تور بارسلونا

تور بارسلونا

تور بارسلونا

تور بارسلونا بی شک یکی از بهترین و جذابترین تورهای اروپایی است

بارسلونا به جرات یکی از زیباترین شهرهای اسپانیا است و با داشتن مناظر و چشم انداز های فوق العاده در کنار محله های قدیمی اش، بی شک بهترین مقصد برای سفر به اروپا می باشد.

همین ها سبب می شود تا مسافران زیادی از سراسر جهان تور بارسلونا را خریداری کرده و به این شهر سفر کنند. اگر شما نیز در برنامه ریزی سفر خود، قصد خرید تور بارسلونا را دارید، با ما همراه باشید تا با این شهر آشنا شوید.

بارسلونا در یک نگاه

بارسلونا در منطقه ی شمال شرقی شبه جزیره ایبری واقع شده و دریای مدیترانه را در کنار خود جا داده است. از سویی این شهر در محاصره ی رشته کوه‌های کلسرولا قرار گرفته و از جنوب غربی و شمال آن به ترتیب رودخانه های یوبرگات و بسوس می گذرد.

بارسلونا از نظر جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی بسیار گسترده تر از مادرید می باشد. همچنین لازم به ذکر است که جایی که برای اقامت در بارسلونا مد نظر قرار می دهید، در کیفیت سفر و گردشگری شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بارسلونا در یک نگاه
بارسلونا در یک نگاه

توصیه های مهم درمورد اقامت در بارسلونا:

Gracia: این جا روستایی بوده است که اکنون عضوی از بارسلونا محسوب می شود و هنوز هم فرم روستایی و تپه های فوق العاده ی خود را حفظ کرده است.

Sant Antoni/ Poble Sec: این منطقه بینکوه Raval و کوه Montjuic، قرار دارد و به یکی از جالب ترین مکان های بارسلونا تبدیل شده و دارای رستوران ها و بارهای بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

El Born: اینجا چیزی بسیار شبیه به گوتیک چهارم است اما با مناطق مسکونی بیشتر.

Eixample: این مکان تکه ای از بارسلونا است که حال و هوای شهری در آن جاریست.

Barceloneta: روستای ماهیگیری سابق وخانه نزدیکترین ساحل به مرکزشهر.

توصیه های مهم درمورد اقامت در بارسلونا
توصیه های مهم درمورد اقامت در بارسلونا

گردشگری غذا در بارسلونا

یافتن غذاهای خوب دربارسلونا نه آسان است و نه سخت (بیشتررستوران های اتله های توریستی هستند یامعمولا بهترین های آن ها به طور کامل رزرو شده اند). امااین موارد در ارتباط با رستوران های خارج از شهر صدق نمی کند،در برخی از مکان ها می توانید رستوران های بسیار خوب با غذاهای خوشمزه میل کنید.

بهترین زمان برای خرید تور بارسلونا

بارسلونا در جولای واوت میتواند بسیارگرم ومرطوب باشد،بنابراین بهترین زمان برای خرید تور بارسلونا دراوایل تابستان (مه-ژوئن)وپاییز (سپتامبر-اکتبر) است،زمانیکه آب و هوا بسیار ملایم و مطبوع می باشد.

جاذبه های گردشگری تور بارسلونا

چنانچه قصد خرید تور بارسلونا را دارید، باید به شما بگوییم که جاذبه های گردشگری مختلفی انتظار شما را می کشند.

از جمله جاذبه های شهر میتوان به پارک پورتاونتورا، دهکده پوبله اسپانیول، ساختمان کازامیلا، سواحل بارسلونا، مسجد کوردوبا،آثارآنتونیگادی، موزه پیکاسو،خیابان لارامبلا، قلعه مونژئیک،موزه باشگاه فوتبال بارسلونا، کلیسای جامع بارسلونا، کلیسای ساگراد فامیلیا اشاره کرد.

چنانچه قصد خرید و گشت در مراکز خرید در بارسلونا را دارید، می توانید به مرکزخرید مگنوم، مرکزخرید لایسآرناس و مرکزخرید الکورتآن گلز بروید و هر آنچه که نیاز دارید را تهیه نمایید.

راهنمای صرفه جویی در تور بارسلونا

بهتر است تا جایی که امکان دارد، از جاذبه های گردشگری رایگان در بارسلونا دیدن کنید. از روزها و ساعت هایی که موزه ها رایگان هستند اطلاع یابید، تا بتوانید بدون پرداخت هزینه از آن ها دیدن کنید.

ضمنا خوب است که Barcelona Card را تهیه کنید. با تهیه این کارت می توانید از تخفیف های بسیار خوبی برای مراکز گردشگری و دیدنی و همچنین حمل و نقل استفاده کنید.

به جای رفتن به رستوران های معروف، غذا را کنار ساحل میل کنید تا هزینه کمتری برای غذا بپردازید.

چنانچه قصد سفر به این شهر زیبا را دارید، آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره به شما امکان خرید تور بارسلونا با قیمت مناسب و با هتل های خوب را فراهم می کند.