تور هانگزو

تور هانگزو

تور هانگزو 

در سفر به چین اگر می خواهید به شهری آرام و خیال انگیز بروید، تور هانگزو گزینه ای عالی به شمار خواهد رفت. هانگزو با قرار گرفتن در دامنه ی کوهستانی، دارای آب و هوایی فوق العاده لذت بخش بوده و حال و هوای خود شهر نیز پر از آرامش می باشد.

دریاچه ی شهر هانگزو به عنوان مرکزی ترین جاذبه ی آن، موجب پدید آمدن فضایی لطیف در سطح شهر شده است. این شهر دارای طبیعی فوق العاده زیباست و سبک ساختمان سازی در آن نیز به گونه ای بوده است که حتی یک درخت و بوته از جای خود کنده نشده و همه چیز فرم طبیعی ابتدایی اش را حفظ کرده است.

به طور کلی دیدنی ترین شهرهایی که در تور گردشگری چین می توانید از آن ها بازدید کنید، را شهرهای پکن، شانگهای، هانگزو و گوانگجو تشکیل داده اند و در این میان تور هانگزو آرامش بخش ترین و دنج ترین تور گردشگری کشور چین محسوب می شود.

اگر از مردم محلی درباره ی بهترین جاذبه ی گردشگری هانگزو بپرسید، آن ها چشمه ی ببر را به شما نشان خواهند داد. این چشمه در نزدیکی دریاچه ی وست قرار گرفته است و پس از طی 5 کیلومتر به آن خواهید رسید. علت نامگذاری این چشمه، به نام چشمه ی ببر چندین مجسمه ی ببر است که چسبیده به آن ساخته شده است. این ببرها و راهبی که میان آن ها می بینید، افسانه ای زیبا در پشت خود دارند که حتما باید درباره ی آن از بومیان بپرسید.

همچنین با خرید تور هانگزو چین حتما به روستای آب ووژن نیز سرزده و خیابان کینگ هفانگ را نیز در یک غروب زیبا پشت سر بگذارید.

برای خرید بهترین تور چین، و کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تور مسافرتی هانگزو با کارشناسان ما تماس بگیرید.

رزرواسیون بلیط