آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA | تایتانیک دلوکس بلک

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA

راهنمای هتل

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA

تایتانیک گلف لوکس بلک TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با 596 اتاق گسترده در 170 هزار متر مربع خدمات خود را در بلک ، مروارید آنتالیا به عنوان High Class All Inclusive ارائه می دهد. با طبیعت سرسبز ، دریای آبی فیروزه ای منظره ای دیدنی و جذاب در کنار رودخانه باشگوز که به خرچنگ های آبی معروف است ،

Gallery image of this property

خاص ترین آدرس تعطیلات بی نظیر و فراموش نشدنی است. هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA تقریباً در جنگلهای کاج بلک از جمله تمام رنگهای سبز ، قلب مدیترانه مبدل شده و فرصتهای ممتازی را برای کسانی که مایل به تعطیلات بی نظیر با تمام رنگها و شانس طبیعت هستند ، ارائه می دهد.این استراحتگاه مجلل واقع در کنار رودخانه در میان جنگل های کاج ، 9 استخر روباز ، 2 استخر سرپوشیده ، پارک آبی با سرسره های آبی و یک مرکز آبگرم و تناسب اندام کامل ارائه می دهد.

titanic deluxe golf belek general view 4 standard

در TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA  یک امتیاز نیست بلکه یک اولویت طبیعی در هر جزئیات است. اتاق هایی با منظره دریا ، جنگل ، رودخانه ، کوه و زمین گلف با توجه به تمام جزئیاتی که ممکن است لازم داشته باشید طراحی شده اند و هر لحظه احساس می کنید که چقدر خاص هستید. 

Gallery image of this property

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با چشم انداز زمین گلف با ارائه چنین گزینه های اقامتی با دکوراسیون و راحتی جذاب در انواع مختلف ویلا ، دنیایی زیبا و ممتاز را فقط برای شما ایجاد می کند. هر ویلا استخر اختصاصی خود را دارد. یکی از آنها نیمه المپیک است. همه اتاق ها دارای بالکن با چشم انداز باغ هستند. برخی نیز مشرف به رودخانه هستند.

titanic deluxe golf belek standard room 8 standard

STANDARD ROOM

اتاق های استاندارد هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA در 34 متر مربع اتاق های ویژه طراحی شده در ساختمان اصلی ، تخت خواب فرانسوی یا دوقلو ، توالت فرنگی ، دوش ، حمام ، نشیمن و بالکن وجود دارد. اتاق های استاندارد دارای گزینه هایی با چشم انداز رودخانه ، زمین گلف و باغ هستند. 8 اتاق استاندارد برای میهمانان معلول طراحی شده است.

titanic deluxe golf belek standard room 9

Superior Room

اتاق های سوپریور هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA دارای  39 متر فضا که در ساختمان اصلی طراحی شده اند ، تخت خواب فرانسوی یا دوقلو ، توالت فرنگی ، دوش ، حمام ، نشیمن و بالکن وجود دارد. اتاق های برتر دارای گزینه هایی با چشم انداز رودخانه ، زمین گلف و باغ هستند.

titanic deluxe golf belek superior room 3

River Side Room

 اتاقهای کنار رودخانه هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA دارای 46 متر که در ساختمان اصلی طراحی شده اند ، تختخواب فرنگی ، توالت فرنگی ، دوش ، حمام ، محل نشستن و بالکن یا تراس وجود دارد.

titanic deluxe golf belek riverside room 3 standard

Deluxe Suite

سوئیت های دلوکس هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA در مجموعه سوئیت 70 متری Deluxe Suite واقع در ساختمان اصلی ، تختخواب فرانسوی ، توالت فرنگی ، وان ، حمام ، نشیمن و بالکن وجود دارد. اتاق های لوکس دارای گزینه هایی با چشم انداز استخر ، زمین گلف و باغ هستند. خدمات ارائه شده برای مهمانان لوکس سوئیت: صبحانه رایگان در رستوران بیف گریل کلاب ** ناهار خوری رایگان در رستوران های à la carte انتخاب شده از Beef Grill Club ، ترکی ، ایتالیایی یا ماهی * 20٪ تخفیف در امکانات SPA و خدمات ماساژ *** استفاده رایگان از محدوده گلف * دستگاه قهوه در اتاق * یک بار در طول اقامت ** تنظیم منو در بیف کلاب *** رزرواسیون الزامی است.

titanic deluxe golf belek deluxe room 3

Bali House Garden

اتاق های خانه باغی بالی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با دسترسی آسان به استخر و آبگرم از خلوت خانه های بالی لذت ببرید. در اینجا فقط یک قدم با استراحت و جوان سازی فاصله خواهید داشت. اتاق های بالی هاوس گاردن دارای یک پاسیوی اختصاصی با چند صندلی راحتی برای لذت بردن از محیط سرسبز و سرسبز هستند. با تشکر از درب شیشه ای عظیم که به پاسیو باز می شود ، شما در فضای روز نور اتاق را فرا می گیرید.

065 titanic deluxe golf belek bali house garden

Bali House Swim Up

اتاق های خانه شنای بالی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با دسترسی آسان به استخر و آبگرم از خلوت خانه های بالی لذت ببرید. در اینجا فقط یک قدم با استراحت و جوان سازی فاصله خواهید داشت. اتاق های Bali House Swim Up دارای یک پاسیوی اختصاصی با چند صندلی راحتی هستند و دسترسی مستقیم به استخر را دارند. به لطف درب شیشه ای عظیمی که به پاسیو باز می شود ، حتی در حالت خوابیده روی تخت خود احساس نزدیکتر شدن به آب خواهید کرد.

titanic deluxe golf belek bali house 3

Family Room

اتاق های خانوادگی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با مساحت 80 متر مربع ، اتاقهای خانوادگی در ساختمان اصلی محل اقامتی مناسب برای خانواده های دارای فرزند هستند. اتاق های خانوادگی دارای دو اتاق خواب با حمام جداگانه ، مکان های نشیمن و بالکن با چشم انداز استخر ، زمین گلف یا رودخانه است.

family suite main building french 2

Maldive House

اتاق های خانه مالدیوی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA سبک و حریم خصوصی را برای فرارهای زوجین ایجاد می کند. این اتاق های شنا با مساحت 52 متر مربع که در منطقه بزرگسالان هتل واقع شده اند ، چشم انداز چشمگیری از استخر اقیانوس ، رودخانه و فضای سبز را ارائه می دهند. در فاصله چند متری آب ، زوجین می توانند در عرض چند ثانیه از تخت به استخر بروند. خدمات ارائه شده برای مهمانان مالدیو هاوس: صبحانه رایگان در رستوران بیف کلاب ** ناهار خوری رایگان در رستوران های à la carte انتخاب شده از Beef Grill Club ، ترکی ، ایتالیایی یا ماهی * 20٪ تخفیف در امکانات SPA و خدمات ماساژ *** استفاده رایگان از محدوده گلف * دستگاه قهوه در اتاق * یک بار در طول اقامت ** تنظیم منو در بیف کلاب *** رزرواسیون الزامی است.

070 titanic deluxe golf belek maldive house

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA غذا خوردن را به یک لذت تبدیل می کند و علاوه بر رستوران غنی بوفه ، رستوران های ترکی ، ایتالیایی ، بیف گریل کلوپ و Sea Food A’la cart وجود دارد که در آن سلیقه های ممتاز جهان از طریق هتل به مهمانان ارائه می شود. استاد آشپز در طول تعطیلات می توانید جدیدترین گرایش های غذا را در رستوران های مخصوص کافه ها ، کافه ها در یک فضای دیدنی تجربه کنید.

Main Restaurant

از 5 بخش مختلف که با مفاهیم مختلف تزئین شده و شامل یک منطقه ویژه برای کودکان است ، رستوران اصلی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA گزینه بسیار غنی بوفه را برای صبحانه ، ناهار و شام و همچنین یک بوفه رژیمی برای مهمانانی که از تغذیه خود مراقبت می کنند ، ارائه می دهد. بوفه شب آخر برای کسانی که دوست دارند شب ها میان وعده بخورند.

titanic deluxe golf belek huerrem main restaurant 2 wide

رستوران ایتالیایی Pascarella

ترکیبی از سلیقه های کلاسیک غذاهای ایتالیایی با تفسیر سرآشپزهای باتجربه و داشتن یک اتاق شراب بسیار غنی که می توانید طعمی را که دوست دارید بیابید ، رستوران Pascarella À la Carte  هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA به شما امکان می دهد یک شب کاملاً صادقانه در این سبک Trattoria طراحی کنید که در فضای داخلی طراحی شده است. منطقه یا کنار استخر.

 

titanic deluxe golf belek pascarella a la carte restaurant 2 wide

رستوران ترکی Hasır

رستوران Hasir À la Carte در سال 1970 در برلین تأسیس شد و به عنوان رستوران معرفی سلیقه های ترکی معروف است ، رستوران Hasir À la Carte زیبا ترین نمونه های غذاهای سنتی ترک را با چشم انداز دلچسب رودخانه و طبیعت ارائه می دهد. رستوران حصیر هتل  TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA که در آن می توانید سلیقه های کلاسیک ، پیش غذاهای مخصوص و کباب غذاهای آناتولی را در وهله اول ، دسرهای منطقه ای و غذاهای خاص حصیر تجربه کنید ، با محیط خاص و چشم انداز نفس گیر شما در انتظار یک شام ممتاز است.

 

titanic deluxe golf belek hasir a la carte restaurant 2 wide

Asian Restaurant

رستوران آسیایی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA طعم های متنوع آسیا را برای شما به ارمغان می آورد. غذاهای آسیایی دارای رنگ متنوع ، عطر و طعم غنی و معطر و طعم عالی هستند.
240 titanic deluxe golf belek asian restaurant

سواحل خاص هتل 

درحالی که در بلک هستید ، بیشتر از TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA به دنبال اقدام ، سرگرمی و تجربه نباشید. ساحل شنی خصوصی ما تقریباً 1000 متر امتداد دارد و استخرهای شنا – در مجموع یازده ، دو تا از آنها در داخل – از بزرگترین استخرهای منطقه هستند. کابانا ، سرسره های آبی و مناطق کودک اوقات استخر شما را عالی می کند. مقداری تنیس یا بسکتبال بازی کنید ، برای والیبال شن و ماسه به ساحل بروید یا در برخی از ورزش های آبی شیرجه بروید.

titanic deluxe golf belek beach 6

ساحل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA 

بیش از یک کیلومتر ساحل شنی اختصاصی را با مجموعه ای از فعالیت ها و امکانات برای گذراندن کل روز ارائه می دهد. نوشیدنی های تازه و میان وعده در طول روز در دسترس هستند. از یک رشته هیجان انگیز ورزش های آبی و ساحلی لذت ببرید ، در تناسب اندام وودزمن فرم خود را حفظ کنید یا در آلاچیق خصوصی آرام شوید. حتی یک زمین بازی چوبی برای کوچکترها در نظر گرفته شده است.

titanic deluxe golf belek beach 13 1

عصرها از یک نمایش یا کنسرت زنده لذت ببرید یا شب دور در کلوپ شبانه مهیج ما رقصید. در زمین گلف ما یک دور چالش برانگیز و با ارزش از گلف کلاس جهانی را بازی کنید. در Titanic Deluxe Golf Belek مهمانان جوان را فراموش نخواهیم کرد.این اقامتگاه شامل یک رتوران بوفه با بوفه مخصوص کودکان و 4 رستوران à la carte است که غذاهای منتخب غذاهای ترکی ، ایتالیایی و غذاهای دریایی را سرو می کنند.

استخرهای شنا و پارک آبی

در یکی از یازده استخر هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA  استراحت کنید ، یا سعی کنید فقط در اینچ آب که در آن خنک خواهید بود و هنوز برخی اشعه ها را بدست می آورید ، خم شوید. چشمه های خیره کننده ، کابیناهای مجلل ، فضای سبز و استخرهایی که مجموعه ای از استراحت و آرامش را برای شما فراهم می کنند فقط چند قدم از اتاق شما فاصله دارند. سرگرمی کنار آب Titanic Deluxe Golf Belek هم جوانان و هم جوانان را دعوت می کند. این ملک دارای چهار سرسره بزرگسال و شش سرسره برای کودکان در پارک آبی است. استخر سرپوشیده (گرم شده) استخر سرپوشیده کودکان (گرم) استخر اصلی روباز استخر سرسره ای (بزرگسالان) استخر روباز با آب دریا (گرم) استخر بچه های فعالیت استخر با سرسره (بچه ها) استخر بچه های خانواده استخر المپیک (برای گروه ها) استخر همام دهان شیر (گرم)

titanic deluxe golf belek olympic pool 2 1

آنها همیشه کارهایی برای انجام دادن دارند: لذت بردن از کودکان و نوجوانان تحت نظارت کودکان برای کودکان 3 تا 13 سال و باشگاه نوجوانان برای سنین 14 تا 17 سال. این فعالیت های سرگرم کننده هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA شامل هنرهای دستی ، مهمانی های تولد ، نمایش های هفتگی است که توسط کودکان تهیه و اجرا می شود ، همچنین گزینه های فعال مانند زمین بازی ، چهار استخر کودک ، سرسره های آبی ، بازی های استخر سازمان یافته و سایر موارد دلخواه کودک پسند.

titanic deluxe golf belek olympic pool 1 1

Tini Kids Club

باشگاه کودکان و نوجوانان Tini هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA با مساحت 6.000 متر مربع ، با داشتن مربیانی که به زبانهای مختلف در ارتباطات م andثر و کارهای هنری صحبت می کنند ، یک سرویس وظیفه شناس و سرگرمی بی حد و حصر را ارائه می دهد. در Tini Kids Club کودکان در یک پذیرایی مخصوص طراحی شده ملاقات می کنند ، جایی که همه جزئیات برای کودکان به دقت مورد توجه قرار گرفته است. این یک کلوپ کودکان عالی با استخرهای سرسره ، سالن های بازی تعاملی است که به طور خاص از چوب برای سلامتی کودکان ساخته شده است.

titanic deluxe golf belek tini kids club 5

Tini Kids Club 

هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA برنامه های مختلفی برای همه کودکان بین 11-11 سال وجود دارد. 0-3 سنین Tini-Mini: Tini-Minis می تواند اوقات خوشی را در کنار پدر و مادر در یک اتاق فعالیت مخصوص طراحی شده داشته باشد. یک سرویس مراقبت اضافی برای کودکان بالای 36 ماه به خانواده هایی که مایل به داشتن آن هستند ارائه می شود. در اتاق فعالیت 0-3 سنی اتاق خواب ، پرستاری و تعویض پوشک ، حمام کودک ، آشپزخانه ، اتاق کودک و اسباب بازی برای رشد آن گروه سنی خاص وجود دارد. گروه سنی 4-7 سال Tini-Midi: پس از ثبت نام خانواده هایشان در پذیرایی از کلوپ کودکان ، کودکان بین 4-7 سال می توانند از ساعت 10 تا 24:00 اوقات لذت بخشی و ایمنی داشته باشند.

titanic deluxe golf belek tini kids club 4

در برنامه  روزانه و شبانه هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA فعالیت روزانه مناسب برای توسعه آنها. فعالیت های نقاشی صورت و تم برای این گروه سنی بصورت روزانه انجام می شود: • هر شب مینی دیسکو • نمایش هایی که با کارگاه در طول روز شروع می شوند و عصرها با نمایش های مرحله ای تعاملی به پایان می رسند • هفته ای یک بار کارگاه های حرفه ای در محدوده “پروژه بچه های مبارک” انجام می شود. گروه سنی 8-11 سالگی Tini-Maxi: برای گروه سنی 8-11 سال برنامه های ویژه فعالیت روزانه وجود دارد. گروه سنی 11+ Tin-Age: برای گروه سنی 11+ سال Tin-Age برنامه فعالیت روزانه شامل واترپلو ، والیبال ساحلی ، پارک آبی ، تورهای دوچرخه سواری ، فوتبال ، ورزش های طبیعی و ماجراجویی ، مسابقات ورزشی و بازی های المپیک است.

titanic deluxe golf belek tini kids club 9

Tini Gourmet: خانم ها و آقایان کوچک می توانند ناهار خود را در بوفه باز هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA که برای سلیقه و علاقه آنها در رستوران “Poppet’s Railway” طراحی شده است ، به عنوان مربی راه آهن تهیه کنند. وسایلی برای تهیه والدین و غذای کودک برای والدین در نظر گرفته شده است. امکانات باشگاه کودکان و نوجوانان تینی: مچبندی با نام و شماره اتاق کودک خدمات مراقبت از کودک برای +36 ماه بعد از ساعت 19:00 (پرداخت شده) ساحل کودک کالسکه ، رادیوی کودک (هزینه اعمال می شود) زمین های بازی با مضمون ، گودال ماسه ای و یک صحنه کودکانه اتاقهای فعالیت داخلی برای سنین مختلف (اتاق بازی ، اتاق ژیمناستیک ، اتاق رقص ، کتابخانه ، سینما) بچه ها هر هفته نمایش می دهند مهمانی های تولد مهمانی های تولد اختصاصی (پرداخت شده) پلی استیشن زمین بازی کودکان در ساحل

titanic deluxe golf belek tini kids club 2

Entertainment

درTITANIC DELUXE BELEK ANTALYA  سرگرمی شبانه روز ادامه دارد. در طول روز بازی های استخر و ساحل ، مهمانی های ساحلی ، شب ها رقص ها و نمایش های باشکوهی در کلوپ شبانه باز River Side Show Center وجود دارد. تیم سرگرمی تایتانیک باعث می شود که روندهای سرگرمی برجسته جهان به TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA بیایند و هنر ، نمایش و فعالیت ها را با یک مفهوم خارق العاده تعریف کنند.
titanic golf deluxe belek riverside show center 3

Riverside Show Center (Outdoors): خواه دوست دارید با ضرب های خواب آور دی جی های معروف یا هنرمندان زنده برقصید ، هنگام نوشیدن کوکتل زیر ستاره ها آهک بزنید یا در کنار رودخانه آرام بگیرید ، هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA مکانی مناسب است. مرکز نمایش Riverside Show در فضای باز کاملاً بین استخر با شکوه ما و رودخانه واقع شده است و فضایی شیک را ایجاد می کند که می توانید با استایل خود را آرام کنید. Riverside Show Center مناسب برای رویدادهای زنده و نمایش های صحنه ای میزبان تولیدات شناخته شده رقص ، آکروبات در سراسر جهان است.

titanic golf deluxe belek game center 3

Eternity Club: Eternity Club ، جایی که شب های مضمون ، مهمانی های ویژه ، برنامه های موسیقی جایگزین ارائه می شود ، درهای خود را به روی همه میهمانانی که احساس جوانی و پویایی دارند باز می کند. فعالیت ها: در حالی که میهمانان TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA  از خورشید و دریا لذت می برند ، این فرصت را دارند که از بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده با ورزش های آبی و ساحلی لذت ببرند. (قایقرانی ، دوچرخه سواری در آب ، فوتبال ساحلی ، والیبال ساحلی ، واترپلو ، دارت ، تنیس روی میز ، بسکتبال ، استپ ، ایروبیک ، ژیمناستیک آب ، پرش کانگو ، تفنگ بادی ، مینی فوتبال ، بولینگ ، بیلیارد ، فیلم ، ایستگاه بازی.)

titanic golf deluxe belek eternity night club 2

BeFine Spa

BeFine SPA در 13000 متر مربع مساحت در هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA گسترده شده است و در آنجا بدن و روح خود را در یک سفر منحصر به فرد با انرژی نوسازی آب دنبال می کنید. آماده باشید تا با اثر تصفیه کننده و تسکین دهنده آب ، پاکترین معجزه جهان ، به آرامشی ابدی برسید. با معماری عرفانی و اصیل BeFine SPA و تزئینات ساخته شده از ترکیب نادر خاور دور و انگیزه های مدرن مدرن عثمانی ، تجربه ای فراموش نشدنی و عجیب را تجربه کنید.

titanic deluxe golf belek befine spa 4 2 standard

اتاق هایی از هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA که ویژه تزئین شده اند برای برنامه های تمیز کردن با دقت ، بوی عجیب ، سکوت ، رنگ ، آرامش ، محیطی آرام و مراسم چای آرامش بخش برای شما فراهم شده است تا احساس خوبی داشته باشید. در جلساتی که با مارک های معروف آرایشی و بهداشتی در سراسر جهان برگزار می کنند ، لذت کامل آرامش بخشیدن از بدن را تجربه کنید. شما می توانید در جکوزی های گرمسیری ، استخر آب معدنی (استخر جت) در میان سبزه ها ، اتاق های بخار با نور مخصوص طراحی شده توسط ستاره ، سوناهای ساخته شده از درختان کاج فنلاندی با قسمت گرمایش پوشیده شده از سنگ های ویژه آتشفشانی ، بدن خود را زنده کرده و احساس شادابی کنید.

titanic deluxe golf belek befine spa 5 standard

اتاق های غارنمائی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA که مانند  سنگ های طبیعی به نظر می رسند و با ابزار خاصی برای انعکاس نور و دوش های ماجراجویی در مفاهیم مختلف روشن می شوند.شما می توانید در یکی از 4 استخر واقع در آبگرم BeFine ، خستگی روز خود را برطرف کنید. علاوه بر استخر گرم 300 مترمربعی ، یک استخر سرپوشیده قبل از المپیک ، یک استخر سرد ، یک استخر روباز آب دریا و یک استخر گرم کودکان ، همچنین 4 استخر استراحت برای میهمانان کوچک ما در نظر گرفته شده است که به طور ویژه در دمای 20 ، 25 ، 30 درجه تنظیم شده اند.

titanic deluxe golf belek befine spa 1 standard

حمام ترکی هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA برای تجربه ای فراتر از تجربه حمام ترکی BeFine SPA آماده باشید. در حمام ، جایی که 6 ستون و 2 اتاق ویژه وجود دارد و شما در آن به یک سفر عجیب و غریب بروید ، سرامیک های مخصوص تولید شده و تزئین شده با تصاویر حمام عثمانی وجود دارد .. در حمام والیده سلطان 3 اتاق و حوضچه بسته وجود دارد. حمام ها با استخر آب گرم شیر شیر و سکوی ماساژ و با خطوطی از معماری رومی و همچنین عثمانی تزئین شده اند. آنها به عنوان حمام در دوره عثمانی با سیستم آب گرم گرم می شوند.

titanic deluxe golf belek befine spa 17 turkish bath 2 standard

جلسات و رویدادها در آنتالیا

هتل TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA مقصدی تفریحی در آنتالیا برای جلسات شرکت ها ، کنفرانس های تجاری و رویدادهای ویژه ، تجارت را با لذت مخلوط کنید. احاطه شده توسط باغ های معطر ، سواحل خلوت و رودخانه آرامش بخش روان ، استراحتگاه تماشایی بلک ما یک مکان ایده آل برای دیدار ، اتصال ، الهام بخش و جشن گرفتن در یک محیط تولیدی دور از همه حواس پرتی های زندگی روزمره ارائه می دهد. مرکز کنگره گلف بلک Titanic Deluxe میزبان سازمان ها ، کنفرانس ها و شام های مهمانی در سراسر جهان است. با داشتن تیم حرفه ای و امکانات پیشرفته ، انتخاب بسیاری از نهادهای ملی و بین المللی بوده است.

titanic deluxe golf belek pacific meeting hall 3 standard

TITANIC DELUXE BELEK ANTALYA  همچنین دارای یک زمین ورزشی خصوصی در نزدیکی آن با 8 زمین تنیس و 3 زمین فوتبال چمن حرفه ای است. فرودگاه آنتالیا 30 کیلومتر با این تفریحگاه فاصله دارد. منطقه Kaleici در 40 کیلومتری است.

رزرواسیون آنلاین بلیط ارزان استانبول و آنتالیا
از هتل های دیگر آنتالیا هم دید کنید

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • پارکینگ
 • خشکشویی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • لابی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • سشوار
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • جکوزی
 • زمین تنیس
 • زمین فوتبال
 • سونا
 • مجتمع ورزشی و تفریحی

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته