تور پکن

تور پکن

تور پکن

اگر خود را برای یک سفر با عظمت و پرشکوه آماده می کنید، تور پکن از گروه تورهای چین می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

پکن شهری ست تاریخی که عقبه ای نزدیک به 5 هزار سال را با خود همراه دارد. این شهر مرکز سلطنت فکر در جهان است و می توانیم خلق بسیاری از نوآوری ها را به آن نسبت دهیم.

در شهر پکن سازه های فوق العاده ای را می بینید که سطح معماری آن ها چیزی ورای تصورات بوده و هر یک به نوعی از عجایب به نظر می رسند.

در کنار آن ها معابد تاریخی و ساختمان های دارای عمر طولانی نیز در شهر پکن دیده می شوند و این شهر 5 هزار ساله همچنان توانسته است که هویت باستانی خود را حفظ نماید.

در تور گردشگری پکن حتما باید از معابد تاریخی این شهر زیبای چین دیدن کنید. معبد تانژه، معبد جی تای و معبد زنگ بزرگ، سه معبد مشهور پکن هستند که هر یک علاوه بر ارزش تاریخی، دارای سبک معماری دیدنی و قابل توجهی هستند. همین طور فرم داخلی این معابد هر یک به صورت جداگانه گویای هویت تاریخی آن بوده و با مطالعه ی سبک معماری داخلی می توانید به حقایق زیادی درباره ی آن ها پی ببرید.

اگر در شهر پکن به دنبال تفریحات آبی می گردید، پارک بی های گزینه ی مناسبی خواهد بود. این پارک آبی علاوه بر این که قدمتی نزدیک به 1000 سال دارد، در چیزی نزدیک به نیمی از مساحت خود، تفریحات آبی را جای داده است و نیم دیگر به فضای سبز اختصاص پیدا کرده است. اتفاقا این تلفیق آب و جنگل، محیطی فوق العاده متفاوت با تمام پارک های آبی جهان به وجود آورده است و زمانی که در میان سرسره های پرشیب آن به شادی و تفریح مشغول هستید، تماشای سبزی و انبوهی درختان اطراف برایتان حال و هوای جذابی به وجود می آورد.

توریست هایی که قصد خرید تور پکن چین را دارند، با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب و جاذبه های گردشگری پکن، این سفر را به عنوان مسافرتی لوکس و تراز اول انتخاب می کنند.

رزرواسیون بلیط