آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

SULTAN OF DREAMS HOTEL | هتل سلطان رویاها

SULTAN OF DREAMS HOTEL

راهنمای هتل

SULTAN OF DREAMS HOTEL

به هتل سلطان رویاها SULTAN OF DREAMS HOTEL خوش آمدید ، با ارائه یک سرویس مفهومی 5 ستاره فوق العاده همه جانبه ، واقع در منطقه ساحلی منطقه Manavgat / Kizilot. هتل ما در مجموع 18000 متر مربع مساحت دارد.

SULTAN OF DREAMS:

SULTAN OF DREAMS HOTEL با موقعیت ساحلی ، معماری مدرن متفاوت و زیبایی باغ فوق العاده. ساحل 250 متری ، ساحل خصوصی به عرض 100 متر ، استخرهایی در اندازه های مختلف و یک پارک آبی با 8 سرسره بهشت ​​تعطیلات مخصوصاً برای خانواده های دارای فرزند است.

SULTAN OF DREAMS:

SULTAN OF DREAMS HOTEL هتل سلطان  20 کیلومتر تا سیده که یک مرکز تاریخی و تاریخی است ، 13 کیلومتر تا ماناوگات ، 95 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 80 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارد. با تاکسی و مینی بوس در جلوی هتل می توان به مراکز شهر ساید و ماناوگات دسترسی پیدا کرد.

SULTAN OF DREAMS:

در هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL  رستوران اصلی ، لابی بار ، استخر بار ، اسنک بار ، ساحل بار ، دو رستوران A’la Carte ، Aquapark ، استخرهای داخلی و فضای باز وجود دارد (استخر روباز نیز به عنوان استخر آرامش بخش است و استخرها نیز دارای قسمت مخصوص کودکان هستند )،مرکز آبگرم و سلامتی ، مغازه ها و مطب پزشک. می توانید برای خرید در تسهیلات ما بروید و از خدمات اجاره اینترنت و اتومبیل بهره مند شوید.

SULTAN OF DREAMS:

علاوه بر این هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL ما خدمات پرستاری و بهداشتی روزانه را در زمان های خاص توسط پزشک هتل ارائه می دهد. اینترنت بی سیم در کل هتل از جمله اتاق موجود است ، اینترنت با سرعت معمولی رایگان است ، خدمات اینترنت پرسرعت پرداخت می شود.

SULTAN OF DREAMS:

هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL سلطان رویاها خوش آمديد كه در ساحل منطقه Manavgat / Kizilot واقع شده است و مفهومی پنج ستاره Ultra all inclusive ارائه می دهد. هتل ما ، که با موقعیت ساحلی ، معماری مدرن متفاوت و زیبایی باغ فوق العاده خود متمایز است ، مساحت کل 18000 متر مربع است.

SULTAN OF DREAMS HOTEL با ساحل اختصاصی 250 متری و عرض 100 متری ، استخرهایی در اندازه های مختلف و Aquapark با 8 سرسره ، این بهشت ​​مخصوص تعطیلات است. در داخل هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL ، پذیرش ، رستوران و بارها ، Aquapark با 6 سرسره ، استخرهای شنا (استخر فعال سازی با قسمت ویژه برای کودکان ، استخر آرامش بخش) ، مرکز آبگرم و سلامتی ، مغازه ها و مطب پزشکان وجود دارد.

هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL در امتداد ساحل مدیترانه واقع شده است و دارای ساحل اختصاصی ، استخر روباز و استخر سرپوشیده است. حمام ترکی ، سونا و مرکز سلامتی همراه با امکانات تناسب اندام و ماساژ در دسترس است. 

میهمانان می توانند یک بازی والیبال ساحلی یا تنیس روی میز انجام دهند و در صندلی های آفتاب پراکنده اطراف استخر یا ساحل استراحت کنند. فرودگاه آنتالیا 82 کیلومتر با هتل سلطان دریمز و آبگرم فاصله دارد.

ACCOMMODATION

هتلSULTAN OF DREAMS HOTEL تعداد  334 اتاق دارد که 3 اتاق آن معلول است.  همه اتاق ها دارای تلفن ، دوش / توالت ، تهویه مطبوع ، مینی بار ، کتری ، کف لمینت ، صندوق امانات (پرداخت شده) ، بالکن و اینترنت بی سیم هستند. اتاق استاندارد: حداکثر سکونت 3 + 1 (فرد اضافی در یک تخت اضافی اقامت دارد).

همه اتاق های تهویه مطبوع هتل سلطان دریمز SULTAN OF DREAMS HOTEL دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، مینی بار و بالکن با چشم انداز باغ هستند. صندوق امانات و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی رایگان و سشوار وجود دارد.

اتاق خانوادگی: حداکثر محل اقامت 4 نفر است. یک تخت دونفره در اتاق والدین و دو تخت یک نفره در اتاق دیگر وجود دارد. همه اتاق های SULTAN OF DREAMS HOTEL  تهویه مطبوع دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، مینی بار و بالکن با چشم انداز باغ هستند. صندوق امانات و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی رایگان و سشوار وجود دارد.

هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL دارای 2 نوع اتاق مختلف برای پاسخگویی به تنظیمات مختلف است. همه اتاق ها با راحتی بی نظیری برای تعطیلات شما طراحی شده اند. اتاقهای ما بسیار مفید هستند ، ترجیحاً با چشم انداز دریا و زمین ، با رنگهای هماهنگ مبله شده اند.

Standard Room:

همه اتاق ها دارای تلفن ، سشوار ، دوش / توالت ، آینه غرور ، تهویه مطبوع مرکزی ، مینی بار ، کتری و چای ساز – کف لمینت ، صندوق امانات (پرداخت شده) ، تلویزیون LCD با کانال های ماهواره ای ، بالکن و اینترنت بی سیم هستند. (سرویس اینترنت پرسرعت پرداخت می شود و اینترنت سریع معمولی رایگان است.)

Standard Room:

تلفن همراه ، تلفن همراه ، Duş / WC ، Makyaj aynası ، Merkezi Klima ، Mini bar ، Su ısıtıcısı ve kahve – çay seti ، Laminant zemin ، Emanet kasa (ücretli) ، uydu kanallı LCD TV ، Balkon ve Kablosuz internet Internet Bulkun (اینترنت Yüksek hızlı hizmeti ücretli olup عادی hızlı اینترنت ücretsizdir.)

Family Room:

اتاق استاندارد SULTAN OF DREAMS HOTEL : حداکثر محل اقامت 3 + 1 (افراد اضافی می توانند روی مبل راحتی باز شوند) این نوع اتاق دارای منظره دریا ، نمای جانبی دریا و نمای زمین است. اتاقهای خانوادگی: حداکثر محل اقامت 4 + 1 (افراد اضافی می توانند روی مبل راحتی باز شوند).

WELLNESS:

اتاق های خانوادگی SULTAN OF DREAMS HOTEL دارای دو اتاق خواب با یک تخت دو نفره در اتاق خواب اصلی و دو تخت یک نفره در اتاق دیگر است. اتاق های خانوادگی ما دارای حمام تک نفره است این نوع اتاق دارای منظره دریا ، نمای جانبی دریا و نمای زمین است.

WELLNESS:

MAIN RESTAURANT

رستوران و میخانه رستوران اصلی SULTAN OF DREAMS HOTEL سلیقه های ملی و بین المللی را به عنوان بوفه باز برای صبحانه ، ناهار و شام سرو می کند. در Dinners ، بوفه مخصوص کودکان و یک ناهارخوری مخصوص کودکان وجود دارد. (صندلی های تغذیه کودک رایگان است.) A’la Carte Restoranlar با رزرو قبلی می توانید در یکی از رستوران های عثمانی ، ایتالیایی و فیش آلا کارته غذا بخورید (یکی از این سه رستوران برای یک بار در هفت شب و اقامت طولانی تر رایگان است).

RESTAURANT & PUB:

بار لابی: از ساعت 10:00 تا 24:00 ، می توانید نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی ، کوکتل و نوشیدنی های سرد و گرم را در بار لابی که هتل برای شما تعیین می کند ، در بوفه شیرینی با همراهی سلیقه ما میل کنید. میهمانان گرانقدر (بوفه شیرینی ما از ساعت 10:30 تا 15:00 در لابی سرو می شود.)

RESTAURANT & PUB:

میان وعده و بار اسنک بار از ساعت 10:00 تا 17:00 باز است و ناهار و میان وعده به صورت بوفه و نوشیدنی های گرم و سرد ، الکلی و غیر الکلی سرو می کند. نوار استخر شما می توانید از ساعت 10:00 تا 24:00 از مفهوم نوشیدنی های الکلی ، غیر الکلی ، گرم و سرد در هوای آزاد کنار استخر لذت ببرید.فعالیتهای فضای باز بین تاریخ 21.04. – 31.10 (بسته به شرایط آب و هوایی). مدیریت هتل می تواند در ساعات باز و بسته شدن همه مناطق تغییراتی ایجاد کند. *** میله ها سلف سرویس هستند.

RESTAURANT & PUB:

رستوران اصلی SULTAN OF DREAMS HOTEL طعم های ملی و بین المللی را به عنوان بوفه باز برای صبحانه ، ناهار و شام ارائه می دهد. در وعده های شب یک بوفه مخصوص کودکان و کودکان و یک ناهارخوری برای کودکان در نظر گرفته شده است.

رستوران های A’la Carte با قبل از رزرو ، ما فرصت صرف غذا را در یکی از رستوران های عثمانی ، ایتالیایی و ماهی Al’a Carte داریم. (یکی از این سه رستوران برای اقامت هفت شب یا بیشتر رایگان است) رستوران à la carte هتل تراس مخصوص خود را دارد و طیف گسترده ای از غذاها را سرو می کند.

صبحانه هر روز صبح به صورت بوفه سرو می شود و یک میان وعده نیز در دسترس است. کوکتل ها و مارک های مختلف آبجو در بار ساحلی ارائه می شود. Wi-Fi رایگان در مکان های عمومی قابل دسترسی است. 

بار لابی نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی ، کوکتل و نوشیدنی های سرد و گرم که توسط هتل SULTAN OF DREAMS HOTEL  در بار لابی تعیین شده است را می توانید بین ساعت 10:00 تا 24:00 همراه با غذاهای لذیذی که برای شما میهمانان ارزشمند آماده کرده ایم ، نوش جان کنید.

بوفه ماکارونی. نوار استخر بین ساعت 10:00 – 24:00 ، می توانید اوقات خوشی را با نوشیدنی های الکلی ، غیر الکلی ، گرم و سرد در مفهوم همه جانبه در کنار استخر داشته باشید.

میان وعده اسنک بار که بین ساعت 10:00 تا 17:00 سرو می شود ، نوشیدنی های ناهار و میان وعده ، سرد گرم ، الکلی و غیر الکلی را به صورت بوفه باز ارائه می دهد.

ACTIVITIES

این اقامتگاه دارای 2 استخر روباز (یکی با سرسره) ، یک استخر مخصوص کودکان و یک استخر سرپوشیده است. استخر فعال سازی RelaxPool (استخر تفریحی) همچنین استخر سرپوشیده + (بخش کودکان) (گرم در ماه های زمستان 01.11.-31.03) استخر روباز Aquapark با 8 سرسره (سرسره ها 2 ساعت قبل از ناهار و 2 ساعت بعد از ناهار کار می کنند).

ACTIVITIES:

استخر بچه SULTAN OF DREAMS HOTEL  آماده هستیم تا با تیم انیمیشن آموزش دیده و واجد شرایط خود ، به شما مهمانان SULTAN OF DREAMS HOTEL  بصری و سرگرمی بیشتری ارائه دهیم. انیمیشن روزانه: صبح GYM بازی های هوش ایروبیک مرحله ای کشش پینگ پونگ بوکیا والیبال ساحلی ژیمناستیک آب (استخر) واترپلو بازی های استخر دارت تفنگ بادی برنامه سرگرمی شبانه نمایش های رقص حرفه ای نمایش های موسیقی شب ترکی نمایش های شب حرفه ای بازی های تعاملی طرح و کاباره فعالیتهای ارسال نمایش موسیقی زنده (3 روز هفته) رویدادهای مختلف ارسال نمایش (بینگو ، کارائوکه ، مسابقه) یک کلوپ مخصوص کودکان برای کودکان شما در نظر گرفته شده است.

WELLNESS:

کودکان از 4 تا 12 سال ، بین ساعت 10:00 تا 16:00 ، در یک برنامه خاص می توانند در فعالیت ها ، مسابقات و فعالیت های آموزشی کودک شرکت کنند. سرسره آبی ، استخر شوخی و زمین بازی برخی از این موارد هستند. در عصر بوفه کودکان و دیسکو کودکان وجود دارد.

WELLNESS:

WELLNESS

Spa and Wellness Centre برای تازه سازی و تسکین شما از نظر جسمی و روحی خدمت می کند. خدمات بسیاری از حمام ترکی سنتی گرفته تا ماساژ تایلندی ، از مراقبت از پوست گرفته تا برنامه های درمانی در انتظار شما هستند. با داشتن یک تیم حرفه ای ، ما مشتاقانه منتظر شما در مرکز زیبایی و آبگرم هستیم ، جایی که مفاهیم سلامتی و زیبایی از آب با مهارت دستان باتجربه و شفابخش ترکیب می شوند.

WELLNESS:

سرویس کودک SCHOGGY

این سرویس برای اطمینان از اینکه خانواده های دارای فرزند که به هتل ما می آیند تعطیلات دلپذیر و راحتی را سپری می کنند ارائه می شود. به لطف این سرویس ، شما می توانید قبل از سفر یا مستقیماً در میز پذیرش هتل ، خدمات رزرو را از طریق اینترنت به آدرس www.schoggy.com خریداری کنید.

امکاناتی که می توانید استفاده کنید به شرح زیر است: • اجاره کالسکه کودک • محصولات و پارچه های کودک • پارچه شنای کودک ، با استفاده از این امکانات ، دیگر لازم نیست کالسکه کودک ، پارچه کودک ، لباس کودک با خود داشته باشید.

LOCATION

تاسیسات SULTAN OF DREAMS HOTEL سلطان رویاها ، واقع در Antalya Manavgat / منطقه Kızılot 13 کیلومتر تا Manavgat فاصله دارد ، 20 کیلومتر تا ساید ، 95 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا ، 80 کیلومتر تا آلانیا. ما با ساحل اختصاصی 250 متری خود منتظر شما مهمانان گرامی هستیم.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین استانبول و آنتالیا از اپ آسمان پر ستاره
برای دیدن همه  هتل های آنتالیا روی متن کلیک کنید

امکانات هتل

 • استقبال فرودگاه
 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • جکوزی
 • زمین تنیس
 • زمین فوتبال
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته