تور بلژیک

تور بلژیک سفر یه یکی از دیدنی ترین نقاط دنیاست. کشور بلژیک با قرارگیری در غرب اروپا و همسایگی با هلند، آلمان، فرانسه، لوکزانبورگ و دریای شمال جاذبه های چشم نوازی را برای نمایش به شما در خود گنجاده است. بلژیک کشور کوچکی است اما بسیاری از رویدادهای مهم تاریخ اروپا در این کشور اتفاق افتاده است. از این رو جاذبه های تاریخی و مدرن گردشگری بسیاری دارد و همه ساله گردشگران زیادی به جای جای این کشور سفر می کنند. بلژیک کشور سلطنتی و گران قیمتی است. در شهرهای کوچک و بزرگ این کشور پرجمعیت می توانید زیباترین آثار قرون وسطایی را در خیابان های باریکش تماشا کنید. از گرند پالاس و جشنواره فرش گل گرفته تا کلیسای سنت میشل و خون مقدس و حتی جنگل آبی هالربوس که گل های آبی زمین آن را پوشانده، اتومیم و پارک مینی اروپا که زیباترین بناهای اروپا را مینیاتوری به نمایش می گذارد، شهر زیبای بروژ که به ونیز شمال اروپا معروف است و لیژ منطقه فرانسوی بلژیک همه و همه این کشور را در بین توریست های دنیا خواستنی کرده است.

کشوری که به داشتن گربه های نامه رسان معروف است و ادعا می کند سیب زمینی سرخ کرده فرانسوی ابداع بلژیکی هاست. از طرفی شیرین ترین سفر شما در اروپا، سفر به بلژیک خواهد بود چرا که بسیاری از شیرینی ها و خوشمزه جات شیرین جهان در بلژیک تولید شده است. تا اسم بروکسل می آید یاد شکلات های خوشمزه میافتیم. آنقدر این کشور به شکلات معروف است که در آن می توانید سری به موزه شکلات بزنید و دستور پخت شکلات معروف پراینز را بگیرید. تازه یکی از ترسناک ترین رستوران های جهان که زمانی عذاب آور ترین محل غذاخوری بوده در بلژیک وجود دارد. اگر اهل هیجان هستید به این رستوران سری بزنید البته نگران نباشد چراکه دیگر در آن غذا سرو نمی شود اما عکس های ترسناک جالبی می توانید یادگاری بگیرید.

اگر به خرید در مکانی متفاوت علاقه دارید حتما به گالری های سلطنتی شاه، ملکه و پرنس در بروکسل سر بزنید. در روز عشق با بهترین فرد زندگی تان در کنار دریاچه قلب مانند “بویس د لا کامبر” یک قرار عاشقانه بذارید و سفرتان را به خاطره ای حیرت انگیز تبدیل کنید. اولین نقاشی رنگ روغن دنیا که به نقاشی بره معروف است نیز در گنت مانند نقاشی مونالیزا به یک جاذبه توریستی پر رفت و آمد تبدیل شده است. در پایان روز هم می توانید یک قهوه بلژیکی با خامه در موکابن همراه با وافل بلژیکی نوش جان کنید. با این همه تعریف و تمجید درباره این کشور دیگر به نظر نمی رسد تردیدی برای انتخاب تور بلژیک و ساختن یک تعطیلات خاطره انگیز باقی مانده باشد.

به ما امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]