تور برلین

تور برلین

تور برلین

اگر قصد خرید تور گردشگری آلمان را کرده باشید، تور مسافرتی برلین از نخستین مقاصد شما در این کشور اروپایی خواهد بود.

برلین پایتخت آلمان و بزرگترین شهر در این کشور است که مرکز اصلی سیاست، فرهنگ، رسانه و علم به شمار می رود.

اپرای مشهور برلین و ارکستر فیلارمونیک آن در سراسر جهان شناخته شده است. در حالی که صدها گالری، و موزه های مختلف نیز در این شهر جای گرفته اند.

با وجود ویرانی هایی که در جنگ جهانی دوم در این شهر به وجود آمد، اما چیزی که امروز در برلین می بینید نمایی از موفقیت، شادی و کامیابی ست. اگر چه همچنان می توان آن نیمه ی تاریک و یادآور گذشته را در شهر برلین بازشناخت.

با خرید تور برلین می توانید به شهری در کشور آلمان سفر کنید که همه چیز در آن در جای خود قرار گرفته است و شانس این را پیدا می کنید تا یک تور لوکس گردشگری به ناب ترین نقطه ی اروپا داشته باشید.

جاذبه های گردشگری برلین

وقتی با تور برلین به پایتخت کشور آلمان سفر می کنید، برای دیدن مشهورترین خیابان این شهر و لمس زندگی واقعی مردم آن باید به خیابان Unter den Linden بروید. این خیابان همیشه محل عبور و مرور مردم بوده و به دلیل بوتیک ها و رستوران های لوکس متعددی که در خود جای داده است، از اصلی ترین پاتوق های شب های روشن برلین به شمار می آید. همچنین میدان قرن هفدهمیGendarmenmarkt نیز جایی ست که می توانید ضمن لذت بردن از فضای اصلی میدان و خیابان های اطراف، به دیدن کلیسای جامع برلین بروید. (لازم به ذکر است که کلیسای جامع برلین از دیدنی ترین بناهای تاریخی شهر محسوب می شود و اگر با خرید تور گردشگری برلین به دیدن آن بروید، گنبد 75 متری این کلیسا، شگفت زده تان خواهد ساخت. گفتنی ست کلیسای جامع برلین دارای سبک معماری باروک می باشد و با قدم زدن در محوطه ی داخل آن، به این موضوع کاملا احاطه پیدا خواهید کرد.) علاوه بر این کلیسای جامع فرانسوی نیز در همین میدان واقع شده است. زمان ساخت کلیسای فرانسوی نیز به سال 1705 میلادی بازمی گردد و بلندترین برج آن به اندازه ی 70 متر ارتفاع دارد.

برلین دو رودخانه ی بزرگ دارد به نام های Spree و Havel. رودخانه ی Spree در مرکز شهر برلین جریان دارد و در جنوب آن به کانال Landwehr می رسید.

در این شهر نیز جفت دوقلوی طاق پیروزی پاریس را می یابید، که نام دروازه ی Brandenburg را با خود حمل می کند.

این دروازه 5 ردیف عبوری دارد و در بالای آن ارابه ای را می بینید که به وسیله ی چهار اسب رانده می شود. دروازه ی براندنبورگ نخستین چیزی ست که در تور برلین توجه مسافران را به خود جلب خواهد کرد و این دروازه در واقع نماد تور برلین محسوب می شود.

همین طور دیوار برلین جایی ست که تاریخ پرماجرا و پرفراز و نشیب این شهر را درک خواهید کرد.

اگر به طبیعت گردی علاقه مند هستید، در جنگل طبیعی گرون والد می توانید ساعت ها به گردشگری پرداخته و گونه های مختلف گیاهان و درختان سر به فک کشیده را مشاهده نمایید.

همین طور در این جنگل چند دریاچه وجود دارد که فضای فوق العاده ای ایجاد کرده اند.

برای دیدن برترین موزه های شهر برلین، به سراغ جزیره ی موزه بروید. در این جا تاریخی ترین موزه های برلین و البته ارزشمندترین آثار نگهداری شده را می یابید که دیدن برخی از آن ها به راستی حیرت زده تان خواهد ساخت.

در پارک شارلوتنبورگ به دیدن کاخی با عظمت می روید که تنها گنبد اصلی و مرکزی آن نزدیک به 50 مترارتفاع دارد.

باغ وحش ها و مراکز نگهداری حیوانات در هر کشور و سرزمینی مورد توجه گردشگران قرار می گیرند. در تور آلمان برلین نیز باغ های جانورشناسی برلین محل فوق العاده ای برای علاقه مندان به تماشای زندگی حیوانات هستند. این باغ های جانورشناسی از بزرگترین مراکز نگهداری حیوانات در اروپا به شمار می آیند و اطلاعات کاملی درباره ی هر گونه ی حیوانی در آن ها به مسافران ارائه می گردد.

دیگر جاذبه های گردشگری که با تور برلین تجربه خواهید کرد، از جمله کوه دارخنبرگ، بنای یادبود روملسبورگ، شهر قدیمی تگزاس، معبد بودایی، آسیاب بادی تاریخی یونگفرنمیله، ساختمان مجلس برلین و … هستند.

برای استعلام قیمت تور برلین و انجام هماهنگی های لازم با کانتر فروش تورهای اروپایی در تماس باشید.