تور آلانیا

تور آلانیا

تور آلانیا در شمار جذاب ترین تورهای گردشگری کشور ترکیه قرار دارد و به ویژه توریست های ایرانی که قصد گذراندن تعطیلاتی آرام و پرآرامش را دارند، با خرید تور آلانیا چیزی که در انتظارش بودند را خواهند یافت.

آلانیا نیز مانند آنتالیا شهری ساحلی ست که اتفاقا در فاصله ی 135 کیلومتری آنتالیا واقع شده است. اگر بخواهیم دقیق بیان کنیم، آلانیا به عنوان بخشی از شهر آنتالیا محسوب می شود و با خرید تور آنتالیا، می توانیم خود را در منطقه ی آلانیا نیز بیابیم.

اینجا همه چیز برای گذراندن تعطیلاتی جذاب و دوست داشتنی مهیا می باشد. سواحل شنی، آفتاب شفاف و گرمابخش، نسیم های خنک مدیترانه ای، رستوران ها، کافی شاپ ها، شب زنده داری ها، تورهای طبیعت گردی و …

در سفر به آلانیا خود را بین دریای مدیترانه و رشته کوه های تائوروس محصور خواهید یافت.

زمانی که با خرید تور آلانیا به این شهر جادویی و ساحلی سفر می کنید، خود را در میان انبوهی از سرسبزی های بی پایان، پارک های تفریحی و … پیدا می کنید.

آلانیا تقریبا 4 میلیون گردشگر در هر سال دارد. علاوه بر این خارجی ها نسبت به خرید ملک در این شهر نیز علاقه ی زیادی از خود نشان داده اند.

آب و هوای نیمه گرمسیری آلانیا، موجب گردیده است که درختان و گیاهان در آن رشد چشمگیری داشته باشند و شاید بتوانیم نام شهر جنگلی ترکیه را بر اینجا بگذاریم.

تنوع طبیعت در اطراف آلانیا بسیار شگفت انگیز است و این طبیعت تا مرتفع ترین دامنه های کوهستان امتداد پیدا کرده است.

علاوه بر این بازدیدکنندگان آلانیا می توانند بهترین تورهای پیاده روی را در بخش جنوبی شهر پیدا کنند. پپیاده روی در منطقه ی آلانیا یکی از بهترین ها در این شهر محسوب می شود، زیرا در مسیر می توانید زیبایی های شهر را ذره ذره لمس کرده و خوب درک نمایید.

اگر برای رزرو تور آلانیا مشتاق هستید، خود را برای لذت بردن از آبشار هیجان انگیز Alara آماده کرده و به Sapadere Canyon بروید. رودخانه ی Dimcay، جاده های رومی قدیمی، کوه های تائوروس و … در تور آلانیا بی نظیر هستند.

در سفر به شهر زیبا و ساحلی آلانیا حتما به موزه ی باستان شناسی آن نیز بروید. این موزه در سال 1967 افتتاح شده است و به عنون موزه ی باستان شناسی و قوم نگاری مطرح می باشد. در این موزه بخش های مختلفی از جمله تمدن آناتولی، کشتی و نیروی دریایی، تالار هرکول، قلعه ی آلانیا و سکه را خواهید یافت.

همین طور اسطوره شناسی، تجارت، ورزش، زیبایی، شیشه و … در اینجا ارائه شده است.

این موزه در وسط شهر آلانیا قرار دارد و دسترسی به آن فوق العاده راحت می باشد.

به جز این، در خاطر داشته باشید که حتما از موزه ی مردم شناسی آلانیا نیز دیدن نمایید.

در این موزه نیز لباس، وسایل زندگی، سلاح، ظروف، عتیقه جات و … که در سنت و فرهنگ مردم منطقه جای دارند، به نمایش گذاشته شده است.

خرابه های سیدرا با قدمت 300 سال قبل از میلاد حضرت مسیح، کیزیل کوله، بندر کشتی سازی، خرابه های ماهموتلار، قلعه ی آلانیا، مسجد سلیمانیه، مسجد آکشبه سلطان، مسجد امیر بدرالدین، کاروانسرای شاراپسا، مهمانسرای آلارا، غار داملاتاش، غار دیم، غار چیمن ایچی، غار بویوک دیپسیز و … از دیگر دیدنی های شهر آلانیا محسوب می شوند.

شاید فرصت این را پیدا نکنید که با یک بار خرید تور گردشگری آلانیا، از تمام جاذبه های  گردشگری شهر دیدن نمایید، اما شما می توانید با گلچین کردن دیدنی های این شهر ساحلی مطابق با سلایق و انتظارات خود، سفری کامل و بی نقص به این تکه از خاک کشور ترکیه داشته باشید.