تور برن

تور برن

تور برن سوئیس از جمله تورهای مسافرتی لوکس اروپایی محسوب می شود. در این تور گردشگری به یکی از منحصر به فردترین شهرهای قاره ی سبز سفر می کنید.

برن شهری ست که تاریخ و باستان را با طبیعت جوان و زنده در هم آمیخته است. اگر از توریست ها بپرسید، آن ها این شهر را یک مقصد گردشگری تمام عیار می خوانند.

دیدنی ها و جاذبه ها

برج ساعت را به عنوان یک نماد سوئیسی در شهر مشاهده می کنید. برج ساعت ارتفاع 23 متری داشته و در راس آن ساعتی بزرگ قرار گرفته است.

در اینجا موزه های متعددی را خواهید یافت. از جمله موزه ی تاریخ برن و موزه ی اینشتین و نیز موزه ی هنر که بسیار دیدنی هستند. موزه تاریخ دارای ساختمانی با ارزش باستانی نیز می باشد که در نوع خود فوق العاده به نظر می رسد.

علاقه مندان به علم و دنیای دانشمندان، در موزه ی اینشتین هر چیزی مربوط به وی را خواهند یافت.

در کلیسای جامع یا سنت وینست، معماری دوران قرون وسطی را مشاهده می کنید. ساخت و ساز این کلیسا در سال 1421 میلادی آغاز شده است.

در باغ گیاه شناسی، گونه های مختلف گیاهی از قاره های مختلف را جستجو کنید. همین طور در جنوب برن به کوهستان گرتن با بلندترین نقطه ی 864 متر می رسید.

باغ رز نیز برای گردش در میان پوشش های گیاهی زیبا و شگفت انگیز، عالی به چشم می آید.

از خاطر نبرید که رستوران گردی نیز در اینجا میان گردشگران رونق دارد. غذاهای سوئیسی با سبک ویژه ای طبخ می شوند و احتمالا عاشق بسیاری از آن ها خواهید شد.

حمل و نقل عمومی نیز به وسیله ی تاکسی، اتوبوس، مترو و قطارهای درون شهری انجام می پذیرد.

هتل های برن عمدتا لوکس و در سطح عالی هستند و مسافران دامنه انتخاب گسترده ای دارند.