تور کلمبو

تور کلمبو

تور کلمبو

تور کلمبو به مقصد قدیمی ترین و تجاری ترین شهر سریلانکا را در نظر داشته باشید. این یک ترکیب پویا از قدیمی ها و جدیدهاست. در این سفر تجربیات متنوعی از تاریخ و مدرنیته را با لمس چیزهایی عجیب و غریب کشف خواهید کرد. شهر به طور مداوم در حال تغییر است و هرگز از فضای پرجنب و جوش آن کاسته نمی شود.

کلیساهای زیبا، بناهای تاریخی و سنتی، مساجد، رستوران ها و غیره توریست ها را در اینجا سرگرم می سازد.

همان طور که در خیابان ها و کوچه ها به گشت و گذار می پردازید، تاثیرات استعمار انگلیسی- هلندی را احساس خواهید نمود.

مراکز خرید اصلی برایتان مجموعه ای بی نظیر از جواهرات، پوشاک، و خوراکی ها را عرضه می کنند. حتی اگر به دنبال خرید کردن واقعی نباشید، این ها یک تجربه ی عالی از گردش خواهند بود.

اگر مراکز خرید لوکس به اندازه ی کافی هیجان انگیز نیستند، به سراغ مغازه ها و دست فروش های محلی بروید. Pettah بازار شلوغ شرقی ست که تجربه ی منحصر به فردی به مسافران نشان می دهد.

اگر انرژی زیادی دارید و به بازی گلف علاقه مند هستید، به Colombo Golf Club یا همان باشگاه گلف بروید. اگر خیلی به این بازی تمایل ندارید، آرامش و زیبایی مورد نظر خود را در ساحل لاوینیا دنبال کنید.

اکثر شهرهای مدرن جهان شب زنده داری را با خود همراه دارند و کلمبوی سریلانکا نیز از این قائده استثنا نیست. به خصوص اگر محل اقامت خود را در یکی از خیابان های مشهور انتخاب کرده باشید، شب های کلمبو را بهتر خواهید شناخت.

با خرید تور کلمبو به دنیای سفر می کنید که آرامش و زیبایی های طبیعی در کنار مدرنیته و زرق و برق در هم آمیخته اند.

رزرواسیون بلیط