجهز به تلفن شماره گیری مستقیم ، آینه آرایش ، سشوار ، تلویزیون ماهواره ای ، کانال های موسیقی در تلویزیون ، Wi-Fi ، مینی بار ، تهویه مطبوع مرکزی ، صندوق امانات ، روپوش و دمپایی هستند ، کفپوش پارکت

SPICE HOTEL & SPA

 

Disabled Rooms

در ساختمان اصلی 6 اتاق وجود دارد که به ویژه برای مهمانان معلول ما با توجه به معیارهای معتبر بین المللی (36 متر مربع) طراحی و تجهیز شده اند. هر یک از این اتاق ها از یک حمام / توالت ، یک اتاق خواب بزرگ و یک بالکن تشکیل شده است.

همه اتاق ها مجهز به تلفن شماره گیری مستقیم ، آینه آرایش ، سشوار ، تلویزیون ماهواره ای ، کانال های موسیقی در تلویزیون ، Wi-Fi ، مینی بار ، تهویه مطبوع مرکزی ، صندوق امانات ، روپوش و دمپایی هستند ، کفپوش پارکت

SPICE HOTEL & SPA

Pool Room

40 اتاق با مساحت 35 مترمربع در هر اتاق ، واقع در ساختمان ضمیمه ، به سبک شرقی به زیبایی تزئین شده اند. هر یک از این اتاق ها از یک حمام / توالت ، یک اتاق خواب بزرگ و یک بالکن تشکیل شده است. همه اتاق ها مجهز به تلفن شماره گیری مستقیم ، آینه آرایش ، سشوار ، تلویزیون ماهواره ای ، کانال های موسیقی در تلویزیون ، Wi-Fi ، مینی بار ، تهویه مطبوع مرکزی ، صندوق امانات ، روپوش و دمپایی هستند ، کفپوش پارکت

SPICE HOTEL & SPA

Family Room

40 اتاق با مساحت 72 مترمربع در هر اتاق ، واقع در ساختمان ضمیمه ، به سبک شرقی به زیبایی تزئین شده اند. هر یک از این اتاق ها از 2 حمام / توالت ، 2 اتاق خواب جداگانه با بالکن تشکیل شده است. هر یک از اتاق ها به تلفن شماره گیری مستقیم ، آینه آرایش ، سشوار ، تلویزیون ماهواره ای ، کانال های موسیقی در تلویزیون ، Wi-Fi ، مینی بار ، تهویه مطبوع مرکزی ، صندوق امانات ، روپوش مجهز شده اند. و دمپایی ، کف پارکت.

Suite Room

در ساختمان اصلی 67 متر مربع با 33 قطعه لباس از 8 واحد 2 اتاق خواب و 1 حمام ، 25 اتاق از 1 اتاق خواب ، 1 اتاق نشیمن و 1 حمام تشکیل شده است. این سوئیت ها خدمات انحصاری دریافت خواهند کرد: سبد میوه و شراب ، اتاق VIP ، 4 حمام و سرویس بهداشتی.

Dublex Room

اگر در طول تعطیلات خود به دنبال یک راحتی خانگی هستید ، به شما پیشنهاد می شود یکی از 15 مجموعه دو طبقه Dublex (55 متر مربع) ما را انتخاب کنید. همه آنها دارای 2 اتاق خواب بدون جدا کردن در داخل و بالکن هستند. یکی از اتاق خواب ها دارای کابین دوش و دیگری با حمام است. کفپوش – پارکت.

Honeymoon Suite

واقع در ساختمان اصلی ، هر دو لباس ماه عسل با تمام جزئیات طراحی شده است تا تعطیلات ماه عسل شما عالی باشد. فضای اتاق 55 متر مربع و تراس 50 متر مربع به مساحت 105 متر مربع ، منطقه زندگی مبله شرقی ، حمام با جکوزی و یک اتاق خواب است. امکانات VIP برای این نوع دسته اتاق ها به شرح زیر است.

SPICE HOTEL & SPA

ورود به سیستم VIP در اتاق – رستوران های A’la cart (یکبار مصرف) – صبحانه رایگان در اتاق سرو می شود (یک بار استفاده) – شراب گازدار ، بشقاب میوه ، غذای ترکی ، کیک قلبی شکل هنگام ورود – پاویلیون در ساحل (یک بار برای کل روز) – خروج دیرهنگام – ساعت 15:00 (با توجه به در دسترس بودن) – 10٪ تخفیف در SPA – سرویس نظافت اتاق ویژه ، سرویس بهداشتی VIP 2 – DVD Player

Queen Suite

چشمان شما مملو از رنگهای صاف اتاق های خوب Queen Suite (در 4 اتاق مشترک) است که در مساحت 73 متر مربع واقع شده اند. یک اتاق خواب بزرگ ، یک حمام با جکوزی ، یک اتاق نشیمن به سبک شرقی طراحی شده است که توسط طاق های تراشیده شده با گوشه ای از کسب و کار و بالکن تقسیم شده است. کفپوش – پارکت.

Coconut Dublex Suit

برای اقامت راحت در یکی از دو طبقه Coconut Dublex Suite (در مجموع 7 اتاق هر یک از آنها 85 متر مربع است) ما به تمام جزئیات فکر کردیم. 2 اتاق خواب ، 2 حمام ، یک منطقه نشسته وجود دارد که دو اتاق خواب و بالکن را به هم متصل می کند. کفپوش – پارکت.

Family Suite

برای کسانی که تعطیلات گرم و دلپذیر را با خانواده از دست می دهند ، ما می خواهیم 2 اتاق Family Suite (203 متر مربع با تراس) را به شما توصیه کنیم. 2 اتاق خواب ، جکوزی ، گوشه نشیمن شیک که در اتاق خواب و یک تراس گسترده ساخته شده است با منظره دریا. کفپوش – پارکت.

King Suite

دو نوع از این سوئیت ها (185 مترمربع) دارای دو منظره هستند ، یکی از آنها به رنگ آبی تیره و دیگری نگاهی اجمالی به کوههای بزرگ توروس است. 2 اتاق خواب ، 2 حمام با جکوزی ، یک سرویس بهداشتی آینه ای به سبک خاص ، یک اتاق نشیمن بزرگ و عالی تزئین شده که دارای یک منطقه غذاخوری و بالکن است.

Presidential Suite

اتاقی که با تراس نفیس و منظره دریا (180 متر مربع) با جکوزی ساخته شده است دارای نام Presidental Suite (500 متر مربع) است. لوکس و راحتی بالا در یک هماهنگی منحصر به فرد در 3 اتاق خواب با حمام جداگانه خصوصی ، یک اتاق ناهار خوری قرار داده شده است.

 Villas

به Mysterious World of Spice Hotel & SPA خوش آمدید … افتخار ویژه ما فضای داخلی منحصر به فرد Morroccan ، باغ های نارنجی شکوفا ، ظرافت شرقی ، مناظر باشکوه همراه با راحتی کامل است! 

برای میهمانان خود 22 ویلا شرقی ویلا ایجاد کردیم که در قلمرو جداگانه و دارای نام ادویه جات ترشی جات: زنجبیل ، نعناع ، صفران ، سوسام قرار گرفته است. در آنجا فضای عالی و باشکوهی را برای هر دقیقه ارزشمند بودن پیدا خواهید کرد … Spice Hotel & SPA Villa & Suites – فلسفه کیفیت و مهمان نوازی ترکیه!

Susam Villa

واقع در باغ ، ویلا دو طبقه ما 506 متر مربع است و همچنین دارای یک اتاق نشیمن برای استخر و باغ 511 متر مربع است. ویلا دارای 5 اتاق خواب ، 5 حمام ، جکوزی ، آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری ، 1 اتاق نشیمن با شومینه ، 1 حمام ترکی و 1 اتاق سونا ، فضای نشیمن استخر-باغ ، آلاچیق در باغ ، استخر اختصاصی برای استفاده است. خدمات انحصاری که در این ویلا دریافت خواهید کرد: ورود به سیستم VIP ممتاز در اتاق. انتقال VIP رایگان از فرودگاه (رفت و برگشت) ؛ مینی بار غنی؛ سبد میوه عجیب و غریب؛ تنظیم نوار ویژه ؛ حق استفاده از سالن VIP ؛ امکانات برتر حمام و اتاق VIP ؛ خدمات کم کردن خدمات خشکشویی رایگان (شستشوی استاندارد + اتو کردن) ؛ استفاده رایگان از غرفه VIP در ساحل ؛ استفاده نامحدود a la carte ؛ سرویس اتاق 24 ساعته رایگان (منوی استاندارد) ؛ دستگاه پخش DVD؛ اختصاصی باشگاه اتومبیل رایگان.

Safran Villa

در 5 ویلا Safran که هر یک از آنها 185 متر مربع مساحت دارند ، در منطقه ویلا واقع شده اند. 2 اتاق خواب با حمام اختصاصی ، جکوزی ، محوطه آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری ، باغ اختصاصی و استخر خصوصی و همچنین یک اتاق نشیمن کف شیشه ای در زیر آن وجود دارد. در محدوده خدمات ویژه ای که میهمانان سفران ویلا ما دریافت خواهند کرد. سرویس VIP خصوصی ، استفاده رایگان از رستوران Defne VIP Lounge ، که در آنجا صبحانه ، ناهار و شام متفاوت و استفاده از استخر ویلا VIP را تجربه خواهید کرد. امتیازات دیگر شما عبارتند از: مینی بار غنی ، روپوش حمام ، سبد میوه عجیب و غریب در یک مفهوم ویژه VIP ، خدمات ورود و خروج در اتاق ، حق استفاده از پاولین در ساحل ، خدمات خشکشویی و اتو ، استفاده نامحدود از رستوران های a la carte ، VIP ویژه سرویس انتقال

Mint Villa

هر یک از 6 “ویلا نعناع دو طبقه” دارای مساحت 247 مترمربع است. ویلا مینت شامل 2 اتاق خواب با حمام اختصاصی در هر کدام ، جکوزی ، اتاق نشیمن ، باغ اختصاصی مخفی و استخر اختصاصی است. امکانات VIP برای این دسته از اتاق ها به شرح زیر است: ورود به اتاق VIP ، انتقال VIP رایگان از و به فرودگاه ، محتوای غنی مینی بار ، سبد میوه های عجیب و غریب ، تنظیم بار VIP ، وعده های غذایی در رستوران Defne VIP ، خدمات غیر فعال کردن ، پخش کننده DVD در اتاق ، استفاده نامحدود رایگان از همه رستوران های a la carte ، امکانات حمام VIP 1 ، غذاخوری 24 ساعته رایگان از منوی سرویس اتاق ، منطقه ویژه VIP در ساحل از جمله سرویس گارسون VIP

Ginger Villa

هر یک از 10 “ویلای زنجبیل دو طبقه” که دسترسی مستقیم به استخر VIP (1800 متر مربع) دارند ، مساحت 116 متر مربع را اشغال می کنند. یک ویلای زنجبیل شامل یک اتاق خواب شامل یک جکوزی بزرگ در داخل ، یک اتاق نشیمن ، 2 حمام است. امکانات VIP برای این دسته از اتاق ها به شرح زیر است: ورود به اتاق VIP ، انتقال VIP رایگان از و به فرودگاه ، محتوای غنی مینی بار ، سبد میوه های عجیب و غریب ، تنظیم بار VIP ، وعده های غذایی در رستوران Defne VIP ، خدمات غیر فعال کردن ، پخش کننده DVD در اتاق ، استفاده نامحدود رایگان از همه رستوران های a la carte ، امکانات VIP 2 حمام ، 24 ساعت غذاخوری رایگان از منوی سرویس اتاق ، منطقه ویژه VIP در ساحل از جمله سرویس گارسون VIP

Vip Services Packet
VIP سفارشی خدمات سفارشی استثنایی ارائه شده توسط دستیاران بسیار عالی در تعطیلات از جمله ورود در اتاق ، امکانات لوکس غذا و نوشیدنی ، خدمات غیرفعال ، سازمان های ویژه و انواع خدمات دربان. Defne VIP Restaurant شما در حال لذت بردن از منوی خوشمزه ما در این مکان بسیار خاص با ارائه طیف گسترده ای از طعم ها و دستور العمل ها هستید. خود را مانند تاجی بر سر خود ممتاز احساس خواهید کرد. VIP Pavillon اگر می خواهید همان خدمات انحصاری را كه در اتاق خود دریافت می كنید ، بخواهیم خدمات پاویلیون را با غذا و نوشیدنی در طول روز ، سالن های نشیمن ، حوله های ساحلی ، چترها ، روپوش ، مینی بار ، سرویس گرم به شما پیشنهاد دهیم. تا (چای و قهوه) ، بشقاب غذاهای ترکی ، میوه های عجیب و غریب.

 Restaurant & Bar
در محدوده “Ultra All Inclusive” و مفهوم ویژه VIP ، ما تعطیلات شما را به یک جشن جشن با طعم و مزه های مختلف تبدیل خواهیم کرد. بار لابی کازابلانکا (24 ساعته) ، نوار استخر شربت ، نوار ساحلی کارامل ، گوشه شیرینی جات ترکی (Gozleme) ، جایگاه بستنی و میوه ، زمان کیک و کلوچه ، بوفه شب ، لوتوس دیسکو ، رستوران Isot – بوفه روباز. رستوران Kishnish A’la Carte – غذاهای ترکی ، رستوران Kekick A’la Carte – غذاهای دریایی مدیترانه ای ، Zeythin A’la Carte رستوران – غذاهای ایتالیایی ، رستوران Wasabi A’la Carte – غذاهای آسیایی ، شام خود را در کنار فرزندان خود لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود. رستوران Defne VIP ، گوشه لوله آب ، سرویس اتاق (24 ساعت).

Isot Main Restaurant
در رستوران Isot گوشه هایی داریم که در آن غذاهای بین المللی وجود دارد. مانند غذاهای ترکی ، ایتالیایی ، چینی و روسی سرو می شود. در این رستوران هر روز بر موضوعی متفاوت تأکید می کنیم ، علاوه بر این در اینجا یک بوفه گیاهی و بوفه کودک داریم. در فصل تابستان 2016 ، رستوران اصلی Isot مفهوم شام جدید Theme Gala را ارائه می دهد – شب های غذاهای ترکی ، مکزیکی ، مدیترانه ای و هندی 2 بار در هفته.

Kekick A La Carte Restaurant
ماهی تازه و غذاهای دریایی غنی در رستوران “KEKICK” منتظر شما هستند ، همچنین نویدباد نسیم تازه و غروب خورشید فیروزه ای مدیترانه را به شما می دهند. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود. از شام خود در کنار فرزندان خود لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود.

eythin A La Carte Restaurant

عصر خود را با طعم واقعی ایتالیا در رستوران la carte ‘’ Zeythin ’رمانتیک کنید. از صرف غذا در کنار کودکان لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود.

Kishnish A La Carte Restaurant

غذاهای شرقی با همه تنوع. انواع آشپزخانه های ترکی و طعم های منحصر به فرد در فضای اصیل رستوران ‘’ KISNISH ’’. از شام خود در کنار فرزندان خود لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود. از شام خود در کنار فرزندان خود لذت ببرید. هزینه خدمات برای هر نفر اعمال می شود.

Sumac Snack Restaurant

Sumac Restaurant آدرس شما برای لذت بردن از یک غروب آفتاب خیره کننده در Spice Hotel & SPA است. کمی به خورشید استراحت دهید و از کوکتل تازه و آرامش دهنده خود جرعه ای بنوشید. رستوران Sumac میان وعده های سالم تهیه شده توسط مواد فصلی را در کنار نوشیدنی های لذیذ سرو می کند. رستوران در فصل تابستان بین ساعت 12:00 تا 16:30 باز است.

Defne VIP Restaurant

Luxury Life Defne VIP Lounge رستوران خصوصی ما در یک محیط آرام است که در آن گزینه های ویژه غذایی ویژه VIP را ارائه می دهیم. این رستوران از کودکان نیز استقبال می کند و در ماههای تابستان (با هزینه) باز است.

Vanilla Patisserie

چای مرغوب سنتی روزانه در بازار عرضه می شود و شیرینی های شیرینی با انتخاب قهوه و چای ترکی سرو می شوند.

Casablanca Bar

بار لابی خدمات 24 ساعته با انتخاب متنوع نوشیدنی بی نظیر را ارائه می دهد. با طراحی بار جادویی بهترین فیلم عاشقانه “Casablanka” بهترین لحظات فراموش نشدنی را در تراس لابی با هماهنگی های غروب خورشید مدیترانه خواهید داشت.

Sherbet Bar

Luxury Life Bar در کنار استخر اصلی ما واقع شده است و پس از شنا با نسیم کوکتل شما را تازه می کند. ما به شما توصیه می کنیم کوکتل های خاص و منحصر به فرد خود را در این بار که نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی تا نیمه شب در آن سرو می شود ، امتحان کنید. مهمانی هایی که میزبان آن است …

SPICE HOTEL & SPA

امکانات هتل SPICE HOTEL & SPA 

از دیگر امکانات SPICE HOTEL SPA می توان به استخر به همراه پارک آبی، سونا، حمام سنتی ترکی، ماساژ، استخر سرپوشیده، ورزشگاه نیمه المپیک اشاره کرد.هم چنین این هتل دارای دسترسی مستقیم به ساحل شنی در دریای مدیترانه می باشد.

SPA Treatments – Buriel

تمام محصولات Buriel ارائه دهنده راه حل های عالی برای مراقبت از پوست ، از جمله محصولات موثر در بازسازی پوست است که به احیای خاصیت ارتجاعی اصلی آن کمک می کند. تحقیقات نشان داده است که بافت های جفت به مبارزه با علائم پیری و بهبود حتی سوختگی های شدید کمک می کنند. مارک جدیدی به نام ‘BURIEL’ ، که از خواص درمانی کره شی ، عصاره های میوه ، کاملیا و روغن دانه ماکادمیای استرالیا استفاده می کند که دارای اثر شادابی هستند و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهند.

تمام محصولات Buriel ارائه دهنده راه حل های عالی برای مراقبت از پوست ، از جمله محصولات موثر در بازسازی پوست است که به احیای خاصیت ارتجاعی اصلی آن کمک می کند. تحقیقات نشان داده است که بافت های جفت به مبارزه با علائم پیری و بهبود حتی سوختگی های شدید کمک می کنند. مارک جدیدی به نام ‘BURIEL’ ، که از خواص درمانی کره شی ، عصاره های میوه ، کاملیا و روغن دانه ماکادمیای استرالیا استفاده می کند که دارای اثر شادابی هستند و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهند.

Asian Massage Package

ماساژ بالی (60 دقیقه) ماساژ تایلندی (60 دقیقه) 4 دست ماساژ جیمباران (60 دقیقه) قیمت فروش: 225.-یورو (استفاده روزانه برای 1 نفر – از قبل قابل رزرو)

SPICE HOTEL & SPA

Turkish Bath Package

ماساژ لایه بردار و فوم 30 دقیقه. ماساژ رایحه درمانی 50 دقیقه. قیمت فروش: 90 یورو (استفاده روزانه برای 1 نفر) – قابل رزرو از قبل

SPICE HOTEL & SPA

G5 Cellulite Massage

– از تشکیل سلولیت جلوگیری و کاهش می یابد – درد را تسکین می دهد و آرام می شود – اجازه می دهد روغن اضافی بسوزد – پوست را سفت کنید – کاهش وزن منطقه ای را فراهم می کند – دفع سم را فعال می کند – تراکم استخوان را افزایش دهید – استرس ذهنی و دو بعدی را کاهش می دهد – کاهش وزن منطقه ای را فراهم می کند – گردش خون را تسریع می کند – از افتادگی پوست جلوگیری می کند – پوست را سفت کنید.

SPICE HOTEL & SPA

Hifu

– پوست را می بندد – پیوندهای بین بافت ها را تقویت می کند و بافت همبند را درمان می کند – اثر بلند کردن – ظاهری شفاف و جوانتر به دست می آورد و ویژگی های صورت را به پیش زمینه می آورد. – اثرات پیری را برطرف می کند – خطوط و چروک های نازک و غیر عمیق را برطرف می کند.

SPICE HOTEL & SPA

Champagne Ice Party

صدها قطعه یخ غول پیکر استخر هتل SPICE HOTEL SPA را هر دو هفته یکبار خنک می کنند! در زیر آفتاب طلایی بلک ، یخ های بزرگ و بالن هایی در استخر و کوکتل های رنگارنگ شما را سرگرم خواهند کرد. این مهمانی کودک درونی شما را به نمایش می گذارد و شما با یخ ، بالون ، موسیقی و استخر حداکثر لذت را خواهید برد! گرند پریتی با انرژی بزرگ با انرژی ادامه دارد! نوزادی که با مداخله پزشکی بدنیا می آید…

SPICE HOTEL & SPA

Fun Sports

فعالیت های با کیفیت ، جالب و سرگرم کننده که نمایانگر رویکرد منحصر به فرد ما در پذیرایی از میهمانان است و به گردهمایی مهمانان از ملل مختلف در یک فعالیت کمک می کند. بازی های المپیکی ادویه ای ، AIRGUN ، BOCCIA ، DART ، MINI FOOTBALL ، TENNIS ، BEACH VOLLEY ، BASKETBALL ، WATERPOLO ، BANANA ، PARASAILING ، RINGO ، CANO ، غواصی اسکوبا.

SPICE HOTEL & SPA

Health Sports

فعالیت های مختلف ورزشی و بی سابقه ای که توسط افراد حرفه ای سازماندهی شده و برتری SPICE HOTEL SPA را نسبت به رقبا نشان می دهد. برازش ، هوازی ، استیپ هوازی ، صفحات ، یوگا ، AQUA GYM ، RINGO ، اسکی آب ، موز ، سورف ، تنیس ، پاراسایلینگ ، غواصی اسکوبا.

SPICE HOTEL & SPA

Water Sports

پارازیلینگ ، RINGO ، FRANTIC ، SUPER MABLE ، BANANA RIDE ، WAKE BOARD ، WATER SKI ، ZNEE BOARD CANOE ، JET SKI ، JET SKI SAFARI ، SPEED BOAT TOUR ، CATAMARAN ، WINDSURFING …

SPICE HOTEL & SPA

Pools

SPICE HOTEL SPA مکانی دلربا در مدیترانه است که استخرهای آن حتی متقاضیان مهمان را نیز به وجد می آورد. این هتل دارای استخر اصلی 5100 متر مربع ، استخر روباز 1500 متر مربع ، آکوپارک 1950 متری Caretta Aquapark ، استخر سرپوشیده نیمه المپیک 300m² در Enar-SPA و استخر روباز المپیک 1800m² در منطقه Villas است.

SPICE HOTEL & SPA

گزینه های زیادی برای بزرگسالان و کودکان وجود دارد. شما می توانید فرم خود را در استخرهای المپیک حفظ کنید ، از گرما در کنار استخر گرم شده در فضای باز در زمستان لذت ببرید و از قله های تفریح ​​در Aquapark ما لذت ببرید. غرفه های ما در اطراف استخر اصلی برای افرادی طراحی شده اند که به راحتی فکر می کنند. جکوزی موجود در استخر سرپوشیده ما احساس خاصی به شما می بخشد.

Heated Outdoor Pool

SPICE HOTEL SPA با استخر روباز 1500 متری ، بزرگترین استخر روباز بلک ، می توانید از حداکثر آرامش لذت ببرید. می توانید زمستان را به تابستان تبدیل کنید و در استخر گرم و گرم ما که توسط درختان خرما احاطه شده است ، از آفتاب لذت ببرید.

SPICE HOTEL & SPA

Aquapark

در پارک آبی مهیج SPICE HOTEL SPA  لذت ببرید. Caretta Aquapark در مساحت 1.950 متر مربع گسترش یافته است. Aquapark شامل یك سرسره بدنه به طول 60 متر ، یك سرسره با 3 كانال (22 متر) ، سرسره كامیكادزه 22 متر و یك برج مراقبت با ارتفاع 12 متر است. برای کودکان: 1 لوله سقوط آزاد به طول 10 متر ، 1 کودک به 22 متر سرسره و یک استخر کودک با بازی های آب.

SPICE HOTEL & SPA

Olympic outdoor pool

نزدیک ویلا ها SPICE HOTEL SPA یک استخر شنای المپیک در فضای باز با مساحت 1800 متر مربع داریم. Villa Ginger ما این امکان را به شما می دهد که مستقیماً از ویلا به استخر بروید. علاوه بر این ، اتاقهای نمای استاندارد استخر نزدیکترین اتاق به استخر هستند. در این حالت ، شما فقط باید از استراحت در استخر درست در مقابل اتاق خود لذت ببرید.

SPICE HOTEL & SPA

Semi-Olympic indoor pool

آیا با استخر سرپوشیده 300 متر مربعی داخل سالن نیمه المپیک در Enar-SPA آماده لذت بردن از تعطیلات فراموش نشدنی هستید؟ این به راحتی به شما امکان می دهد تعطیلات خود را به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل کنید. علاوه بر این ، گوشه جکوزی و مناطق استراحت SPICE HOTEL SPA در انتظار شما هستند.

SPICE HOTEL & SPA

Kids Club

نوع منحصر به فردی از برنامه روزانه که توسط کارشناسان آموزشی SPICE HOTEL SPA تشکیل شده است در انتظار کودکان شما بین 4 تا 12 سال است که سرگرمی های تعاملی و فعالیت های لذت بخشی را ارائه می دهد.

مهمانان کوچک SPICE HOTEL SPA  می توانند وقت خود را با لذت در زمین بازی در فضای باز ، سرسره های آبی ، سینمای کودکان ، اتاق خواب بگذرانند و یا در مینی دیسکو و نمایش های مختلف کودکان در صحنه حضور فعال داشته باشند. جوانان بین 13 تا 16 سال نیز جذب برنامه ویژه جوانان ما می شوند ، از جمله مسابقات و مسابقات مختلف که تعطیلات آنها را در خاطرات خود فراموش نشدنی می کند.

SPICE HOTEL & SPA

Activities wıth your child

فعالیت های کودک شما. هر هفته نمایش ویژه ای برای کوچکترین مهمانان ما مسابقه آب Aqua Survivor. نمایش حباب نمایش تردستی اجرای دلقک و نمایش بالون شو سورپرایز فعالیت ها سرگرمی ، بازی ، فعالیت و ساعتهای آموزشی در Lockhum Kids Club برای مهمانان کوچک ما. آموزش گروهی ، ادراک و پنج حس ، گروهها و فعالیتهای ویژه برای دختران و پسران. چه چیزی را در لاکهوم آموختم؟ اسباب بازی خود را بسازید Anadolian Games Games برای اولین بار در Lockhum آشپزی کنید طبیعت را آشپزی کنید – جهت پیدا کنید – گنجینه پیدا کردن جنگ مبارزه با تئاتر سایه

SPICE HOTEL & SPA

Baby Concept

هر آنچه برای تعطیلات با نوزادان نیاز دارید در Spice Hotel & SPA در اختیار شماست! روپوش و دمپایی کودکانه ، حمام کودک منوی کودک اختیاری (سوپ ، پوره ، فرنی 08: 00-23: 00) دستمال مرطوب ، پودر کتری ، مینی بشقاب ، دستمال کاغذی کودک تلفن کودک و بخاری بطری کودک (در صورت درخواست با ودیعه) پوشک در صورت ضرورت (3 قطعه) ، پوشک برای شنا شیر آپتامیل و شیشه های اضافی غذای کودک برای نوزادان در صورت درخواست همه چیز بصورت رایگان ارائه می شود.

SPICE HOTEL & SPA

Honeymoon

ماه عسل رمانتیک رویاهای شما در SPICE HOTEL & SPA است .  عاشقانه ترین و کاملترین ماه عسل رویاهای شما با امتیازات هتل Spice کیک به شکل قلب ، دکوراسیون خاص اتاق ، غذاهای ترکی ، سبد شراب و میوه های لوکس تیم حرفه ای ما از تمام جزئیات مراقبت کرده است! Spice Hotel & SPA شما را به دنیایی مرموز از شرق دعوت می کند … Spice Up Your Love with Spice Hotel & SPA!

SPICE HOTEL & SPA

Sports

با Spice Hotel & SPA دنیای باشکوه ورزش را کشف کنید… در اختیار مهمانان ما: فوتبال حرفه ای FIFA Standard ، 4 زمین تنیس (پوشش کوارتز ، سبک سازی ، اجاره تجهیزات تنیس) ، داخل استخر شنای نیمه المپیک ، رزرو و انتقال به زمین های گلف Belek… Spice Hotel & SPA فرصتی ایده آل برای ترکیب تعطیلات خود با ورزش فراهم می کند.

Golf

با SPICE HOTEL SPA دنیای جادویی گلف را کشف کنید. بلک در حال حاضر بهشت ​​بازیکنان گلف نامیده می شود. این مکانی است که خورشید 365 روز در سال به شدت می درخشد و شرایط ایده آل برای بازی گلف در تمام طول سال را ایجاد می کند. در سال 2008 IAGTO (انجمن بین المللی گلف) بلک را به عنوان بهترین منطقه گلف در اروپا اهدا کرد.

SPICE HOTEL & SPA

در اختیار مهمانان ما – بهترین باشگاه های گلف ، زیرساخت های توسعه یافته ، مدارس حرفه ای گلف. Spice Hotel & SPA که در 15 دقیقه تا بهترین زمین های گلف منطقه واقع شده است ، با در نظر گرفتن همه جزئیات ، خدمات کاملی را ارائه می دهد. همانطور که می فهمیم گلف فقط یک بازی نیست بلکه یک سبک زندگی است. در اینجا می توانید بسته ویژه ای را ببینید که برای گروه های گلف تهیه شده است.

با Spice Hotel & SPA دنیای جادویی گلف را کشف کنید. بلک در حال حاضر بهشت ​​بازیکنان گلف نامیده می شود. این مکانی است که خورشید 365 روز در سال به شدت می درخشد و شرایط ایده آل برای بازی گلف در تمام طول سال را ایجاد می کند. در سال 2008 IAGTO (انجمن بین المللی گلف) بلک را به عنوان بهترین منطقه گلف در اروپا اهدا کرد.

در اختیار مهمانان ما – بهترین باشگاه های گلف ، زیرساخت های توسعه یافته ، مدارس حرفه ای گلف. Spice Hotel & SPA که در 15 دقیقه تا بهترین زمین های گلف منطقه واقع شده است ، با در نظر گرفتن همه جزئیات ، خدمات کاملی را ارائه می دهد. همانطور که می فهمیم گلف فقط یک بازی نیست بلکه یک سبک زندگی است. در اینجا می توانید بسته ویژه ای را ببینید که برای گروه های گلف تهیه شده است.

SPICE HOTEL & SPA

2019 – 2020 فصل زمستان بسته SPİCE HOTEL & SPA GOLF سرویس شاتل رایگان (به جز Lykia Golf) پذیرایی از گلف در لابی (09:00 – 18:00) در بدو ورود کوکتل خوش آمدید در روز ورود شما در اتاق ها سبد میوه قرار دهید دستشویی و دمپایی در اتاق شما در ماه های اکتبر ، نوامبر ، ژانویه ، فوریه ، مارس و آوریل مهمانان اتاق های خود را به صورت رایگان در دریا مشاهده می کنند صبحانه زودرس (06:00 – 07:00) برای اقامت حداقل. یک هفته (7 شب) یک مهمانی کوکتل برگزار می شود کم کردن خدمات روزانه 20٪ تخفیف در مرکز SPA ما

SPICE HOTEL & SPA

Football

Spice Hotel & SPA دارای یک زمین فوتبال خوب است که مطابق با تمام ابعاد شناخته شده بین المللی ساخته شده است و ما را به سمت جذب تیم های فوتبال شناخته شده در سراسر جهان هدایت می کند. هزینه های ورزشی تیم های فوتبال در هتل ما. • فدراسیون فوتبال آذربایجان • تیم ملی فوتبال مولدووا • تیم ملی فوتبال بوسنیا هرزگووینا • ANZHI • زسکا مسکو • اسپارتاک مسکو • KRYLYA SOVETO • داچیا کیشیناو • KHAZAR LANKARAN • LUCH ENERGIA VLADIVOSTOK • ESKİŞEHİRSPOR • TRABZONSPOR

SPICE HOTEL & SPA

Soccer Group Package

– استقبال از کوکتل ، – زمینفوتبال 70x105m مطابق با استانداردهای فیفا ، – 90 دقیقه تمرین دو بار در روز ، – سونا ، حمام ترکی ، اتاق بخار ، مرکز تناسب اندام ، استخر گرم شده داخلی در عرض چند ساعت ، – پیاده روی در اطراف هتل ، – اتاق ماساژ و رختکن (محل اقامت مجاز نیست) ، نیمکت ماساژ رایگان است ، – اتاق ملاقات کاملاً مجهز ، – خدمات خشکشویی دو بار در روز ، – سرویس آب در طول تمرینات ، – نوشابه های رایگان (چای – قهوه و کلوچه) – جایگاه مخصوص نوشیدن در زمینی که ورزشکاران در آن اسکان داده می شوند ،

یک بخش خصوصی در رستوران اصلی ، – آب پرتقال تازه رایگان در هنگام صبحانه ، – مینی بار روزانه پر می شود (آب ، نوشابه و نوشابه) ، – دسترسی به اینترنت بی سیم ، – همه ورزشکاران در یک طبقه اسکان داده شده اند ، – برای ایمنی مهمانان ما ، مدیریت هتل حق بستن یا محدود کردن استفاده از زمین فوتبال در صورت نامساعد بودن هوا و ارائه یک برنامه ریزی جایگزین برای تمرینات بر اساس شرایط زمین را دارد ، – هزینه برای نور زمینه شارژ می شود ،

مدیریت هتل ابتکار عمل را برای پذیرش یا رد بازی های خصوصی فوتبال حفظ می کند. – برای مسابقات فوتبال در ساعات تمرین با تیم دیگری که در هتل اقامت دارد ، هزینه ای دریافت می شود. – برای مسابقات دوستانه بین یک تیم خارج از خانه و تیمی که در هتل ما اقامت دارند هزینه ای دریافت می شود. – برای درخواست های سازمان مسابقه که خارج از ساعات تمرین هستند ، هزینه ای دریافت می شود. – رزرو a la Carte رستوران مشمول پرداخت هزینه می شود.

رزرو برای کل تیم در دسترس نیست. – سرویس اتاق سرویس پولی است که 24 ساعته در دسترس است. غذا خوردن در مکان های دیگر (بوفه آزاد یا منوی ست) در هتل غیر از The Main Restaurant مشمول پرداخت هزینه می شود. مهمانی های BBQ شامل کلیه نوشیدنی های غیر الکلی نامحدود مشمول پرداخت هزینه می شوند.

هتل در رستوران های جداگانه و در محل های Exclusive Team خدمات غذایی ارائه می دهد. اگر منوی خاصی برای تیم درخواست شود ، درخواست روز قبل به آشپزخانه اعلام می شود. اگر تیم یک سرآشپز خصوصی داشته و مواد اولیه آن توسط تیم تهیه شود ، هتل هیچ هزینه ای برای استفاده از آشپزخانه و تجهیزات نمی گیرد ، اما اگر کلیه خدمات فوق الذکر از هتل درخواست شود ، هزینه خدمات دریافت می شود بر اساس منو

CONFERENCE HALLS

یک تجربه تجاری متفاوت در قلب بلک که در زندگی حرفه ای خود دیده اید. اتاق های جلسات با طراحی مناسب و خدمات بی عیب و نقص چیزی است که می توانید روی SPICE HOTEL & SPA حساب کنید. خواه یک شام خصوصی ، عروسی ، میهمانی رسمی یا جلسه داشته باشید ، تیم ضیافت ما از طریق ترکیب درک مدرن مدیریت هتل با نوآوری های فن آوری مدرن ، رویداد شما را متناسب با نیازهای دقیق شما تنظیم می کند.

SPICE HOTEL & SPA

SPICE HOTEL & SPA همچنین دارای تجهیزات صوتی / تصویری ، مرکز تلفن تجاری ، خدمات چاپ رایگان ، فکس ، مودم ، اجاره دفتر ، دسترسی به کپی عکس است. تمام تجهیزات فنی را می توان با توجه به خواسته های مشتری سفارشی.اگر می خواهید در زندگی تجاری خود دارای امتیازات Spice Hotel & SPA باشید.
SPICE HOTEL & SPA

اتاق های جلسات با طراحی مناسب و خدمات بی عیب و نقص چیزی است که می توانید روی SPICE HOTEL & SPA حساب کنید. خواه یک شام خصوصی ، عروسی ، میهمانی رسمی یا جلسه داشته باشید ، تیم ضیافت ما از طریق ترکیب درک مدرن مدیریت هتل با نوآوری های فن آوری مدرن ، رویداد شما را متناسب با نیازهای دقیق شما تنظیم می کند.

SPICE HOTEL & SPA

فاصله هتل SPICE HOTEL & SPA  تا مراکز دیدنی آنتالیا

 • زمین گلف Montgomerie                           چهار کیلومتر
 • زمین گلف کورنلیا                                     1.9 کیلومتر
 • باغ تحمل                                              5.2 کیلومتر
 • باشگاه و زمین گلف کایا ایگلز                     5.9 کیلومتر
 • جاده افسانه تم پارک                                6 کیلومتر
 • باشگاه و زمین گلف آنتالیا                          6.2 کیلومتر
 • باشگاه گلف Carya Golf courses                هفت کیلومتر
 • باشگاه و زمین گلف ملی                           9.4 کیلومتر
 • باشگاه گلف گلفور                                   9.4 کیلومتر
 • بناهای آستندوس                                 13.6 کیلومتر
 • موزه های آمفی تئاتر Aspendos             چهارده کیلومتر
 • پارک پروانه آنتالیا                                 18.8 کیلومتر

نزدیک ترین فرودگاه به این هتل فرودگاه آنتالیا می باشد که در فاصله 24.4 کیلومتری ازهتل واقع شده است و در 35 کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا می باشد.هم چنین این هتل دارای پارکینگ رایگان می باشد.ارسال 70%کل هزینه تور آنتالیا زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان استانبول- آنتالیا – ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فروشگاه در هتل
 • فضای سبز
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • نزدیک به فرودگاه
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • زمین تنیس
 • زمین فوتبال
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • مینی گلف
 • رستوران
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

لوگو SPICE HOTEL SPA
+90 242 715 35 35
http://www.spice.com.tr
Belek Mahallesi, 07506 Serik/Antalya, Turkey

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته