تور بانکوک


تور بانکوک سفری به شهر تضادهاست که در هر گوشه این پایتخت پرهیجان تایلند، آن را حس می کنید و می بینید. بانکوک از شهرهای افسانه ای جنوب آسیای شرقی است که بیشترین توریست را از سرتاسر جهان دارد. با وجود اینکه بسیاری بانکوک را به بازارها و خیابان های رنگارنگش برای خرید می شناسند این شهر و جاذبه های منحصر به فردش سرگرمی ها و تجربه هایی تکرار نشدنی را برای گردشگران خود به یادگار می گذارد. 

جاذبه های دیدنی بانکوک عبارتند از:

وات آرون
 وات آرون یکی از معروف ترین معابد بودایی در بانکوک می باشد که در کرانه ی غربی جائو فرایا واقع شده است. این معبد از طراحی زیبا و خارق العاده ای برخوردار است و توجه هر گردشگری را محو خود کرده است. جالب است بدانید این معبد روبه روی، رود وا فو ساخته شده است و گردشگران می توانند به طور هم زمان هم از معبد آرون و هم از رود وا فو بازدید نمایند.
رود چائو فرایا
این رود زیبا و معروف از داخل بانکوک عبور می کند و سرانجام به خلیج تایلند می ریزد.
این رود در مرکز تایلند قرار دارد و به مادر آبها شهرت دارد.
رود جائو فرایا از مهم ترین و اصلی ترین مشخصه ی بانکوک محسوب می شود و علاقه مندان برای دیدن بانکوک  بایستی سوار قایق شوند
و لذت یک روز به یاد ماندنی را در این مکان زیبا تجربه نمایند.
بازارهای شناور بانکوک
بازارهای شناور بانکوک در فاصله 80 کیلومتری جنوب غربی بانکوک واقع شده و یکی از بزرگ ترین بازارهای تایلند محسوب می شود. در این بازارها گردشگران می توانند به راحتی تمام خرید خود را انجام دهند. از آنجایی که بازارهای شناور بانکوک از طرفداران بیشماری برخوردار است امروزه به یکی از مکانهای توریستی تبدیل گردیده است.قایق های پر از میوه های رنگارنگ و لذیذ، سبزیجات مختلف، آب میوه ها و غذاهای محلی منظره ای دیدنی را برای گردشگران تور بانکوک ایجاد کرده است. همچنین در این بازارها گردشگران علاوه بر اینکه می توانند خرید خود را انجام دهند می توانند تجربه بهترین غذاهای محلی را نیز در این بازارهای شلوغ و پرتردد داشته باشند.
شهر تاریخی آیوتایا
این شهر یکی دیگر از مکان های دیدنی تایلند می باشد که در 76 کیلومتری شمال بانکوک قرار گرفته است.
شهر آیوتایا در سال 1350 ساخته شده و به مدت 417 سال پایتخت تایلند بوده است.
مزرعه تمساح ها
 این مکان مهیج، یکی از بزرگ ترین مراکز پرورش و نگهداری انواع کروکودیل ها می باشد که در 25 کیلومتری جنوب بانکوک واقع شده است.در این مکان بیش از 30 هزار تمساح نگهداری می شود.
برای خریدن تور بانکوک می توانید با کانترهای تور خارجی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس حاصل فرمایید.