تور بدروم

تور بدروم

تور گردشگری بدروم از تورهای ترکیه، به عنوان یکی از پرفروش ترین ها به شمار می آید. خدمات تور بدروم برای مسافران داخلی و خارجی بسیار جذاب بوده و نمی توان توریست های این منطقه را تنها توریست های خارجی که به ترکیه سفر می کنند، انگاشت. بسیاری از مردم ترکیه از شهرهای بزرگ و کوچک؛ برای گذراندن تعطیلات خود به بدروم سفر می کنند.

زیبایی طبیعت بدروم از منظری فوق العاده آرامش بخش به نظر می رسد و از جهاتی دیگر می توان آن را چیزی بکر و وحشیانه یافت. آفتاب بی نظیر بدروم، دریا، بناهای تاریخی، جنگل و … برای جذب توریست کافی به چشم می آیند.

در اینجا باران های فصلی بسیار شاعرانه هستند و نسیم های ساحلی پیام های شادی آوری به همراه دارند.

امروزه، بدروم یکی از مهم ترین مراکز تجاری، هنری و سرگرم های ترکیه را در خود جای داده است. این شهر ساحلی زندگی سنتی و مدرن را به طور همزمان در خود دارد و آن ها به شکل هماهنگی در کنار هم قرار گرفته اند.

برای کسانی که می خواهند یک تور گردشگری عالی در کشور ترکیه داشته باشند، بدروم مقصدی عالی خواهد بود.

جاذبه های گردشگری بدروم

قلعه ی بدروم از دیدنی های تاریخی این شهر محسوب می شود. این قلعه ی تاریخی در منطقه ی موگلا و محله ی کارسی قرار گرفته است. قلعه ی بدروم که پیش از این نام پیتر مقدس را داشته است، بنایی بسیار دیدنی با سبک معماری جالبی ست، که برایتان کشف آن جذاب خواهد بود.

در همین قلعه به سراغ موزه ی باستان شناسی زیر آب می رویم. این موزه انواع عتیقه جات که غالبا از دنیای زیر آب به دست آمده اند را می بینیم. همین طور بقایای کشتی هایی که در آب ها به فراموشی سپرده شده بودند، یا سنگ ها و جواهرات ارزشمند را خواهیم یافت.

موزه ی باستان شناسی بدروم از موزه های بسیار غنی و ارزشمند در سراسر ترکیه محسوب می شود و برخی غرفه های آن به نگهداری عتیقه جاتی از قرن های 14ام ، 15ام و 16ام پیش از میلاد مسیح اختصاص یافته است.

به دنبال حال و هوای آمفی تئاتر ایتالیا در ترکیه می گردید؟ آن را در شهر بدروم خواهید یافت. آمفی تئاتر بدروم با ساختاری بسیار دیدنی جزء شاهکارهای معماری تاریخی ترکیه محسوب می گردد. این آمفی تئاتر تاریخی در قرن چهارم پس از میلاد مسیح ساخته شده است و چیزی نزدیک به 13 هزار نفر در آن جای می گیرند.

اگر چه بخش هایی از این آمفی تئاتر بر اثر حوادث و شرایط آب و هوایی مورد تخریب قرار گرفته است، اما با توجه به مراقبت ها و مرمت های صورت یافته، می توان آن را بنایی دست نخورده و بسیار کامل از تاریخ ترکیه به حساب آورد.

در آمفی تئاتر بدروم در ایام مختلف سال، مراسم گوناگونی برگزار می شود که شرکت در آن ها نیز برای مسافران خالی از لطف نخواهد بود.

اگر به دنبال یک بنای تاریخی دیگر در شهر بدروم می گردید، مقبره ی هالیکارناسوس را به شما معرفی می کنیم. این مقبره با سبک معماری یونانی ساخته شده است و دو معمار یونانی معروف یعنی ساتیروس و پیتیس مسئولیت ساخت آن را برعهده داشته اند.

آرامگاه تاریخی هالیکارناسوس به فرمان همسر ماسول، حاکم شهر کاریا ساخته و در ساخت آن وسواس و نظم فوق العاده به کار گرفته شد. همین طور ماسول که یک حاکم هخامنشی بود، دروازه های میندوس را ساخت. اکنون این دروازه ها از دیدنی ترین جاذبه ها در تور گردشگری بدروم شناخته می شود.

همان طور که انتظار می رود، قدمت دروازه های میندوس به پیش از میلاد مسیح بازمی گردد و طبق تخمین باستان شناسان این زمان، چیزی در حدود 331 سال قبل از میلاد بوده است.

در سفر به بدروم حتما زمانی را برای گردشگری در ساحل، خرید و تفرج در بازار سنتی شهر و بازدید از بافت قدیمی آن اختصاص دهید.

شما می توانید ساعت ها در خیابان ها و محله های قدیمی و سنتی بدروم به گشت و گذار پرداخته و از دکه های غذاهای خیابانی خوراکی های خوشمزه ای را امتحان کنید.

با خرید تور بدروم، خود را در شهری خواهید یافت که برای گذراندن تعطیلات عالی کاملا مناسب می نماید و می توانید اوقاتی فراموش نشدنی را در آن بسازید.

رزرواسیون بلیط چارتر