تور باتومی

تور باتومی

تور باتومی

اگر پیش از این تور تفلیس را خریداری کرده و به این شهر سفر کرده اید، نوبت به تور باتومی می رسد. تور باتومی گرجستان مسافران خود را به منطقه ای رویایی در گرجستان خواهد برد.

این شهر با قرار گرفتن در حاشیه ی دریای سیاه، دارای آب و هوای مرطوب و ویژگی های شهرهای بندری است. اینجا همیشه زندگی با بالاترین سرعت خود در جریان است و جاذبه های توریستی به آن قوت بخشیده اند.

معرفی تور باتومی

با خرید این تور، خود را در شهر کوچکی می یابید که بار گردشگری آن بیش از تصور شماست. فضای سبز و باغ های متعدد آن، گردشگران علاقه مند به فضای سبز و طبیعت را هیجان زده خواهد ساخت. باغ گیاه شناسی یکی از همین دیدنی هاست که چیزی بیش از 2000 گونه ی گیاهی را در خود جای داده است.

در صورتی که به دنبال تجربه ی هیجانی بزرگتر هستید، به سراغ تله کابین آرگو بروید. آرگو در ارتفاع 250 متری به حرکت درآمده و مناظر فوق العاده ای را در مسیر پشت سر می گذارد. به جز این دلفیناریوم باتومی نیز مجموعه ی منحصر به فردی می باشد. در کنار دلفیناریوم، فرصت خواهید داشت تا از آکواریوم بزرگ این مجموعه نیز دیدن نمایید.

دریای سیاه با شکوه و عیار تمام خود، مسافران را از تماشای آبی بی انتها سیراب می سازد. اما در این سفر گردشگری سری هم به دریاچه ی نوریگلی بزنید. دریاچه ی نوریگلی در یک پارک بزرگ واقع شده است و عمقی نزدیک به 9 متر دارد. مجموعه ی نوریگلی برای گذراندن یک روز شاد و مفرح مقصدی عالی خواهد بود.

اگر می خواهید به بخش تاریخی شهر بروید، سراغ میدان اروپا را بگیرید. میدان اروپا را می توان به نوعی مرکز ثقل شهر دانست.

موزه هنرهای زیبای آجارا، آبشار ماخونتستی، برج الفبا و … از دیگر دیدنی ها به شمار می روند.

رزرواسیون بلیط