تورگوا

تورگوا

تورگوا

تورگوا یعنی سفر به یک مقصد زیبای گردشگری در هند که می تواند یک تعطیلات فوق العاده را برای شما رقم بزند. اگر می خواهید به یک ساحل دیدنی سفر کنید، حتما به خرید تورگوا فکر کنید.

گوا کجاست؟

گوا یک شهر بندری است که در جنوب غربی هند واقع شده است. این شهر دارای تپه های بسیار زیبایی است که می توانید از تماشا و گردشگری در آن لذت ببرید.

اینجا پر است از رودهای بسیار فراخ، نخل های گسترده، جنگل های گرمسیری و کشتزارهای برنج که تمامی این ها دست به دست هم می دهند تا بسیاری از مسافران از سراسر جهان با خرید تور گوا به این منطقه سفر کنند.

فرهنگ گوا ترکیبی از پرتغال و هند است و مسافران می توانند انواع ورزش ها و تفریحات آبی را در آن انجام دهند. گوا سواحل آرام و دنجی دارد و برای گذراندن تعطیلات و دور شدن از شلوغی ها گزینه ای مناسب است.

بهترین زمان سفر به گوا

منطقه ی گوا، شهری گرمسیری محسوب می شود و در اغلب مواقع دارای آب و هوای گرم و مرطوبی می باشد. لازم به ذکر است که در گرم ترین زمان سال یعنی در ماه مه، درجه حرارت این منطقه به 35 درجه سانتی گراد می رسد.

بهترین فصل خرید تور گوا، فصل زمستان است. شما در این فصل می توانید گوا را در بهترین آب و هوا بیابید. البته لازم به ذکر است که در این زمان، گوا بسیار شلوغ است چرا که بسیاری از گردشگران در همین فصل عازم این شهر می شوند.

همان طور که مشاهده کردید، گوا یکی از بهترین مراکز گردشگری محسوب می شود که شما می توانید به آن سفر کنید و یک تجربه ی لذت بخش داشته باشید. چنانچه قصد خرید تور گوا با قیمت مناسب را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم با تماس با کارشناسان مجرب آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، هتل مورد نظر خود را انتخاب کرده و بهترین تور را برای خود خریداری کنید.

رزرواسیون بلیط