آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

TITANIC DELUXE BODRUM | هتل تایتانیک بدروم

TITANIC DELUXE BODRUM

راهنمای هتل

TITANIC DELUXE BODRUM

Titanic Deluxe Bodrum در گوورچینلیک ، شبه جزیره پینا واقع شده است که یکی از زیباترین خلیجهای بدروم است. هتل 5 ستاره با ویژگی های معماری دو طرف دریای اژه تحت تأثیر قرار گرفته است.

TITANIC DELUXE BODRUM

بدروم و میکانوس یک طراحی مفهومی برای راحتی بیشتر ارائه می دهند. با Titanic Deluxe Bodrum ، قلب شما در اژه باقی می ماند. Titanic Deluxe Bodrum 80 هزار متر مربع از یک منظره عالی در خلیج Güvercinlik را پوشش می دهد ، در ساحل با ساحلی به طول 350 متر قرار دارد.

TITANIC DELUXE BODRUM

Titanic Deluxe Bodrum همراه با لذت به مهمانان خود راحتی و بو می بخشد. این گزینه مناسب برای کسانی است که دوست دارند در کنار هر رنگ طبیعت تعطیلات داشته باشند.

TITANIC DELUXE BODRUM

Titanic Deluxe Bodrum با دکوراسیون خود که ترکیبی از مدرن و طبیعی است ، میهمانان خود را برای تعطیلات بسیار راحت مطمئن می کند. اتاق های هتل Titanic Deluxe Bodrum دارای منظره دریائی باشکوه هستند و با تک تک جزئیات و ظرافتهای مورد نیاز طراحی شده اند.

TITANIC DELUXE BODRUM

Standard Partial Sea View Room

اتاق های استاندارد دارای نمای جزئی دریا به مساحت 39-44 متر مربع هستند. تخت های دوقلو در این اتاق ها و همچنین حمام ، کابین دوش ، سرویس بهداشتی ، نیمکت ، میز کار و بالکن موجود است.

TITANIC DELUXE BODRUM

2 اتاق استاندارد متصل هستند و 4 اتاق دیگر به مهمانان معلول اختصاص داده شده است. مساحت 39 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال دو قلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Standard Sea View Room

اتاق های استاندارد دارای منظره دریا به مساحت 39-44-47 متر مربع هستند. تخت های دوقلو یا فرانسوی و همچنین حمام ، کابین دوش ، توالت ، کاناپه ، میز کار و بالکن در این اتاق ها موجود است.

TITANIC DELUXE BODRUM

تمام اتاق های دارای تخت فرانسوی با یک صفحه دیوار شیشه ای از حمام ها جدا شده اند. این ویژگی تزئینی باعث ایجاد فضای بازتر و راحتی بیشتر در اتاق ها می شود. دو اتاق استاندارد متصل هستند و 4 اتاق دیگر به مهمانان معلول اختصاص داده شده است. مساحت 39 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال پادشاه / دوقلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Swim-up Standard Room

این اتاق استاندارد با دسترسی مستقیم به استخر شنا ، دارای تراس با 2 صندلی آفتاب ، فضای داخلی بزرگ و حمام دیواری شیشه ای با دوش است. خدمات ممتازی که برای حداقل 4 شب اقامت به اتاقهای شنا ارائه می شود.

TITANIC DELUXE BODRUM

08:00 – 24:00 سرویس کمک میهمان محصولات مارک لوکس در مینی بار شامپاین Marengo Rose هنگام ورود در طول اقامت یک بار شام رایگان در یکی از رستوران های A’la Carte. در طول اقامت یک بار صبحانه رایگان در رستوران Begonvil 1 سرویس کارواش رایگان در طول اقامت خدمات اضافی برای حداقل 7 شب اقامت به اتاقهای شنا ارائه می شود.

ورود به سیستم 2 ساعت زودتر بر اساس در دسترس بودن 2 ساعت چک کردن زودهنگام بر اساس موجود بودن خدمات ترانسفر هتل-فرودگاه-هتل برای یک بار رایگان مساحت 39 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال فرانسوی / دوقلو

Superior Sea View Room

تمام اتاق های برتر دارای 51 متر مربع منظره دریا و دارای تخت های دوقلو یا تخت فرانسوی هستند. این اتاق ها شامل حمامی با سینک دو نفره ، دوش ، توالت ، مبل ، میز کار و بالکن است.

TITANIC DELUXE BODRUM

تمام اتاق های دارای تخت فرانسوی با یک صفحه دیوار شیشه ای از حمام ها جدا شده اند. این ویژگی تزئینی باعث ایجاد فضای بازتر و راحتی بیشتر در اتاق ها می شود. مساحت 51 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال پادشاه / دوقلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Swim-up Superior Room

اتاقهای 51 متری Superior ، دارای گزینه های تخت دو نفره و دو تخته هستند. حمامی در اتاق های تقسیم شده از اتاق خواب با دیوار لعاب دار در اتاق های دارای تخت فرانسوی وجود دارد.

 

اندازه تخت دو نفره 200×210 است در حالی که تخت های دوقلو 140×210 است. اتاق های برتر دارای کلیه امکانات و تجهیزات استاندارد موجود در همه اتاق های ما هستند. علاوه بر این ، حمام اتاق های 51 متر مربعی دارای دو دستشویی است. از اتاق دسترسی مستقیم به استخر وجود دارد مساحت 51 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال پادشاه / دوقلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Deluxe Sea View Room

اتاق های لوکس دارای یک منظره دریا به مساحت 80-85 متر مربع ، متشکل از یک تختخواب فرانسوی است. از ویژگی های اتاق می توان به اتاق رختکن ویژه با کمد لباس ، نیمکت گوشه ای راحت ، توالت فرنگی ، حمام با دوش و وان ، سرویس مبل ، میز کار و بالکن اشاره کرد.

TITANIC DELUXE BODRUM

سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی به طور جداگانه در اتاق های لوکس طراحی شده اند. واحد تلویزیون مدرن قابل چرخش یک تجربه شادی آور تلویزیونی را ارائه می دهد. مساحت 80 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال فرانسوی

Swim-up Deluxe Room

یک اتاق بزرگ 80-85 متر مربعی با دسترسی مستقیم به استخر. فضای نشیمن کنار استخر که با دکوراسیونی شیک و برانگیزاننده حالت روبرو شده است ، نویدبخش یک تعطیلات باشکوه است.

TITANIC DELUXE BODRUM

این اتاق همچنین دارای یک حمام به سبک مدرن با وان و دوش جداگانه و همچنین یک اتاق پانسمان است. مساحت 80 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال پادشاه

Exclusive Swim-up Room

اتاقهای اختصاصی Swim-up که مستقیماً به استخر سبک بی نهایت باز می شوند ، کلیه امکانات مورد نیاز برای تفریح ​​در مدیترانه را ارائه می دهند. تعادل ایده آل تجمل و حریم خصوصی برای زوجین فراهم می کند.

مبلمان راحتی از چوب سبک ، رنگهای ظریف و نور ملایم فضایی را ایجاد می کند که شما را به عاشقانه دعوت می کند. مناطق زندگی داخلی بزرگ و دنج ، با راحتی مدرن است.

این اتاق همچنین دارای حمامی به سبک معاصر با دوش و همچنین تراس اختصاصی کنار استخر با جکوزی برای لذت بردن از آب و هوای گرم آفتابی و منظره ای زیبا از دریا.

خدمات ممتازی که برای حداقل 4 شب اقامت به اتاقهای شنا ارائه می شود 08:00 – 24:00 سرویس کمک میهمان محصولات مارک لوکس در مینی بار شامپاین Marengo Rose هنگام ورود در طول اقامت یک بار شام رایگان در یکی از رستوران های A’la Carte. صبحانه رایگان یکبار در رستوران Begonvil در طول اقامت 1 سرویس کارواش رایگان در طول اقامت خدمات اضافی برای حداقل 7 شب اقامت به اتاقهای شنا ارائه می شود.

TITANIC DELUXE BODRUM

ورود به سیستم 2 ساعت زودتر بر اساس در دسترس بودن 2 ساعت چک کردن زودهنگام بر اساس موجود بودن خدمات ترانسفر هتل-فرودگاه-هتل برای یک بار رایگان مساحت 90 متر 2 حداکثر 3 بزرگسال پادشاه

Family Room

اتاق های خانوادگی دارای منظره دریا به مساحت 54 متر مربع متشکل از یک اتاق خواب مستر با یک تخت فرانسوی است. اتاق خواب کودکان با یک تخت دوقلو ، یک مبل تختخواب شو ،

یک سرویس بهداشتی ، دو حمام جداگانه با دوش ، میز کار و بالکن. اتاق خواب کودکان شامل تلویزیون LCD ، کمد مخصوص کودکان و همچنین امکاناتی است که مخصوص کودکان طراحی شده است. مساحت 54 متر 2 حداکثر 4 بزرگسال فرانسوی و دوقلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Deluxe Family Suite

اتاقهای لوکس خانوادگی دارای مساحت 90 مترمربع متشکل از یک اتاق نشیمن با طراحی بزرگ ، یک اتاق خواب اصلی با تخت فرانسوی است. اتاق خواب کودکان با یک تخت دوقلو ، دو حمام جداگانه ، یک سرویس بهداشتی ، مجموعه مبل ، میز کار و بالکن.

TITANIC DELUXE BODRUM

یک اتاق نشیمن با یک میز ناهار خوری برای 6 نفر ، یک مجموعه مبل راحتی و یک آشپزخانه کوچک از ویژگی های دیگر مجموعه لوکس خانواده لوکس است. اتاق خواب کودکان شامل کمد مخصوص کودکان می باشد ، همچنین یک اتاق رفاهی که مخصوص کودکان طراحی شده است. مساحت 90 متر 2 حداکثر 4 بزرگسال فرانسوی و دوقلو

TITANIC DELUXE BODRUM

Exclusive Villa

ویلا دو طبقه دو طبقه با متراژ 200 متر مربع و مشرف به طبیعت و دریا است. طبقه همکف دارای یک آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، اتاق سرایداری و حمام است. طبقه فوقانی از دو اتاق خواب و دو حمام تشکیل شده است.

 TITANIC DELUXE BODRUM

Exclusive Villas دارای یک اتاق رختکن مجزا ، تراس و استخر اختصاصی است. اتاق های خواب اختصاصی ویلا شامل تلویزیون LCD و بالکن است. یک میز ناهار خوری 6 نفره در اتاق نشیمن و یک مجموعه بزرگ بزرگ بزرگ با یک آشپزخانه کوچک. DVD و سیستم صوتی فراگیر در اتاق نشیمن از ویژگی های اضافی برای اقامتی راحت هستند.

خدمات برتر به مهمانان Exclusive Villa ارائه می شود تنظیم ناهار خوری خوب تنظیم چای و قهوه غنی 3 نوع آب میوه تازه هر روز سرویس روزنامه روزانه سرویس ساقی خصوصی 7/24 سرویس اتاق سرویس Turndown بسته ویژه کودکان (شامپو ، صابون ، کرم) ، تخت کودک سرویس بیدار شدن سرویس حلقه اتومبیل کلاب در هتل VIP

سرویس حمام صبحانه در رستوران La Carte Be Begonvil خدمات خشکشویی (شستشو و اتو کردن) منوی بالش سرویس کارواش اولویت در فعالیت های رزرو شده مساحت 200 متر 2 حداکثر 6 بزرگسال King & Twin

Presidential Villa

ویلای ریاست جمهوری در یک باغ سرسبز با متراژ 530 متر مربع ، سه طبقه رو به دریا و فضای سبز است. طبقه همکف شامل آشپزخانه آمریکایی ، اتاق نشیمن ، حمام ترکی ، سونا است. طبقه اول و دوم شامل یک اتاق خواب مستر 65 متر مربع و دو اتاق خواب است. ویلا پرزیدنتال یک اتاق نشیمن خصوصی با اتاق رختکن ، حمام ترکی ، سونا ، آسانسور ، استخر اختصاصی ، تراس آفتاب گرفتن و پاسیو است.

اتاق های خواب ویلا های ریاست جمهوری شامل بالکن ، اتاق خواب اصلی شامل جکوزی ، تلویزیون LCD در همه اتاق ها است. یک میز ناهار خوری برای 6 نفر ، یک مجموعه بزرگ بزرگ بزرگ و یک آشپزخانه کوچک از ویژگی های اتاق نشیمن است. دی وی دی و سیستم صوتی فراگیر و تبلت های اتاق نشیمن از ویژگی های اضافی برای اقامتی راحت هستند.

خدمات برتر به مهمانان ویلا ریاست جمهوری ارائه می شود با سلام در فرودگاه و شرکت به هتل. ترانسفر فرودگاه VIP خدمات ورود سریع / خروج سریع خدمات لیموناد و شکلات تازه فشرده شده در هنگام ورود خدمات ورود سریع / خروج سریع سرویس Turndown سرویس روزنامه سرویس کابانای رایگان در طول اقامت (براساس وضعیت رزرو) رزرو ممتاز در رستوران های A’la Carte

سرویس باتلر خدمات حشره دار با ساقی 1 کارواش رایگان در طول اقامت خدمات تازه میوه و شیرینی روزانه به اتاق جا کلیدی چرمی ، کیف ساحلی و سایه بان بر اساس فصل خشکشویی رایگان سرویس بهداشتی بولگاری 2 ساعت چک کردن زودهنگام و خروج دیر هنگام (بر اساس موجود بودن) تلویزیون هوشمند (Netflix ، Youtube ، پیوند آینه و غیره) مساحت 530 متر 2 حداکثر 6 بزرگسال King & Twin

TITANIC DELUXE BODRUM

Restaurants

رستوران ها و بارهای زیبا در Titanic Deluxe Bodrum با چشم انداز چشمگیر دریای اژه ، تجربیات جذاب با گزینه های عالی طعم را ارائه می دهند. طعم غذاهای غذاهای ترکی و جهانی که توسط سرآشپزهای برجسته تبدیل غذا به هنر با تازه ترین مواد غذایی و با دقت کامل تهیه شده اند ، در انتظار شما هستند تا در رستوران های زیبایی که با سبک های منحصر به فرد طراحی شده اند نمایی از دریای اژه.

TITANIC DELUXE BODRUM

Parkfora Main Restaurant

در رستوران Parkfora ، ظریف ترین نمونه های غذاهای جهان و سلیقه های محلی غذاهای ترکی با هم و با دکوراسیون با کلاس و بوفه های غنی ارائه شده است و همراه با نمای آبی اژه ای ، رستوران خدمات بوفه باز را برای صبحانه ، ناهار و شام ارائه می دهد .

TITANIC DELUXE BODRUM

در رستوران Parkfora ، یک قطعه طعم و لذت در مقابل منظره یکپارچه دریا با تماشای غار Paradise از شبه جزیره پینا در انتظار شما است. ساعات کار صبحانه: 8.00 – 11.00 ناهار: 12.30 – 14.30 شام: 19.00 – 21.45

TITANIC DELUXE BODRUM

Pascarella Snack Restaurant

در رستوران اسنک Pascarella ، می توانید منوی میان وعده خوشمزه و فراموش نشدنی هتل های تایتانیک را میل کنید. می توانید یک صندلی داشته باشید و از هوای زیبای اژه در محوطه بیرونی رستوران لذت ببرید.

TITANIC DELUXE BODRUM

Pascarella Snack با چشم انداز و پیشنهادات عجیب و غریب ، مکانی لذت بخش است. Doner ، یک داستان معروف که به آلمان برمی گردد ، همبرگر گوشت با مواد غنی ، راویولی ترکی خانگی و پودینگ برنج پخته شده ساعات کار سرویس میان وعده: 12.00 – 16.00 سرویس میان وعده شب: 00.00 – 3.00

Pascarella À la Carte Restaurant

رستوران Pascarella با ارائه سلیقه های شناخته شده و مطلوب غذاهای ایتالیایی در سراسر جهان از مهمانان خود با نمونه هایی زیبا از غذاهای مدرن و سنتی این غذاها پذیرایی می کند.

TITANIC DELUXE BODRUM

غذاهایی با ارائه منحصر به فرد و جایگزین های شراب غنی که مطابق با سلیقه های شیک شب های شام را در محیط شیک رستوران Pascarella به لذت تبدیل می کنند با توجه به تراس خود ، احساس راحتی در دریا ، محیط ساده و صمیمانه را به شما می دهد ، پاسکارلا با چشم انداز منحصر به فرد خود فضای متفاوتی دارد.

برخی از سلیقه های محبوب محبوب در منوی ویژه تهیه شده توسط سرآشپز Rosasiro Manule عبارتند از: مرغ با طعم لیمو ، تالیفل سفید ترافل ، Bonfillet با سس سوفین Cabernet و کیک بستنی ایتالیایی با میوه و شکلات چیپس: Cassata Siciliana ساعات کار 19.00 – 22.00

Begonvil À la Carte Restaurant

در Begonvil ، ارائه یک چشم انداز منحصر به فرد ، یک سبک مشخص و یک محیطی که به شما امکان می دهد ریتم زندگی دریای اژه را احساس کنید ، رویکردی را احساس خواهید کرد که هر مهمان را احساس خاصی می کند. زیر نور ماه ، درخشش هایی که در دریا منعکس می شوند و وعده های غذایی شام خوشمزه با لذت ترکیب می شوند. در اینجا ، زمان شام می تواند ساعت ها و برای همیشه و به دور از استرس دور باشد.

TITANIC DELUXE BODRUM

بگونویل روزانه غذاهای تازه دریایی و طعم های لذیذ ویژه ای را ارائه می دهد که غذاهای اژه ای و یونانی را با هم ترکیب می کند. حتماً باید سوپ دریای Boatman ، سالاد “Iceberg” تمشک ، Grida Fillet و باقلوا را با روغن کنجد امتحان کنید. ساعات کار صبحانه غنی: از 9.00 تا 11.00 شام: 19.00 – 22.00

Beef Grill Club

با توجه به چشم انداز و طراحی داخلی مخصوص تزئین شده ، مهمانان خود امتیاز کامل کسب می کنند ، Beef Grill Club اولین انتخاب شما برای یک شب شام زیبا در تعطیلات خواهد بود.

TITANIC DELUXE BODRUM

ملحفه های شیک میز ، فضای تازه با آینه طراحی شده ، میزهای رنگ شده با شمع و رعد و برق ظریف ، Beef Grill Club را متفاوت کرده است. Beef Grill Club ، مارک رستوران هتل های تایتانیک که در اروپا گسترش می یابد ، گوشت های خوشمزه ای را تهیه می کند که به طور ویژه در شرایط خاص تهیه و ذخیره می شوند و توسط سرآشپزهای ماهر مطابق با مفهوم لذت شما طبخ می شود.

سوپ دم گوشت گاو ، سیب زمینی خرد شده روغن ترافل ، استیک دنده ای کبابی پخته شده روی آتش زغال ، چتوبریاند ، فیله گوشت گاو و استیک استخوان T در بالای فهرست قرار دارد. ساعات کار 19.00 – 22.00

Spa Hotel in Bodrum

در محیط عجیب و غریب و آرام BeFine SPA احساس آرامش خواهید کرد. آبگرم با طراحی مدرن علاوه بر آرامش و راحتی ، نشان دهنده لوکس و اعتبار است. BeFine SPA با مساحت 2500 مترمربع ، با منظره دریای اژه شما را به تجربه دنیایی از آرامش ناب دعوت می کند که در آن تجمل و لذت با هم مخلوط شده و پناهگاه صلح و آرامش در هتل Titanic Deluxe Bodrum است.

TITANIC DELUXE BODRUM

ماساژهای سفارشی که توسط متخصصین درمانگر انجام می شود ، شما را در خلسه فرو می برد تا ذهن شما را خاموش کرده و باعث جوان شدن شما شود. اتاق های ماساژ با ظرافت طراحی شده در BeFine SPA مشرف به چشم انداز دریای اژه هستند و ویژگی هایی مانند اتاق بخار با نورپردازی ویژه ، چشمه برف ، سونا و دوش شوک را ارائه می دهند.

مرکز زیبایی با درمان های سفارشی و برنامه های سم زدایی ، رایحه های عجیب و غریب و دمنوش های گیاهی روح شما را تقویت کرده و قدرت درونی شما را تقویت می کند.

Beach

ساحلی باشکوه در کنار آبهای فیروزه ای بدروم – مروارید دریای اژه … Titanic Deluxe Bodrum به لطف ساحل 350 متری خود ، خط ساحلی خصوصی و بنادر آفتاب گرفتن خصوصی ، به شما امکان لذت کامل از دریا را می دهد. * سرویس لنگر قایق بادبانی و خدمات قایق بادبانی خصوصی در دسترس است.

TITANIC DELUXE BODRUM

Swimming Pools & Aquapark

اگر استخرها را برای شنا ترجیح می دهید ، از این تفریح ​​بی پایان در Titanic Deluxe Bodrum لذت خواهید برد. می توانید در استخر اصلی روباز ، استخرهای سرپوشیده و روباز که می توانند در فصل ، پارک آبی و استخر بچه ها ، سرسره های آبی ، استخرهای پرش و استخرهای خصوصی ویلا گرم در حالی که از غذا و نوشیدنی های خوشمزه لذت می برید ، خنک شوید و از تعطیلات خود لذت ببرید .

TITANIC DELUXE BODRUM

Aquapark به شما اجازه می دهد از بازی های آبی لذت ببرید. شما هرگز نخواهید فهمید که به لطف فعالیت های پارک آبی ، 4 استخر بزرگسالان و 3 سرسره آبی متناسب با سن کودکانی که عاشق آب هستند ، چگونه زمان می گذرد.

TITANIC DELUXE BODRUM

Tini Kids Club

کودکان در هنگام سرگرمی در Tini Kids Club بازی و یاد می گیرند. Tini Kids Club برنامه ها و فعالیت های ویژه ای را برای کودکان 4-12 ساله با توجه به مهارت ها و زمینه های مورد علاقه آنها ارائه می دهد. کودکان با Tini Kids Club استعدادهای خود را کشف کرده و تعطیلات لذت بخشی را سپری می کنند.

TITANIC DELUXE BODRUM

با توجه به گروه های سنی ، Tini Kids Club برنامه های منحصر به فردی را برای کودکان مانند دیسکو کودکان ، فعالیت ها ، نمایش ها ، سرگرمی های آموزشی ویژه کودکان طراحی کرده است.Tini Kids Club توسط تیم های متخصص و حرفه ای اداره می شود که می توانند به زبان های مختلف خارجی صحبت کنند.

TITANIC DELUXE BODRUM

نوزادان 0-3 سال می توانند استعدادهای خود را با فعالیت های مناسب برای گروه های سنی خود در شرکت با والدین خود پرورش دهند. نمایش کودک دیسکو پارک بازی بخاری غذای کودک زمین فوتبال پارک آبی کتابهای رنگ آمیزی و بادکنک پرستار کودک (خدمات پولی) اتاق خواب اتاق تعویض پوشک استخر کودکان

TITANIC DELUXE BODRUM

Entertainment

در Titanic Deluxe Bodrum ، سرگرمی ها همیشه با انرژی متفاوت صبح ها و احساس شادی متفاوت در شب های Titanic Deluxe Bodrum زنده هستند. اجرای زنده دی جی ، کنسرت ، مهمانی های ساحلی ، نمایش های رقص ، رویدادها و فعالیت ها تعطیلات دریای اژه شما را فراموش نشدنی می کند.

TITANIC DELUXE BODRUM

نمایش مرکز (فضای باز) مرکز نمایش دارای یک فضای قابل توجه ، سیستم صوتی و نور ویژه ، یک نوار و یک مرحله عملکرد کاربردی است. Show Center با رقص ، نمایش های آکروباتیک ، نمایش های شگفت انگیز و مهمانی های مفهومی به شب های پویای دریای اژه رنگ می بخشد.

TITANIC DELUXE BODRUM

فعالیت ها در بدروم ، خورشید با تفریح ​​روبرو می شود و ساحل لذت دریا و لذت موسیقی و رقص را به هم پیوند می دهد. این تابستان ، مهمانی های ساحلی بسیار مرسوم ، مد روز خواهد بود. در حالی که مهمانان Titanic Deluxe Bodrum از دریا و خورشید لذت می برند ، این فرصت را دارند که ورزش های آبی و ساحلی و چندین فعالیت لذت بخش را نیز تجربه کنند. “فعالیت های استخر ، یوگا ، پیلاتس ، ایروبیک ، ژیمناستیک آب ، والیبال ساحلی ، واترپلو ، مینی فوتبال ، تناسب اندام ، درس های تنیس ، دوره های غواصی ، بوکیا ، ورزشهای آبی بدون انرژی”

TITANIC DELUXE BODRUM

Meetings and Events in Bodrum

اتاق توپی بدون ستون که ظرفیت 800 نفر را دارد به گونه ای طراحی شده است که به استقبال دنیای تجارت حرفه ای و همچنین شب های مهمانی و دعوت های باشکوه در Titanic Deluxe Bodrum می رود. علاوه بر اتاق توپ ، می توان در 6 اتاق دیگر که اندازه های مختلف دارند ، رویدادهای جایگزین نیز ترتیب داد. کمال همیشه هدف ما برای رویدادهایی است که با رویکرد خدمات برجسته برگزار می شود.

TITANIC DELUXE BODRUM

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین ازمیر- بدروم – مارماریس 
دیدن همه هتل های تور بدروم

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • آلارم بیدار باش
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • تالارهای چند منظوره
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات تور شهری و تفریحی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سالن کنفرانس
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پاراسل
 • پارک آبی
 • تنیس روی میز
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • دارت
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته