آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM | هتل ووگ بدروم

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

راهنمای هتل

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ما خوشحال می شویم که به هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM در خانه شما در بدروم خوش آمد بگوییم. همه کارمندان ما از اهمیت تعطیلات شما در طول اقامت مطلع هستند.ما در VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم. ما برای شما تعطیلاتی شاد و فراموش نشدنی در Vogue Hotel Supreme Bodrum آرزومندیم.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

برای لذت بردن از آفتاب در خلیج بدروم و خنک شدن در آبهای بلورین دریای اژه ، ساحل پرچم آبی هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM با ماسه های درخشان در انتظار شماست.هتل ما برای شروع تعطیلات موقعیت مکانی مناسبی دارد ، 27 کیلومتر تا فرودگاه و تنها 8 کیلومتر تا مرکز شهر بدروم.

از لحظه ورود به هتل ، می توانید در خلیج سرسبزVOGUE HOTEL SUPREME BODRUM از آرامش و فعالیتهای کل روز لذت ببرید. VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM شما با انواع مختلف اتاق و ویلا های خصوصی خود ، از راحتی اقامتی بی نظیری برخوردار خواهید شد ، 4 رستوران ala carte که غذاهای بین المللی خوشمزه ، پارک های تفریحی ، مینی کلاب بی نظیر ما ، 25 سرسره آب مختلف ضربان قلب شما را تسریع می کنند و از روز لذت خواهید برد.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

در امواج عصرها خستگی روز را فراموش کرده و از نمایش ها و دیسکوهای ما لذت خواهید برد. برای لذت بردن از آفتاب در خلیج بدروم و خنک شدن در آبهای بلورین دریای اژه ، ساحل هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM با شن و ماسه های درخشان خود در انتظار شماست.


هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM که از منظره ای باشکوه لذت می برد در خلیجی سرسبز واقع شده است ، 25 سرسره آب مختلف ضربان قلب شما را تسریع می کند و از روز در امواج لذت خواهید برد.هتل 5 ستاره ووگ VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM که در کنار دریا در خلیج توربا و در فاصله 8 کیلومتری از بدروم قرار دارد. اطراف هتل را درختان زیبای کاج احاطه کرده است.


هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM با مساحتی بالغ بر 200.000مترمربع و استخرهای روباز و سرسره های آبی، خدمات اسپا و آبگرم، شهربازی مخصوص کودکان و ساحل اختصاصی با درختان آناناس احاطه شده است. خدمات هتل بصورت UALL می باشد.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ROOMS AND VILLAS

اتاق های هتل ووگ VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM دارای تلویزیون، تهویه کننده هوا، اینترنت رایگان Wi-Fi ، مینی بار و صندوق امانات می باشند. تمامی اتاق ها بالکن اختصاصی مبله دارند که برخی از آن ها چشم اندازی به سوی دریا دارند. همه اتاق ها علاوه بر تراس اختصاصی و اتاق نشیمن دارای سرویس روزانه جای و قهوه می باشند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

اتاقهای جادار و راحت VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM که برای شما و خانواده شما با دقت آماده شده اند ، به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیازهای شما را به مناسب ترین شکل برآورده می کنند و به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ویلاهای ما با چشم انداز منحصر به فرد شما را در خانه احساس می کنند ، از تعطیلات خود در استخر خصوصی خود لذت می برند ، در مکان نشیمن خود استراحت می کنند ، از شام خود در ویلا در آشپزخانه و غذاخوری خصوصی خود لذت می برند.

شما از هماهنگی شگفت انگیز طبیعت درVOGUE HOTEL SUPREME BODRUM تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. با داشتن تاریخ ، فرهنگ و طبیعت ، لمس مفهوم کیفیت و خدمات کمال گرایانه هتل VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM را در توربا که یکی از زیباترین گوشه بدروم است ، احساس خواهید کرد. ما با انواع مختلف اتاق و گزینه های مناسب هر بودجه و تعداد افراد به مهمانان خود تجربه تعطیلات راحت و بی نظیری را ارائه می دهیم.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

اتاق های باغ (بدون بالکن) که یک منطقه استفاده راحت با 32 متر مربع را ارائه می دهند ، اقامتی راحت را فراهم می کنند. اتاقهای ما برای 2 نفر مناسب است که با مینی بار ، صندوق امانت الکترونیکی ، روپوش حمام و دمپایی و سرویس چای برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما طراحی شده است.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

شما در تعطیلات خود با یک تماشای باشکوه باغ و بالکن بزرگ ، احساس آزادی بی پایان را تجربه خواهید کرد. اتاق عالی باغ دارای فضای بزرگ 55 متر مربع است.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

علاوه بر استفاده گسترده از اتاق های ما ، همه دارای یک حمام بزرگ با دوش یا وان هستند. اتاق های برتر نمای زمین با نمای باغ در ساختمان اصلی قرار دارند. اتاق های ما 55 متر مربع با 1 تخت بزرگ یا 2 گزینه تختخواب مجزا هستند تا مناسب ترین گزینه اقامت را ارائه دهند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

Connection Room دارای عرض و ویژگی هایی است که همه اعضای خانواده می توانند تعطیلات راحتی داشته باشند. از 2 اتاق خواب جداگانه و یک درب مرکزی برای اتصال تشکیل شده است. اتاق ها مساحت 90 متر مربع را ارائه می دهند و تعطیلات دلپذیری را با 2 اتاق خواب و 2 حمام ، به ویژه برای خانواده های دارای فرزند ، تضمین می کنند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

علاوه بر استفاده گسترده از اتاق های ما ، همه دارای یک حمام بزرگ با دوش یا وان هستند. اتاق های برتر منظره دریا با نمای دریا در ساختمان اصلی قرار دارند. اتاق های ما 55 متر مربع با 1 تخت بزرگ یا 2 گزینه تختخواب مجزا هستند تا مناسب ترین گزینه اقامت را ارائه دهند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

اتاق های بسیار دلپذیر با تراس یا بالکن اختصاصی با چشم انداز طبیعت سرسبز. از 2 اتاق خواب و یک حمام بزرگ تشکیل شده است. سوئیت های خانوادگی باغ ما ، که اتاق های اقامتی مورد علاقه خانواده های طبیعت دوست ما هستند ، تمام ویژگی های مورد نیاز برای تعطیلات شاد را دارند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

شما در تعطیلات خود به لطف منظره با شکوه باغ و بالکن بزرگ ، احساس آزادی ابدی خواهید داشت. Corner Deluxe Room فضای راحتی را برای استفاده در مساحت بزرگ 75 متر مربع ارائه می دهد.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

در حالی که امنیت وسایل شخصی شما با گاوصندوق الکترونیکی شما در اتاق تضمین شده است ، شما می توانید در بالکن خود بنشینید و از چای یا قهوه خود که می توانید در اتاق خود تهیه کنید لذت ببرید. این اتاق که به شما احساس راحتی در خانه می دهد ، فضای سبز و آرام بخش باغ ما را در کل خود احساس می کند. شما از این لحظات لذت خواهید برد ..

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

نیازی به نگهداری اتاق دیگری برای فرزندان خود نیست. اگر می خواهید تمام وقت خود را با اعضای خانواده یا دوستان خود بگذرانید. سوئیت 2 خوابه ما بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. اتاق ها برای راحتی خانواده ها طراحی شده اند و با طراحی گسترده خود توجه را به خود جلب می کنند.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

اتاق ها که از 2 اتاق خواب تشکیل شده اند ، توسط درهای میانی از هم جدا می شوند. همه اتاق ها دارای یک حمام بزرگ با دوش یا حمام هستند. اتاق های سوئیت خانوادگی دریا دارای چشم انداز دریا هستند.

نیازی به نگهداری اتاق دیگری برای فرزندان خود نیست. اگر می خواهید تمام وقت خود را با اعضای خانواده یا دوستان خود بگذرانید سوئیت 2 خوابه ما بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

اتاق ها برای راحتی خانواده ها طراحی شده اند و با طراحی گسترده خود توجه را به خود جلب می کنند. اتاق ها که از 2 اتاق خواب تشکیل شده اند ، توسط درهای میانی از هم جدا می شوند. همه اتاق ها دارای یک حمام بزرگ با دوش یا حمام هستند. اتاق های سوئیت خانوادگی دارای مناظر منظره هستند.

Vogue Villas

تا زمانی که در هتل ما اقامت دارید ، تنها هدف ما این است که شما را با بالاترین استاندارد سوئیت و ویلا با ارائه مجلل ترین مورد از همه به شما تحقق بخشیم و اطمینان حاصل کنیم که تمام خواسته های شما برآورده می شود. 

سوئیت ها و ویلاهای بسیار شیک ما منحصراً برای ارائه دکوراسیون و جزئیات با بالاترین کیفیت با حداکثر راحتی طراحی شده اند. در هر سوئیت و ویلا منظره تماشایی دریای اژه با فضای داخلی باشکوه تکمیل شده است. 

شما همچنین می توانید در استخر اختصاصی خود از محیط زیبا و نفسگیر لذت ببرید. بخش VIP VIP Supreme Bodrum VIP کیفیت و لوکس را برای بالاترین سطح راحتی ترکیب می کند. خدماتی مانند رستوران ، بار ، ساحل و اسکله خصوصی که فقط مهمانان VIP می توانند از آن بهره مند شوند ، تعطیلات ممتازی را ارائه می دهند.

Aphrodite Villa

با 190 متر مربع فضا ، 1 اتاق خواب اصلی ، یک اتاق مهمان و یک اتاق نشیمن وجود دارد که می توانید اوقات خود را با خانواده یا دوستان خود سپری کنید و هر اتاق حمام اختصاصی خود را دارد. ویلا ما ، که با تراس و استخر اختصاصی خود شما را در آغوش می گیرد ، به گونه ای طراحی شده است که هم از آبهای آبی دریای اژه و هم از منظره سرسبز هتل دوستدار طبیعت ما ، از راحتی و مناظر لذت ببرید.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

 اتاق غذاخوری و آشپزخانه شما به گونه ای تزئین شده بود که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. ویژگی های اتاق 190 متر مربع منظره دریا امکانات اتاق منوی بالش پذیرایی برای کودکان تنظیم چای / قهوه خدمات در تورنمنت Mini BarMidi Bar آشپزخانه منطقه غذاخوری سرویس باتلرCorsageThe Palmery Villa LoungeThe Palmery Villa Lounge حمام و دمپایی جعبه صندوق الکترونیکی سرویس روزنامه Vip Buklet Setup ماشین آلات Nespresso دستگاه شستشو PVD سیستم و سیستم PVD

Apollon Villa

این ویلا با 280 متر مربع طراحی شده که به شما یک لذت تعطیلات آرام را می دهد ، دارای 1 اتاق خواب مستر ، 2 اتاق خواب مهمان و یک اتاق نشیمن است. ویلاهای ما که برای میهمانانی که دوست دارند با خانواده یا دوستانشان مسافرت کنند بسیار مناسب است ، با حمام اختصاصی خود نیز از حریم خصوصی محافظت می کنند. بعد از چند قدم در قسمت آشپزخانه و غذاخوری می توانید در استخر خود خنک شوید. 

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ویژگی های اتاق 280 متر مربع منظره دریا امکانات اتاق منوی بالش پذیرایی برای کودکان تنظیم چای / قهوه خدمات در تورنمنت Mini BarMidi Bar آشپزخانه ناهار خوری سرویس باتلرCorsageThe Palmery Villa LoungeThe Palmery Villa Lounge حمام و دمپایی جعبه صندوق الکترونیکی سرویس جدید روزنامه Vip Buklet Setup ماشین آلات Nespresso ماشین لباسشویی DVD سیستم سیستم Vny

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

Poseidon Villa

ویلاهای ما با منظره دریا تجربه تعطیلات بی نظیری را با استخر اختصاصی ، تراس ، اتاقهای بزرگ ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه و ناهار خوری ارائه می دهند ، در حالی که خدمات عمومی هتل سرگرمی را در طول روز فراهم می کند و ویلا شما برای استراحت در مناطق خصوصی شما طراحی شده است. ویلای پوزیدون ما دارای 1 اتاق خواب مستر و 3 اتاق مهمان است که باعث می شود همزمان در خانه احساس راحتی و کیفیت کنید. 

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ویژگی های اتاق 330 متر مربع منظره دریا امکانات اتاق منوی بالش پذیرایی برای کودکان تنظیم چای / قهوه خدمات در تورنمنت Mini BarMidi Bar آشپزخانه ناهار خوری سرویس باتلرCorsageThe Palmery Villa LoungeThe Palmery Villa Lounge حمام و دمپایی جعبه صندوق الکترونیکی سرویس جدید روزنامه Vip Buklet Setup ماشین آلات Nespresso ماشین لباسشویی DVD سیستم سیستم Vny

Hermes Villa

ویلاهای ما با منظره دریا تجربه تعطیلات بی نظیری را با استخر اختصاصی ، تراس ، اتاقهای بزرگ ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه و ناهار خوری ارائه می دهند ، در حالی که خدمات عمومی هتل سرگرمی را در طول روز فراهم می کند و ویلا شما برای استراحت در مناطق خصوصی شما طراحی شده است. ویلای هرمس ما دارای 1 اتاق خواب مستر و 4 اتاق مهمان است که به شما احساس راحتی در خانه و همچنین کیفیت و تجمل همزمان را می دهد. 

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

ویژگی های اتاق 365 متر مربع منظره دریا امکانات اتاق منوی بالش پذیرایی برای کودکان تنظیم چای / قهوه خدمات در تورنمنت Mini BarMidi Bar آشپزخانه ناهار خوری سرویس باتلرCorsageThe Palmery Villa LoungeThe Palmery Villa Lounge حمام و دمپایی جعبه صندوق الکترونیکی سرویس جدید روزنامه Vip Buklet Setup ماشین آلات Nespresso ماشین لباسشویی DVD سیستم سیستم Vny

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

Restaurant

شما از هماهنگی شگفت انگیز طبیعت با طبیعت Vogue Hotel Supreme Bodrum تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. با داشتن تاریخ ، فرهنگ و طبیعت ، لمس کیفیت خدمات و کمال گرایی Vogue Hotel Supreme Bodrum را در توربا ، یکی از زیباترین گوشه های بدروم احساس خواهید کرد.

بوفه باز با تنوع غنی که هر سلیقه ای را مجذوب خود می کند اگر می خواهید از رستوران ما لذت ببرید ، از طعم های خاص غذاهای جهان در رستوران های a la carte ما با منظره منحصر به فرد بدروم لذت ببرید.

در این فرآیند که با صبحانه شما شروع می شود و تا بوفه شب ادامه دارد ، سلیقه های مختلفی برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما در ساعات مختلف روز آماده می شود. برای تنقلات ، کیک و انواع دسر ، شیرینی پزی ، رستوران اصلی و رستوران های سبد خرید گزینه های برجسته ای را برای همه گروه های سنی ارائه می دهند.

صبحانه: 07:00 – 10:00-بوفه باز-رایگان                صبحانه دیرهنگام: 10:00 – 11:00-بوفه باز-رایگان                ناهار: 12:30 – 14:30-بوفه باز-رایگان         شام: 19:00 – 21:30 – بوفه باز – رایگان                 شام شب بوفه کوچک: 24:00 – 02:00 – بوفه آزاد – رایگان               * کد شام برای شام الزامی است. * منوی ویژه: بدون گلوتن ، بدون لاکتوز ، منوی کودک (در صورت درخواست) ، رژیم غذایی بوفه – لطفا با خدمات ارتباط با مهمان تماس بگیرید.

Sunset Snack Bar

ناهار میان وعده: 12: 00-16: 00 – بدون منو            میان وعده سبک: 16: 00-17: 00-بدون منو

Candyland Snack Bar

ناهار میان وعده -12: 00-17: 00 – سرویس منو

A la Carte Restaurants

غذاهای ایتالیایی شام 19:00 – 21:00      غذاهای ترکی شام 19:00 – 21:00     رستوران غذاهای دریایی شام 19:00 – 21:00       غذاهای آسیایی شام 19:00 – 21:00

BARS

آیا می خواهید از منظره بی نظیر ما در کنار دریا یا کنار استخر لذت ببرید؟ یا یک فنجان قهوه در شیرینی که طعم دسر شما را پر می کند؟ در مورد یک آب میوه از نوار ویتامین ما چطور؟

یک رستوران لا کارت به همراه یک نوشیدنی به منظور سرو وعده غذایی شما در کنار هم برای لذت بخشی تر؟ برای همه این لحظات فراموش نشدنی ، ما با خدمات مختلف بارها و نوشیدنی های واقع در مناطق مختلف هتل ، تجربه ای بی نظیر از خدمات را ارائه می دهیم.

لابی بار: 24 ساعته – نوشیدنی های فوق العاده فراگیر به صورت رایگان سرو می شوند.

Candyland Bar: 10: 00-18: 00- نوشابه ، آبجو ، یخ – خدمات پولی.

Candy Town Bar: 09: 00-18: 00/20: 00-22: 30 – نوشیدنی نرم و غیر الکلی بصورت رایگان.

نوار ساحلی: 10: 00-00: 00 – نوشیدنی های Ultra All Inclusive بصورت رایگان سرو می شوند.

نوار A la Carte: 19: 00-22: 00 – نوشیدنی های فوق العاده رایگان به صورت رایگان سرو می شوند.

نوار سرویس: 12: 30-14: 30/19: 00-21: 30/00: 00-02: 00 –

نوشیدنی های Ultra All Inclusive به صورت رایگان سرو می شوند.

کلاب شبانه کاباره: 22: 00-01: 00 – نوشیدنی های Ultra All Inclusive بصورت رایگان سرو می شوند.

نوار ویتامین: 09: 00-22: 00 – آب میوه تازه (مقداری آب میوه تازه با هزینه اضافی پرداخت می شود)

نوار اختصاصی: 09: 00-18: 00 – فقط برای مهمانان ویلا رایگان است.

Exlusive Club از نوشیدنی ها و کوکتل های ویژه تهیه می کند

قهوه خانه: 10: 00-22: 00 – چای های تازه گیاهی و قهوه ها.

* مارک محصولات ممکن است بسته به مفاهیم و محل قرارگیری میله ها تغییر کند. * تاریخ و ساعت افتتاح ممکن است بسته به شرایط آب و هوایی و اشغال هتل متفاوت باشد.

CANDYLAND

در خلیج سرسبز هتل Vogue Supreme Bodrum ، که منظره ای چشم نواز را در بر می گیرد ، 25 سرسره آبی ضربان قلب شما را تسریع می کند و از روز در امواج لذت خواهید برد. Candyland واقع در 200000 متر مربع کودکان شما را به یک شروع جدید دعوت می کند و تصمیم گیری در مورد تعطیلات را برای کودکان انجام می دهد. 

CANDYLAND

آنها با قهرمان خود سرگرم می شوند ، استراحت می کنند و یاد می گیرند. چرخ و فلک 65 متری ، اتومبیل های سپر ، چرخ فلک ، هشت پا چرخشی و ماشین زمان شما را به پارک تفریحی در منطقه Candyland از دوران کودکی خود در هتل منحصر به فرد Vogue Supreme Supreme Bodrum ، که تنها هتل در بدروم است ، دعوت می کند. 

CANDYLAND

پارک های ما ، که با چراغ های رنگارنگ خود تخیل کودکان ما را پرورش می دهند ، در حالی که فعالیت های سرگرم کننده با فعالیت های مداوم در طول روز ، برای کودکان ما فراهم می کنند ، اوقات لذت بخشی را برای خانواده های ما فراهم می کنند.

 4-7 سالگی ، – مینی کلاب ، باشگاه ماکسی 8-12 ساله و کلوپ نوجوانان 13-17 ساله از فعالیت های بسته بندی شده سنی ما که برای هر گروه سنی تهیه شده است ، شما را به عنوان لیزر هزارتوی لیزر ، علاقه مندان به سرعت و کودکان ماجراجو وارد می کنند برای بچه ها کارتینگ می شوند و با سینمای 8 بعدی ما که به زبان های مختلف نمایش داده می شود ، آنها سرگرم می شوند ، معاشرت می کنند و از تعطیلات فراموش نشدنی لذت می برند.

 آوردن غذا و نوشیدنی از خارج به منطقه Candyand ممنوع است. خدمات پرداخت شده FAST TRACK (به زودی در خدمت شما هستیم) – مزیت سریع پاس برای کسانی که هرگز دوست ندارند منتظر بمانند BEACHBOX (به زودی در خدمت شما هستیم) – کابینت های ذخیره سازی وسایل خود را هنگام ورود به استخر SAFEBOX (به زودی در خدمت شما هستیم) 

Saffebox را می توانید با تعادل بارگیری شده روی مچ بندها یا در ورودی تاسیسات خریداری کنید. بارگیری در پذیرش Candyland یا در هنگام ورود از دفتر جلو امکان پذیر است. گوشه های CABANAS-Relaxation می توانید تمام روز استفاده کنید Candyland حق تغییر کلیه شرایط و قوانین را در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.

 

CANDYTOWN

 

Candytown برای کودکان واقع شده است ، جایی که می توانید با مشاغل خاص فرزند خود آشنا شوید. مرکز یادگیری یک مرکز بازی و آموزش عالی است که در آن می توانید گواهینامه بگیرید. Candytown که در زمینی به مساحت 2500 متر مربع ساخته شده است ، در انتظار تجار و بازرگانان آینده است. شما شاهد اولین مراحل زندگی فرزند خود خواهید بود. مینی کلاب 4-7 سال ، ماکسی کلوپ 8-12 سال ، باشگاه نوجوانان 13-17 سال.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

Luna Park

نه تنها دریا ، خورشید و شن و ماسه بلکه جذابیت عناصر دعوت کننده شما و منطقه تفریحی و تفریحی از بدروم تنها کسی است که از امتیاز پارک عالی پارک برخوردار است مهمانان دارای 9 اسباب بازی مختلف خیره کننده و مهیج خواهند بود. برای همه گروه های سنی پارک ما ، اتومبیل های سپر چرخ فلک با ارتفاع 17 متر ، چرخ بازی و اسباب بازی های سرگرم کننده از یکدیگر در خدمت شما

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

 

8D Cinema

با فیلم های 8 بعدی در لحظه زندگی کنید.کدام یک از ما تماشای فیلم در سینما را دوست نداریم؟ یک محیط تاریک با دقت بسیار و پرده ای عظیم. اما در اینجا کمی متفاوت است. از آنجا که شما نه تنها فیلم را خواهید دید ، بلکه احساس تکمیل لحظه ای خواهید داشت. سینمای 8 بعدی ما با جلوه های مختلف یکی از گزینه های سرگرمی جایگزین ما است. سینمای Vogue Hotel Supreme Bodrum 8D لذت علاقه مندان به سینما را به شما ارائه می دهد.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

CANDYLAND

Vogue Hotel Supreme با لذت از منظره ای تماشایی ، در خلیج سرسبز بدروم واقع شده است ، 25 سرسره آبی ضربان قلب شما را تسریع می کنند و از روز در امواج لذت می برند. پارک آبی ما ، که گزینه های مختلفی را برای کودکان و بزرگسالان ما ارائه می دهد ، در انتظار شما است تا از سرگرمی های بدون سن لذت ببرید. *** استفاده از اسلایدها برای همه مهمانان رایگان است. *** شرایط استفاده از اسلایدها ممکن است با توجه به شرایطی مانند سن / قد / وزن متفاوت باشد ، اطلاعات دقیق را می توان از تیم Candyland دریافت کرد.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

Dino Park

ما 150 میلیون سال پیش شما را دعوت می کنیم و 15 دایناسور در انتظار شما هستند … همه فکر می کردند میلیون ها سال پیش دیگر آنها از بین رفته اند. با این حال ، برای اینکه در دنیای آنها قرار بگیرید ، فقط از دروازه جادویی وارد پارک Vogue Hotel Supreme Dino شوید.

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM

دایناسورهای ما با اندازه های مختلف در هتل ما به عنوان زمینه ای قرار گرفته اند که هم بزرگسالان و هم کودکان تحت تأثیر تأثیرات متحرک و قابل شنیدن قرار می گیرند و از جالب ترین قسمت های هتل ما هستند. پارک ما که لحظات فراموش نشدنی را ارائه می دهد ، فرزندان ما را قادر می سازد تا با غنای بصری و شنیداری خود در ارتباط با تاریخ جهان در حافظه خود باشند.

فاصله ها

فرودگاه میلاس بدروم فقط 25 دقیقه از این هتل فاصله دارد. مرکز شهر بدروم از این هتل 8 کیلومتر فاصله دارد. منطقه تربا برای افرادی که به ساحل، استراحت کردن و شنا کردن علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور بدروم 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 70% کل هزینه تور بدروم 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزرو بلیط ارزان و آنلاین استانبول-آ ازمیر- بدروم – مارماریس 
دیدن همه هتل های تور بدروم
دیدنی های بدروم
تورهای مرتبط

امکانات هتل

 • اینترنت بی سیم
 • آسانسور
 • برق اضطراری
 • پارکینگ
 • تاکسی سرویس در هتل
 • ترانسفر فرودگاهی
 • حمام ترک
 • حمل چمدان به اتاق و بالعکس
 • خدمات پستی
 • خدمات عکاسی
 • خشکشویی
 • خودپرداز
 • دفتر خدمات مسافرتی
 • روم سرویس 24 ساعته
 • ساحل اختصاصی
 • سرگرمی و موزیک در لابی
 • سرگرمی های شبانه
 • صبحانه بوفه
 • صندوق امانات
 • فضای سبز
 • کافی نت
 • کرایه ماشین
 • لابی
 • مترجم برای مهمانان خارجی
 • نزدیک به ساحل
 • تهویه مطبوع
 • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
 • سرویس کافی شاپ در اتاق
 • کمد دیواری همراه با جا لباسی
 • یخچال با مینی بار شارژ شده
 • سشوار
 • سنسورهای دود یاب/ضد حریق
 • مسواک، خمیر دندان و صابون
 • اتاق بازی برای کودکان
 • پارک کودک
 • استخر روباز
 • استخر سر پوشیده
 • اسکله قایق سواری
 • پارک آبی
 • جت اسکی
 • جکوزی
 • رفتینگ
 • سالن بدنسازی
 • سالن ورزشی
 • سونا
 • کلاس‌های یوگا
 • ماساژ
 • مجتمع ورزشی و تفریحی
 • مرکز اسپا و سلامتی
 • رستوران
 • کافه سنتی
 • کافی شاپ
 • نهار یا شام بوفه

مکان هتل در نقشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات هتل

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته