تور هامبورگ

تور هامبورگ

هامبورگ جایی ست که حتما باید از نزدیک ببینید! قیمت تور هامبورگ به راستی در تناسب با گنجینه ی عظیمی ست که در این شهر خواهید یافت.

توریست هایی که در میان تورهای اروپایی به دنبال خرید یک تور گردشگری تراز اول و لوکس هستند، حتما به تور گردشگری هامبورگ نگاه ویژه ای خواهند داشت.

هامبورگ یکی از زیباترین شهرهای آلمان و البته جهان محسوب می شود. اگر از بازدیدکنندگان پیشین این شهر بپرسید، حتما چنین نظری را تائید خواهند کرد.

علاقه مندان به فرهنگ، طرفداران معماری یا افرادی که به هر دلیلی سفر کردن به مناطق جدید را دوست دارند، از تماشای هامبورگ بی نهایت لذت خواهند برد.

زمانی که با خرید تور هامبورگ به این شهر آلمانی قدم بگذارید، متوجه می شوید که چرا به آن نام دروازه ی جهان را اطلاق کرده اند.

شهر قدیمی هامبورگ جایی ست که توریست ها بیش از هر بخش دیگری در این شهر به آن توجه نشان می دهند. اما Burchardplatz، Mohlenhof و Messberghof نیز فوق العاده در جذب توریست موفق هستند.

هامبورگ شهر سرسبزی ست؛ جنگل ها و پارک های متعددی در این شهر وجود دارد و علاقه مندان به گردشگری طبیعت در شهر هامبورگ راضی نگه داشته خواهند شد.

جاذبه های گردشگری هامبورگ

پیش از آن که نسبت به خرید تور هامبورگ اقدام کرده و به راستی به مقصد این شهر و به کشور آلمان پرواز کنید، بد نیست که همراه با یک تور مجازی هامبورگ نگاهی به برترین جاذبه های گردشگری این شهر داشته باشید.

موزه ی مهاجرت و موزه ی هنر هامبورگ از بزرگترین و مشهورترین موزه های این شهر هستند. در موزه ی هنر آثاری از هنرمندان مختلف جهان، به ویژه هنرمندان آلمانی را می یابید. در اینجا آثاری گرفته از قرون وسطی تا عصر حاضر را خواهید یافت.

اما از این موزه های اصیل که بگذریم، هر طبع شکلات دوستی از دیدن موزه ی شکلات هامبورگ هیجان زده خواهد شد. این موزه جایی ست که تمام خانواده ها باید به آن مراجعه کرده و از دیدن آن حجم از شکلات های گوناگون شگفت زده شوند.

جاذبه های گردشگری هامبورگ 1024x576 - تور هامبورگ
جاذبه های گردشگری هامبورگ

اما بندر شهر هامبورگ نیز جایی ست که مسافران می توانند ضمن تماشای زیبایی های آن و رفت و آمدهای پرجنب و جوش هر روزه، از قایق سواری یا قدم زدن در حاشیه ی آب لذت ببرند.

شاید بازدید کردن از گورستان ها در خلال تورهای گردشگری ایده ی چندان خوبی نباشد، اما گورستان Ohlsdorf در شهر هامبورگ چیزی بیش از یک گورستان معمولی ست. اینجا جایی ست که قربانیان جنگ جهانی دوم در آن آرمیده اند و به همین دلیل اهمیت زیادی پیدا کرده است. مساحت گورستان Ohlsdorf به 4 کیلومتر مربع می رسد و ضمن بازدید از گورستان می توانید در یکی از کلیساهای آن نیز حضور پیدا کنید.

 باغ وحش شهر هامبورگ با شرایط استثنائی که دارد، چیزی کاملا متفاوت می باشد. در این باغ وحش خبری از قفس های رایج نگهداری حیوانات نیست. بلکه فضای زیست محیطی را به شکلی ساخته و طراحی کرده اند که حیوانات در فاصله ی لازم از یکدیگر و همین طور از بازدید کنندگان قرار بگیرند. به این شکل شما در عین حال که در امنیت هستید، می توانید خود را در یک حیات وحش طبیعی احساس نمایید.

نظرتان راجع به عبور از تونلی زیر رودخانه ای که خاکستر جسد سوزانده ی هیتلر در آن ریخته شده، چیست؟ تونل آلتر چنین امکانی را به شما خواهد داد. این تونل از زیر رودخانه ی البه عبور می کند و در شمار جاذبه های گردشگری هامبورگ جای دارد.

روستاهای Vierlande و Marschlande نیز در حومه ی شهر هامبورگ فوق العاده دیدنی هستند و نباید آن ها را از دست بدهید.

همچنین خانه JenischHaus در منطقه ی Klein Flottbek، محله ی Altona، بندر Warehouse، پارک Wallring و Planten un Blomen، رودخانه ی آلستر و … جزء سایر جاذبه های گردشگری شهر هامبورگ می باشند.

متخصصان و کارشناسان تورهای اروپایی، همیشه تور ویژه ی هامبورگ را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها به مسافران مشکل پسندی که در جستجوی بهترین ها هستند، پیشنهاد می کنند.