تور کشتی کروز

 • تور کشتی کروز

  تور کشتی کروز

  تور کشتی کروز از بهترین و هیجان انگیزترین تورهای گردشگری خارجی است که می توانید انتخاب کنید. اگر اهل تجربه کردن لحظات جدید و خاص هستید و می خواهید اوقاتی متفاوت را سپری کنید، با خرید تور کشتی کروز می توانید سفری رویایی و پر از آدرنالین را پشت سر بگذارید.

  تور لوکس کشتی کروز سفری چند روزه بر روی آب های آبی بی انتهاست که می تواند علاقه مندان به سفرهای دریایی را به اوج برساند.

  دوره ی آن سپری شده است که تنها بر سفرهای کلیشه ای به شهرهای خاصی در دنیا فکر کنیم. اکنون مقصد گردشگری شناور یعنی تور کشتی کروز می تواند بهترین تور خارجی و البته متفاوت ترین آن ها به حساب آید.

  در تورهای کشتی کروز همه چیز لوکس و در بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود. بنابراین آن هایی که به دنبال رویدادهای تازه و کشف لحظات منحصر به فرد هستند، بهترین کاندیداها برای خرید تور کشتی کروز خواهند بود.

  تور کشتی کروز MSC Spelndida

  آژانس مسافرتی آسمان پرستاره مجری تورهای لوکس مسافرتی، تور کشتی کروز MSC Spelndida را با امکانات تفریحی بی نظیر پیشنهاد می کند.

  در این تور گردشگری پارک آبی، استخر، سونا، جکوزی، سالن بدن سازی به همراه مربی مجرب، سالن ماساژ حرفه ای، سولاریوم، سالن سینما 4 بعدی، سالن تئاتر، 6 رستوران، 20 کافی شاپ، کتابخانه، زمین تنیس، زمین والیبال، اسکواش، فوتبال، بولینگ، شبیه سازی فرمول 1 ، اتاق بازی مخصوص کودکان، فروشگاه، اینترنت وای فای رایگان، و … ارائه می شود و همان طور که حتما حدس می زنید روزهای شگفت انگیزی را با این تور دریایی تجربه خواهید کرد.

  خرید تور کشتی کروز

  اگر تاکنون تورهای خارجی فراوانی را پشت سرگذاشته اید، وقت آن رسیده است که این بار به جای قدم گذاشتن به یک سرزمین تازه، توریسم دریایی را لمس کنید.

  اگر هم این قرار است نخستین سفر خارجی شما را رقم بزند، بگذارید شروعی هیجان انگیز داشته باشید و همه چیز برای یک سفر خیال انگیز مهیا شود.

  به جز امکانات لوکس و تجهیزاتی رفاهی که در تور گردشگری کشتی کروز به مسافران ارائه می شود، شما چیز شگفت انگیز دیگری را نیز در این تورها دارید و آن شب های کشتی کروز است.

  به یاد داشته باشید که حتما شب هایی را که روی کشتی های کروز بر آب های سرمه ای رنگ پیش می روید، لحظه ای مزه مزه کنید. آسمان پرستاره و دریایی که تا چشم کار می کند ادامه دارد، چیزی حیرت انگیز در خود نهفته داشته و هر فردی را مجذوب خواهد ساخت.

  تور کشتی کروز؛ هم خشکی و هم دریا

  تصور نکنید که در تور کشتی کروز تمام مدت را روی آب سپری خواهید کرد، بلکه شما بندر به بندر در کشورهای مختلف از کشتی پیاده شده و فرصتی برای گشت زنی در میان جاذبه های گردشگری شهر خواهید داشت.

  به طور نمونه تور کشتی کروز با ترکیب تورهای ایتالیا، اسپانیا و فرانسه؛ در ایتالیا به بندر پالرمو رفته و نیز در بندر والتا پیاده تان خواهد کرد. بندر مارسی در فرانسه مقصد بعدی است و مسافران کشتی کروز فرصت خواهند داشت تا شهر مارسی را طی یک نصف روز به خوبی بگردند و همین طور سفر دریایی ادامه پیدا می کند…

  در حقیقت با خرید تور کشتی کروز علاوه بر گردش دریایی و لذت بردن از امکانات تفریحی و تجهیزات کشتی که خود دنیایی بی انتهاست، می توانید جاذبه های گردشگری چندین کشور را نیز از نزدیک دیده و فرصتی برای گشت و گذار زمینی خواهید داشت.

  تور کشتی کروز و لحظات رویایی آن، برای زوج های جوانی که قصد دارند یک تور خارجی را برای سفر ماه عسل خود انتخاب کنند، گزینه ای ایده آل به شمار می رود.

  در انتخاب و خرید این تور شک نکنید

  رزرو بلیط