تور چین

تور چین

چرا باید به تور چین سفر کنیم؟

چین کشوری شگفت انگیز است که هر توریستی باید از آن دیدن کند. چین به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای جهان، دارای چشم اندازهای متنوع و بی نظیری می باشد. از بیابان های شمال غربی تا سواحل جنوب شرقی، دامنه های کوه و دشت های حاصلخیز و …

در شهر پکن معابد گوناگونی را خواهید دید و از معماری مخصوص این سرزمین لذت می برید. معبد لاما، کاخ تابستانی، معبد بهشت و … از دیدنی های این شهر هستند.

هانگژو برای داشتن چشم اندازهای دریاچه غربی مشهور است. همین طور سوژو با داشتن باغ های انبوه و سبک معماری سنتی در کرانه رودخانه دیدنی به چشم می آید. هاینان را بهشت استوایی شرق می نامند و آن را هاوایی شرقی قلمداد می کنند.

شهر ممنوعه به عنوان یک کلکسیون بزرگ از کاخ های تاریخی مجذوبتان می سازد. دیوار چین جایی ست که عظمت و شکوه امپراطوری این سرزمین را مرور خواهید کرد. اگر دوربین همراه خود دارید، در این مسیر بارها آن را بیرون خواهید آورد.

تراکوتا واریرز یا همان ارتش سفالین خیره کننده به نظر می رسد و از دیدن آن سیر نمی شوید.

اگر چه حتما از باغ وحش بزرگ شهر گوانگجو دیدن می نمایید، اما پانداهای چنگدو را نیز فراموش نکنید.

در شهر شانگهای باید از هوانگ لونگ و قله ها و دره های بی مانند آن سر بزنید.

تور چین بدون دیدن بودای عظیم الجثه در حومه ی چنگدو کامل نخواهد بود. این بودا در میان صخره های مرتفع آجری رنگ جای گرفته و نمایی خارق العاده دارد.

چین را با چای و برنج آن در بخش مواد غذایی به یاد می آوریم. اما غذای آن ها به راستی چیزی ورای این هاست و از تنوع بالایی برخوردار می باشد.

به همین دلیل گردشگری غذا را در کنار جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، در این سفر لوکس پشت سر خواهید گذاشت.

رزرواسیون

دیدنی های چین