تور جیپور هند

تور جیپور هند

تور جیپور هند

شهر صورتی می تواند مقصد فوق العاده ای در تورهای هندوستان باشد. با خرید تور جیپور هند خود را در شهری خواهید یافت که رنگ صورتی در آن بیش از هر چیز دیگری جلب نظر می کند.

به واقع این سازه های ساخته شده از ماسه ی صورتی رنگ است که باعث شده به آن، عنوان شهر صورتی را بدهند. جذب گردشگری با دیدنی های منحصر به فرد و جشنواره های متعدد سالیانه، در تور جیپور هند با نرخ بالا صورت می گیرد.

به وقت خرید کردن در تور جیپور هند که می رسید، اینجا برایتان چیزهای زیادی در چنته خواهد داشت. شما باید به سراغ دست فروش های خیابانی رفته و از بازارهایی چون بازار Johri، بازار Bapu و ردیف فروشندگان در خیابان Gopalji Ka Rasta دیدن نمایید. در این بازارها می توانید انواع جواهرات و منسوجات هندی را یافته و با قیمت هایی عالی آن ها را خریداری نمایید.

از دیگر دیدنی ها و تفریحات می توان به فیل سواری در شهرک آمبر، قلعه ی جایگراه، قلعه ی آمیر، رصدخانه ی جانتار مانتار و … اشاره کرد.

اگر به دنبال ترتیب دادن یک سفر خارجی متفاوت و پرهیجان هستید، با نگاهی به صفحه ی تورهای آسیایی می توانید تور خارجی مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خریداری آن اقدام نمایید.

رزرواسیون بلیط