تور ژاپن

تور ژاپن

تور ژاپن از تورهای گران قیمت آسیایی محسوب می شود. اما زمانی که با خرید تور ژاپن به این کشور پررمز و راز و زیبا سفر کنید، متوجه خواهید شد که گران قیمت بودن این کشور بی دلیل نیست.

نخستین شهری که در تور گردشگری ژاپن می خواهید ببینید، قطعا شهر توکیو خواهد بود.

در سفر به ژاپن می توانید از سیستم های حمل و نقل عمومی شامل قطارهای سریع السیر، اتوبوس ها، تاکسی و … استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که قطارهای سریع السیر ژاپن بسیار گران قیمت هستند و حتی استفاده از آن ها گران تر از اتوبوس سواری برایتان تمام خواهد شد.

دیدنی های ژاپن

اگر برای خرید تور ژاپن مشتاق هستید، بد نیست که با برخی از جاذبه های گردشگری این کشور آسیایی دیدنی آشنا شوید.

بیشتر توریست هایی که به ژاپن سفر می کنند، به احترام مردم از دست رفته ی حادثه ی هیروشیما، به این شهر رفته و در مقابل بنای یادبود صلح در هیروشیما احترام خود را تقدیم می نمایند.

در شهر کیوتو حتما از معبد بودایی  کیومیزو دیدن کنید. این معبد قدمتی نزدیک به 798 سال دارد و بنای آن نیز فوق العاده دیدنی می باشد. همین طور فراموش نکنید که در شهر توکیو حتما از برج مشهور آن نیز یعنی Tokyo Tower دیدن نمایید. این برج در پارک شیبا قرار گرفته و دومین برج بلند توکیو به حساب می آید.

یکی از مشهورترین پارک هایی که در تور ژاپن می توانید از آن بازدید نمایید، پارک میمون ها در جیگوکدانی ست. میمون های این پارک بسیار تماشایی و دیدنی هستند و خود پارک نیز با فضای خاص خود که باعث شده لقب دره ی جهنم را به آن بدهند، موقعیتی منحصر به فرد دارد.

هیچ کس نیست که به ژاپن سفر کند، اما از بودای مشهور کاماکورا دیدن ننماید. این بودا وزنی نزدیک به 93 تن داشته و زمان ساخت آن به سال 1252 میلادی بازمی گردد.

معابد دیدنی در تور ژاپن فراوان هستند و اگر بخواهید از تمامی معابد این کشور دیدن کنید، باید زمان زیادی را برای این امر اختصاص دهید. معبد توداجی یکی از دیدنی ترین معابد در ژاپن است که عنوان بزرگترین عمارت چوبی جهان را نیز به خود اختصاص داده است. در این معبد می توانید از بزرگترین مجسمه ی برنزی بودای جهان نیز دیدن نمایید. جالب است بدانید که در محوطه ی آزاد معبد توداجی گوزن ها کاملا آزاد و رها هستند و هر دم ممکن است یکی از آن ها را مشاهده کنید.

برای دیدن کاخ سلطنتی و امپراطوری توکیو نیز می توانید به صورت رایگان از این بنای سلطنتی که چندین بار در طول تاریخ صدمات کلی دیده و مورد بازسازی قرار گرفته است، دیدن نمایید.

توریست هایی که به کوهنوردی علاقه مند هستند، حتما به سراغ کوه فوجی بروند. این کوه 3776 متر ارتفاع داشته و بلندترین قله در سراسر کشور ژاپن را دارد.

در میان معابد ژاپن حتما زمانی را نیز برای بازدید از معبد طلایی اختصاص دهید. این معبد در شهر کیوتو واقع است و قدمت ساخت آن به قرن 14ام میلادی بازمی گردد. همان طور که از نام این معبد برمی آید، تمام سطح بیرونی آن از روکش طلا می باشد و همین نمایی جذاب و سحرانگیز به ساختمان آن بخشیده است.

اگر می خواهید یکی دیگر از قصرهای سلطنتی و فوق العاده تماشایی ژاپن را ببینید، قصر هیمجی در شهر هیمجی را نیز در برنامه ی بازدیدهای خود قرار دهید. این قصر زیبا با استفاده ی بی نظیری از رنگ سفید، بسیار چشم نواز به نظر می آید.

در تور گردشگری ژاپن حتما از رستوران ها و به ویژه غذاهای خیابانی شهرهایی مانند توکیو و کیوتو لذت ببرید. ژاپنی ها تنوع بالایی از انواع غذاها دارند و شما به راحتی می توانید خوراکی های مورد پسند خود را در میان آن ها بیابید.

برای خرید تور ژاپن با کانتر فروش تورهای آسیایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره تماس بگیرید.

رزرواسیون بلیط