تور بیروت

تور بیروت

تور بیروت

تور بیروت به عنوان عروس کشور لبنان، از تورهای آسیایی فوق العاده متفاوت و هیجان انگیزی ست که تجربه کردن آن با هیچ چیز دیگری برابری نمی کند. سفر به بیروت در واقع شبیه هیچ سفر دیگری نیست و نمی توانیم آن را با هیچ سفر دیگری مقایسه کنیم.

بیروت در نزدیکی بخش شرقی ساحل دریای مدیترانه قرار دارد  و همین موضوع به آن آب و هوای خاصی بخشیده است. تابستان های بیروت گرم و مرطوب و زمستان های آن بارانی و پربرکت است. اما اگر در بهار یا پاییز با تور بیروت به این شهر زیبای لبنان سفر کنید، آن را با آب و هوایی معتدل و میانه خواهید یافت.

پایتخت لبنان مانند خود این کشور کوچک است و واقع شدن آن میان کوه و دریا، به این شهر زیبا موقعیتی ویژه داده است.

با خرید تور بیروت چیزی در حدود 3 ساعت و نیم در پرواز خواهید بود. و پس از رسیدن به این شهر دیدنی، با مردمی آشنا می شوید که عقبه ی فرهنگی 5 هزار ساله ای غنی داشته و آن را به وضوح درخواهید یافت.

جاذبه های گردشگری بیروت

معروف ترین جشنواره های بیروت از جمله جشنواره ی عتیقه جات است که در ماه ژانویه برگزار می گردد. در ماه مارس جشنواره ی پارچه و منسوجات را داریم. جشنواره ی سیب در ماه سپتامبر برگزار می شود و به علاوه جشنواره ی باشکوه و فوق العاده زیبای رژه ی کالسکه سواران به مناسبت ایام کریسمس را در ماه دسامبر در شهر بیروت می بینیم.

همین طور برای رزرو هتل در بیروت انتخاب های گوناگونی دارید که توصیه می کنیم برای داشتن بهترین انتخاب، حتما به بخش هتل های لبنان، بیروت در وب سایت آژانس مسافرتی آسمان پرستاره سر بزنید.

به علاوه جهت هماهنگی برای خرید تور و کسب اطلاعات تکمیلی با کانتر فروش تورهای آسیایی تماس بگیرید.

رزرواسیون بلیط